iMaeslanden NEUK» "Hebt u enkele uurtjes? Eindelijk een baan met meerwaarde! 4 ^V, -r$'§ Rechtsbuiten of buitenbeentje? Acceptant volmachtafdeling m/v Assistent hypotheekadviseur m/v 't Is goed makelen bij Maeslanden EË Wij zoeken: 010 - 434 35 53 NFGV - 'N ECHTE SLIMMERIK KOOPT NU RENTE HISTORISCH LAAG! ikÊtosM |Hp "tUBEE- - SS Internet www.maeslanden.nl Keijzer B. V. is een technische groothandel met winkel in gereedschap pen, machines en ijzerwaren voor de bouw, industrie en scheepvaart. een enthousiaste en betrokken collega Verkoop. Herken je meerdere van de onderstaande kernmerken, reageer dan direct: Technische aanleg. Een vlotte en correcte omgang met klanten. Probleemoplossend vermogen. Een technische opleiding afgerond (of bijna). Enkele jaren technische ervaring. Verkoopervaring in vergelijkbare positie. Een rijbewijs. Reageren doe je door te bellen naar: Graag tot ziens bij ons in de zaak! Keijzer B.V. - Produktiestraat 8 - 3133 ES Vlaardingen Kijk voor onze winkelformule op www.enorm.nl ERVAREN BETONTIMMERLIEDEN ERVAREN BETONWERKERS VvE-BEHEERDER (m/v) VI Meld u aan als collectant of organisator: 030 - 297 11 97 NSGK. Elk kind speelt mee. giro 552000 Amsterdam www.nsgk.nl gehandicapte kind ASSURANTIEGROEP NEDERLAND Woensdag 10 november 2004 WÊÊÊÊÊ/ÊIÊHÊÊÊÊÊÊÊHHÊÊÊÊKÊÊÊÊÊHÊHÊÊKÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊHÊÊ ns-15 Olmendreef 105 Vlaardingen Perfect wonen op één van de mooi ste locaties van Vlaardingen Holy. L-vormige living (48m2), fraaie luxe open keuken, 3 slaapkamers, nette badkamer en zonnige besloten tuin. Vraagprijs 334.500,= k.k. Jean Monnetring 76 Vlaardingen Speciaal voor gezinnen een bijzon dere, extra brede eengezinswo ning, speelse indeling, lichte living, moderne keuken, 3 slkmrs, zolder. Sfeervolle tuin met fraaie beplan ting. Absoluut een kijkje waard! Vraagprijs 295.000,= k.k. Abel Tasmanlaan 40 Vlaardingen Fraai gelegen ruim 2 kamerappar tement op de 1e verdieping met royaal balkon. Fraaie living (32m2) met t.t. terras, badkamer met lig bad, luxe keuken. Met lift en eigen parkeerplaats! Vraagprijs 124.500,= k.k. Westhavenplaats 1 Vlaardingen Te huur op een ideale centrale locatie, hoek bedrijfspand met dubbele ingang. Grote kelderruim te direct tegenover het parkeerter rein en de winkels op de hoog straat als buren! Huurprijs 1.485,= excl. BTW Vaartweg 66 Vlaardingen Op toplocatie gelegen 3 kamer beneden hoek appartement. Ruime voorkamer (10m2) met t.t. moderne badkamer, fraaie lichte woonka mer (40m2), modern keukenblok en t.t. brede tuin. Vraagprijs 145.000,= k.k. Van Schravendijkplein 3 Vlaardingen In het centrum waar het pittoreske haven, gezellige terrasjes, restau rants, winkels maar ook het open baar vervoer en uitvalswegen onder handbereik zijn, is nu een 3- kamer bovenwoning te huur. Huurprijs 450,= p/m incl. GWL j Irenestraat 12 Rozenburg Betaalbaar wonen in een fijne één gezinswoning met giga achtertuin! Fijne woonkamer (24m2), L-vormi ge keuken, 3 slaapkamers, nette badkamer en via losse trap toe gang tot ruime zolder. Vraagprijs 179.000,= k.k. Peter van Anrooylaan 237-239 Maassluis Regio's mooiste appartement is te koop! De prachtige panorama woning bestaat uit 2 gekoppelde riante 4 kamer appartementen tot een giga woondroom met een vloeroppervlak van 340m2. Koopsom 685.000,= k.k. Willem de Zwijgerstraat 43 Maassluis Schitterend gelegen, op een van de mooiste locaties van Maassluis, 2 onder 1 kapwoning met garage en riante tuin gelegen op 352m2. Pand dient gemoderniseerd te worden. Vraagprijs 339.000,= k.k. P.C. Hooftlaan 10 Maassluis Zeer ruime dubbele bovenwoning met heerlijk