Voor een uitvaart DIE BIJ U PAST Monuta V «èchcfftrs 't'r- sJfffS1 Uitvaartcentrum "HoCy m a t r i c I- G. Waaijers Roomboterkransjes 250 gram ïll si Uitvaartverzorging en Woensdag 22 december 2004 ■HH ns-2 r r r r 1 M zS _j -ui Urr r WW! t\'tu I Bedroefd, maar met bewondering voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft ondergaan, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, zuster, schoon zuster en tante Hester Elisabeth Soesbergen-Bos weduwe van M. P. J. Soesbergen inde leeftijd van 74 jaar. Wij zijn de palliatieven unit van Het Zonnehuis te Vlaardingen dankbaar voorde liefdevolle verzorging. Margreten Ruud Roy Brian ■Vs Beau en verdere familie 21 december 2004 M. Spierings-Soesbergen Arij Koplaan 7 3123 CA Schiedam Hester is opgebaard in het Monuta uitvaart centrum, Burg. Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, aldaar geen bezoek. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaatshebben op vrijdag 24 december om 10.30 uur in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot samen zijn in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat hij nu uit zijn moedig gedragen lijden is verlost, geven wij u kennis dat heden van ons is heengegaan mijn lieve man, vader, schoonvader, onze opa en schoonzoon Johannes Burger Jan in de leeftijd van 65 jaar. Heieen Burger-Vink Ron en Monica Janice, Geneva Kees Slootmaker t Pauline Slootmaker-van der Pluijm Vlaardingen, 13 december 2004 Correspondentieadres: Ron Dangerman Wenenweg 83 3137 AR Vlaardingen De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaats gevonden in het crematorium "Beukenhof" te Schiedam. Dag lieve opa we zullen je missen Janice, Geneva Als ik, omringd door tegenspoed, bezwijken moet, schenkt Gij mij leven; is 't dat mijns vijands gramschap brandt, Uw rechterhand zal redding geven. De HEER is zo getrouw, als sterk; Hij zal Zijn werk voor mij volenden; verlaat niet, wat Uw hand begon, o Levensbron, wil bijstand zenden. Psalm 1384 Op 17 december 2004 is in de Heere ontslapen mijn innig geiiefde vrouw, onze lieve, altijd zorgende moeder en oma Neeltje de Ronde-van den Bergh geboren 9 mei 1932 Wij zijn zielsdankbaar voor alles wat zij voor ons betekende en intens verdrietig omdat we haar nu moeten missen. Schiedam: F. C. de Ronde Tiel: Leen en Moni Franc en Neely-Anne Jaap en Hilde, Sofie Simon en Anne-Jolijn Paul, Sanne, Maartje Delft: Co en Peter Nelleke en Robert Hannah Pieter-Jan en Iris Christian Veenendaal: EllaenWim Delft: Paul en Dicky Diecke, Leendert-Jan, Nienke, Rens Ommen: Frans en Nelleke Mark, Eline, Chris, Mirjam, Luc, Thijs Ede: Michiel en Els Riemke, Elleke, Maaike, Wouter Leimuiden: NeelyenWim Christa, Jacob, Marien Rotterdam: Heieen Gouda: DickenElise Woudweg 12 3123 KB Schiedam Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis opge baard, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 22 december van 18.30 tot 20.30 uur. Condoleren is mogelijk voorafgaand aan de rouwdienst in de Marcuskerk, Roland Holstlaan, hoek Menno ter Braaklaan te Delft van 11.15 tot 11.50 uur. De rouwdienst wordt gehouden D.V. donderdag 23 december om 12.00 uur in voornoemde kerk, waarna omstreeks 13.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Hervormde begraafplaats, Noordeinde 10 te Schiedam-Kethel. Geen bloemen. "HEERE Gij doorgrondt en kent mij. (Psalm 139:1) Bedroefd geven wij u kennis dat de HEERE uit ons midden heeft weggenomen mijn innig ge liefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa Mattheüs Duifhuizen inde leeftijd van 85 jaar. 19 augustus 1919 19 december 2004 E. Duifhuizen-Luijendijk Bettie Lenie en Arie Corrie en Evert Jany en Cock Cees Thea en Dick Cobie en Berry Adrie en Tina Peter en Bertha Gert en Karin Lineke en Peter Arjan Klein- en achterkleinkinderen 19 december 2004 Jhr. Mr. A. F. deSavornin Lohmanstraat 19 3214XAZuidland De rouwdienst zal worden voorgegaan door de Weleerwaarde Heer Ds. A. Stehouwer op D.V. donderdag 23 december om 13.30 uur in de Christelijk Gereformeerde Kerk, Achterweg 2 te Zuidland, waarna omstreeks 14.30 uur de begra fenis zal plaatsvinden op de Gemeentelijke Be graafplaats, Kerkweg te Zuidland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de Gereformeerde Kerk, Wilhelmina- straat 28 te Zuidland. Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen. Vele fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn liefhebbende man, onze lieve pa en mijn "gouwe" opa Arie Smit inde leeftijd van 78 jaar. Nel Smit-Plaisier Dick Ineke en Hans Michel 16 december 2004 Bachplein 63 3122 KC Schiedam De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Bedroefd, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis, dat door ziekte verzwakt maar moedig tot het laat ste moment, is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Maria Hillegonda Avezaat-Sigmond weduwe van Albert Avezaat in de leeftijd van 82 jaar. Cees en Elly Tineke en Ruud Max, Joep Ellis en Marco Rianne, Rens Bert en Marijke Bert en Connie Noortje, Bertje Basen Diana Bob en Anna Barend en Marlous Schiedam, 15 december 2004 Correspondentieadres: L. A. Avezaat Laan van Spaland 22 3121 JC Schiedam De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Na een actief en intens leven vol van levens vreugde, is tot onze verbijstering onverwacht overleden, mijn lieve man, onze vader, schoon vader en opa Willem van der Marei inde leeftijd van 79 jaar. Jannie van der Marel- Ouwens Marja en Paul Annemarie en Ab Willem en Trudy Marijke en Arie Kleinkinderen Achterkleinkinderen lepenlaan 25 3121 BA Schiedam De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. Geven en nemen het eerste was het belangrijkste namelijk het geven, zo zal je in onze gedachten verder leven. Ma, bedankt vooral het goede dat je voor ons hebt gedaan. Met verdriet, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan, geven wij u kennis dat op 74-jarige leeftijd is overleden onze lieve moe der en oma Johanna Elbarta Gerdina llmer-Soomers Jo sinds 2 juni 2001 weduwe van Jan llmer Marianne Suzanne en Joseph Ben en Petra Bas Eva Sophie Charlotte Schiedam, 14 december 2004 Correspondentieadres: Wilgendreef 21 3137 CZ Vlaardingen De crematieplechtigheid heeft plaatsgevonden vrijdag 17 december om 13.00 uur in crema torium Beukenhof, ingang Laan van Spierings hoek te Schiedam. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon hoe ik was, toen ik alles nog kon. In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat na een leven lang kennis, wijsheid en humor te hebben geschonken van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoe der Lena Mulder-Doorn weduwe van Marinus Mulder Rotterdam, t Schiedam, 20 mei 1923 19 december 2004 J.H.Mulder H. A. J. Mulder-Brökling Robert t Melanie Jacky Marco en Miranda Romy L. Mulder C. W. Mulder-Bakker Nancy en Michiel Faas Roland en Monique Feline-Liese Correspondentieadres: L. Mulder Sem Dresdenplein 77 3122 GC Schiedam Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren donderdag 23 december van 18.45 tot 19.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 24 december om 14.30 uur in de aula van cre matorium Beukenhof, ingang Laan van Spie ringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart. Verdrietig geven wij u kennis dat, na een geduldig gedragen lijden, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze ma, oma, dochter, zus, schoonzus en tante Gisela Wessel-Bayerl in de leeftijd van 58 jaar. Herman Wessel Sonja en Clenn Cathy, Xander Marco en Sandra Jessica en verdere familie 14 december 2004 Mgr. Nolenslaan 762 3119 EV Schiedam De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaats gevonden in het crematorium "Beukenhof" te Schiedam. Lief, behulpzaam, altijd tevreden, een harde werker; zo blijft hij in onze herinnering. Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van Petrus Johannes de Jong Piet Schiedam, 22 maart 1927 Schiedam, 17 december 2004 Truus AadenToos Frans Marja en Ger Yvonne en Ruud Robert en Brenda Heijermansplein 44 3123 LB Schiedam Op woensdag 22 december hebben wij afscheid van hem genomen in de aula van cre matorium Beukenhof. did it my way" Vandaag heeft hij ons en het leven losgelaten Johannes van der Most Jan Schiedam, 23 januari 1933 Vlaardingen, 16 december 2004 Pa en opa van: Erna en Kees Kim en Merijn Sanne en Jaap Bob Pieter Jan en Heidi Félicia Broer en zwager van: M. Louis-van der Most en S.Ph. Louis Correspondentieadres: Vondellaan 9,3117 PS Schiedam Dinsdag 21 december heeft de begrafenis plaatsgevonden. Ger IJtsma Het is tijd, ik moet nu gaan, ik zal geen afscheid nemen. Kijk naar me uit in de regenbogen, hoog in de lucht. Als de zon weer op komt en de hele wereld is nieuw. Kijk dan naar me uit en hou van me, zoals ik van jullie heb gehouden. Bedroefd geven wij u kennis, dat na een onge lukkige val maar toch nog gesterkt door het Hei lig Sacrament der Zieken en omringd door hen die haar lief waren is overleden onze lieve moe der, schoonmoeder, oma en oma Corrie Cornelia Theodora Magdalena Vermaas-Bongers weduwe van Jan Vermaas in de leeftijd van 100 jaar. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Schiedam, 20 december 2004 Zorgcentrum Thurlede Correspondentieadres: Harry Vermaas Albertine Agneslaan 362 3136 NJ Vlaardingen De communiedienst wordt gehouden maandag 27 december om 10.30 uur in Parochiekerk St. Jan de Doper, Mgr. Nolenslaan 99 te Schiedam. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaats vinden om 12.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze man, vader, zoon, broer, zwa ger, oom en vriend Andries Moreno 20-12-1978 19-12-2004 De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 24 de cember 2004 om 8.45 uur op begraafplaats "Beukenhof", Burg v. Haarenlaan 1450 te Schie dam. Paula en Isaque Anneke en Ton José en Colette Manuel Danny, Ashna en Noah Sil, Sylvana, Nöella en Dynisia Correspondentieadres: Koolmeesstraat 29 3145 NB Maassluis Lieve Ronald 23-12-1999 23-12-2004 De sterrén aan de Hemel zeggen mij Die ene ster "dat ben jij" Vrienden voor altijd, Anita, Angela en Faye Andre, Tessa en Angelo b.g.g. 0800 - 023 05 50 (gratis) dag en nacht bereikbaar ABO/van den Boogert -VERZEKERINGEN BEGRAFENIS- EN CREMATIEVERZORGING Uw persoonlijke wensen kunt u nu reeds bij ons laten vastleggen in een dossier Tandarts Jongkoen en echtgenote wensen alle patiënten gezellige feestdagen en een goed en vredig 2005 toe! Wij danken U voor de vele ontvangen wenskaarten. BANKETBAKKERIJ sinds 1899 Weekaanbieding: Dam 35 - Schiedam - Tel. 010-4739000 landarts JZH. van der Uurg wenst iedereen namens famifie en assistentes fijne kerstdagen en een gezond2005! ..en elke UltVQQTt een spiegel van helleven is ■mmmmmmmmi Nu ik dood ben treur maar niet ik ben niet echt dood moet je weten het is slechts mijn lichaam dat ik achterliet dood ben ik pas als jij mij bent vergeten. Ger Na een leven vol liefde en zorg, waarvan de laatste jaren zeer moeilijk voor hem zijn geweest, is vredig ingeslapen, mijn fijne man, onze vader en opa onderscheiden met de eremedaille verbonden aan de orde van Oranje-Nassau 3 oktober 1924 21 december 2004 Suzan IJtsma-van der Ent Ed en Sylvia Nicole Iris Rick Leo en Monique Thomas Wij nodigen u uit om persoonlijk afscheid van Ger te nemen op donderdag 23 december van 19.00 tot 19.30 uur in de ontvangstruimte van Matrice, Juliana van Stolbergstraat 1 in Schiedam. Op vrijdag 24 december komen we om 11.30 uur samen voor de afscheidsbijeenkomst in crematorium Beuken hof, Burg. Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Na afloop is er gelegenheid om met elkaar iets te drinken. Tel. (OIO) 426 76 78 Financiële regeling van uw uitvaart vooraf mogelijk. Uitvaartverzorger Jan Heinsbroek Burg. Honnerlage Gretelaan 377, 3118 BA Schiedam. Olmendreef 160 3137 CR Vlaardingen telefoon 010-474 11 44 25 UITVAARTBEGE LEI DING HELEN TEUNISSEN EN TEAM TELEFOON OIO 273 24 24 (24 uur per dag bereikbaar) www.matrice.nl Ontvangstruimte Vlaardingen: Vlietland Ziekenhuis, HOLYSINGEL 3, INGANG ACHTERZIJDE ZIEKENHUIS Ontvangstruimte Schiedam: Vlietland Ziekenhuis, Juliana van Stolbergstraat 1

Het Nieuwe Stadsblad | 2004 | | pagina 4