Familieberichten Voor een uitvaart DIE BIJ U PAST Monuta Y VERMIST IkliefFers m a t r i c Petronella Hoogerboord - Oldenhof Uitvaartverzorging en MET ZORG EN TOEWIJDING Grafmonumenten SLAGROOMSCHNITT €5? Woensdag 9 februari 2005 ns-4 Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, 't wilde niet meer. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden en wie kan voelen watje hebt doorstaan? In dankbare herinnering aan wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overgroot vader Maarten Slavenburg Drager van de Eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, in goud. weduwnaar van Suze Slavenburg-Geveke 16 mei 1919 14 februari 2005 Marijke t, Kees en Anja Caroline Nils en Marion Maas Meike Marjolein en Henriëtte Jan t, Ria en Jelle Lonneke en Carlo Charlotte Jeantine en Jorg Harry en Margaret Marcel Serena Robbert MiekeenTom Xanderen Hilde Erik Tim en Annemarie Frank Correspondentieadres: W. Ruitenga-Slavenburg Buitenbassinweg 873 3063 TN Rotterdam Er is gelegenheid tot afscheid nemen in CVU uitvaartcentrum Groenoord" Van Beethoven- laan 180 te Schiedam op dinsdag 8 februari tussen 18.30 en 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in crematoriumBeukenhof", Burgemeester van Haarenlaan 1450 ingang Laan van Spierings- hoekte Schiedam op woensdag 9 februari om 12.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. Op 4 februari 2005 overleed ons ledenraadslid, voormalig bestuurslid en erelid Maarten Slavenburg Wij denken met veel respect en dankbaarheid terug aan zijn inzet en betrokkenheid bij onze vereniging. Wij wensen zijn kinderen en overige familiele den veel kracht toe om dit verlies te verwerken. Ledenraad, bestuur, commissarissen, directie en medewerkers van de Coöperatieve Vereniging voor Uitvaartverzorging U.A. te Rotterdam. Geloof, hoop en liefde. Maar daarvan is de liefde de grootste. 1 Korintiërs 13 Trouwtekst Bedroefd maar dankbaar voor wat hij ons heeft achtergelaten, hebben we na een week vol hoop en vrees nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve echtgenoot, onze zeer zorgzame vader en mijn lieve opa Jan Schimmer inde leeftijd van 56 jaar. Anneke Schimmer-Meerman Edwin Juriaan en Esther Timo Celineen Bart 3 februari 2005 Rotterdamseweg 46 3135 PVVIaardingen Achter iedere traan schuilt de glimlach van een herinnering. De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats. 't Groen is niet meer hetzelfde Op maandagavond jl. hebben wij als gemeen schap van 't Groen tijdens een dienst in de Grote Kerk met allen die ooit door Jan zijn 'geraakt', afscheid moeten nemen van Jan Schimmer sinds 1970 docent geschiedenis aan onze scho lengemeenschap. Jan was een bijzonder mens: in zijn lesgeven, in zijn vele andere werkzaamheden, in zijn per soonlijke aandacht voor ieder van ons en in zijn enorme inzet en toewijding. Zijn overlijden heeft ons enorm aangegrepen. We missen hem. Anneke en de kinderen zullen met ons verbon den blijven. Bram Keizerwaard Accentcollege afdeling Groen van Prinsterer Vlaardingen U kunt uw verbondenheid met Jan laten blijken op ons condoléanceregister: www.groenvanprinsterer.nl. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn dochter, onze moeder, schoonmoeder en oma Neeltje van Rooij-van den Hoek - Nelly - weduwe van Jan van Rooij op de leeftijd van 75 jaar. B. van den Hoek-van Gent Hugo en Willy Egbert-Jan en Anja Jasperen Judith Benjamin en Annegien Schiedam, 5 februari 2005 E. J. van Rooij Houtstraat 8 3114 NH Schiedam De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in cre matorium Beukenhof, Burg. van Haarenlaan 1450 te Schiedam, vrijdag 11 februari om 11.