n Wat is üw huis waard? W9 G&! V 'N ECHTE SLIMMERIK KOOPT NU RENTE HISTORISCH LAAG! KIJK OP www.maeslanden.nl Woensdag 6 april 2005 ns-17 Knip deze bon uit en kom langs bij Maeslanden Makelaardij voor een gratis waardebepaling van uw woning! lll*. Singel 153b Schiedam Schitterend gelegen ruime boven woning nabij het sfeervolle centrum van Schiedam, direct bij centraal station Schiedam met alle openbaar vervoer mogelijkheden onder handbereik. Indeling: entree, hal met trap naar woonverdieping, aparte moderne keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. Toegang tot zonnig privé terras. Overloop met toilet en voorkamer (6,5m2), riante living met opkamer (45m2) voo van 2 dubbel schouwen met 1 houtkachel. Hoge plafonds en kunststof kozijnen voorzien van »l glas. Slaapverdieping met voorslaapkamer (20m2), riante badkamer voorzien van ligbad, aparte douche, vaste wastafel en 2e toilet. Loftslaapkamer (26m2) eventu eel gemakkelijk te verbouwen tot 2 a 3 slaapkamers. Wasmachine kast met combi c.v. (2000) ruime bergvliering. Een heerlijk ruim liefhebbers pand voor een scherpe prijst Vraagprijs 165.000,= k.k. Mendelssohnplein 41 C Vlaardingen Gezellig wonen in een van de meest gewilde wijken aan de rand van de schil derachtige haven van Vlaardingen. Sfeervol gelegen 5 kamer appartement op de 3e verdieping met sfeervol uitzicht over groen en vijverachtig plein. Alle faciliteiten van het centrum onder handbereik. Indeling: gezamenlijke entree met toegang tot ber ging, Indeling app: lange entree, bergkast, 3 slaapkamers ca. 8,11,12m2), moderne badkamer v.v. vast wastafelmeubel, douche, w.m.a., apart toilet, lichte living (ca. 28m2) eventueel te vergroten, werk/slaapkamer (ca 7m2), moderne keuken met toegang naar balkon. Gehele appartement voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing, eigen grond. Een leuk appartement voor een betaalbare prijs is nu te koop! Vrijblijvende aanbieding Dr. Kuyperstraat 23 Vlaardingen Starters opgelet! Fraaie 3 kamer beneden woning midden in het sfeervolle centrum van Vlaardingen is nu te koop. Op loopafstand van winkelcentrum Liesveld, terrassen, busverbindingen etc.. Vrij parkeren voor de deur. Indeling: entree, gang met kelderkast, ruim toilet en wasmachineaansluiting. Riante woonkamer (29m2) met houten vloer, gashaard en schuifpui naar zonnige tuin (zw) met berging. Aparte keuken voorzien gaskookplaat, oven, afzuigkap en koelkast. Leuke badkamer met ligbad en vaste wastafel en 3 slaapruimten (voorste kamer is in 2 gedeelte gescheiden) (5,6 en 7m2) Bijzonderheden: centrale fietsenstalling onder handbereik. Een zeer leuke en sfeervolle starters woning voor een prima prijs! Vraagprijs 139.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Noordvliet 40 Maassluis Waarschijnlijk één van de meest karakteristiek grachtenpand in de stad. 3 verdiepin gen wonen met patio en dakterras. Indeling begane grond: entreehal, toilet, woonka mer van 38m2 met fraai authentieke sfeer, een bijzondere doorkijk langs het water, fraaie keuken inclusief apparatuur en oranjerie plaatsje. 1e verdieping: hobbykamer, overloop (18m2), slaapkamer (14m2), badkamer voorzien van douche, vaste wastafel etc.. 2e verdieping: dakterras (12m2) en zolderkamer (17m2). 