Voor een uitvaart DIE BIJ U PAST Monuta V èclufftrs Het kwaad bestaat in alle soorten en maten Vlietland Over een paar dagen is Zita oud genoeg... m a t r i c e DVD Tips voor uitstapjes Tijdelijke nachtsluiting Spoed Eisende Hulp Schiedam MET ZORG EN TOEWIJDING Uitvaartverzorging en -VERZEKERINGEN BON fi Dé formule voor een succesvol verhuisproces Woensdag 10 augustus 2005 ns-6 Op vrijdag 5 augustus 2005 is rustig en kalm weggegaan een zelfstandige, altijd liefdevolle vrouw, die wij zeer zeker zullen missen. fHiéerdina Adriana Jriederich-de (Raaij Hep weduwe van Jranciscus Jriedericfi ffrans "eindelijk weer samen" Bep is 82 jaar geworden. Elly en Piet f Kreischer-Friederich Ellij en Peter de Paepe-de Raaij Ria en Henk Rensman-Friederich en verdere familie Correspondentieadres E. Kreischer H. M. H. Coenradistraat 26 3123 CM Schiedam U kunt afscheid van Bep nemen donderdag 11 augustus om 10.00 uur in de rouwkamer van "Huize Frankenland", St. Liduinastraat 10 te Schiedam. Aansluitend zal om 10.30 uur de gezongen Heilige Mis van Requiem worden opgedragen in de kapel van "Huize Frankenland". Om 12.00 uur zal de crematieplechtigheid plaatshebben in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Verlangend naar het einde, is rustig en kalm overleden onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Aaltje Verlinde-van den Hoek Alie weduwe van Cornelis Verlinde in de leeftijd van 89 jaar. Ina en Cock Anchelon Kirstin en Winston Niels Peter en Judith Verlinde Jeroen en Kathelijne Martineen Dennis Anouk Hoogvliet, 6 augustus 2005 Correspondentieadres: P. J. Verlinde Dorpsstraat 109 3209 AE Hekelingen Alie is overgebracht naar het Monuta uitvaart centrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, alwaar geen bezoek. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaatshebben donderdag 11 augustus om 15.30 uur in de aula van crematorium Beuken hof, ingang Laan van Spieringshoek te Schie dam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. "Een mens om van te houden" Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn dierbare Jan, lieve pa, opa, broer, zwa ger en vriend Jan de Bruin weduwnaar van Tineke Verver Schiedam, 2-1 -1933 t Oss, 5-8-2005 Hanny Marja en Jan Jan jr. Pieter-Jan en Joyce Silvana, Roberto, Marcella Karen enToiio Michelle Jan-Willem en Iris Steven en Inge Overige familieleden Correspondentieadressen: H. Quekel-Hermans M. Smeets-de Bruin Hertogensingel 104 Henri Dunantlaan 3 5341 AH Oss 3135 WB Vlaardingen Wij nemen afscheid van Jan tijdens de crematie- dienst welke wordt gehouden op woensdag 10 augustus om 14.00 uur in crematorium Beuken hof, ingang Laan van Spieringshoek, te Schiedam. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst in de koffiekamer van het crematorium. Jan is in het Stadsmortuarium te Oss, alwaar geen gelegenheid tot bezoek. Wij zijn bedroefd maar treuren niet. Geestelijk bent u tot het einde bij ons gebleven. Een voorbeeld hebt u ons meegegeven. Warme en dankbare herinneringen blijven bestaan. Mama, u hebt het goed gedaan. Na een ziekte van enkele weken is, gesterkt door het Heilig Sacrament der Zieken, zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve en zorgza me moeder, schoonmoeder, oma en overgroot moeder Quirina Johanna Jacoba van Leeuwen-de Vette weduwe van C. A. M. van Leeuwen in de leeftijd van 79 jaar. Heerhugowaard: TruusenNico Erwin en Mariska, Mare Thygo Montreal: Mieke Gan HaShomron: Quirine en Uri Guy en Mica, Michal, Yarden Maasland: Liduine en Koos Mariska en Pepijn, Jacco Schiedam: Maria t Elly en Aad Nadia, Inge Aad José en Nico Kees Monique en Bert 4 augustus 2005 Schiedamseweg 2 3121 JH Schiedam-Kethel De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden