Voor een uitvaart DIE BIJ U PAST Monuta W 't Schoentje IQ L. <7 Betty MEt zorg matrice EN TOEWIJDING EXTRA AANBIEDINGEN Tpaar HALVE PRIJS Bartha van Rijnsbergen-Winkel Bertha Uitvaartverzorging en Woensdag 13 juli 2005 ns-4 wi IIII Je was de steun en toeverlaat van onze school. Meneer Van Kraaij, meester Joop, conciërge van de Violier maar bovenal Joop Nooit te beroerd om ons te helpen, alleen wel op jouw speciale manier; We waren net blij dat je weer met ons aan de slag zou gaan en nu dit! Verdrietig, heel verdrietig; we hebben er geen andere woorden voor. We wensen je naaste familie en vrienden veel sterkte in deze moeilijke tijd. Ouders, Medezeggenschapsraad en Ouderraad van Openbare Basisschool "De Violier" Woensdag 6 juli 2005 werden wij opgeschrikt door het droevige bericht dat onze collega en conciërge Joop van Kraaij (voor de kinderen "Meester Joop") onverwacht is overleden. Wij hebben Joop leren kennen als een harde werker met het hart op de juiste plaats. De Violier had een belangrijke plaats in zijn leven. Wij zullen zijn aanwezigheid dan ook erg missen. We wensen zijn kinderen, moeder en verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. De begrafenisplechtigheid wordt op woensdag 13 juli 2005 om 13.00 uur gehouden in de aula van begraafplaats De Beukenhof, Burg. van Haarenlaan 1450 te Schiedam, waarna de be grafenis zal plaatshebben. Het team en de kinderen van o.b.s. De Violier Op 6 juli 2005 hebben wij het bericht ontvangen, dat op 56-jarige leeftijd, is overleden J. G. J. van Kraaij (Joop) Sinds maart 1999 was Joop als conciërge ver bonden aan de openbare basisschool De Violier. Veel kinderen, ouders en collega's zullen Joop blijven herinneren als een prettig persoon. Het openbaar onderwijs van Schiedam en in het bijzonder De Violier verliezen in Joop een gewaardeerde kracht. Wij wensen zijn kinderen en naaste familie veel sterkte toe. H| Het gemeentebestuur Schiedam, W De Dienst Educatie Gemeente Schiedam De openbare scholen in Schiedam Een krachtige vrouw met veel verborgen gevoelens... Voor iedereen stond ze klaar, was ze er, en wachtte ze op ons tot wij er klaar voor waren. van wie wij afscheid hebben genomen nadat ze 43jaar intens heeft geleefd. Marchienus Haandrikman Carmen en Ronald Ra en Ma l/Voertink Lammy, Elly, Richard Ra en Ma Haandrikman en verdere familie 7juli 2005 Correspondentie-adres: Fam. Haandrikman, p.a. Matrice Uitvaartbegeleiding, Postbus 57"? 5100 AJ Schiedam Jullie zijn welkom om met ons samen te komen donder dag 14 juli om 11.SO uur in t>e Ark, Hargplein 101 in Schiedam. Aansluitend zat om ongeveer 13.00 uur de begrafenis plaatsvinden op begraafplaats Beukenhof Burgemeester Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. IA/e vinden het fjn daarna met elkaar een kopje koffie te drinken. Eventuele bloemen kunnen jullie, na telefonisch overleg, laten bezorgen bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Juliana van Stolbergstraat 1 in Schiedam, 010 -2732424. Met grote verslagenheid hebben wij kennisge nomen van het volkomen onverwachte overlij den van onze collega Betty Haandrikman-Woertink Teamleider Welzijn en Zorg 2e etage zorgcentrum Rubroek Haar betrokkenheid en enthousiasme zullen wij heel erg missen. Het zal vreemd, stil en leeg zijn zonder haar. Wij wensen haar man Marchienus, dochter Carmen en verdere familie veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de directie, bewoners en medewerkers van Stichting De Singels, Rotterdam Soms is het slechter een gevecht te winnen dan het te verliezen Hij was zo moe, zo moe van het vechten, alles los te moeten laten. Omringd door zijn dierbaren is Klaus zacht en rustig ingeslapen op een veel te jonge leeftijd van 53 jaar. We zullen hem, mijn lieve man en maatje, onze fantastische vader, mijn zoon, onze schoonzoon, broer, zwager en oom heel erg missen. Klaus Dieter Friedrich Kooijman Marleen Vlietlandziekenhuis Vlaardingen, 10 juli 2005 Lissabonweg 315 3137 LJ Vlaardingen Klaus is overgebracht naar het uitvaartcentrum "Holy", Olmendreef 160 te Vlaardingen, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 14 juli van 19.00 tot 19.45 