terras midden in de sfeervolle binnenstad van Maassluis. Dichtbij de gezellige ter rasjes, winkels en parkeergelegen heid. Vraagprijs 262.500,= k.k. Bloemhof winkel III In het fantastische hart van de stad Maassluis, herontwikkeling van het place du terre "Bloemhof" te huur winkelruimte van ca. 60m2 Huurprijs 1.450,= p/m excl. BTW Drijver unit 1 Maassluis In het economische stadscentrum op top zichtlocatie kantoor/ be drijfsruimte van ca. 142m2 Oplevering: direct Huurprijs op aanvraag Paul Krugerstraat 35 Maassluis In de basis verbouwde Jeuke één gezinswoning is nu te koop! Gezellige woonkamer (36m2), semi luxe open keuken v.v. alle denkba re app., nette badkamer, 2 slaapka mers en bergzolder. Vraagprijs 154.000,= k.k. P.C. Hooftlaan 10a Maassluis Winkel- kantoor-/ kelderruimte van ca. 45m2 op de randweg van het sfeervolle oude centrum te huur. Gratis parkeergelegenheid in de directe omgeving en openbaar vervoer voor de deur. Huurprijs 895,= p/m Arthur v. Schendel Direct bij het stads parkeerterrein, hoekwinkel (72m2) toilet, systeemplafoi grondvlier, diverse etalage. Voor de jui: hét pand in de stad. Huuroriis 1.285, ie bin tje te ;rking, wc en ruimte ïoek. I. BTW Govert v. Wijnkade 10 M'ssluis Één van Maassluis meest monu mentale Rederswoning is te koop. Deze prachtige en statige havenvil la bevat monumentale en authen tieke details, Magnifieke tuin in park structuur met monumentale bomen, dubbele garage. Vraagprijs 735.000,=kk Bloemhof winkel II In het fantastische hart van de stad Maassluis, herontwikkeling van het place du terre "Bloemhof" te huur winkelruimte van ca. 50m2 Huurprijs 1.350,= p/m excl. BTW Drijver unit 2 Maassluis In het economische stadscentrum op top zichtlocatie kantoor/ be drijfsruimte (ca. 180m2). plevering: direct Huurprijs op aanvraag P.C. Hooftlaan 8 Maassluis Te huur winkel-/bedrijfsruimte (ca. 96m2) aan de drukke randweg van de binnenstad van Maassluis. Gratis parkeergelegenheid en openbaar vervoer voor de deur. Huurprijs 1.685,= p/m HMMi *m Schiedam 010 -409 01 40 Rotterdam 010-460 06 02 Vlaardingen t 010 - 460 33 33 Maassluis/Maasland C 010- 592 33 00 Westland/Hoek van Holland 0174- 38 64 26 2 - 00.V 9)I.WVw Aannemingsbedrijt Kroes B. V. verricht werkzaamheden voor gemeenten, (semi)overheids- insteliingen, bedrijven en particulieren Bij de realisatie van projecten hechten wij veel waarde aan vakkundigheid, kwaliteit, flexibiliteit, veiligheid, gezondheid en milieu. Voor het uitvoeren van onze projecten, vragen wij: r AANNEMINGSBEDR||F B V www.kroes.org Wat vragen wij? - Dynamische en enthousiaste personen die door scholing en/of ervaring hun vak weten te verstaan. - Zelfstandig en in teamverband kunnen werken Wat hebben wij te bieden? Werken bij Aannemingsbedrijf Kroes betekent een goed salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden (incl. opleidingsmogelijkheden). Maar zeker zo belangrijk is dat wij er een heel informele en plezierige werksfeer op na houden. Meer weten? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met B H. Hanemaaijer, tel: 010-5922888. Indien gewenst kunnen wij u ook een sollicitatie formulier toesturen. Stuur uw schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen aan: Aannemingsbedrijf Kroes B.V., t.a.v. de heer M. Hamerslag, Postbus 285, 3140 AG Maassluis of per e-mail: info@kroes.org Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! VP&A Vastgoedmanagement B.V. verzorgt het beheer van onroerend goed objecten in opdracht van institutionele beleggers, particuliere beleggers en Verenigingen van Eigenaars (VvE's). Voor onze vestiging te Capelle a/d Ijssel