WWW. •Moeslanden 't Is goed makelen bij Maeslanden m As. zaterdag 9 april van 12.00 tot 14.30 uur bent u van harte welkom bij al deze koopwoningen. De eigenaar ontvangt u persoonlijk en vertelt u alles over zijlhaar eigen huis. Elke bezoeker loot mee voor het grote verwen-weekend R in een luxe hotel in Nederland. te Schiedam C 010-409 01 40 Rotterdam C 010 - 460 06 02 Vlaardingen C 010 - 460 33 33 Maassluis/Maasland C 010 - 592 33 00 Westland/Hoek van Holland C 0174 - 38 64 26 www.maeslanden.nl N ECHTE SLIMMERIK KOOPT NU RENTE HISTORISCH LAAG! KIJK OP www.maeslanden.nl y Woensdag 6 april 2005 ns-16 Maeslanden.ni Makelaar Wipperspark 76 Maassluis Perfect wonen in het gewilde Wipperspark in een ruime eengezinswoning met enor- zonnige tuin en achteruitgang, op korte afstand van centrum, sportvelden, water sport, scholen enz.. Indeling: entree hal met bijkeuken voorzien van wasmachineaan- siuiting en droger aansluiting, nieuwe c.v. en m.k. en toilet. Luxe keuken v.v. div. inbouwapparatuur w.o. vaatwasser, k.k., 5 pits gasstel met wokbrander enz.. Sfeervolle living met gas openhaard, trapkast, schuifpui welke toegang geeft tot 20 meter diepe tuin met kooikarper vijver en zijtuin. 1e verd.: overloop met t.t. 3 slaap kamers (11,11,3 en 14m2) voorkamer v.v. dakkapel. Ruime badkamer voorzien van lig bad, aparte douche 2e toilet en vaste wastafel. 2e verdieping: 2 ruime zolderkamers, vliering en berghok. Een fraai geheel met unieke ligging. Bijzonderheden: deel van de tuin wordt gehuurd van de gemeente. Vraagprijs 275.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding r: Van der Horststraat 15 Maassluis Groot dubbel woonhuis midden in het centrum van Maassluis is nu te koop! Op loop afstand van alle voorzieningen waaronder station, winkels, haven, terrassen enz. Het betreft een beneden en bovenwoning welke eenvoudig tot een groot pand te realiseren is. Indeling beneden: entree, m.k., lange gang met kelderkast, toilet en kast met douche cabine. Nette keuken met losse apparatuur, toegang tot zonnige tuin. Slaapkamer (12m2) met schuifdeuren, sfeervolle living (24m2) met originele details en gashaard. Bovenwoning: entree, m.k., trap, kamer en suitte (18,16m2) met erker- raam en hobbykamer. Toegang tot serre met kookgelegenheid en wasmachineaanslui ting, eenvoudige keuken en apart toilet. Slaapverdieping: 2 slaapkamers (7 en 13m2), douche gelegenheid en toegang tot balkon. Een groot pand met unieke mogelijkhe den voor een scherpe prijs! Vraagprijs 249.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Van der Horststraat 1 Maassluis Perfect wonen in de sfeervolle binnenstad van Maassluis in een geheel verbouwde een- gezinswoning is nu mogelijk. Direct bij winkels, terrassen, molen, station en busverbin dingen. Indehng: entree met trap en meterkast, sfeervolle living (27m2) met laminaat vloer, fraai keuicen voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder vaatwasser, koelkast, gaskookplaat, afzuigkap etc.. Waanzinnige badkamer voorzien van whirlpool, aparte ronde douchecabine, hang toilet, vastwastafel meubel enz.. C.v.ruimte met combi c.v. en wasmachineaansluiting. 1e verdieping: overloop met toegang tot 2 royale slaapkamers (10 en 16m2),"bergvliering en toegang tot groot zonnig terras.Een perfect starters woning welke tot in de puntjes toe is verbouwd! Vraagprijs 189.000,= k.k. Hypotheek kosten v.a. 499,= p/m Vrijblijvende aanbieding Kluwerij 2 Maassluis Perfect wonen in een grote hoek ééngezinswoning gelegen in één van de meest gewilde buurten van Maassluis. Kindvriendelijk en afles op loopafstand waaronder het sfeervolle centrum met winkels, terrassen, scholen enz.. Indeling: entree, hal met toilet en meterkast. Sfeervolle living (ca. 36m2) met fraaie massief eiken vloer met vloerverwarming, schouw met elektrische haard, aparte fraaie moderne keuken v.v. div. inbouwapparatuur w.o. keramische kookplaat, afzuigkap, v.w., k.k., combi mag netron etc.. Bijkeuken met t.t. zonnige tuin met vijverpartij. 