uur. Op vrijdag 15 juli om 14.30 uur herdenken wij Klaus in de aula van de begraafplaats "Holy", Olmendreef 150, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in het uitvaartcentrum naast de begraaf plaats. Op maandag 11 juli 2005 bereikte ons het bericht dat op 53-jarige leeftijd is overleden de heer K. D. F. Kooijman (Klaus) Wij wensen zijn vrouw, kinderen, familie, vrien den en kennissen veel sterkte toe dit verlies te dragen. Klaus kwam in januari 1977 in dienst van BGS. Hij heeft meerdere functies verricht. Als laatste heeft hij de functie van Werkleider IG afdeling Diversen 3 vervuld. Wij hebben hem leren kennen als een zeer pret tige collega. Hij was een gewaardeerd collega. Wij zullen hem missen. Directie en medewerkers BGS "Schaduw kan niet zonder licht. Afscheid niet zonder aankomst. Verdrietig delen wij u mede dat mijn lieve man, onze vader vriend en schoonvader zijn rust heeft gevonden Wil Goedhart 12 mei 1938 9 juli 2005 Sjaan Bert en Silvia Jos en Femke Vuurvlinderhof 26 3124 BX Schiedam De afscheidsplechtigheid voorafgaande aan de begrafenis zal gehouden worden in de aula van begraafplaats Beukenhof aan de Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam op donderdag 14 juli om 10.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de condoléanceruimte van Beukenhof. Bedroefd, maar met grote bewondering voor zijn moed en doorzettingsvermogen in een on gelijke strijd, hebben wij afscheid moeten ne men van onze zwager, oom en oud-oom Wil Goedhart 12-05-1938 t 09-07-2005 V\/e zullen je missen Wil Familie Van Tilborg Schiedam, 11-07-2005 Met groot verdriet, maar vervuld van mooie her inneringen, delen wij u mede dat heden in alle rust voorgoed is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Qeertruida Vztronella Liduina Matfo-van (Jeroen ■weduive van Johannes 'Everardus Jdatia in de leeftijd van 91 jaar. Miepen Martien Annie en Frans Jan en Cisca Chris en Jacqueline Truusen John t Kleinkinderen Achterkleinkinderen Schiedam, 5 juli 2005 Baan 3 Correspondentieadres: J. E. Matla Bonnweg 133 3137 NH Vlaardingen De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. De dood is geen warmte, geen ijzige kilte, De dood is een veilige, heilige stilte. Dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben geven wij u kennis dat, gesterkt door het H. Sa crament der Zieken, is overleden onze lieve moeder en oma Adriana Johanna Antonia Oostrum-fynsman weduwe van Josephus Anthonius Oostrum Schiedam, 13 juni 1912 Schiedam, 6 juli 2005 Wim en Marry Dick en Cock Mireille en Han Antoine en Danielle Hans en José Robert Carola en Jeroen V Jos en Anneke Ton en Maria Jonno Jesper Manon Correspondentieadres: Hollands Tuin 38 3078 EE Rotterdam De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op begraafplaats Beukenhof te Schiedam. Uit de Openbaring van de heilige apostel Johannes 14, 13 In die dagen hoorde ik, Johannes, een stem uit de hemel die zei: 'Schrijf op: Za- lig de doden die in de Heer sterven, van nu af aan. 'Ja waarlijk, zegt de Geest, laat hen uitrusten van hun moeiten want hun werken vergezellen hen.' Dankbaar mag ik zijn als echtgenoot voor de vele mooie huwelijksjaren die wij samen met de kin deren mochten hebben, maar ook bedroefd om dat na een arbeidzaam en dienend leven, waarin zij vol zorg en toewijding geleefd heeft, gesterkt door het Heilig Sacrament van de Ziekenzalving, uit ons gezin is heengegaan mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Anna Maria van Elswijk-Rensman 1 februari 1923 1 11 juli 2005 G. C. A. van Elswijk Aad van Elswijk John van Elswijk Sophie van Elswijk-Makungu Rob van Elswijk Singel 11a 3112 GH Schiedam U kunt afscheid nemen van moeder op maan dag 18 juli van 20.00 tot 20.30 uur in de rouwka mer van het Vlietlandziekenhuis, Juliana van Stolbergstraat 1 te Schiedam. De gezongen Heilige Mis van Requiem zal aan God worden opgedragen op dinsdag 19 juli om 10.00 uur in de Basiliek Sint Liduina - Onze Lieve Vrouw van de Rozenkrans, Singel 104 te Schie dam. Aansluitend begeleiden wij moeder naar Be graafplaats Beukenhof, Laan van Spieringshoek te Schiedam, alwaar om 11.