BEROEPSONDERWIJS Ook vmbo Horeca Toerisme www.zadkine.nl 15.00-20.00 UUR Nergens zo goedkoop als bij Edan I .-I** Lekker goed, laagste prijzen. 9 ■■i ERVAREN VERKOPER (MA/) WGGGNGR huis-aan-huiskranten 3es cola, sinas of lemon lime multipack 6 blikjes a 330 ml 1-35 i IM Hoogheemraadschap van Delfland www.hhdelfland.nl Medewerkers Telefonische Verkoop Meer bereiken. Met Wegener Danoontje dubbelsmaak 1.19 Rundergehakt 5.99 Dr. Oetker pizza Ristorante 2.19 V"ny Woensdag 30 maart 2005 ns-7 ZADKINE INFODAGEN 7 APRIL 23 JUNI Electro World - Vogel is dé speciaalzaak op het gebied van wit- en bruingoed in Vlaardingen en omliggende gemeenten. De winkel is modern van opzet en in een warme ambiance worden producten verkocht van gerenommeerde merken. Als één van de weinigen in deze branche hebben wij nog een eigen technische dienst. Onze service blijft daarom, ook na de verkoop, op hoog niveau. Ter' ondersteuning van ons verkoopteam zoeken wij op korte termijn naar een nieuwe medewerker: Als je wilt solliciteren moet je aan de volgende functie eisen voldoen: tussen de 20 - 30 jaar zijn representatief en een goed gevoel voor service affiniteit hebben met deze branche in teamverband kunnen werken positieve werkhouding en inzet gemotiveerd zijn ervaring in de bruin- en witgoed winkelbranche is een pré Wij bieden je een gevarieerde baan, waar je veel met mensen om kunt gaan. Verder bieden wij je goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Als je je kunt vinden in bovenstaand profiel, reageer dan snel, maar in ieder geval vóór 9 april a s. door een sollicitatiebrief met CV en pasfoto te sturen naar de heer C. Vogel, Eendrachtstraat 6, 3134 GL Vlaardingen. Wil je eerst meer informatie, bel dan 010 - 434 39 54. Vogel Grote delen van ons land liggen onder de zeespiegel. Delfland zorgt al meer dan 700 jaar voor de veiligheid in het gebied tussen Den Haag, Hoek van Holland en Rotterdam. Dagelijks zijn zo'n 400 medewerkers in de weer om mensen, huizen en bedrijven te beschermen tegen het wateT van de zee en de grote rivieren. Als waterschap is Delfland bovendien verantwoordelijk voor het zuiveren van afval water van woningen en bedrijven. Met een gebied van 41.000 hectare, ruim 1,3 miljoen inwoners en circa 40.000 bedrijven behoort Delfland tot de dichtstbevolkte en meest geïndustrialiseerde gebieden van Nederland. De agrarische sector speelt hierbij een rol van inter nationale betekenis. AANKONDIGING VERGADERING VERENIGDE VERGADERING VAN DELFLAND 524703 Donderdag 21 april 2005 om 9.30 uut is eT een open bare vergadering van de verenigde vergadering. De verenigde vergadering is het algemeen bestuur van het Hoogheemraadschap van Delfland. U bent van harte welkom de vergadering bij te wonen. U kunt inspreken oveT de onderwerpen die op de agenda staan. U kunt zich hiervoor tot en met woensdag 20 april 2005 tot 12.00 uur aanmelden bij het secre tariaat van de verenigde vergadering, telefoonnummer (015) 260 83 25. De vergadering vindt plaats in het Gemeenlandshuis van Delfland, Phoenixstraat 32 in Delft. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen: - beëdiging hoofdingelanden; - toelating (twee) nieuwe vv-leden; - vaststelling aantal leden van het college; - benoeming hoogheemraden; - samenstelling commissies en afdelingen. Delft, 22 maart 2005 Omdat wij de markt intensiever willen bewerken, zijn wij, ten behoeve van de Regio Groot Rotterdam, op zoek naar: m/v (24-36 uur per week) De functie Voor deze functie zijn wij op een zoek naar commercieel ingestelde collega's. U pleegt actieve telefonische ver koop en adviseert onze relaties over de advertentiemogelijkheden in onze kranten. Het signaleren van kwaliteits verbeterende en resultaatverhogende acties, alsmede het verwerken en afhandelen van klachten maakt deel uit van het takenpakket. Uw profiel U bent een zelfstandige en gedreven persoonlijkheid met uitstekende commerciële en communicatieve vaardig heden. U functioneert door opleiding en/of ervaring op MBO-niveau. Ervaring op het gebied van telefonische verkoop is een pré. U bent een commerciële, flexibele, resultaatgerichte en enthousiaste persoonlijkheid met een grote dosis doorzettingsvermogen. Wij bieden Deze functies zijn beschikbaar voor de duur van minimaal 6 maanden en bieden ruimte aan eigen initiatief en ontwikkeling. Informatie en sollicitatie Inlichtingen over de functie van Medewerker Telefonische Verkoop kunnen worden ingewonnen bij Mevrouw YJ. Veenendaal, Manager Telefonische Verkoop Rotterdam, tel. 010 - 4699506. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden gericht aan: Wegener Huis-aan-huiskranten BV. T.a.v. de heer R. Matsinger, afdeling Personeel Organisatie Postbus 7 2501 CA Den Haag. E-mailen kan natuurlijk ook: m.nooteboom@whk.wegener.nl Lekker Laag u - x pak 6 x 50 gram fP I tl «O' diverse smaken, doos vanaf 320 gram Barendrecht, van Beuningenhaven 4 - Best, den Ekker 18 - Borger, Grote Brink 11 - Boxmeer, Burg. Verkuijlstraat 11- Boxtel, Van Hornstraat 16-18 - Bussum, Laarderweg 150 - Cuijk, Maasburg 24 Doetinchem, De Veentjes 37 - Dordrecht, Van Eesterenplein 23, W.C. Sterrenburg, Van Oldenbarneveltplein 50, Krispijnseweg 68 - Eelde, Stoffer Holtjerweg 1 - Eerbeek, Stuyvenburchstraat 107a - Emmen, Statenweg 51 Ermelo, Burg. Langmanstraat 2 - Harlingen.Kimswerderweg 48 Heesch, Schoonstraat8 - Hengelo, Raadhuisstraat 53 - Huizen, Oostermeent Oost 62 - Krimpen a/d IJssel, Raadhuisplein 116 - Leerdam, Westwal 14 Lelystad, Neringweg 391 - Lunteren, Molenparkweg 7 Naarden, Evert de Bruynstraat 78 - Nuenen, W.C. Kernkwartier Oirschot, W.C. de Poort - Oostvoorne, Rakkerweg 15 Panningen, Kepringelehof 3 - Putten, Postweg 4 - Rijssen, Boomkamp 32 - Rozenburg, Laan van Nieuw Blankenburg 234 - Schiedam, Nieuwlandplein 10-17, Hof van Spaland 68 - St. Anthonis, Molenstraat 1 - Sint-Oedenrode, Hertog Hendrikstraat 1 - Stadskanaal, Oude Markt 1- St. Michielsgestel, Petrus Dondersplein 20-22 Swalmen, Dr. Crasbornplein 9 Tubbergen, Waldeckstraat 6 Uden, Losplaats 2 - Utrecht, Hamarskjöldhof 18, Smaragdplein 216-218, Plantage 15 - Valkenswaard, Leenderweg 120 - Vught, Moleneindplein 109 - Winterswijk, Dingstraat 1- Zeist, W.C. De Clomp 3104 Aanbiedingen en prijzen zijn geldig in de genoemde filialen van dinsdag 29 maart t/m zaterdag 2 april 2005. Zet- en drukfouten en prijswijzigingen t.g.v. overheids- en/of fabrikan tenmaatregelen voorbehouden. Aan personen jonger dan 16 jaar wordt geen alcoholhoudende drank verstrekt, www.edah.nl mÏS. Edah servicelijn: van maandag t/m vrij- 1 dag van 9.00 uur tot 17.00 uur kunt u gratis bellen met onze service-afdeling. [(om-tot

Het Nieuwe Stadsblad | 2005 | | pagina 7