1e verdieping: overloop met t.t. 3 slaapkamers (8,3,10,6 en13m2). Luxe badkamer v.v. ronde hoékdóuche, 2 aparte wastafels, hang toilet, wasmachine en droger aanslui ting. 2e verdieping:overloop met t.t. 3 kamers (5, 8,6 en 12,8m2) t.t. balxo combi.cv. ketel. Perfect wonen in een fijne omgeving! Vraagprijs 249.500,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Taanstraat 27 Rood Maassluis Fraai gelegen ruime bovenwoning nabij centrum en haven is nu te koop. Op loopaf stand van alle voorzieningen waaronder scholen, station, haven en het sfeervolle cen trum van Maassluis. Indeling: entree, trap, overloop met toilet. Fraaie ruime lichte living (45m2) v.v. plavui zen vloer met vloerverw., moderne keuken v.v. div. inbouwapp. te weten gaskook plaat, afzuigkap, k.k. etc.. Via bijkeuken t.t. ruim terras (20m2). 1e verd.: ruime tus- senhal met t.t. 3 slpkmrs (7, 8,5 en 16,6m2), moderne bdkmr v.v. ligbad, aparte dou checabine, 2e toilet etc.. Aparte wasmachine en c.v. kamer met combi c.v. (2000) Bijzonderheden: hard houten en kunststof kozijnen voorzien van dubbel glas. Vraagprijs 209.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Schiedamseweg 5b Vlaardingen Perfect gelegen op top locatie een ruim 4 kamer appartement op de bovenste verdie ping. Midden in het bruisende centrum van Vlaardingen met fraai uitzicht over de naven en alle voorzieningen onder handbereik waaronder winkels, horeca, station en recreatie. Indeling: centrale entree met trappenhuis, ruime entreehal met vaste kast en meterkast, toilet met fonteintje. Ruime living (32m2) met parketvloer, zijkamer (9m2) met toegang tot balkon op het westen, ouderslaapkamer (15m2) en 3e kamer (7m2). Fraaie luxe badkamer voorzien van ligbad, v.w.meubel, boiler en wasmachine aansluiting. Keuken voorzien van eenvoudig keukenblok en toegang tot 2e balkon. Een schitterend woongenot midden in de stad geheel op eigen grond! Vraagprijs 198.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Dr. Kuyperkade 5a Maassluis Indeling: hal, trapopgang 1e verdieping: overloop met toilet, sfeervolle woonkamer (38m2) met uitzicht over de Zuidvliet, (eet)keuken (11,5 m2) voorzien van een hoekopstelling met diverse inbouw apparatuur welke toegang geeft tot de badkamer met bad en wastafelmeubel, was machine aansluiting en vanuit de badkamer toegang tot het toilet ïrdiepinq: overlooD welke toeqanq qeeft tot 3 sl< slaapkamers Descl 2e verdi overloop welke toegang geeft tot 3 slaapkamers (18,18 en 6 m2) alle hikken over inbouwkasten. Vraagprijs €199.500,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Schollevaarstraat 36 Maassluis Op een waanzinnige locatie met fenomenaal uitzicht over Maassluis is nu een super turn key appartement op de top verdieping te koop! Een goed verzorgt appartement met een centrale ligging nabij het overdekte winkelcentrum "de Koningshoek", openbaar vervoer en de Waterweg. Indeling: gesloten entree, toegang tot berging. Indeling appartement: entree, bijzonder fraaie hal, toilet, aparte kast voor w.ma. en droger, boiler, magnifiek lichte living met toegang tot zonnig balkon, moderne ruime keuken van divers inbouw apparatuur, 2 slaapkamers (ca 12,11m2), lichte badkamer v.v. ligbad, v.w. Een bijzonder appartement waar er maar weinig van te koop zijn! Vraagprijs 179.500,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Dr. Albert Schweitzerdreef 163 Maassluis Panoramisch wonen in