t Jkheffers Voor een uitvaart DIE BIJ U PAST Monuta W :.;siz m a t r i c MET ZORG EN TOEWIJDING GELE R00MT0MP0UCE 1.00 Help een handje! Word nu vrijwilliger Woensdag 6 april 2005 ïf f t'1 M i4 W 'A lil r l' f1 i4' r I Zoveel vreugde naast zoveel verdriet. Welkom op onze mooie wereld Sarah Elizabeth Dochter van Christian en Marianne van der Heijden-Bijl. Derde kleinkind van Dick en Petra, Wim en Gertrude. Nichtje van Daan en Marieke, Lois" en Yaniek. u 2 april 2005 Ik heb mijn moeder niet verloren daarvoor gaf zij mij te veel Wat zij mij zei, dat blijf ik horen van wat ik ben, is zij mijn deel Ik kom haar overal nog tegen in wat ik doe, in wat ik laat Zij was en blijft voor mij een zegen waarvan het spoor steeds verdergaat. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie herin neringen, geven wij kennis dat in haar eigen ver trouwde omgeving is overleden onze lieve zorg zame moeder, schoonmoeder, oma en mijn overgrootoma Elizabeth Vogel-Kloots sinds 11 augustus 1993 weduwe van Adrianus Vogel in de leeftijd van 79 jaar. René en Yvonne Jeroen en Alderina Trisha Rob en Maiya Yvonne en Jacques Kim en Wilco Bob Yolanda en Jos Jos-Willem Elly en Kees Naomy Kyona Astrid en Aad Schiedam, 4 april 2005 Muiderslotstraat 97 Correspondentieadres: Astrid Mensch-Vogel Kerkweg 64 321.4 VEZuidland Ma is overgebracht naar het uitvaartcentrum Van der Spek, Mathenesserlaan 282 te Rotter dam, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 8 april om 15.30 uur in het crematorium "Beukenhof", Burgemeester van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spieringshoek) te Schie dam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren. Bedroefd, maar dankbaar dat een langer lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder, oma en overgrootoma Pelage ja Capello-Timofejewa Elza weduwe van Mattheus Capello in de leeftijd van 90 jaar. Jan Corry t Bianca en Michel 2 april 2005 Dirk Schaeferplein 15 3122 EA Schiedam Gelegenheid tot bezoek en afscheid nemen donderdag 7 april van 10.15 tot 11.00 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 37 te Schiedam. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal aansluitend plaatsvinden om 11.30 uur in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Lieve Oma Nooit meer even naar u toegaan Nooit meer een snoepje halen Nooit meer voor het raam zwaaien Oma wij zullen u nooit vergeten Dikke kus van Jeroen Rob Kim Jos-Willem Naomy Kyona Trisha Vaarwel Het laatste beetje is nu op Veel was er te verduren Het kaarsje is thans opgebrand Gedoofd zijn alle vuren Voor wie het aangaat is 't niet erg die heeft genoeg geleden! Wel voor hen die ik achterliet Vaarwel en wees tevreden! Ik ga naar boven, en niet naar beneden. Diep bedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij af scheid moeten nemen van onze vader, schoort- vader, opa, overgrootvader en broer Anton Slottje -Toon- weduwnaar van Isabelle Clemence Josephine van der Lely 14 april 1913 13 april 2005 Dora en Aat Michel en Sandra Melissa Chelsey Jel en Richard Jordy Laura Demi Ria en Nico Angela en Martin Jerry Eline Debby Donni Annie de Groot-Slottje Hans Slottje Corrie Slottje Correspondentie-adres: A. J. Hubregtse Schubertplein 130 3122 NH Schiedam ■t- Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het rouwcentrum, Burg. Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, woensdag 6 april van 19.00 tot 19.45 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben in cre matorium Beukenhof, Burg. Van Haarenlaan 1450 te Schiedam, vrijdag 8 april om 13.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren. Onze dank gaat uit naar het verplegend perso neel van Huize Frankeland voor alle goede zor gen voor onze vader. "Veifig in Jezus armen" Gerritje Elisabeth Meijers 28 juni 1915 2 april 2005 Het is goed, he mam? Ja, het is goed. Moedig tot het laatste moment, maar door ziekte verzwakt. