U bent al 45 jaar koning bij Wooning €6.675,- II il 1 Om Is de Km fes Koning! 'Donorschap geen plicht maar vrije keuze' Donor worden? Laat het weten! Wdakdatis 22,95 p~ Holland Zuid 1 ONDER ALLES ÉÉN DA K, DAT IS 1 GIN BEELD' n iju» I www.wooning.org Vragen over orgaandonatie? Antwoordbon Woonmatic Daytona Woonmatic Ifoula GL Speciale aanbieding Riante badkamer A De grootste collectie wanden vloertegels. Bergschenhoek: Breda: Den Haag: Numansdorp: Rotterdam: Kennisgeving beschikkingen Wet milieubeheer/ Wet verontreiniging oppervlaktewateren Onderwerp Inzage Beroep Inlichtingen Hoogheemraadschap van Delfland Bel 0900 - 821 21 66 0,10 p/min) of kijk op www.donorvoorlichting.nl 'M Manier van donorregistratie verandert niet Donorformulier Aanvragen? Ja, ik neem een beslissing over orgaan- en weefseldonatie. NIGZ Ül J J Woensdag 16 maart 2005 ns-6 'WW' DE GROOTSTE IN KEUKENS. BADKAMERS EN TEGELS j Hoekkeuken met smalkaderdeur. Inclusief glaskasten, combimagnetron, rvs afzuigkap met achterwand, gas- kookplaat, koelkast, spoelbak met eenhendelmengkraan en verlichting. Leverbaar in diverse kleuren. Greeploze, mat zwart gelakte design keuken. Helemaal van deze tijd is de combinatie van het modern design met het granieten werkblad. De keuken heeft o.a. een kook- eiland met rvs design schouw en prachtige glaskasten. Deze gezellige badkamer past in elk huis. Badderen wordt een feest in dit bad met whirlpoolsysteem. En even snel onder de douche kan ook in dit ruime bad. De badkamer is v.v. eenhendelmengkranen, wanddoset met inbouwreservoir en mooi afgewerkte wastafel. Wat maakt uw huis echt af? Juist, zo'n prachtige keuken of badkamer van Wooning. Precies in die stijl die past bij uw huis. En binnen het budget dat bij u past. In een van de mega-grote showrooms van Wooning vindt u keukens en badkamers in echt alle denkbare stijlen, van hyper modern tot nostalgisch klassiek. En alle modellen staan opgesteld zoals bij u thuis. Natuurlijk is elke gewenste combinatie, wat betreft o.a. kleur en formaat, mogelijk. En bedenk eens hoe gemakkelijk het is om bij uw nieuwe keuken en badkamer meteen die mooie, bijpassende tegel uit te zoeken. Dat kan bij Wooning, daar vindt u alles onder één dak. En kopen bij Wooning is kopen met zekerheid: 5 jaar garantie, levenslange service, kortom al meer dan 45 jaar zorgt Wooning voor kwaliteit. Uiteraard koopt u met CBW zekerheid. Kom snel kijken in een van de megastores van Wooning. m/ Deze ruime, comfortabele badkamer is voorzien van een luxueuze twee persoons stoom-/douchecabine, wat voor een optimale ontspanning zorgt. Verder voorzien van een groot ligbad, twee wastafels en wanddoset. Bij Wooning vindt u de grootste collectie wand- en vloertegels. Handig om meteen die mooie tegels uit te zoeken bij uw nieuwe keuken of badkamer, of voor een andere ruimte in huis. wm/mmmums Leeuwenhoekweg 2 (Industrieterrein'Weg en Land') Telefoon 010-524 23 00. Grenssteen 7-9 (Steenakker, naast Mega Praxis) Telefoon 076-542 54 42. Ruimschoots parkeergelegenheid voor de deur! Van der Kunstraat 27 en 77 (Den Haag MegaStores) Telefoon 070-402 32 84. Naaldwijk (alleen keukens): Hovenierstraat 127 Telefoon 0174-670822. Industriestraat 31 Telefoon 0186-653700. Olympiaweg 44a (Pal naast de Kuip) Telefoon 010-47919 44. Vlaardingen (alleen keukens): Gerard Burgerlaan 4 (Woonboulevard Hoogstad) Telefoon 010-460 06 70. ERKEND Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 23 september 2004 een aanvraag om een vergunning krachtens de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een aanvraag van "De Polder" VOF om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende, vergunning ingevolge de Wet milieubeheer voor de inrichting aan de Vliststraat 33, 37 en 39 te Rotterdam. Het betreft een inrichting voor het bewaren en bewerken van autowrakken, de in- en verkoop van gebruikte auto's en schadeauto's, het demonteren van caravans, motorfietsen en aanhangers, de verkoop van skelters en de handel in ferro en non-ferro metalen. Een groot deel van de werkzaamheden worden binnen in loodsen uitgevoerd. Het buitenterrein dient voor de opslag van diverse materialen en voor de verkoop van gebruikte auto's en schadeauto's. Het Hoogheemraadschap van Delfland heeft op 8 oktober 2004 een aanvraag om vergunning krachtens de Wet verontreiniging oppervlaktewateren van bovengenoemde aanvrager ontvangen voor het met behulp van een werk lozen van afvalstoffen, verontreinigde en schadelijke stoffen afkomstig van de inrichting, gelegen aan de Vliststraat 37-39 te Rotterdam, via de gemeentelijke riolering en de afvalwaterzuiveringsinstallatie "Dokhaven" te Vlaardingen in het oppervlaktewater. Deze aanvragen zijn gecoördineerd behandeld. De DCMR Milieudienst Rijnmond heeft de coördinatie verzorgd. