Ql r.m.i. V Juktan ■m a (010)2499799 LüesseH Hos kuis u& ER RUIMTE DAG >wl BEKIJK HET EENS VAN DEANDEREKANT 0 |||||g^ieuwe sierbestrating?^^! www.modeltuinenzwanenburg.nl i Wessel Ros NVM-makelaardij De Loper 61 Vlaardingen www.wesselros.nl www.funda.nl Bel Gratis: 0800-0224442 www.hvandijke.nl RUITER 2 Onder 1 kap woningen Van Driel Makelaardij Van Driel Makelaardij NVM - MAKELAARDIJ Woensdag 6 juli 2005 ns-12 TRANSPORT SUPPLY CHAIN SUPPORT LOGISTIEK MEDEWERKER WAREHOUSING m/v LOGISTIEK MEDEWERKER DEEP SEA m/v Fortunaweg 8 3113 AN Schiedam 010 - 4261224 ERKENDE VERHUIZERS MET 15 JAAR GARANTIE Giro 479 www.autismefonds.nl Autisme. Hun wereld is anders dan je denkt. Fonds Informatiecentrum www.sveaborg.nl Uw gift redt levens giro 300 Vraagprijs €174.500.- k.k. Vondellaan 38b Schiedam Tel. 010 - 232 88 99 www.vd-makelaar.nl Vraagprijs H €309.000,- k.k. Brandewijnpad 19 Schiedam Tel. 010 - 232 88 99 www.vd-makelaar.nl Slechts Neem uw tuinmaten mee en wij maken een GRATIS ontwerp en vrijblijvende prijsopgave. Vroeger was een makelaar beëdigd. Waar kan ik nu aan zien dat ik met zo'n zelfde 'kwaliteits'-makelaar te maken heb? oo R.M.I. Intercontinental B.V., R.M.I. International B.V., R.M.I. Logistic Management B.V. R.M.I. Transport Supply Chain Support is een wereldwijde tankcontainer en flexitank vervoerder van vloeibare chemicaliën en foodstuffprodukten, die nauw samenwerkt met haar dochterondernemingen in Noord-Amerika, Canada, Engeland, Duitsland, Australië, Argentinië en Maleisië. R.M.I. verzorgt tevens totale logistieke manage- mentalternatieven in de supply chain. Kwaliteit in dienstverlening staat hoog in het vaandel. Door het aanbod van een complete range van transport opties garandeert R.M.I. haar klanten maximale flexibiliteit en kostenefficiëntie. R.M.I. beschikt over een vloot van 1600 tankcontainers met een inhoud van 15.000 tot 38.000 liter. Wegens uitbreiding zijn wij dringend op zoek naar een: U zult gedetacheerd zijn bij één van onze klanten. U zult belast zijn met het aannemen, controleren en verwerken in de IT systemen van geleverde goederen. Uiteindelijk dient u alle benodigde taken uit te voeren ten behoeve van het juist laten functioneren van het gereedschappenmagazijn en de gereedschappen opslag. Wij vragen: - Opleiding minimaal op mbo niveau - Pro-actief persoon die RMI uitdraagt bij de klant - Sterke persoonlijkheid - Uitstekende kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift - Affiniteit met logistieke data processen - Gedegen kennis van IT applicaties, zoals Excel, Word en SAP - Certificaat VCA basis en/of heftruckchauffeur is een pré U zult belast zijn met een functie op de expeditie-afdeling, waarbij u de contacten onderhoudt met klanten, agenten en scheepvaartlijnen. In overleg met fleetcontrol draagt u zorg voor een adequate planning van de transporten en zorgt voor een snelle en efficiënte doorloop. Tevens dient u te zorgen voor een accurate en tijdige administratieve afwikkeling. Wij vragen: - Aantal jaren ervaring bij een deep sea operator - MBO werk/denk niveau - Goede communicatieve eigenschappen - Vaardig in omgang met computers en gangbare software - Uitstekende kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord in geschrift - Kennis van de Duitse taal is een pré - Teamplayer flexibele instelling Wij bieden gevarieerde functies in een jong, dynamisch bedrijf. Salaris is afhankelijk van ervaring en leeftijd. Indien u interesse heeft in één van bovenstaande functies, dan kunt u uw schriftelijke reactie zenden aan: R.M.I. Logistic Management B.V., t.a.v. mevr. F.l. de Rijke, Seattleweg 7, 3195 ND Rotterdam e-mail: erica.derijke@rmi.nl website www.rmi.