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u ken nis van het heengaan van onze lieve vader, schoonvader, opa en mijn overgrootvader Johan Friedrich Wessel - Freek weduwnaar van Johanna Catharina Wessel-van Kemenade inde leeftijd van 89 jaar. Diny en Ben Frans en Marianne Joke en Bas Kleinkinderen Achterkleinkind Schiedam, 1 februari 2005 Correspondentieadres: J. C. Wessel Prins Bernhardlaan 117 3241 TAMiddelharnis De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaats gevonden. Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart Bedroefd geven wij u kennis dat, zacht en kalm, van ons is heengegaan mijn zus, onze tante Anna Wilhelmina Zuijderduijn Annie 7 april 1920 2 februari 2005 Mevrouw J. Hogenes-Zuijderduijn Rob Carla Ad en Anita Nanon en Remco Damiët Leo en Astrid Willem Eric en Anja Ezra Sophie Correspondentieadres: Mevrouw J. Hogenes-Zuijderduijn Sparrendal 214 3142 LK Maassluis De crematie heeft maandag 7 februari 2005 plaatsgevonden in crematorium „Beukenhof" te Schiedam. Vaarwel Het laatste beetje is nu op veel was er te verduren Het kaarsje is thans opgebrand Gedoofd zijn alle vuren Voor wie het aangaat is 't niet erg die heeft genoeg geleden! Wel voor hen die ik achterliet vaarwel en wees tevreden! Ik ga naar boven, en niet naar beneden. Missing you love sister Joan Met groot verdriet, maar ook in diepe bewonde ring voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij kennis dat, van ons is heengegaan Mark Conrad Ferrell weduwnaar van Toke Ferrell 4 juni 1940 t 1 februari 2005 Mum Toket Joan (sister) Thelma Mark en Sandra Mark jr. en Roxanne en Sharon William en Wendy Jordy Johnny en Driekus Correspondentieadres: Lange Achterweg 101 3111 JJ Schiedam De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op maandag 7 februari 2005 op begraafplaats Beukenhof te Schiedam Elk afscheid betekent de geboorte van een herinnering. Hoewel het nog niet echt tot ons is doorgedron gen, groeit langzaam het besef dat zij nooit meer in ons midden zal zijn. Met grote droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vriendin en onze gewel dige huisgenoot Evelien Steenhorst inde leeftijd van 30 jaar René Bewoners en medewerkers Philadelphia Zorg Groot-Rijnmond locatie "Dreesplein" 2 februari 2005 Willem Dreesplein 30 3119CW Schiedam De afscheidsplechtigheid en de begrafenis heb ben inmiddels plaatsgevonden op de begraaf plaats "Holy" te Vlaardingen. Omringd door de warmte van zijn gezin is overle den Jacobus Adrianus Marie Schamlé Koos 22 november 1921 4 februari 2005 Geniet van je welverdiende rust. Anny Schamlé-Stor Hans en Dorris Annelies en Cees jjeanny en Ed Caroline en Karei kleinkinderen en x achterkleinkinderen Wij komen samen voor de Eucharistieviering donderdag 10 februari om 11.15 uur in de Basi liek van de H. Liduina en O.L.V. Rozenkrans, Sin gel 104 te Schiedam. Aansluitend begeleiden wij hem om 12.30 uur naar zijn laatste rustplaats op begraafplaats Beu kenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Hierbij geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed, onverwacht en voor ons veel te snel is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Leo (Leed) ten Wolde Leonard Xaverius Hubertus Roermond, 4 mei 1930 t Schiedam, 3 februari 2005 Miep Karin en René Fransen Rianne Annette Lennart Jacqueline en Ruud Ilse Lars Leo en Noi Sem Noordvest 55b 3111 PE Schiedam De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het zo ontzettend moedig gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden en wie kan voelen wat je hebt doorstaan? Na een werkzaam leven, vol zorg en toewijding voor zijn gezin en allen die hem dierbaar waren, is geheel onverwachts van ons heengegaan onze vader en mijn opa Edo Wapenaar weduwnaar van Louisa Petronella Roeters in de leeftijd van 68 jaar. Wil ma Cora Peter 6 februari 2005 Correspondentieadres: Wilma Wapenaar A. J. de Haasplein 8 3123 CB Schiedam Pa is overgebracht naar CVU uitvaartcentrum "Groenoord", Van Beethovenlaan 180 te Schie dam, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid is in