'n bijzonder huis met fraaie elementen, comfortabel en apart van smaak. Vraagprijs 199.750,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Groenelaan 15a Schiedam Fraai en rustig wonen in een karakteristiek, sfeervol verbouwde, geschakelde 2 onder 1 kap woning uit 1895, gelegen in de gezelligste woonwijk van het oude Schiedam. De woning heeft alle voorzieningen onder handbereik zoals scholen, recreatie, open baar vervoer, winkels en de Waterweg. Indeling: gezellige voortuin, entree, gezellige living (ca. 33m2) met half open nieuwe moderne keuken (10m2) met licht koepel en v.v. kookcomfort, vaatwasser, koelkast, vriezer, oven, afzuigkap, plintverwarminq. Nieuwe badkamer v.v. ligbad, toilet, vaste wastafel en douche. Binnenberging ot bij keuken (6m2) met w.m.a. 1e verdieping: tussenhal, Cv ('04) met t.t. bergvliering, 2 slaapkamers (13,17m2) waarvan 1 met riante dakkapel en toegang tot mogelijk zon nig dakterras (17m2). Een absolute woondroom is nu te koop! Vraagprijs 164.500,= k.k. Vrijblijvende aanbieding ^Vraagprijs 129.000,= k.k Vrijblijvende aanbiedin Heinsiusstraat 65 Schiedam Bijzonder ruim wonen in een 5 (voorheen 6) kamer maisonnette in één van de gezel ligste woonwijken van Schiedam, op loopafstand van recreatie, winkels, scholen en openbaar vervoer. Indeling: entree, hal, toilet, moderne hoekkeuken voorzien van diverse inbouwappa ratuur. Fraaie badkamer met douchecabine, wastafelmeubel en w.m.a.. L-vormige woonkamer (42m2). Begane grond: 4 slaapkamers (8,13,15,16m2). Bijzonderheden: eigen berging, zonnig balkon. Bijzonderheden: Beneden verdieping kan eventueel als kantoorruimte gebruikt worden. Een perfect geheel met vele mogelijkheden! Koopsom 145.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Tollensstraat 62 Vlaardingen Leuke starters benedenwoning met verrassende details en sfeervolle tuin is nu te koop! Direct bij het sfeervolle centrum van Vlaardingen, nabij de haven, terrasjes, sta tion en openbaar vervoer. Indeling: entree, lange hal, trapkast inclusief garderobe, meterkast, ruime living met lichte plavuizenvloer voorzien van vloerverwarming (ca. 38m2) met semi open Keuken met speelse eetbar, moderne badkamer voorzien van ligbad, douche, vaste wastafel, toilet, grote bergkast v.v. w.m.a. en CV '98. 2 slaapka mers (ca. 12, 6m2). Grote zonnige tum (ca. 56m2) met stenen berging. Absoluut een kijkje waard! Vraagprijs 129.750,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Heinsiusstraat 69 Schiedam Prima gelegen aan het plantsoen, leuk starterappartement direct bij alle voorzienin gen waaronder station, tram, winkels en het sfeervolle centrum van Schiedam. Indeling: entree met net trappenhuis, hal met m.k. en vaste bergkast, net toilet, L-vor mige lichte keuken voorzien van 4 pits gaskomfoor, afzuigkap en (huur)geiser en toe gang tot achterbalkon. Moderne badkamer met douche en v.w.meubel en w.m.aan- sluiting. Slaapkamer (10m2), doorgebroken living (30m2) voorzien van laminaat vloer, c.v. met moederhaard en toegang tot zonnig balkon. Berging in de onderbouw. Perfect starten voor een prima prijs! Vraagprijs 99.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Vaartweg 66 Vlaardingen Op toplocatie gelegen 3 kmr beneden hoek app., direct aan de Vlaardinger Vaart, met zonnige tuin, nieuwe berging en achteruitgang. Op loopafstand van winkels, centrum, recreatie en haven. Ind.: entree, gang, nieuwe m.k., modern toilet, ruime voorkmr (10m2) met t.t. moderne bdkmr v.v. douche, v.w. enz.. Aparte wasmachine drogeraansluiting. Fraaie lichte woonkmr (40m2) v.v. houtenplanken vloer, moeder- haard/c.v. alu. schuifpui met dubbelglas en modern keukenblok met gaskookplaat, k.k. en afzuigkap. T.t. brede zonnige tuin met nieuwe schuur en achteruitgang. 