een uniek 4 kamer waaierappartement op de bovenste woon laag met een ongekend uitzicht en speelse details. Direct bij de Waterweg, parken, natuur en recreatie. Indeling: centrale entree met lift. Entree, gang met toilet, trap en m.k. Toegang tot fraaie waaier living van 40m2 met fraai terras en open haard. L-vor- mige lichte keuken voorzien van alle apparatuur waaronder keramische kookplaat, k.k., ovenvriezer etc.. 1e verdieping: overloop met toegang tot 3 slaapkamers (8,10 en 15m2), aparte waskamer voorzien van wasmachineaansluiting, c.v.kast met combi c.v. ('96). Luxe badkamer met ligbad, aparte douche, v.w. en design radiator. Een berging en carport in de onderbouw maken dit geheel compleet. Een perfect woongenot! Vraagprijs 229.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Plevierstraat 20 Maassluis Schitterende semi nieuwbouw woning, gelegen in de geliefde vogelbuurt, is nu te koop. Door de luxe afwerking en ligging, nabij winkels, kinderspeelplaats, sport en recreatie, is wonen hier werkelijk een genot. Indeling: entree met hal, toilet, trapkast en meterkast, sfeervolle living (35m2),1uxe keuken voorzien van diverse inbouwappa ratuur te weten: keramische kookplaat, koelkast, vriezer, oven, afzuigkap, vaatwasser enzovoorts. Via schuifpui toegang tot zonnige tuin met schitterende vijverpartij geï soleerde berging en achteruitgang. 1e verdieping: overloop met toegang tot 2 (voor heen 3) slaapkamers 11m2 en 23m2), ruime badkamer voorzien van ligbad, aparte douche, vaste wastafel enz.. 2e verdieping: fraaie atelierkamer met aparte w.mVc.y. ruimte en toegang tot ruim dakterras. Fraai wonen in een kindvriendelijke omgeving. Vraagprijs 299.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Wagnerstraat 20 Maassluis. Fantastisch ruim wonen in een van de meest geliefde wijken van Maassluis in een per fect onderhouden ééngezinswoning. Op loopafstand van het overdekte winkelcen trum de Koningshoek, met een scholen, recreatie en openbaar vervoer om de hoek. Indeling: entree, meterkast, luxe semi open keuken (ca. 15m2) voorzien van kerami sche kookplaat, vaatwasser, koelkast/vriezer, combi oven, royale woonkamer (ca. 35m2) met toegang tot mooi aangelegde tuin met een verrassende indeling, stenen berging en parkeerplaats, toilet. 1e verdieping: 3 slaapkamers (ca. 16,12, 9m2), nette badkamer v.v. hoekdouche, 2e toilet en vast badkamermeubel. 2e verdieping: ruime zolderverdieping (ca. 50m2) met schuine wanden, CV '95 en w.m.a.. Een uitstekend woongenot voor een betaalbare prijs! Vraagprijs 228.000,= Vrijblijvende aanbieding RC. Hooftlaan 10 Maassluis Zeer ruime dubbele bovenwoning met heerlijk terras midden in de sfeervolle binnen stad van Maassluis. Een bijzonder pand met veel mogelijkheden, dichtbij terrasjes en gezellige winkels, openbaar vervoer en parkeergelegenheid. Indeling: entree, m.k., trap naar woonverdiepinq. 1e Verd: enorme hobbyhal met inbouwkast, toilet, ruime sfeervolle living (ca 40m2) met openhaard en toegang tot dakterras ca 35m2), keu ken v.v. eenvoudig keukenblokw.m.a., doucheruimte v.v. douche en v.w., bergkast, 2 slaapkamers ca 9,18m2). 2e Verd: grote open ruimte (totale opp ca 65m2) mogelijk- heidtot maken van meerdere slaapkamers, 1 slaapkamer met moderne bedstee (ca 14m2) met v.w. Een bijzonder pand met ontzettend veel ruimte op een gezellige loca tie, mooi uitzicht en riant zonneterras (zuid). Vraagprijs 249.500,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Van Alphenstraat 7 Maassluis Schitterend verbouwde hoekwoning met garage gelegen op een unieke locatie, direct bij centrum, Watersport, openbaar ven/oer en goede aansluiting met de snelweg. Indeling: entree, hal met meterkast en modern hang toilet. Ruime uitgebouwde living (43m2), laminaat vloer en openslaande deuren naar zonnige tuin met stenen berging. Luxe keuken voorzien van alle inbouwapparatuur met 5 pitsgaskookplaat, vaatwasser, koelkast, combi oven enz.. Toegang tot inpandige garage. 