crematorium "Beukenhof", Burgemeester van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spieringshoek) te Schie dam op donderdag 10 februari om 10.30 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Dag lieve (andere) oma. In verbondenheid Linda - Ruud Max - Iris - Emmelie - Koen, Ada - Ron, Rebecca - Frans ABO/van den Boogert -VERZEKERINGEN STEENHOUWERIJ SKLEDAR BRANDWIJK BV 0183-352056 •Fax (0183) 35 22 55 Onze zwartwitte gecastreerde kater Kneuk (1V2 jaar) is 10 januari weggelopen vanaf vakantieadres in Schipluiden aan de Vlaardingsevaart bij café Vlietzicht. 010-4610741 MET ZORG EN TOEWIJDING STEENHOUWERIJ SKLEDAR BRANDWIJK BV BANKETBAKKERIJ sinds 1899 Weekaanbieding: Dam 35 - Schiedam - Tel. 010-4739000 00 Visionaircounseling Binnenkort verhuizen en u doet het liever niet zelf?? Bel dan YourMove verhuisservice en wij verzorgen uw complete verhuizing!! Wij verzorgen o.a.: - Nationale en internationale verhuizingen - Verhuizing van alleen meubilair - Kantoorverhuizingen - De- en montage werkzaamheden - Inpakwerkzaamheden - Opslag van meubels En nog veel meer... Aarzel niet en bel ons of kom langs voor een afspraak! Cornells Houtmanstraat 3 3124 CB Schiedam Telefoon: 010-449 16 78 Fax: 010-449 19 35 www.your-move.nl Hoogstraat 107 3131 BM Vlaardingen Telefoon: 010-234 26 48 Fax: 010-234 25 73 info@your-move.nl omdat ieder mens LMI en elke UitVQQTt een spiegel van het leven is J V Heer, die mij ziet zoals ik ben, dieper dan ik mijzelf ooit ken, kent Gij mij, Gij weet waar ik ga, Gij volgt mij waar ik zit of sta. Wat mij ten diepste houdt bewogen, 't ligt alles open voor Uw ogen. Psalm 1J9 weduwe van Willem Hoogerboord bijna 8$jaar Lieve Ma, jij was het middelpunt van ons leven. Pijmie en Kees Marco en Nel Sandra en fan Beter Ellie en Frans Rob Inger en Patrick Corrine en Ben t Ruben Geert Wim en Hermine Debbie H en achterkleinkinderen Schiedam, 6februari lOOf Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen donderdag 10 februari van 19.30 uur tot 10.15 uur m ontvangst ruimte van Matnce, Juliana van Stolbergstraat 1 in Schiedam. Wij staan stil bij haar leven tijdens een dienst vrijdag 11 februari om llOO uur in de Dorpskerk, Noordeinde to in Schiedam-Kethel. Aansluitend begeleiden wij onze moeder en oma naar haar laatste rustplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in 't Schepphuis (achter de Dorpskerk). Tel. (010) 426 76 78 b.g.g. 0800 - 023 05 50 (gratis) dag en nacht bereikbaar Financiële regeling van uw uitvaart vooraf mogelijk. Uitvaartverzorger Jan Heinsbroek Burg. Honnerlage Gretelaan 377, 3118 BA Schiedam. Sociaal, kwaliteit, eerlijkheid, perfectie en service zijn de pijlers van Skiedar Brandwijk. Al jarenlang! Met een hecht team van vaklieden die op moderne wijze het oude ambacht van steenhouwer uitoefenen. Skiedar Brandwijk vervaardigt elk gedenkteken en heeft een enorm assortiment bestaande grafmonumenten. Ook draagt zij zorg voor de juiste plaatsing en vakkundige afwerking ervan. In heel Nederland. Nijverheidsstraat 1 4231 AC Meerkerk www.skledarenbrandwijk.nl Nijverheidsstraat 1 4231 AC Meerkerk Tel. 0183-352056 www.skledarenbrandwijk.nl De hulpverlener voor particulieren en bedrijven. Tel: 0650231893 www.visionaircounseling.nl "Ik vind het niet eerlijk. Wijn vriendje is doodgegaan, omdat hij geen prik heeft gehad! Dat begrijp ik ni«L want een prik koet bijna niks, te et iemand die mij dat uit kan leggen?" li Mntl Help mee in de strijd tegen kindersterfte Word nu lid van Unicef unicef Bel 0800 1133 kinderen eerst UITVAARTBEGELEIDING HELEN TEUNISSEN EN TEAM TELEFOON OIO 273 24 24 (24 uur per dag bereikbaar) www.matrice.nl Ontvangstruimte Vlaardingen: Vlietland Ziekenhuis, Holysingel 3, ingang achterzijde ziekenhuis Ontvangstruimte Schiedam: Vlietland Ziekenhuis, Juliana van Stolbergstraat i

Het Nieuwe Stadsblad | 2005 | | pagina 4