te Rotterdam-Overschie. Graag willen wij het verzorgend en verplegend personeel, in het bijzonder van afdeling 8, van het Vlietland Ziekenhuis locatie Schiedam be danken voor al de aandacht en liefdevolle verzor ging aan onze moeder en oma besteed. Kinderen Kleinkinderen Niet geheel onverwachts, maar veel te vroeg is overleden onze collega Rosemarie Kleinfeldt Rosemarie was werkzaam als helpende op de Molenstraat in Verpleeg- en reactiveringscen trum DrieMaasStede te Schiedam. Wij zullen haar collegialiteit, inzet en gezelligheid missen. Wij wensen haar familie en vrienden heel veel sterkte toe. Zorggroep Waterweg Noord - - STEEN HOUWER1J SKLEDAR BRANDWIJK BV 0183-352056 •Fax (0183) 35 22 55 Tel. (OIO) 426 76 78 b.g.g. 0800 - 023 05 50 (gratis) dag en nacht bereikbaar ABO/van den Boogert Financiële regeling van uw uitvaart vooraf mogelijk. Uitvaartverzorger Jan Heinsbroek Burg. Honnerlage Gretelaan 377, 3118 BA Schiedam. BANKETBAKKERIJ sinds 1899 Weekaanbieding: Gevulde koeken 5 halen, 4 betalen €3.80 Dam 35 - Schiedam - Tel. 010-4739000 Heelhuids, praktijk voor definitieve ontharing, permanente make-up en huidverbetering. J Heelhuids Elke vrijdagochtend gratis spreekuur. Bel nu meteen voor een afspraak 010-2460985 Optimaal in vorm de zomer door zonder veel inspanning en belasting vlaardingen omda ...en elke UitVOOTt een spiegel van het leven is Het kwaad is er altijd al geweest, en zal er altijd zijn. Of we nu teruggaan naar de middeleeuwen of naar de huidige tijd. Maar in deze review gaat het over een man in de laatste dagen van zijn heer schappij en een organisatie die nog steeds bovenaan in de top van het kwaad staat genoteerd, Adolf Hitier Hitler is toch wel de personificatie van het ultieme kwaad. Verantwoordelijk voor miljoenen doden en jaren van oor log en verdriet. De dvd Death in Hitiers bunker belicht de laatste dagen van Hit- Iers leven in zijn bunker in Berlijn. Het laat zien hoe Hitler van een krachtige lei der is verworden tot een zielig wanke lend wrak die geen besef meer heeft van de wereld om hem heen. Om hem heen slaat de ene na de andere nazi-topman op de vlucht om zijn vege lijf te redden. Maar Hitier geeft niet op. In een laatste poging om zijn nederlaag uit te stellen, moet alles wijken. Jonge kinderen en oude mannen worden ge dwongen om Berlijn tot het laatste mo ment te verdedigen. Zelfs als de Russen al voor de Rijksdag staan en alles verloren is, moeten ze blij ven strijden. Deze documentaire toont op de indrukwekkende wijze de ondergang van Hiflèr tijdens zijn laatste dagen in Berlijn. De Maffia Een organisatie die al veel eerder dan Hitler in opkomst was, en nog steeds hoog op de misdaadladder staat is de maffia. De Maffia begom haar opmars in de jaren 20. Het was in Amerika ver boden om alcohol te drinken. Hier zag de misdaad een uitgelezen kans om snel veel geld te verdienen. Door middel van smokkel onder andere vanuit Canada werd er toch alcohol Amerika ingebracht. Er waren genoeg mensen die toch wilden drinken. Op deze manier verkreeg de maffia al snel veel macht. Toen het weer toegestaan was om te drin ken gebruikte de maffia het geld om zich in te kopen in het zakenleven. Ze controleerden de vakbonden. Hierdoor hadden ze al snel complete bedrijfstak ken in hun macht. Maar de maffia werd pas echt machtig toen Lucky Luciano zich ermee ging bemoeien. Mede dankzij zijn inzet werd de maffia georganiseerd. De Commissie werd op gericht. Vanaf nu konden ze zich concen treren op de misdaad zonder zich bezig te hoeven houden met onderlinge vetes tus sen de families. Als er onenigheid was werd de Commissie geraadpleegd in plaats van dat er oorlog ontstond tussen maffia-leden onderling. De dvdset Mafia Empire: The true story