2e slpkmr (10m2). Sfeervol en rustig wonen in het centrum! Piet Heinstraat 4 Maassluis Een werkelijk uniek een bijzonder sfeervol woonhuis in één van de geliefdste straten van Maassluis. Direct bij het centrum, haven, station, natuur en recreatie. In deze woning beschikt u over het ultieme woongenot voor een redelijke prijs. Indeling: entree, hal en toilet. Sfeervolle living voorzien van houten vloer. Moderne semi-open keuken met met vaatwasser, gaskomfoor, boiler en wasmachineaansluiting. Toegang tot gezellig plaatsje. Ronde trap naar bovenverdieping, speelse ouderslaapkamer, luxe bad kamer voorzien van whirlpool, aparte douche, vaste wastafel en vloerverwarming. Toegang tot zonnig dakterras. Knusse kinderkamer en via vlizotrap toegang tot vliering. .Vraagprijs 169.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Vraagprijs 145.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding P.J. Troelstraweg 131 Maassluis Perfect wonen in Maassluis meest gewilde wijk in een grote 11 meter woning. Op loop afstand van alle voorzieningen waaronder het sfeervolle centrum, winkels, station etc.. Indeling: entree met m.k. en toilet, fraaie ruime living (46m2) met royale L-vormige keu ken voorzien van diverse inbouwapparatuur w.o. vaatwasser, k.k., vriezer, keramische kookplaat, combi oven afzuigkap enz. De living is voorzien van laminaatvloer en spagtel- putzwanden.Toegang tot ruime zonnige tuin (zw) met dubbele berging. 1e verdieping: overloop met toegang tot 3 slaapkamers, ruime badkamer voorzien van ligbad, aparte douche, v.w.zuil en apart toilet. Voorkamer geeft toegang tot balkon.2e verdieping: overloop met toegang tot 2 slaapkamers en aparte waskamer met c.v.ketel en w.m.aansl.. Een fantastische grote woning op een perfecte locatie t.o. plantsoen! Vraagprijs 329.000,= k.k. Haven 26 Maassluis Schitterend "Notaris" pand gelegen aan de sfeervolle binnenhaven van Maassluis met beschermde voorgevel, op loopafstand van het gezellige centrum van Maassluis, direct scholen, winkels e bij alle voorzieningen waaronder station, scholen, v tochthal en m.k., gang met toilet en toegang tot riante living, kamer en suite (17m2), parket vloer en schuifdeuren, achterkamer (36m2) met bibliotheeknis, openhaard en luxe Keuken voorzien van keramische/halogeen kookplaat, oven, magnetron, koelkast,vriezer apothekerskast enz.. Toegang tot diepe tuin met waterput, berging en achteruitgang. 1e verdieping: overloop met 3 slaapkamers (7,16 en16m2) via ouderslaapkamer toegang tot dakterras. Nette badkamer voorzien van ligbad, aparte douche, 2e toilet en dubbele wastafel. 2e verdieping: grote zolder met achterkamer. Een statig en historisch pand wat zelden te koop komt! Vrijblijvende aanbieding Dr. Albert Schweitzerdreef 259 Maassluis Schitterend en uniek gelegen in het appartementengebouw Residance Leije Lant met uniek uitzicht op "Zeven Meren" en de Waterweg en op de 1e verdieping direct in het groen. Bijzonder comfortabel met lift en groot terras. Indeling: entree, lift, hal, grote living (55m2) met apart zitgedeelte, eetkeuken met luxe, hoekopgestelde aanbouwkeuken met diverse inbouwapparatuur, glazen wand, dubbele bijkeuken, 3 slaapkamers (25,10,8m2), 2 badkamers, waarvan 1 met ligbad, 2e toilet, dubbele wastafel, etc.. Nachthal met toilet en 2e badkamer, zonneterras met formidabel uitzicht, kelderberging. Comfortabel en beschermd wonen op 125m2 leefruimte. Vraagprijs 319.