Business Actueel „Een huis vol klokken" Palm Party House voor ieder wat wils Wij geven u de ruimte!! EXCLUSIEF BIJ MORGANA SLAAPKAMERS DE HEER IN H.I. AMBACHT: LANSÖMN BOXSPRINGS m :èWr Overbeharing, acne/j eugdpuistj es, rimpels en couperose behoren tot het verleden bij LaserCare Deze slogan is van SN BOUW BV en ze maken het waar ook! Advertorialpagina LaserCare ns-8 WGGGNGR huis-aan-huiskranten Met gepaste trots presenteert Morgana Slaapkamers de Heer uit Hendrik Ido Ambacht een gloednieuw merk in haar collectie: Lansömn, het summum in Scandinavisch slapen. De boxsprings van Lansömn bieden de perfecte ondersteuning voor gezonde nachtrust. Een goed en comfortabel bed is onmisbaar. Na een energieke dag willen we uitgerust wakker worden. Bovendien brengen we gemiddeld één derde van ons leven in bed door. Dit willen we uiteraard zo comfortabel mogelijk doen. Lansömn begrijpt dat. De innovatieve boxsprings van Lansömn zijn uniek in opbouw en presentatie. Op een boxspring van Lansömn komt u volledig tot rust. Volop keuzemogelijkheden De boxsprings van Lansömn zijn stijlvol en elegant vormgegeven en verkrijgbaar in vier uitstralingen: lente, zomer, herfst en winter. Ze zijn herkenbaar aan de vier verschillende kleuren: ecru, sand, red en bleu. De boxspring en het matras zijn in een elegante lijn gestoffeerd. De keuzes in accessoires zijn enorm: weggewerkte pootjes of juist rvs pootjes of zwenkwielen, bijpassende hoeker, praktische opbergtas aan de zijkant van de boxspring enz. Daarnaast kunt u kiezen voor een vaste of verstelbare variant. De verstelbare variant heeft een lang zitgedeelte, wat zorgt voor een prettige zithouding. Bij het verhogen van het voeteinde gaat de onderzone ook mee om hoog. Zo kunt heerlijk slapen, maar ook lezen, ontbijten of werken in bed. Kiest u voor een verstelbare boxspring dan zijn er hierbinnen eveneens keuzemogelijkheden: handbediening, afstandbediening of een draadloze infrarood-bediening. Met de infrarood-bediening kunt u zelfs de lichtschakelaar in uw slaapkamer bedienen. Als dat geen luxe is. Kortom, Lansömn heeft oog voor detail! Eerlijke materialen Lansömn maakt voor haar boxsprings alleen gebruik van de beste materialen. Natuurlijk, elastisch, veerkrachtig, vochtregulerend en milieuvriendelijk, dat zijn de kenmerken van deze materialen. Zo is er gebruik gemaakt van natuurlatex. Dat is duurzaam en ademend. Het binnenwerk van de boxspring bestaat uit een pocketveersysteem. Het complete systeem bestaat uit vier lagen en dat merk je. Lansömn biedt de mogelijkheid om in een tweepersoonsmatras twee individuele comfortzones te maken. Het speciale topdek is vervaardigd van paardenhaar. Dat betekent meer comfort en extra ventilatie. De stoffering van de boxsprings bestaat uit een 100% zuivere scheerwol met een hoge kleurechtheid en slijtvastheid. Lansömn: het summum in zekerheid Met de aankoop van een boxspring van Lansömn bent u verzekerd van een top bed. Mocht er onverwachts iets kapot gaan dan biedt Lansömn een topgarantie: 25 jaar op veerbreuk, 10 jaar op constructiefouten, 5 jaar op het topdekmatras en 2 jaar op motoren. Kortom, Lansömn biedt u zekerheid. Advies Het is belangrijk dat we in een bed liggen dat past bij ons lichaam en slaapgedrag. Tenslotte brengen we een groot deel van ons leven door in bed. Een goed advies is daarom onmisbaar. Uiteraard staan de wensen van de consument voorop. Bent u nieuwsgierig naar de boxspring van Lansömn? Breng dan snel een bezoek aan Morgana Slaapkamers de Heer. Morgana Slaapkamers de Heer biedt een uitgebreide collectie slaapkamer meubelen en slaapcomfort-artikelen van bekende A-merken. Onder het sterke, eigen merk biedt Morgana Slaapkamers een ruime collectie matrassen en lattenbodems tegen een scherpe prijs-kwaliteitverhouding. Kernwoorden zijn deskundigheid, klantvriendelijkheid en persoonlijke adviezen. Hiermee onderscheidt deze winkel zich in de markt. MORGANA SLAAPKAMERS DE HEER Veersedijk 89 3341 LL H.I.Ambacht, tel. 078 - 6813447 maandag gesloten, vrijdag koopavond Aan de Spuiweg 69/71 hebben wij ons gespecialiseerd in klokken en uurwerken. Van design tot antiek alles onder een dak. Wij hebben ons tot doel gesteld om voor ieder interieur en beurs een passende klok te hebben. Dat heeft geresulteerd in een showroom van ca. 400 vierkante meter met een