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. H. van Dijke Verhuizingen Een Ruiter Dakkapel is een duurzaam en doordacht product dat compleet in eigen fabriek wordt geassembleerd. Uw dakkapel wordt op maat gemaakt (van modern tot klassiek) en desgewenst verzorgen we de complete binnenafwerking. De lange levensduur van onze producten kunnen we u het beste bewijzen met de afgifte van een garantiecertificaat van 15 jaar zodat u verzekerd bent van een goede investering. Een Ruiter Dakkapel... gegarandeerd goed! Hout of kunststof Voor particulier en project Binnen 1 dag geplaatst 15 jaar garantie DAKKAPELLEN Autisme: levenslang opgesloten in een eigen wereld, zoeken naar structuur en dingen compleet anders zien dan wij. Leven met autisme is onvoorstelbaar moeilijk. Voor iedereen! Het AutismeFonds probeert daar iets aan te doen. Bekijk het eens van de andere kant en word donateur! Autisme Sveaborg Schiedam, veel groen, waterpartijen en vriendelijke omgeving twee-onder-een-kap woningen met garage met ca. 450 m3 inhoud woonoppervtakte van 150m2 grote woonkeuken en tuingerichte woonkamer voor- en achtertuin eerste verdieping met 4 slaapkamers, badkamer en separaat toilet zolder met mogelijkheid voor extra kamer bouw gestart koopsommen vanaf 388.900,- v.o.n. titrnm Geopend op donderdag van 16.00 tot 19.00 uur, Zaterdag va 10.00 t/m 14.00 uur. Slimme Watering Schiedam. Ooms Makelaars 010 273 01 02, Anke Bodewes Makelaardij 010 449 04 12 of Wassenaar Makelaars 010 473 79 33. Femke, 36 jaar beroerte in 1999 In 1999 kreeg Femke op 31-jarige leeftijd een beroerte. Dankzij snel en doeltreffend ingrijpen herstelde zij vrijwel volledig. Femke staat nu weer midden in het leven en was vorig jaar het stralende middelpunt op haar bruiloft. De Hartstichting helpt al meer dan 40 jaar mensen als Femke. Help ons ook in de toekomst dit te blijven doen, maak uw bijdrage over naar giro 300. NederlandseVl/Hart stichting Bijzonder fraai, in 2005 geheel gerenoveerde en gemoderniseerde, ruime 5 kamer bovenhoek woning met een royale woonkamer met half open keuken van ca. 42m2, 3 grote slaap kamers en een werkkamer. De woning is totaal vernieuwd met o.a. nieuwe keuken, badkamer, toilet, centrale verwarming met cv ketel, elektra, leidingen, plafonds en wandafwerking. Tevens is de woning geheel voorzien van kunststofko zijnen dubbelglas, behalve de openslaande deuren met glas in lood bovenramen naar het balkon. Door de hoekligging heeft de woning zeer veel lichtinval en een leuk uitzicht over het plein. De Vondellaan is een mooie lommerrijke laan met veel groen, bomen en op loopafstand van het Julianapark, winkels en openbaar ver voer (bus en metro). W» «BEK Blokmakersplaats 2 I J Vlaardingen LliuJ Op een unieke locatie aan de Schie gelegen, moderne, ruime drive in stadswoning met een ruime inpandige garage en ca. 170m" wooncomfort verdeeld over 4 woonlagen. De woning is met hoogwaardige materialen afgewerkt en op ingenieuze wijze vorm gegeven met o.a. luxe keuken, 2 fraaie bad kamers, 4 ruime