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Belle van Zuylenstraat 5 Maassluis In het superieure woonpark "Boonervliet", geschakelde villa "Poseidon", chique van ar chitectuur, volumineus van kamers en onder ontwerp aangelegde siertuin. Indeling: repre sentatieve entree, hal, voorheen inpandige garage nu (door gerenommeerd aannemings bedrijf) verbouwd tot slaapkamer (16mJ met keurige badkamer, vergroot toilet, schitte rende luxe woonkeuken (16m_) ind. app. met panaroma raam en tuindeur, Royale woon kmr. (48mJ dubbele brede tuindeuren, strakke wanden en mooie raampartij. 1e verd.: overloop met vide, 2e toilet, 2 sl. kmrs. (19,14m2), 2e badkmr. (ligbad, douche, wastafel, etc.) betegelde waskmr, 2e verd.: grote overloop, c.v. ruimte, 2 sl.Kmrs. (14,15mJ met dakterras. 3e badkamer, v.v. douche, vaste wastafel. Fraaie tuin met prieel, zonneterras, vijver etc, stenen schuur met achteruitgang. Superieur wonen in een fantastische woon omgeving waar sport, wandel, golf, manege tennis, zwembad, etc. om de hoek liggen! Vraagprijs 575.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Vraagprijs 495.000,= k.k Vrijblijvende aanbiedin Olmendreef 105 Vlaardingen Perfect wonen op een van de mooiste locaïïes van Vlaardingen Holy direct bij natuur, recreatie, scholen, winkels en openbaar vervoer in een fraaie uitgebouwde patiowo ning met veel privacy en unieke mogelijkheden. Indeling: entree met ruime hal, meterkast, ruim toilet en trap. Fraaie ruime L-vormige living (48m2) voorzien van open haard, schuifpui naar zonnige besloten tuin. Fraaie luxe open keuken met inbouwapparatuur w.o. vaatwasser, combi oven, koelkast, vaatwasser enz. Ruime bij keuken met wasmachineaansluiting. 1e verdieping:overloop met toegang tot 3 slaap kamers (12,12 en 6m2). Apart toilet en c.v. kast met combi c.v. ketel (2001), badkamer voorzien van ligbad, vaste wastafel en verwarming. Eventueel toegang tot dakterras. Een fraaie woning met allure en geheel op eigen grond. Vraagprijs 334.500,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Henri Dunantlaan 10 Vlaardingen Zeer fraai ,op 702m2 eigen grond gelegen, "Lely"bungalow is nu te koop.Direct bij garage,ruime eenvoudige keuken met boiler, badkamer voorzien van ligbar doucne en v.w. privé gelegen living met h.h. schuifpui naar riante zonnige en groene tuin. Bijzonderheden:het pand heeft hard houten kozijnen voorzien van dubbelglas en dient naar de huidige maatstaven intern gerenoveerd te worden. Vraagprijs 499.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Zwaansteeg 6 Schiedam Romantisch wonen in een bijzonder pand met een authentiek karakter en een dakter ras waar de zon aanbeden kan worden met een fenomenaal uitzicht! In de sfeervolle binnenstad met haar gezelligheid van terrasjes, winkels, haven, mooie pandjes en historische wandelingen. Indeling begane grond: ruime entreekamer (12m2), toilet met fontein, meterkast, toegang tot fraaie badkamer v.v. whirlpool in toog opzet, douchecabine, wastafelmeubel, aparte ruimte voor w.m.a.. 1e verdieping: speelse living, moderne keuken v.v. koel/vriescombinatie, oven, afzuigkap, gaskomfoor. 2e verdieping: 2 slaapkamers. 3e verdieping: ruim dakterras. Dit betaalbare pand is absoluut een bezichtiging waard! Hypotheek maandlasten 570,= p/m. Vraagprijs 219.