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie herin neringen die zij aan ons achterlaat, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoe der Cornelia Dorsman-den Dunnen weduwe van Hendrik Dorsman inde leeftijd van 68 jaar. Ria Daniëlle en Barry Kees en Emmy Mariëlle en Dave Rob, Richard Henny en Aad Wilma, Priscilla Henk en Margreta Milli Maassluis, 5 april 2005 Correspondentieadres C. Dorsman Getijmolen 62 3146 CA Maassluis - Gelegenheid tot bezoek en afscheid nemen, vrij dag 8 april van 15.45 tot 16.30 uur in het Monutö uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 17.00 uur plaatsvinden in de aula van crematori um Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. In haar vertrouwde omgeving, te midden van haar dierbaren is overleden onze lie ve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Catharina Simonis-Knol weduwe van Franciscus Johannes Simonis in de leeftijd van 92 jaar. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen 4 april 2005" Correspondentieadres: F. J. Simonis Castorstraat 22 1443 AL Purmerend De begrafenis zal plaatsvinden op het R.K.- gedeelte van begraafplaats "Beukenhof", Bur gemeester van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spieringshoek) te Schiedam op zaterdag 9 april om 10.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Vertrek vanuit "Schiewaegh" (Thurlede), Nieu we Damlaan 759 te Schiedam om 9.30 uur. Wij zijn er naar toegegroeid. Desondanks is het afscheid nemen voor ieder van ons moeilijk. Op 30 maart is overleden, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en mijn overgrootmoeder Maria Johanna van der Knaap-Schoenmakers weduwe van Johannes Wilhelmus van der Knaap in de leeftijd van 86 jaar. John en Marja Marcel Xandra en John Robbin Winny en Gerard Annemarie en Fred Martijn en Nelleke Marjon Peter en Corrie Rogier Jozine Ben en Hetty Lennart-Bob Schiedam, 2005 Correspondentieadres: P. C. W. C. van der Knaap p/a Burg. Honnerlage Gretelaan 377 3118 BA Schiedam De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. In het vaste vertrouwen op zijn Heer en Heiland is op 78-jarige leeftijd van ons heengegaan Herman van Linden sinds 25 september 2000 weduwnaar van Dina van Zanten 23 maart 1927 t 31 maart 2005 Familie Van Linden Familie Van Zanten Schiedam, "Schiewaegh" Nieuwe Damlaan 759, kamer 323 Correspondentieadres: Tineke van Berkel Emmastraat 98 3134CMVIaardingen De bijzetting in het familiegraf heeft dinsdag 5 april jongstleden plaatsgehad op de begraaf plaats Emaus te Vlaardingen. Als de Here het huis niet bouwt, tevergeefs zwoegen de bouwlieden daaraan. Psalm 127:1 Op Zijn tijd is heden in het huis zijns Vaders opgenomen mijn zorgzame man, broer, onze zwager, oom en oudoom Hendrik Punt in zijn 80ste levensjaar. Nel Punt-de Vries JannieenToon t Geert en Jos Coren Helena Luc en Ineke Anne-Wil en Piet Els Jannie en Ron Herma en George Ditta en Kees An en Henk Neven en nichten Schiedam, 1 april 2005 Louis Raemaekersstraat 247 3119 NW Schiedam Henk is thuis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woens dag 6 april van 14.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. Wij willen danken voor zijn leven in een dienst van Woord en gebed, die zal worden gehouden in de "Magnalia Deï"-kerk, Albardastraat 67 te Schiedam op donderdag 7 april om 12.00 uur. De bijzetting in het familiegraf zal aansluitend laatsvinden op begraafplaats "Beukenhof", urgemeester van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spieringshoek) te Schiedam om streeks 14.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van de begraafplaats. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten be leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze lieve Ab Halbe Dikkescheij -Ab- inde leeftijd van 88 jaar. F. K. van Aalten-van Bezooijen Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen 31 maart 2005 Schubertplein 194 3122 NL Schiedam De begrafenis heeft op dinsdag 5 april plaatsge vonden op de begraaf plaats "Beukenhof" te Schiedam. Na een ernstig kortstondig ziekbed is overleden op 91-jarige leeftijd onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en geweldige oma Johanna Cornelia Elisabeth van der Spek-van Diejen Jo weduwe van Dirk van der Spek Sjaan en Louis Wil en Wim Jan in berinnering Dick en Nung Alie en Arie Marion en Oktay Schiedam, 31 maart 2005 Heerenlaan 30 3218 VI Heenvliet De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsge vonden te Schiedam. Wilhelmina Juliana van 't Hojff - Prud'homme van Peine Op 13 maart 2005 hebben wij plotseling af scheid moeten nemen van mijn vrouw, onze moederen oma Hendrica Maria