slaapkamers, airconditio ning, alarminstallatie en gestuukte wanden. Het trappenhuis is op een originele wijze midden in de woning gesitueerd. De combi natie van een moderne woning van alle gemakken voorzien en de locatie in het stadshart van Schiedam met winkels, restau rants, theater, openbaar vervoer en uitvals wegen in de nabijheid maakt deze woning tot een unicum. Blokmakersplaats 2 |iIj/u Vlaardingen UdkwJ Incl. stenen en zand, uitgraven, afvoer, aanleggen, trillen en 1 Jaar garantie. Aanleg Sierbestrating en tuinhout ook bij u in de regio. iiitllLJI1II.I.IIUUI.I Tevens zijn wij dringend op zoek naar een ervaren Keienstratenmaker. PW Modeltuinen Zwanenburg - IJweg 411, Zwanenburg - Tel. 023-5552475 ÜJesseJlwmfbs Fabriplein 28 Schiedam Uitstekend onderhouden en verassend grote samengevoeg de tussenwoning met 200m2 woonoppervlakte. Ind: gang. Douchegelegenheid annex toilet, vaste wastafel. Royale woonkamer. Luxe open keuken met inbouwapp. Terras met trap naar beneden naar de grote zonnige achtertuin. Souterrain: enorme open ruimte met geiser en aansl was- app. Bergruimte. Toegang tot achtertuin. 1e verd: overloop met apart toilet. 2 hele grote slaapkamers. 2e verd: grote open zolderruimte nokhoogte ca. 5.70m. Slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs: 226.000,- k.k. Odinholm 6 Schiedam Aan de rand van het Sveapark gelegen riante geschakelde twee-onder-één-kap woning van ca. 750m3. Ind: ruime entree, toilet. Inpandige garage. Royale woonkamer. Achtertuin op Zuidwesten. Zeer ruime open keuken met inbouwapp.le verd: overloop. Badkamer met ligbad, douche cabine, 2e toilet en wastafel. 4 royale slaapkamers. 2e verd: ruime voorzolder met ruimte wasmachine. Bergruimte. Zolderslaapkamer met dakkapel. Bijz: erfpacht tot 2050 afgekocht. De woning is in perfecte staat van onderhoud. Vraagprijs 439.000,- k.k. Holysingel 168 Vlaardingen Bent u op zoek naar een luxe appartement waarbij u niet hoeft te verbouwen? Laat deze kans dan niet voorbij gaan! Op de 2e woonlaag perfect onderhouden 3 (vh 4) kamer appartement. Ind: Gang met modern toilet. Moderne keuken met inbouwapp. Kast tbv cv ketel (2002), kast met aansl was- app. Royale woonkamer. Zonnig balkon. 2 royale slaapka mers. Schitterende vergrootte badkamer, luxe jacuzzi, dou checabine en dubbel wastafelmeubel. Box 1e verdieping. Bijz: deze woning is volledig gemoderniseerd en heeft een keurige afwerking. Stalen kozijnen met 8 mm-glas. Erfpachtcanon 95,- pj. Bijdrage zeer actieve VvE 93,- pm. Vraagprijs: 215.000,- k.k. Johanna Naberkade 69 Vlaardingen Riante half vrijstaande woning. Gelegen aan de rand van het eiland midden in het architectonische 'oog' van Vlaardingen Holy. Vanuit dakterras uitzicht op de Vlaardingse Vaart. Ind entree met toilet. Royale woonkamer. Open keuken met inbouwapp. 1e verd: overloop met ruime kast. 3 slaapka mers. Badkamer met ligbad, douchecabine, wastafel en 2e toilet. 2e verd: overloop, kast met cv ketel en was-app. Zolderslaapkamer, riant dakterras met schitterend uitzicht. Bijz: eigen grond. Berging aan de zijkant van de woning. Zonneterras en -steiger op het Zuidwesten. Vraagprijs: 399.000,- k.k. V. Hogendorplaan 16 Vlaardingen In de wijk Ambacht gelegen ruime hoek herenhuis. Parterre:garage/werkkamer, veel gebruik mogelijkheden. Achteringang, veel bergruimte en mk. Achtertuin met par keerplaats. Aparte ruimte cv ketel en aansl was-app. 1e verd: ruime hal met toilet. Royale woonkamer met veel lichtval en sfeervolle open haard. Moderne crème open keuken met inbouwapp. Openslaande deuren naar zonnig balkon. 