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding S Graaf Dirk II Laan 16 Maasland 'n fantastische betaalbare vrijstaande villa met garage. Zeer mooi en rustig gelegen in het rustieke Maasland. Indeling: entree, hal, fabelachtige living riant van opzet met luxe vloeren en wanden. Luxe hoekkeuken full loaded en fraai van vorm. Achter terras/patio en inpandige garage. 1e verdieping: 3 luxe slaapkamers (7,11,18m2), Amerikaanse kastenwand. Fraaie badkamer met ligbad, douche, wastafel en 2e toilet. Grote bergzolder met vlizotrap. Bijzonderheden: Cv, vloerverwarming, terras aan voor en zijtuin. Wegens immigratie te koop. 'n Mooie solide gebouwde villa gelegen op eigen grond! Kijk op www.maeslanden.nl Koopsom 469.000,= k.k Vrijblijvende aanbieding Zwanenburg 2 Rozenburg Perfect gelegen aan een autovrij hofje, ruime moderne luxe geschakeld herenhuis met zon nige diepe tuin en extra terras. Op korte afstand van alle voorzieningen waaronder scho len, winxels, natuur, waterweg en recreatie. Indeling: entree met haf, meterkast en modern hangtoilet. Fraaie ruime moderne Z-vormige living voorzien van plavuizenvloer met vloer verwarming, strakke openhaard en schuifpui naar diepe zonnige tuin met extra chaletber ging. Luxe keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur te weten vaatwasser, k.k., vrie zer, oven, magnetron en voorraadkast. Toegang tot bijkeuken met combi cv. en wasmachi neaansluiting. 1e verdieping: overloop met toegang tot 2/3 slaapkamers (26 en 10m2) toe gang tot zonnig dakterras, 2 badkamers met douchecabine, v.w.tafel en 2e toilet. 2e bad kamer met design Whirlpoolbad: 2e verdieping: overloop met atelierkamer en fraaie zol derkamer (26m2) met veel bergruimte. Werkelijk een tophuis op een perfecte locatie! Vraagprijs 299.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Van Heutszpark 54 Vlaardingen Schitterend en exclusief wonen in het zeer geliefde Va bungalow is nu mogelijk! Rust, natuur en water zijn hier de trefwoorden. Onder archi tectuur van de bekende Herman Haan gebouwde bunga! J:* Van Heutszpark in een vrijstaande de trefwoorden. Onder archi- low maakt dit tot een perfect woongenot. Indeling: entree, hal met c.v.kast, toilet en toegang tot ruime fraaie lichte living (50m2) voorzien van natuurstenen vloer met vloerverwarming, fraaie gasopen- haard, aparte luxe keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur w.o. keramische kookplaat, natuurstenen blad, vaatwasser, koelkast etc.. 4 slaapkamers (11,12,5,6, en 6m2). Luxe badkamer voorzien van Turkse Stoomcabine, vloerverwarming, wastafel meubel enz.. Toegang tot perfect veranda terras en schitterende tuin rond om met vij verpartij. Een aparte garage completeren dit schitterende woongenot! Vraagprijs 495.000,; Vrijblijvende aanbieding Willem de Zwijgerstraat 43 Maassluis Schitterend gelegen, op een van de mooiste locaties van Maassluis, 2 onder 1 kapwo- ning met garage en riante tuin. Op loopafstand van het sfeervolle centrum, station en busverbinding en met de natuur en waterweg onder handbereik, maakt deze sfeervolle woning tot een uniek woongenot. Indeling: entree met royale hal, trap en toegang tot eenvoudige keuken met kelaerkast.badkamer voorzien van toilet, boiler, ligbad en was machineaansluiting. Bijkeuken met meterkast en toegang tot inpandige garage (6,35 x 2,76) en fraaie besloten zonnige tuin met zijuitgang. Sfeervolle living (25m2) voorzien gashaard en erkerraam. 