AAN DE SLAG VOOR EEN meeeeeeeeeel AANTREKKELIJKE RIJVERDIENSTE MOURIK >4 15Z\ VOIVO TRUCKS. DRIVING PROGRESS VOLKSJJ N IVERS'T ndsewegl56,313lHX SIMONS SNACKCORNER MEDEWERKSTERS Tel. 010-4708919 EERSTE BEDRIJFSAUTOTECHNICIMN V|-AARD||sjq£m staalkabel-, hijs- en heftechniek Verkoper binnendienst (fulltime) Junior Vertegenwoordiger (fulltime) Administratieve Assistent (fulltime) Werkgevers vinden elkaar ECHTE ONDERNEMERS GEZOCHT GEDIPLOMEERDE DOKTERSASSISTENTE Calculator/ werkvoorbereider WGGGNGR huis-aan-huiskranten Voor deze functie gelden de volgende eisen: diploma eerste bedrijfsautotechnicus of studerend daarvoor servicegerichte mentaliteit kennis van elektronica gewend te werken met computersystemen bereidheid om in avond- en wisseldienst te werken Wij bieden een zelfstandige functie in een dynamische omgeving, een informele en collegiale werksfeer en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Volvo Truck Center biedt vele interne en externe opleidingsmogelijkheden en creëert daardoor kansen op doorgroei. Uw reactie voorzien van c.v. kunt u sturen naar: Volvo Truck Center B.V. t.a.v. de heer E. Breeman Postbus 54018 3088 JA Rotterdam Telefoon 010 494 38 88 U kunt natuurlijk ook een e-mail sturen naar: edwin.breeman@nl.volvo.com Vlaardi "8=" <S 010 460 33 54 luis-aan-huisirsnten (ass.) hoofd boekhouding (ass.) administrateurs (ass.) controllers (ass.) salarisadministrateurs 't Komt in de bus met Koplopers heeft nog plaats voor 2 parttime Ben jij de die ons team: (3 huisartsen, 3 doktersassistenten, 1 praktij kverpleegkundige) op woensdag en vrijdag komt versterken? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen naar: Huisartsenpraktijk Havenbogen t.a.v. Mw. C. den Exter-Schuurman, huisarts Nieuwe Haven 245 3117 AB Schiedam Media-adviseurs m/v (36 uur per week) Meer bereiken. Met Wegener Woensdag 24 augustus 2005 ns-10 Al meer dan 75 jaar neemt Volvo Trucks een vooraanstaande positie in binnen de truckindustrie. Volvo Trucks zet de toon door haar gedrevenheid naar productvernieuwingen. Deze passie voor innovatie is onderdeel van onze visie om de toonaangevende leverancier te zijn van commerciële transport oplossingen. Fundamenteel voor dit succes is het werven, ontwikkelen en binden van de beste professionals ten behoeve van het Volvo team. Volvo Truck Center is een dochter van Volvo Truck en Bus Nederland B.V. en heeft vestigingen in Rotterdam Waalhaven, Rotterdam Noord-West, Dordrecht en Gorinchem. Voor diverse vestigingen zijn wij op zoek naar www.volvotruckcenter.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. innc 1 CURSUSPROGRAMMA 2005/2006 Vreemde talen: Engels, Frans, Italiaans, Spaans, Chinees, Nieuwgrieks,Portugees, Russisch en Turks en korte taalcursussen aanvang vanat 19 september - Architectuur in Den Haag aanvang 29 september 2 rondwandelingen - Aromatherapie aanvang 29 september 3 lessen - Dromen aanvang 17 januari 8 lessen - Filosofie aanvang 21 september 8 lessen - Jugendstil aanvang 27 februari 4 lessen - Ken uzelf aanvang 27 oktober 8 lessen - Kies kleur en stijl bewust aanvang 30 januari 5 lessen - Kunstgeschiedenis: Egypte oud en nieuw aanvang 28 november 8 lessen Fascinerende 19e en 20e eeuw(1) aanvang 27 september 5 lessen Fascinerende 19e en 20e eeuw(2) aanvang 24 januari 5 lessen Oude kunst van toen en later aanvang 24 oktober 4 lessen - Literatuur - Leesgroep aanvang 05 oktober 5 lessen - Mandala tekenen aanvang 31 oktober 8 lessen - Mandala tekenen vervolg aanvang 07 november 5 lessen - Museumtochten aanvang 13 oktober 4 keer - Nek- en schoudermassage aanvang 05 oktober 1 keer - Nek- en schoudermassage vervolg aanvang 07 december 1 keer - Opgeruimd bekeken aanvang 28 september 5 lessen - Sicilië aanvang 16 november 2 lessen - Tai Chi Chuan aanvang 01 oktober 10 lessen - Touch for Health aanvang 20 september 9 lessen - Wat is antiek aanvang 27 oktober 4 lessen aanvang 13 oktober 1 avond aanvang 21 november 1 avond aanvang 27 oktober 1 avond aanvang 19 januari 1 avond aanvang 10 november 1 avond aanvang 01 februari 1 avond aanvang 16 januari 1 avond Lezingen: - Diagnostische handlijnkunde - Feest in Oud Griekenland - Grafologie - Istanbul - Kleurdiagnostiek - Kunst of toch kitsch - Nijmegen, oudste stad van Nederland aanvang Recreatie: - Digitale beeldbewerking beginners - Digitale fotografie voor beginners - Hoe snoei en onderhoud ik mijn tuin - Quilten/Patchwork - Schilderen "Nat in nat techniek" - Scrapbook maken - Sieraden maken - Wijnkennis - Workshop Digitale Fotografie - Workshop Sieraden maken Voor meer informatie kunt u bellen naar Volksuniversiteit Vlaardingen, Westlandseweg 256 te Vlaardingen, maandag t/m vrijdag tussen 09.00 - lïTÖb uur, telefoonnummer. 