from within laat zien hoe de Mafia is opgebouwd. Het toont hoe hun macht reikt van de laagste arbeider tot in de hoogste regeringskrin gen. Maar het laat ook zien hoe door het verraad van oud-mafiosi complete fami lies worden opgerold en hun terechte straf ontvangen. De twee dvd's hier be sproken zijn allebei zeer interessante do cumentaires die op indrukwekkende wij ze twee zeer grote kwaden uit onze ge schiedenis beschrijven. Voor de geïnte resseerden een verplichte aanschaf. Wrakkenberging Westerschelde in Baggermuseum Om de haven van Antwerpen toegankelijk te maken voor schepen met grotere diep gang, hebben België en Nederland een overeenkomst gesloten voor het uitdiepen van de vaargeul in de Westerschelde. De expositie is te zien tot 27 augustus. Inlichtingen: www.baggermuseum.nltel. 0184-414 166. Boerenpronk in Hardinxveld Deftig boerengerij, de boerenwagen en de winterse arrenslee, is het onderwerp van de tentoonstelling 'Boerenpronk' die sinds 25 juni te zien is in Museum De Koperen Knop in Hardinxveld-Giessendam. Inlichtingen: www.koperenknop.nltel. 0184-611 366. 13/14 augustus Beach Volleybal toernooi in Hoek van Holland Volleybaltoernooi op het strand van 08.30 - 20.00 uur tussen de Noorderpier en Pe achpit aan de Badweg in Hoek van Holland. BEZOEK ONZE ,f -.y., www.your-move.tii info@your-move.nl SCHIEDAM: Nationale- en internationale verhuizingen Kantoorverhuizingen Verhuizing van alleen meubilair Inpakwerkzaamheden inboedelopslag Verkoop en verhuur verhuismaterialen Montage- en demontage werkzaamheden f en nog veel meer... In de periode 4 juli t/m 4 september 2005 is de Spoed Eisende Hulp (SEH) van het Vlietland Ziekenhuis in Schiedam dagelijks van 22.00 uur tot 08.00 uur gesloten. De SEH in Vlaardingen is wel geopend. Bij spoedgevallen dienen patiënten - zoals altijd - eerst contact op te nemen met de dienstdoende huisarts alvorens naar de SEH te komen. galerie lijstenmakerij DECOKAV VAN LOENEN "hlBBl Sociaal, kwaliteit, eerlijkheid, perfectie en service zijn de pijlers van Skledar Brandwijk. Al jarenlang! Met een hecht team van vaklieden die op moderne wijze het oude ambacht van steenhouwer uitoefenen. Skledar Brandwijk vervaardigt elk gedenkteken en heeft een enorm assortiment bestaande grafmonumenten. Ook draagt zij zorg voor de juiste plaatsing en vakkundige afwerking ervan. In heel Nederland. Nijverheidsstraat 1 4231 AC Meerkerk www.skledarenbrandwijk.nl Heelhuids is gevestigd in Het Huisartsencentrum aan de 's-Gravelandseweg 792 te Schiedam. fr— Schiedamsedijk 112 (Cincinnati Vlaardingen Tel. 010 23 40 197 Als Zita 12 dagen oud is mag een pelsjager haar doodknuppelen. Eind maart begint in Canada de barbaarse moord op 330.000 zee hondjes. 95% van deze dieren is tussen de 12 dagen en 12 weken oud. Zita heeft dan geen witte vacht meer maar is nog steeds een baby. En dat allemaal voor haar mooie vachtje waar veel geld aan wordt verdiend. Wil jij de zeehondjes helpen, kijk dan op www.stopdeknuppels.nl wat je kunt doen om de zeehondjes te beschermen. Of bel (020) 676 66 00. www.stopdeknuppels.nf UITVAARTBEGELEIDING HELEN TEUNISSEN EN TEAM TELEFOON OIO 273 24 24 (24 uur per dag bereikbaar) www.matrice.nl Ontvangstruimte Vlaardingen: Vlietland Ziekenhuis, HOLYSINGEL3, INGANG ACHTERZIJDE ZIEKENHUIS Ontvangstruimte Schiedam: Vlietland Ziekenhuis, Juliana van Stolbergstraat 1 Rob Peters I t U L I 1 M T t 1 11 1. I- t ("III tl S E BI T II) N I1»! '10 CIIO': J 1 Iiai.\ Corn. Houtmanstraat 3 Tel. 010-449 16 78 Fax 010 - 449 19 35 VLAARDINGEN: Hoogstraat 107 Tel. 010-234 26 48 Fax 010-234 25 73 HELLEVOETSLUIS: Tel. 0181 -311 905 ■MMMWMMIMMMNNMMP# Dam 37 - 45, Schiedam T. 010 -426 61 92 www.vanloenen.info

Het Nieuwe Stadsblad | 2005 | | pagina 6