1e verdieping: overloop met toilet en toegang tot 3 (vh4) slaap kamers (8,8,5 en 17,5m2). Via vlizotrap toegang tot ruime zolder. Deze woning is uniek in Maassluis en zeker een bezichtiging waard!! ijzonderheden:De binnenzijde dient gemoderniseerd te worden en op Korte termijn opleverbaar. Gelegen op 352m2 Vraagprijs 339.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Noorddijk 59 Maassluis Schitterend gelegen vrijstaande dijkvilla is nu te koop. Uniek in zijn soort, tot in de perfectie verbouwd met een riante tuin aan het water met eventueel ligplaats. Indeling: entree, hal met bergkast, riante qarderobekamer met apart luxe hangtoilet. Fraaie ruime living (53m2) met plavuizenvloer, luxe Siematic keuken met inbouwappa ratuur, waaronder vaatwasser, koelkast, combioven, enz.. Houten schuifpui naar schit terende onderhoudsvrije tuin, grenzend aan de haven en voorzien van berging. 1e verdieping: trap/kelderkast, overloop met toegang tot 3 slaapkamers (25,14, 12m2), ouderslaapkamer met balkon. Luxe badkamer met douchecabine, 2e toilet, design radiator en vast wastafelmeubel. Aparte waskamer. Riante zolder op stahoogte met combi Cv ketel (2000). Een bezichtiging meer dan waard! Vraagprijs 399.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Vriendschapsplein 1 Schiedam Uniek wonen in een mega groot pand wat uitstekend te bewonen is met 2 gezinnen. Gelegen aan een kindvriendelijk plein en op loopafstand van het sfeervolle centrum van Schiedam met alle voorzieningen van de stad onder hand bereik. Indeling beneden woning: entree hal met toegang tot mega living (57,2m2) v.v. laminaat vloer, luxe moder ne keuken v.v. 5 pitsgaskookplaat met wokbrander, vaatwasser, koelkast, combimagnetron en RVS afzuigkap. Grote berging met 2 nieuwe cv.ketels, 3 slpkmrs (9,11 en16m2), luxe badkamer met whirlpool, hangtoilet aparte douchecabine, wasmachine en drogeraanslui ting en v.w.meubel. Alle ramen zijn v.v. kunststof kozijnen en dubbel glas. Indeling boven woning: entree met hal en draaitrap giga living (72m2) met open keuken v.v. losse aparte badkamer met hoek ligbad, toilet vast wastafelmeubel en wasmachineaansluiting. 4 slpkmrs(9,9,11 en18,5m2), t.t. zonnig dakterras en achterkamer geeft toegang tot berg vliering. Bijzonderheden:de woning dient op details verder afgewerkt te worden. Vraagprijs 235.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Zirkoon 7 's-Gravenzande Werkelijk een juweel van huis. Modern, strak van opzet met verrassende details. Heerlijke vrije ligging van de tuin. Alle voorzieningen onder handbereik met sport, zwembad en natuur aan de overkant. Indeling: entree met voorberging, hal met schuifkast modern hangtoilet. Fraaie speelse living met openhaard, fraaie plavuizen vloer, openslaande deu ren naar diepe zonnige speelse tuin. Luxe keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder koffiemachine, vaatwasser, oven, frituur, inductie-kookplaat, koelkast, vriezer en natuurstenen blad. 1e verdieping: overloop met toegang tot 3 slaapkamers (7,5 13,5 en 18,5m2) waarvan 2 slaapkamers zijn uitgevoerd met airco. Zeer luxe badkamer voor zien van whirlpool, stoomcabine, zwevend toilet en vloerverwarming. 2e verdieping: over loop met toegang tot 2 slaapkamers (17, en 12m2), aparte cv.kast met c.v. en boiler en opstelling w.m. en droger. Tevens toegang tot speels terras. Een bijzonder luxe ruim huis wat zelden te koop komt! Vraagprijs 339.