1e verdieping: 4 slaapkamers 5,6,8,5 en12,4m2),luxe Dadkamer met ligbad, hang toi let, vaste wastafel enz.. 2e verdieping: overloop met nieuwe c.v. ('03) wasmachineaan sluiting en ruime zolderkamer met dakkapel. Fantastisch wonen in een gewilde wijk. Vraagprijs 224.500,= k.k. Garage 20.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Schubertlaan 809 Maassluis I WdlCI Wcy. II lUClll ly. cci iuQIC r rai MM iiuuuiw i, mi f i ruime gang welke toegang geeft tot 2 slaapkamers (18, en 19m2). Luxe badkamer voorzien van ligbaci ronde hoekdoucnecabine, vast wastefelmeubel etc.. Modem toilet, apar te cv. ruimte met combi c.v. en pomp vloerverwarming. Luxe living en keuken (totaal 51m2) voorzien van fraaie plavuizen vloer met vloer verwarming. De ruime eetkeuken is voorzien van een kookeiland met inductieplaat, vaatwasser, koelkast, vriezer, oven, wasmachine enz.. Toegang tot ruim terras met ruim uitzicht Een ongekend mooi appartement met alle luxe van dien. Bijzonderheden: zeer ruime berging en eventuele parking in de garage. Vraagprijs 279.000,= k.k. Parking €16.000,- Vrijblijvende aanbieding Stationsstraat 16 rood Maassluis Gezellig wonen aan de rand van het sfeervolle oude centrum van Maassluis. In een straat met statige panden gelegen ruime bovenwoning met vrij uitzicht aan de achterzijde. /(M Indeling: entree, trap naar woonverdieping, ruime hal, enorme woonkamer (41 m2). welke eenvoudig is te splitsen in twee kamers. Nette keuken, zijkamer aan de voorzij de (ca. 5,5m2), toilet, 2 inbouwkasten. 2e verdieping: 3 slaapkamers (10,13 en 15m2) met dakkapellen aan voor-en achterzijde. Bijzonderheden: voorzien van nieuw dak, nieuwe kozijnen en dubbel glas. Gevels gereinigd en ieuw gevoegd. Gezellig wonen in een ruime bovenwoning! Vraagprijs 198.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Nobeldreef 191 Maassluis Schitterend wonen aan de waterweg met riant zonnig balkon in een ruim 2 kamerap partement op de 4e verdiepinq met weergaloos uitzicht. Op loopafstand van winkels, natüur en recreatie. Indeling: fraaie centrale entree met lift, entree met hal en meter kast, fraaie lichte living (27m2) voorzien van laminaat vloer en schuifpui welke toe gang geeft tot riant terras (20m2), aparte eetkeuken (10m2) voorzien van licht keu kenblok met div. inbouwapparatuur te weten keramische kookplaat, aansl.v.w., combi oven, k.k en afzuigkap. Ruime slaapkamer (12m2), badkamer voorzien van doucheca bine en wasmachineaansluiting, apart toilet en c.v.kast met combi c.v.ketel. Berging in de onderbouw. Perfect wonen op een toplocatie! Vraagprijs 219.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Stellingmolen 52 Maassluis Fraaie grote uitgebouwde ééngezinswoning gelegen in één van de meest kindvriende lijke wijk van Maassluis is nu te koop. Op loopafstand van winkels, sportvelden, busver binding natuur en recreatie. Indeling: entree hal met meterkast en toilet, grote living (52m2) voorzien van parket vloer, trapkast en schuifpui naar tuin met stenen berginq en achterom. Luxe L- vormige keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder vaatwasser, 6 pitsgaskomfoor, koelkast, oven, rvs afzuigkap etc.. 1e verdieping: overloop met toegang tot 2 (vh 3) slaapkamers (21 en 10m2) ouderslaapkamer met schuifkast, moderne badkamer met luxe douche cabine, hang toilet en v.w.meubel. 2e verdieping: overloop met wasmachineaansluiting en c.v.. Riante zolderkamer met mogelijkheid tot het maken van 2 kamers. Een perfect geheel met vele mogelijkheden! Vraagprijs 259.