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden en u aansluitend welkom bent in de ontvangkamer. God heb ik lief, want die getrouwe Heer nam, toen ik riep, met toegenegen oren mijn woorden aan. Hij zal mij blijven horen en levenslang ben ik niet eenzaam meer. Psalm 116 Heden heeft de Here, voor ons toch nog onverwacht, tot zich genomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Martinus Petrus van Rijnsbergen in de leeftijd van 93 jaar. Schiedam: Martin en Ans Andries en Nicolien Gouda: Ina en Bob 10 juli 2005 Correspondentieadres: M. P. van Rijnsbergen Ringvaart 153 3124 PB Schiedam Onze moeder en oma is overgebracht naar het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 15 juli om 13.00 uur in de aula van begraafplaats Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam, waarna wij onze moeder en oma naar haar laatste rustplaats zullen begeleiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Op vrijdag 8 juli 2005 is voor ons geheel onver wacht overleden mijn innig geliefde man, mijn lieve vader en onze immer belangstellende opa en ouwe opa Johann de Ruiter in de leeftijd van 89 jaar. Schiedam: Jos de Ruiter-Harte Vianen: Ria Amsterdam: Sjoerd en Sheila Utrecht: Bart en Alicia Monique Ouwe opa van: Gioia, Daisy, Isabelle, Nadine, Erik en Mette Correspondentieadres: Ria de Ruiter Vijfheerenlanden 264 4131 ES Vianen De crematie heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. Op de Here heb ik vertrouwd zonder te wankelen. Psalm 261 Tot ons verdriet is heden van ons heengegaan onze lieve opgewekte tante en schoonzus Johanna Magrita de Jongh in de leeftijd van 91 jaar. Fam. De Jongh Vlaardingen, 11 juli 2005 Zorgcentrum Vaartland Dillenburgsingel 9, kamer 403 Correspondentieadres: G. J. deJongh Willem Dreeslaan 24 2314 GD Leiden De dienst van Woord en gebed wordt gehouden D.V. vrijdag 15 juli om 14.30 uur in de aula van de begraafplaats "Beukenhof", Burgemeester van Haarenlaan 1450, ingang Laan van Spie ringshoek te Schiedam, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de aula van de begraafplaats. 13 juli 2000 13 juli 2005 W. T. Hoorman-Riksman Lieve mam en oma, de B.K.-laan is wel erg leeg... zonder jou. We missen je. Wil Hoorman Erica en Naomi Eimert en Sylvia Charlotte en Madeion Tel. (010) 426 76 78 b.g.g. 0800 - 023 05 50 (gratis) dag en nacht bereikbaar ABO/van den Boogert -VERZEKERINGEN Financiële regeling van uw uitvaart vooraf mogelijk. Uitvaartverzorger Jan Heinsbroek Burg. Honnerlage Gretelaan 377, 3118 BA Schiedam. 1§# WBÊKM STEENHOUWERIJ SKLEDAR BRANDWIJK BV Heelhuids, praktijk voor definitieve ontharing, permanente make-up en huidverbetering. Elke vrijdagochtend gratis spreekuur. Bel nu meteen voor een afspraak 010-2460985 Sandalen en slippers Ara Van Lier Picardi Ook uw gilde schoenmaker Aleidastaat 64, Schiedam-west Optimaal in vorm blijven zonder veel inspanning en belasting S> Vlaardingen OU galerie lijstenmakerij DECOKAy VAN LOENEN ...en elke uitVQQTt een spiegel van het leven is WÊfflWËÊÊ. Zo kennen wij onze Meivin (in liefdevolle herinnering) Danny Jessica Spiky Aji en verdere familie Sociaal, kwaliteit, eerlijkheid, perfectie en service zijn de pijlers van Skledar Brandwijk. Al jarenlang! Met een hecht team van vaklieden die op moderne wijze het oude ambacht van steenhouwer uitoefenen. Skledar Brandwijk vervaardigt elk gedenkteken en heeft een enorm assortiment bestaande grafmonumenten. Ook draagt zij zorg voor de juiste plaatsing en vakkundige afwerking ervan. In heel Nederland. Nijverheidsstraat 1 4231 AC Meerkerk 0183-352056 •Fax (0183) 35 22 55 www.skiedarenbrandwijk.nl Heelhuids is gevesligd in Het Huisartsencentrum aan de 's-Gravelandseweg 792 te Schiedam. Schiedamsedijk 112 (Cincinnati Building) Vlaardingen Tel. 010 23 40 197 Dam 37 - 45, Schiedam T. 010 - 426 61 92 www.variloenen.info UITVAARTBEGELEIDING HELEN TEUNISSEN EN TEAM TELEFOON OIO 273 24 24 (24 uur per dag bereikbaar) www.matrice.nl Ontvangstruimte Vlaardingen: Vlietland Ziekenhuis, HOLYSINGEL 3, INGANG ACHTERZIJDE ZIEKENHUIS Ontvangstruimte Schiedam: Vlietland Ziekenhuis, Juliana van Stolbergstraat i T

Het Nieuwe Stadsblad | 2005 | | pagina 4