zeer brede collectie die goed aansluit op de trends en eisen van een hedendaagse woninginrichting. Voor de strakke en trendy interieurs hebben wij van bijvoorbeeld en grappig burauklokje voor bij de computer als cadeau tot een exclusieve designer wandklok met mechanisch open uurwerk. Ook voor modern klassiek zoals „Koloniaal" of „Rustiek" is er een zeer ruime keus van bijvoorbeeld school en pub-klokken. Met praktische batterij uurwerken maar ook mechanische klokken, nieuw of antiek. Luxe regulateurs, Franse stijlklokken, staande horloges, pendules en tafelklokken is maar een deel van het totale assortiment dat wij voeren. De antieke en oude klokken zijn ook een belangrijk deel van het assortiment met o.a. comtoises, pendules, Art-deco, Amsterdamse school klokken in totaal ongeveer 170 stuks. Alle klokken leveren wij onder garantie, ook de antieke klokken waarvan wij tevens een certificaat van echtheid afgeven. In een woonkamer met mooie meubels en zorgvuldig gekozen accesoires kan de juiste klok het aJ interieur afmaken. En zeker een mechanische klok, met of zonder slagwerk, zal het thuis gevoel versterken. Dit jaar viert 't Clockhuys haar 50- jarig jubileum. Het gehele jaar zal een "jubileum-actiejaar" worden. Regelmatig bezoek aan onze winkel zal u extra kunnen belonen met kortingacties op diverse artikelen. Toe aan een nieuwe klok of gewoon nieuwsgierig geworden? Kom dan langs in onze winkel waar wij u graag helpen en adviseren of bezoek onze website. www.tclockhuys.nl Graag tot ziens, 'T CLOCKHUYS TERMEULEN Spuiweg 69-71 - Dordrecht Tel. 078-613 67 78 Parkeren op de Spuiweg of in de omgeving (parkeergarage Veemarkt of op het Beverwijcksplein) Palm Party House is een begrip in de regio Drechtsteden, maar inmiddels ook ver daarbuiten. Het bowling- en partycentrum heeft afgelopen zomer de 12 bowlingbanen geheel vernieuwd en ze voldoen aan de strenge eisen van Nederlandse Bowling Federatie, zodat de wedstrijdbowler en de recreant weer volop aan hun trekken komen. Maar bowling is niet de enige specialiteit van Palm Party House. Vaak wordt een spelletje bowling gecombineerd met een heerlijke maaltijd. Denk aan specialiteiten als Fire Potten, Topwok Grillen, Glas Grillen en ook het bekende Gourmetten. Ook ideaal voor partijen, bruiloften en vrijgezellenfeesten. Aan de kleinste bezoekers wordt ook gedacht, want iedere woensdag en zaterdag zijn er kinderfeestjes en lx per maand op woensdag met een kinderartiest: Maitre Pierre* Iedere zaterdagavond is er van 20.30 - 01.00 uur Live Muziek. Wat heeft Palm Party House allemaal te bieden: - 3-gangen voordeel menu (bowling en eten) vanaf 19.95 p.p. - Iedere zondagavond DISCObowlen met muziek uit de jaren 70 80. Videoclips en speciale lichteffecten op een 25 meter breed cinemascreen U betaalt slechts 6.- voor bowlen, bittergarnituur en u maakt kans op een prijs (19.30 - 20.45 uur en 20.45 - 22.00 uur) Voor slechts 1,00 kunt u op zondag bowlen in combinatie met onze High Tea Party. - Gaat u in 2005 trouwen? Viert u uw bruiloft in de maanden maart t/m september 2005, dan trakteren wij uw gasten op een welkomstcocktail en een ijshoorn tijdens uw feestavond. Wilt u alles nog eens rustig nalezen, kijk dan op www.palmpartyhouse.nl Op onze site vindt u o.a. een KORTINGSBON, waarmee u tot 30 juni 2005 op donderdag en zondag GRATIS kunt bowlen in combinatie met een voordeel menu. PALM PARTY HOUSE Langeweg 350 3331 LG Zwijndrecht Tel. 078 - 619 23 88 E-mail info@palmpartyhouse.nl LASERCARE is al heel wat jaren een bekend specialist op het gebied van laserontharing. Steeds meer mensen vonden hun weg naar dit gerenommeerde bedrijf. Van alle beschikbare methodes waar-mee de markt werd overspoeld ble-ven er, na medische ondezoeks-resultaten van gerespecteerde dermatologen, een aantal werkelijk overeind. De Lightsheer Diode Laser techniek staat alom bekend als een van de beste, en zekere de meest veilige methode. Voor Laser Care was de keuze daarmee een-voudig. Dit systeem moest het worden. Tenslotte is als belangrijk-ste onderdeel van de bedrijfsfilosofie hier een tevreden klant. Laserontharing Er zijn gemiddeld 4-5 behande-lingen nodig voor een optimaal resultaat met een tussenpose van gemiddeld 8 weken. Na deze kuur kan het nodig zijn om 1 maal per 1 a 2 jaar een enkele behandeling te ondergaan om