2e verd: 3 slaapkamers. Badkamer met douche, wastafel en toi let. 3e verd: 2e badkamer met douche, wastafelmeubel, bidet, toilet en designradiator. Royale slaapkamer met inbouwkast en zonnige terras. Bijz: Erfpachtcanon 95,61 p.j. Geheel w dubbel glas. Vraagprijs: 335.000,- k.k. Willem Frederikstraat 61 Vlaardingen Royale 5 kamer hoek eengezinswoning met zonnige achter tuin. Ind: vestibule met trapkast. Toilet met fonteintje. Doorzon woonkamer met convectorput, schuifpui en parketvloer. Eenvoudige keuken. Achtertuin op het Zuiden met vrijstaan de stenen berging. 1e verd: overloop, balkon. Apart toilet. Ouderslaapkamer met wastafel. 2 slaapkamers. Badkamer met ligbad en aansl voor de wasmachine. 2e verd: overloop met bergruimte. Aparte ruimte voor cv ketel en wasdroger, wastafel. Ruime zolderkamer met dakkapel en dubbel glas, veel bergruimte. Vraagprijs: 259.000,- k.k. Handelstraat 11 Vlaardingen Royale 5 kamer eengezinswoning met zonnige achtertuin rellige woonwijk. i in een gezellige woonwijk. Ind: gang en trapkast. Toilet met wastafel. Royale woonkamer. Half open keuken met inbouwapp. Achtertuin op Zuiden.1e verd: overloop met apart toilet. Mooie badkamer met plavuizenvloer, ligbad, wastafelmeubel, douchecabine en designradiator. 2 slaapka mers, 1 met toegang tot 1e balkon. Hobby/studeerkamer. 2e verd: overloop met bergruimte. Aparte ruimte voor was-app en combi ketel. Zeer royale zolderkamer, toegang tot 2e bal kon. Bijz: grotendeels w hardhouten kozijnen en dubbelglas. Vraagprijs: 199.000,- k.k. Carry Pothuiskade 114 te Vlaardingen In een rustige woonwijk gelegen moderne 4 kamer patio bungalow. Ind: Royale en bijzonder vormgegeven living (43m2) met marmeren vloer en schuifpui naar de zonnige patio met houten berging. Open woonkeuken met inbouw app. 2 slaapkamers aan de voorzijde. Royale ouderslaapka mer met vaste kast en schuifpui naar de achtertuin. Modern toilet. Badkamer met wastafel, ligbad, douchecabine, 2e toi let en een lichtkoepel. Bijz: erfpachtcanon is afgekocht tot 2044. Aangebouwde berging aan de voorzijde van de woning. Vraagprijs: 339.000,- k.k. Inderdaad was tot voor kort de titel 'Makelaar o.g.' voorbehouden aan diegene die 1e) het makelaarsdiploma heeft behaald; 2e) de proeve van vakbekwaam heid van de Kamer van Koophandel met goed gevolg heeft afgelegd en 3e) beëdigd is door de Arrondissement Rechtbank. De makelaar die dit proces met goed gevolg heeft doorlopen is dus opgeleid, vakbekwaam en staat met goede 'naam en faam' bekend. Nu de makelaarstitel niet meer door de wet beschermd wordt en iedereen zich dus makelaar mag noemen is er veel onduidelijkheid ontstaan. De titel 'makelaar' biedt nu niet dezelfde zekerheid als vroeger. De titel "NVM-makelaar" biedt dat wel! De NVM, de belangrijkste makelaarsorganisatie, regelt de opleiding, toetsing en certificering van kandidaat NVM-makelaars op hetzelfde niveau als de beë diging. Dat maakt het vraagstuk direct weer een stuk eenvoudiger: "De kwa liteit die u zoekt, vindt u bij de NVM-makelaar". Bel ons op als u informatie wenst over de koop of verkoop van een woning. J

Het Nieuwe Stadsblad | 2005 | | pagina 12