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland en het Hoogheemraadschap van Delfland hebben opgrond van artikel 8.2, 8.8 en 8.10 van de Wet milieubeheer en op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren de gevraagde vergunningen verleend. Aan de vergunningen zijn voorschriften verbonden voor de bescherming van het milieu. De inhoud van de beschikking ingevolge de Wet milieubeheer is gewijzigd ten opzichte van de tekst van de ontwerpbeschikking naar aanleiding van ontvangen bedenkingen. U kunt de beschikkingen, de aanvragen en de overige van belang zijnde stukken van 18 maart 2005 tot en met 28 april 2005 op werkdagen van 08.30 uur tot 16.00 uur op de volgende plaatsen inzien: - Bibliotheek Rotterdam, afdeling Overheidsinformatie, Hoogstraat 110, tijdens de openingsuren (maandag tot en met vrijdag van 10.00 uur tot 20.00 uur); - in het kantoor van het Hoogheemraadschap van Delfland, Delftechpark 23 te Delft; - het kantoor van de deelgemeente Overschie, Overschiese Dorpsstraat 64 te Rotterdam; - de Stadswinkel van de gemeente Schiedam (in het stadskantoor), balie bouwen, wonen en milieu, Stadserf 1 te Schiedam; - het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. De stukken kunnen gedurende deze periode ook buiten werkuren worden ingezien in het kantoor van het Hoogheemraadschap van Delfland en in het kantoor van de DCMR, na telefonische afspraak. Binnen zes weken, ingaande de dag na de eerste dag van de terinzagelegging van de beschikking, kan bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State beroep worden ingesteld door; - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking; de adviseurs die advies hebben uitgebracht over het ontwerp van de beschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen in de beschikking ten opzichte van de ontwerpbeschikking; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een beschikking wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij gedurende die termijn een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. Een dergelijk verzoek moet worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Een beschikking wordt niet van kracht voordat op het verzoek is beslist. Indien voor het veranderen van de inrichting tevens een bouwvergunning is vereist, wordt de beschikking niet eerder van kracht dan nadat de gemeente de bouwvergunning heeft verleend. Voor nadere inlichtingen over de aanvragen en de beschikkingen kunt u zich wenden tot de heer R.W. Rodrigues de Miranda van de DCMR (Wet milieubeheer), telefoonnummer: 010 - 246 85 35 en tot mevrouw H. Houtman van het Hoogheemraadschap van Delfland (Wet verontreiniging oppervlaktewateren), telefoonnummer: 015 - 270 18 65. Voor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met de DCMR, telefoonnummer: 010 - 246 84 03. Projectnummer: 340293 Hans Hoogervorst Minister Volksgezondheid, Welzijn en Sport 'Er is in Nederland een tekort aan donoren. Veel patiënten kunnen daardoor niet op tijd geholpen worden. Dit kost levens en veroorzaakt onnodig leed. Dat moeten we oplossen. Daar wil ik aan werken, samen met u. De afgelopen weken was er veel aandacht voor de manier waarop we de orgaandonatie in ons land willen regelen. Uiteindelijk heeft de Tweede Kamer beslist dat mensen zelf moeten aangeven of zij donor willen zijn. Op dit moment heeft ongeveer 37% van de Nederlanders van 18 jaar en ouder laten vast leggen of zij donor willen worden of niet. Het is belangrijk om te laten weten watje wilt. Om u te helpen bij het nemen van een besluit, hebben we de internetsite www.donorvoor- lichting.nl gemaakt. Wat u ook beslist, u doet er verstandig aan om de genomen beslissing vast te laten leg gen in het donorregister. Dat schept duidelijkheid voor nabestaanden, artsen en ande ren.' U wordt donor door deze keuze vast te leggen in het centrale Donorregister. Dit doet u met een donorformulier. U kunt daarop aange ven welke weefsels en organen u eventueel niet wilt doneren. U kunt ook laten registreren dat uw nabe staanden of één bepaald iemand voor u de keuze moet maken. U kunt uw registratie veranderen door opnieuw een donorformulier in te vullen. Zo vaak u wilt. Gebruik de onderstaande antwoordbon Ga naar www.donorvoorlichting.nl Bel 0900 - 821 21 66 0,10 p/min) Haal het formulier op bij bibliotheek, gemeente, huisarts of apotheek Ik wil mijn besluit laten registreren. Stuur mij donorformulier(en) (Aantal invullen svp) Naam Adres man/vrouw Postcode Woonplaats Geboortedatum inv.esteren in gezondheid Datum Stuur deze antwoordbon in een ongefrankeerde envelop naar: NIGZ-DONORVOORLICHTING, Antwoordnummer 2210, 3440 VB Woerden 0) c o> 75 00 <y c c - 0J CD 3 "O C q) 2? CD lf) Q- CD O c S=.E S S 5 c c O (fl O "°$-a 3.* "O n

Het Nieuwe Stadsblad | 2005 | | pagina 6