eventuele nagroei te behandelen, vaak is dit zelfs niet nodig. Nieuwe acnebehandeling Sinds begin 2003 heeft Laser Care als eerste in Nederland de iClear geïntroduceerd. Veel mensen zijn nog niet op de hoogte van deze nieuwe ontwikkeling. De iClear is een nieuwe zeer succesvolle me-thode om acne en jeugdpuistjes te behandelen, tevens acne rosacea reageert heel goed op deze behandeling. Het licht wat wordt geproduceerd door de iClear vernietigd de p. acnebacterie zodanig dat er een verbetering van meer dan 70% plaatsvindt. De iClear kuur bestaat uit 8 behandelingen die plaatsvin-den 2 keer per week. Nadien is regelmatig onderhoud wenselijk. Thuis gebruikt men een goede reiniging en een speciale crème. BotoSkin Treatment Maskers en crème vervangen bij deze behandeling de door veel mensen gevreesde injecties. Er vindt een duidelijke vermindering van de gelaatsrimpels plaats en de huid gaat weer stralen. Na een kuur van 5 weken eenmaal per week een maskerbehandeling te hebben toegepast is er om de 6 weken een behandeling nodig om het resultaat te behouden. Thuis gebruikt men de BotoSkin crème. Men kan ook een behandeling toepassen voor een feest of gala om er stralend uit te zien! Tevens kunt u bij LaserCare terecht voor couperoseverwijde-ring en dieptepeelings, deze be-handelingen worden individueel afgestemd tijdens een gratis intake consult. Voor meer informatie kunt u ook onze website bezichtigen: www.lasercare.nu Vughtstraat 18a, 4701 NT Roosendaal Tel: 0165-395400 Als u met de gedachten mocht rondlopen om, eventueel samen met de buren, uw kozijnen te renoveren of een aanbouw, serre of dakkapel, te laten plaatsen moet u beslist eens langs komen bij SN BOUW BV in Sliedrecht. SN BOUW BV bouwt traditionele uitbouwen, serres, dakkapellen of plaatst nieuwe kozijnen in elke uitvoering. Wij verzorgen de vergunningaanvraag, indien nodig het tekenwerk, eventuele heiwerk, fundering, vloer en metselwerk van het gewenste dak en de afbouw. De uitvoering wordt van het begin tot het eind begeleid door een architect en een bouwkundige en de uitvoerende mensen zijn in vaste dienst. Er wordt gewerkt met kozijnen van Thyssen - De Ceuninck, een Duitse fabrikant met wereld-faam. Behalve aluminium en kunststof van Thyssen - De Ceuninck wordt ook hardhout verwerkt, bijvoorbeeld merbau of maranti. Knuffelmuren? De traditionele vloerverwarming kunnen we ook toepassen in de muren. Met uw bestaande verwarmingsketel kunnen wij een binnenmuur van speciale kalkzandsteenblokken voorzien van verwarmingsslangen. Deze muur straalt dan warmte uit en zónder radiatoren, eventueel samen met IQ Heating Glass, kunt u een gevoels temperatuur van 23 graden Celsius bereiken. Vrijblijvende offerte: Wij leveren door geheel Nederland. U neemt contact met ons op of komt langs in onze vernieuwde showroom en u krijgt van ons een gedegen advies en indien u dat wenst een vrijblijvende offerte die helemaal naar uw verbouwingsplannen of aanbouwwens wordt gemaakt. U heeft bij ons geen verrassingen achteraf want de offerte is de aanneemsom, dit betekent inclusief vergunningaanvraag, architect en inclusief BTW, dus alles is inbegrepen! Verwarmen zonder radiatoren? Uw nieuwe aanbouw of serre kunnen wij verwarmen met IQ Heating Glass! Verwarmend gehard veiligheidsglas is een hoogtechnologisch wonder. Met K-waarde van 0.8 Watt?m2k het best isolerende glas ooit! Showroom: Om u een idee te geven hoe uw gewenste verbouwing er uit kan gaan zien hebben wij een zeer uitgebreide showroom voor u opgezet. Er staan 5 serres/aanbouwen waarin bijna alle moderne materialen uit de hedendaagse bouw zijn verwerkt zodat u kunt zien wat wij u kunnen bieden o.a. kunststof, aluminium en hardhouten kozijnen, diverse schuifpuien, tuindeuren, voor- en achterdeuren, draai-kiepramen enz. enz. Tevens ziet u er ook een naadloos polyester dakkapel, een traditioneel of een gelaagd glazen dak, kortom aan alles is gedacht. Heeft u belangstelling, bel dan voor een vrijblijvend advies en offerte of kom langs in onze uitgebreide showroom welke dagelijks geopend is van 09.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 12.00 tot 16.00 uur. SN BOUW BV Prisma 87 89 Sliedrecht Tel.: 0184 - 43 30 90 Fax: 0184 - 43 30 91 info@snbouw.nl www.snbouw.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2005 | | pagina 8