010 4603354 U kunt zich ook aanmelden voor bovengenoemde cursussen tijdens onze informatiedag: - 27 augustus van 11.00 - 15.00 uur Boerderij Hoogstad, Westlandseweg 256 te Vlaardingen Kijk ook op onze website: www.vu-vlaardingen@csnet.nl aanvang 24 oktober 7 lessen aanvang 19 september 5 lessen aanvang 26 januari 6 lessen aanvang 27 september 6 lessen aanvang 08 november 8 lessen aanvang 19 januari 6 lessen aanvang 09 maart 3 lessen aanvang 19 januari 6 lessen aanvang 10 juni 1 keer aanvang 17 november 1 keer Vestiging: Schiedam Postbus 106, 3100 AC Schiedam tel. 010-437 30 33 fax. 010- 462 38 05 Kommiezenlaan 16, 3125 AN Schiedam website: www.mennens.nl Mennens produceert en levert kwaliteitsartikelen op het gebied van hijs- en heftechniek met meer dan 100 jaar ervaring. Mennens heeft vestigingen in Schiedam, Terneuzen, Amsterdam, Dongen, Groningen, Hengelo en Zwijndrecht (B). Het bedrijf is toonaangevend en bevoegd om te testen en te certificeren. Mennens levert o.a. staalkabels, ketting, touw, hijsbanden, lieren, takels, vijzels, pallethaken, kranen, valbeveiligingsmiddelen en alle andere hijs- en hefgereedschappen. Alles met certificaat. Ook inspecteren, certificeren en repareren wij ter plaatse kranen, takels, lieren en met onze mobiele trekbank alle hijs- en hefmiddelen. In verband met uitbreiding en een nog grotere dienstverlening naar onze klanten zijn wij voor onze vestiging in Schiedam op zoek naar: Uw werkzaamheden bestaan uit o.a.: Het behandelen van orders en/of aanvragen van het gehele leveringsprogramma. Zorg dragen voor het optimaal afhandelen van de volledige verkoopadministratie van orders. Het optimaal onderhouden van kontakten met onze toeleveranciers, fabrikanten en collega's van onze zusterbedrijven. Voor deze functie vragen wij iemand op HAVO/MTS/MBO niveau. Met minimaal 1 jaar ervaring in soortgelijke functie. Goede contactuele eigenschappen. Technisch inzicht. Commercieel gevoel. Klantvriendelijk. Goede kennis van MS Office en de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift. Leeftijd circa 22 jaar. Het doel van deze functie is: Het aanbrengen en bewerken van (potentiële) relaties en het realiseren van de gestelde omzet- en marge doelstellingen. Voor deze functie vragen wij een opleiding op MBO/MTS niveau. Minimaal 1 jaar ervaring in soortgelijke functie, uitstekende contactuele eigenschappen, technisch inzicht, commerciële ervaring, grote mate van zelfstandigheid aankunnen, goede uitdrukkingsvaardigheid, administratief gevoel, willen scoren. Leeftijd circa 20 jaar. Uw werkzaamheden bestaan uit o.a.: Het assisteren van de werkvoorbereider op het bedrijfskantoor, inkopen reserve onderdelen en andere voorkomende administratieve taken. Voor deze functie vragen wij een schoolverlater met opleiding op LTS-niveau. Goede kennis van MS Office. Leeftijd circa 20 jaar. Voor alle genoemde functies geldt een beloning, die zowel primair als ook secundair aantrekkelijk en in overeenstemming met de functie is. Uw sollicitatiebrief voorzien van C.V. kunt u binnen 10 dagen zenden naar: Mennens Schiedam B.V., T.a.v. De directie. Of reageer via e-mail: schiedam@mennens.nl Music Store de landelijke franchise organisatie met 150 winkels in Nederland op het gebied van entertainment producten. Wij zoeken: Enthousiaste, servicegerichte ondernemers met belangstelling voor entertainmentproducten. Wij bieden: Een bewezen formule waarmee je je kunt onderscheiden. Professionele begeleiding op het gebied van marketing, automatisering en inkoop. interesse? Bel of mail je adresgegevens voor een informatiepakket. NB: Dit is geen personeelsadvertentie! Kijk voor vacatures op www.musicstore.nl. Music Store Esmiralda Vlasveld Tel. 071-3321124 E-mail: franchise@musicstore.nl Miww.musicstore.