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Willem Landrélaan 1 Maassluis Laat u verbazen over de ruimte en het licht in deze magnifieke hoekvilla in de gezelli ge nieuwbouwwijk "de Componist" met voldoende parkeergelegenheid. U vind alle faciliteiten van Maassluis om de hoek zoals scholen, de oude binnenstad, het overdek te winkelcentrum "de Koningshoek". Indeling: voortuin, entree, lange hal, meterkast, keurige toilet met fontein, ruime lichte living (ca. 70m2) met luxe open keuken voor zien van alle denkbare apparatuur, liefelijk aangelegde achtertuin met berging en achterom. 1e verdieping: enorme overloop, apart toilet met fontein, 3 slaapkamers (ca. 18,15,12m2) waarvan 1 voorzien van mooie vaste kastenwand, moderne badka mer v.v. ligbad, douche en vaste wastafel. 2e verdieping: 2 slaap-/werkkamers (12 en 11m2), veel opberg mogelijkheden, ruime vliering, CV '01, w.ma. Een bijzonder pand waar q de sfeer van binnen moet proeven! Indicatieprijs 392.500,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Jonkvrouw van Naaldwijklaan 22 Vlaardingen Speels en ruim wonen nabij het centrum van Vlaardingen in het voormalige Kolpabad- terrein is nu mogelijk! Zeer kindvriendelijk gelegen, autovrij, met scholen, winkels, open baar ven/oer etc.. op loopafstand. Ruim opgezette wijk "'d Engelsche Boomgaert" maken wonen hier een genot. Indeling: entree met hal, toilet en m.k.. Ruime speelse living (47m2) voorzien van laminaat vloer, openslaande deuren naar zonnige tuin (zw) met berging en achteruitgang. Luxe keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur met granieten werk blad, vaatwasser, ruime koelkast, gaskookplaat afzuigkap, combi magnetron etc.. en diepe trapkast. 1e verdieping: overloop met toegang tot 3 slaapkamers (11,12 en 15m2), inloop- kast en moderne licht badkamer voorzien van douchecabine, v.w. meubel, 2e toilet en radi ator. 2e verdieping: ruime speelse zolder met combi c.v. ('00) wasmachine en droger aan sluiting. Mogelijkheid tot dakterras. Een perfect woongenot geheel op eigen grond! Vraagprijs 319.000,= k.k. 'erdieping. De woning is Ier winkels, openbaar ver- Van Hogendorplaan 170d Vlaardingen 'n heerlijk luxe verbouwd 4-kamer appartement op de 4e verdiepi direct gelegen in de buurt van alle voorzieningen waaronder v voer, aansluiting snelweg en het centrum. Indeling: entree, hal met toilet, moderne hoekkeuken voorzien van diverse inbouwap paratuur, nette badkamer met vaste wastafel en douchecabine. 2 slaapkamer 10, 10m2), vergrootte woon/eetkamer (26m2) welke toegang geeft tot fijn balkon. Berging in de ondertouw. Bijzonderheden: de gehele woning is voorzien van dubbel glas. Vraagprijs 119.000= k.k. Vrijblijvende aanbieding Irenestraat 12 Rozenburg Betaalbaar wonen in fijne ééngezinswoning met giga achtertuin is nu mogelijk. Gelegen in een sfeervolle straat met plantsoen en op loopafstand van winkels, sc len, waterweg natuur en recreatie. Indeling: entree hal met kelder/meterkast me nieuwe groepenkast.net toilet. Fijne woonkamer (24m2) voorzien van plavuizen vloer en houtkachel. L-vormige eiken keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur w.o. vaatwasser, koelkast, vrTeser, keramische kookplaat enz. Toegang tot 20 meter diepe tuin met berging en vijverpartij. 1e verdieping: 3 slaapkamers (5,5-9,7-en 12m2) voor zien van laminaatvloer. Badkamer met douche, vaste wastafel en wasmachineaanslui ting. Via losse trap naar ruime zolder op stahoogte en combi c.v.ketel. Betaalbaar wonen in een rustige omgeving! Vraagprijs 179.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding

Het Nieuwe Stadsblad | 2005 | | pagina 17