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Paul Krugerstraat 35 Maassluis In de basis verSouwde leuke ééngezinswoning is nu te koop! Genieten van een auto vrije straat en op loopafstand van een romantische wandeling aan de Waterweg, maar ook direct aan de sfeervolle haven, centrum, station, veerpont en openbaar ver- Ind.: entree, m.k., qezelliqe woonkmr (ca. 36m2) met semi luxe open keuken v.v. alle denkbare app., toilet, bdkmr v.v. ligbad, v.w. en design radiator. 1e verd.: overloop, Amerikaanse inloopkast, 2 slpkmrs (ca. 10 en16m2).2e verd.: berg zolder. Een leuk huis op een fantastische plek! Vraagprijs 154.000,= k.k Vrijblijvende aanbieding Stationsstraat 16 zwart Maassluis In een straat met prachtige panden gelegen prima onderhouden souterrain woning met veel ruimte en zonnige achtertuin. Op loopafstand van het centrum, scholen, haven, station en openbaar vervoer. Indeling: entree, gang, toilet, gezellige woonkeuken welke van alle luxe is voorzien. Ruime woonkamer (28m2), kleine kamer (6m2). Souterrain: 2 ruime slaapkamers (17,18m2), extra kamer (7m2). Nette badkamer met toilet, vaste wastafel en douchecabine. Via het souterrain heeft u toegang tot de zon nige tuin. Een prima woning voor een gunstige prijs! Vraagprijs 165.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Thomas a Kempisstraat 106 Vlaardingen Schitterend wonen aan de rand van de Westwijk in een 4 kamer hoekappartement. Op steenworp afstand van de Broekpolder, station, scholen, winkels en andere uitvals- wegen. Indeling: entree, ruime hal met toegang tot ouderslaapkamer (11m2), 2 slaapkamers, apart toilet, nette keuken voorzien van gasfornuis, afzuigkap, oven etc., toegang tot balkon op het zuiden. Badkamer voorziep van douche, wastafelmeubel en wasmachi neaansluiting. Ruime zonnige living 22m2) met zijraam, gashaard, gedeeltelijke kunststof kozijnen en gedeeltelijk nard hout. Tevens is de gehele woning voorzien van dubbel glas. Een prima starters plek op een perfecte ligging. Vraagprijs 139.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Burgemeester A. van Walsumslaan 95 Vlaardingen In een goed onderhouden wooncomplex gelegen, net 2 (vh3) kamer hoek apparte ment op de 6e verd. met een fantastisch uitzicht. Ind.: entree, tochtprortaal met vast kast, ruime hal met m.k.. Woonkmr van ca. 33ip2 met vrij uitzicht en t.t. klein balkon. De mogelijkheid bestaat om op eenvoudige wijze de woonkmr weer op te splitsen in woonkmr en slpkmr. Lichte ruime keuken. Nette bdkmr v.v. ligbad, vast wastafel en wasmachineaansl.. Slpkmr (8m2) met vaste kast. Bijzonderheden: woning is gedeeltelijk v.v. kunststof kozijnen en heeft een eigen ber ging in de onderbouw. Prima wonen in Vlaardingen Ambacht! Hypotheek kosten 335,= p/m* Vrijblijvende aanbieding Rontgenstraat 6c Vlaardingen Een fantastische ruime 4 kamer boven woning is nu te koop. Gelegen aan het pleintje met op loopafstand alle voorzieningen van de stad waaronder winkels, haven, restau rants en station. Indeling: entree met trap, overloop met toegang tot nette keuken met losse apparatuur en toilet. Toegang tot balkon, achterslaapkamer (13m2) voor zien van laminaatvloer en openslaande deuren. L- vormige woonkamer (24m2) met laminaatvloer. Slaapverdieping: overloop met 2 slaapkamers (6, 10m2), nette badka mer met grote douchecabine, vaste wastafel en wasmachineaansluiting. Nieuwe combi c.vketel (2003) en licht koepel. Een ruime boven woning voor een uitstekende prijs. Bijzonderheden: dak recentelijk vervangen! Vraagprijs 119.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding

Het Nieuwe Stadsblad | 2005 | | pagina 16