zoeken wij een Het betreft een fulltime (38 uur) functie waarbij het tonen van eigen initiatief, klant gerichtheid, enthousiasme en interesse in onroerend goed vanzelfsprekend is. Je werkzaam heden bestaan uit het zelfstandig verzorgen van het operationeel beheer ten behoeve van een aantal Verenigingen van Eigenaars. Functie-eisen Je hebt een opleiding en werkervaring op MBO-niveau of gelijkwaardig en beschikt over goede contactuele vaardigheden en beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift. Je hebt kennis en ervaring in het werken met Word, Excel, Outlook e.d. Je bent flexibel, ondernemend, servicegericht en bereid tot werken in de avonduren. Relevante werkervaring is een pré. Wij bieden Een leuke baan in een jong, dynamisch bedrijf met een prima salaris en uitstekende secun daire arbeidsvoorwaarden. Wil je reageren? Stuur je sollicitatie met c.v. dan binnen 14 dagen naar VP&A Vastgoedmanagement B.V., t.a.v. de heer A.W.M. Tielen, Postbus 245, 2900 AE Capelle a/d Ijssel Je kunt hem ook e-mailen via a.tielen@vpagroep.nl. Kijk voor meer informatie over ons bedrijf op www.vpagroep.nl. ACQUISITIE NAAR AANLEIDING VAN DEZE ADVERTENTIE WORDT NIET OP PRIJS GESTELD! Een beroerte, depressie, autisme of hersenletsel na een ongeval: het leven verandert vaak ingrijpend. Niets is meer vanzelfsprekend. Daarom collecteren in februari dui zenden mensen voor de Nationale Collecte Hersenziekten en Psychische Ziekten. Voorwetenschappelijk onderzoek, voorlichting en zorgprojecten voor patiënten en hun familie. Help mee als collectant of lokale collectecoördinator. Bel 030 - 297 11 97 of kijk Hersenstichting op www.hersenstichting.nlofwww.nfgv.nl Nationaal Fonds Nederland nederlandse stichting voor het Met circa 80 medewerkers is AssurantieGroep Nederland Drs Van Herk Makelaardij een solide onderneming met vestigingen in Capelle a/d IJssel, Gouda en Krimpen a/d IJssel. Om onze onafhankelijke dienstverlening te onderstrepen zijn wij o.a. aangesloten bij de NVA, NVGA en de NVM. Kwalitatief hoogwaardige dienstverlening, betrouwbare service, klant gerichtheid en vriendelijkheid zijn kernbegrippen binnen onze organisatie. Voor ons backoffice in Gouda zoeken wij een full-time met MBO-opleiding, in het bezit van Assurantie-B (particulieren). Je hebt een of twee jaar relevante werkervaring, liefst in een volmachtomgeving. Bekendheid met ANVA-5 is een pré. Je wordt verantwoordelijk voor de acceptatie en opmaak van polissen en polisaanhangsels, inclusief correspondentie en boeken van premie. Voor ons makelaardij- hypotheekkantoor in Gouda zoeken wij een full-time met MBO/MEAO-opleiding. Je bent max. 23 jaar, hebt relevante werkervaring en bent bereid tot verdere studie. Je verricht alle administratieve handelingen bij hypotheekaanvragen en hebt veelvuldig contact met onze adviseur, klanten en maatschappijen. Op de makelaardij-afdeling verricht je regelmatig ondersteunend- en baliewerk. Wij vragen voor beide functies een flexibele, klantgerichte en enthousiaste instelling - commercieel gevoel en organisatietalent - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - affiniteit met computers. Geïnteresseerd? Wil je een uitdagende baan met meerwaarde, een goede beloning en een uitgebreid pakket aan secundaire voorwaarden? Stuur dan je CV met een korte motivatie per e-mail naar jvanderheijden@assugroep.nl of per post naar AssurantieGroep Nederland B.V. T.a.v. Judith van der Heijden Postbus 232, 2920 AE Krimpen a/d IJssel Voor informatie kun je bellen met de heer Ronald Markus, tel. 0180-680600. Adviseurs met Meerwaarde!

Het Nieuwe Stadsblad | 2004 | | pagina 15