Hagendoorn-Kroll inde leeftijd van 68 jaar. Jan Emile en Wendy Paul Koen Lex Frank Vera De begrafenis heeft reeds in besloten kring plaatsgevonden. Theodoras Johannes Bernardus Melchers -Theo- 0183-352056 •Fax (0183) 35 22 55 BANKETBAKKERIJ sinds 1899 Weekaanbieding: Dam 35 - Schiedam - Tel. 010-4739000 b.g.g. 0800 - 023 05 50 (gratis) dag en nacht bereikbaar ABO/van den Boogert Uitvaartverzorging en -VERZEKERINGEN ...en elke uitVOOTt een spiegel van het leven is J WÊÊÊÊÊÊÊKÊÊÊKÊHÊÊÊÊHÊÊKÊKKMÊMSSÊSMM ns-4 WKÊÊKmmmmHÊÊm Dr. Sauerstraat 10,3121 JA Schiedam Ferry (in herinnering) Youri je kleine tuinmannetje Eleni en Cees Gina, Coen -V itr** Intens verdrietig, maar dankbaar zijn wij, dat na een liefdevolle verzorging in Spaland rustig is Thuis gekomen onze lieve Weduwe van Moeder van Schoonmoeder van Dirk Krommenhoek Corrie t en Tini t Henny en Antoinet Leon en Evelien Egbert en Mischa Oma van Esther en Gert Jelle, Lars Arjan en Rebecca Davy Zus en schoonzus van Henk en Ali f Meijers Janny en Jaap Timmermans Correspondentie-adres: Henny van der Ree IJssel de Schepperstraat 28, 7413 BR Deventer De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op donderdag 7 april 2005 om 16.15 uur in de aula van begraafplaats Beukenhof, Burg. Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Aansluitend begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats. Voorafgaande aan de dienst is er van 15.30 tot 16.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de Beukenhof. ira -4 - F;-"'. ;L en Sod zelf zal bij hen zijn, en Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen en de dood zal niet meer zijn, noch rouw, noch geklaag, noch moeite zal er meer zijn, want de eerste dingen zijn voorbijgegaan. En Hij, die op de troon gezeten is, zeide: Zie, Xk maak alle dingen nieuw." Openbaring 21: 4 en 5 In vol vertrouwen op de Wederkomst van haar Heiland is van ons heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve en belangstellende moeder en oma Zij werd 63 jaar. Echtgenote van Bram van 't Hof f Moeder en oma van Rob 11972 Marike en Ad Baauw David, Ruben, Floris, Elise Hans en Carla van 't Hof f Sophie, Bram, Julie 1 april 2005 pQU| cn Renate van 't Hof f Schiedam Mariene, Christiaan, Maaike Geen rouwbezoek - Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden woensdag 6 april om 14.45 uur in de Ned. Ger. Kerk aan de Westvest 30 te Schiedam, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 16.00 uur op begraafplaats Beukenhof, ingang Laan van Spie ringshoek te Schiedam. Na de begrafenis komen we samen in de ontvang kamer van de begraafplaats. "Stil maar, wacht maar, alles wordt nieuw." 9 vrijwilligersorganisaties zijn actief in de regio Nieuwe Waterweg Noord Vrijwilligerswerk maakt iedereen blij Bel: 010 - 246 35 21 of kijk op: www.vrijwilligehulpthuis.nl Op 18 maart 2005 is op 87 jarige leeftijd overleden: Echtgenoot van Wilhelmina Maria Verburgh I990 Leiden: Lieke, Hans Brielle: Anja, Ernest, Joost, Suzan, Danielle,Thomas Apeldoorn: Irma, Hans, Ilse, Roel, Matthijs Ouderkerk a/dAmscet Marita, Frank, Sharief, Shivana, Gino Schiedam: Paul, Monique St Nicolaasga: Ada, kinderen en kleinkinderen De begrafenis heeft op 23 maart plaatsgevonden in Sl Nicolaasga Correspondentie-adres: Plantsoen 65,2311 KJ Leiden Sociaal, kwaliteit, eerlijkheid, perfectie en service zijn de pijlers van Skledar Brandwijk. Al jarenlang! Met een hecht team van vaklieden die op moderne wijze het oude ambacht van steenhouwer uitoefenen. Skledar Brandwijk vervaardigt elk gedenkteken en heeft een enorm assortiment beslaande grafmonumenten. Ook draagt zij zorg voor de juiste plaatsing en vakkundige afwerking ervan. In heel Nederland. STEEN HOUWERIJ SKLEDAR BRANDWIJK BV Nijverheidsstraat 1 4231 AC Meerkerk www.skledarenbrandwijk.nl Tel. (010) 426 76 78 Financiële regeling van uw uitvaart vooraf mogelijk. Uitvaartverzorger Jan Heinsbroek Burg. Honnerlage Gretelaan 377, 3118 BA Schiedam. UITVAARTBEGELEIDING HELEN TEUNISSEN EN TEAM TELEFOON OIO 273 24 24 (24 uur per dag bereikbaar) www.matrice.nl Ontvangstruimte Vlaardingen: Vlietland Ziekenhuis, Holysingel 3, ingang achterzijde ziekenhuis Ontvangstruimte Schiedam: Vlietland Ziekenhuis, Juliana van Stolbergstraat i

Het Nieuwe Stadsblad | 2005 | | pagina 4