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. W+R, een wereld aan financiële dienstverlening. Met 285 jonge en dynamische specialisten staan wij al bijna 20 jaar garant voor een uitmuntende dienstverlening aan uiteenlo pende bedrijven. W+R zoekt voor kantoor Rotterdam, Den Haag, Amsterdam, Utrecht, en Alkmaar. HEAO, SPD, MBA of PDB is een pré! Ook als je dit studeert. H Onze plussen: 15% hoger salaris je bent bij ons in vaste dienst en werkt telkens bij andere organisaties erg leuk en leerzaam werk topauto (zonder eigen bijdrage) vele studiemogelijkheden Laat W+R jouw plussen zien! Reageer snel! Mail naar Moniek Olsthoorn, molsthoorn@wplusr.nl of bel gratis 0800-7587736 (0800-PLUSSEN) Schrijven kan ook aan: W+R, Postbus 8686, 3009 AR ROTTERDAM. Of bezoek: www.wplusr.nl Accountancy, Controllers, Salarisadministrateurs W+R mensen tellen mee Begin september verschijnt er een nieuwe krant in Nederland met een landelijke editie onder de oude vertrouwde naam Algemeen Dagblad. De regionale edities heten:AD Amersfoortse Courant, AD De Dordtenaar.AD Croene Hart, AD Haagsche Courant, AD Rivierenland, AD Rotterdams Dagblad en AD Utrechts Nieuwsblad. Voor de bezorging van deze en andere titels in deze omgeving zoeken we Elke ochtend een uurtje goed betaald de krant bezorgen, dat is de snelste bijverdienste voor alle leeftijden. De verdienste is tenminste 11» PmiM per vier weken. Plus een gratis regenpak, elke dag een gratis krant en regelmatig een bonus. Ben je 15 jaar of ouder en in het bezit van een geldig sofi- nummer, dan kun je aan de slag bij jou in de buurt Interesse Surf naar www.koplopers.nl of bel gratis: 0800 0230 351 Grondverzet en wegenbouw Burgerlijke en utiliteitsbouw Industriële reiniging Mechanisch werk Milieutechniek Betonreparatie en conservering Projectontwikkeling Speciale producten Mouriks brede scala van werkzaamheden voor industrie en overheid wordt uitgevoerd met circa 1.800 medewerk(st)ers en een modern materieelpark. Mourik is een bedrijf met een sterk wij-gevoel en laat zich omschrijven als innoverend, probleemoplossend, betrouw baar en gezond. Het beleid is erop gericht niet de grootste, wel de beste te zijn en dat voor alle partijen. J(. .«M i»0lik H probleemoplossers Onze werkmaatschappij Mourik Services B.V., gevestigd te Botlek-Rotterdam met nevenvestigingen in Vlissingen, Moerdijk en Velsen-Noord, is actief op het gebied van multi-disciplinaire nieuwbouw- en onderhoudswerk zaamheden voor met name de sectoren (petro)chemie, metaal, energie en milieu. De disciplines zijn o.a. mechanisch werk, industriële reiniging en civiel werk. Voor de afdeling calculatie/werkvoorbereiding cleaning en asbestsanering zoeken wij een U wordt o.a. belast met Het aan de hand van bestek, werktekeningen en opname in het veld, maken van kostprijsbegrotingen en kostprijsanalyses voor projecten en turn-arounds Aanvragen van kostprijzen bij leveranciers en onderaannemers Opstellen van prijsaanbiedingen Opstellen van werkbegrotingen Uitvoeren van werkvoorbereiding, ook op projectlocatie Het maken van overall- en detailplanningen De standplaats is Botlek-Rotterdam. Bij gebleken geschiktheid is het op termijn mogelijk om door te groeien naar een leidinggevende/begeleidende functie op de operationele afdeling. Uw profiel Technische opleiding op minimaal MBO-niveau Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal Ervaring met geautomatiseerde calculatieprogramma's is een pre Ervaring met Windows, MS office Wij verwachten: - een klantgerichte, pro-actieve en flexibele instelling - gevoel voor kwaliteit, veiligheid en milieu - daadkracht en verantwoordelijkheidsgevoel - stressbestendigheid en doorzettingsvermogen - geen "9 tot 5"-mentaliteit - bereidheid tot het volgen van cursussen Wij bieden: - een plezierige werksfeer met een open cultuur voor initiatieven - een omgeving waar hard gewerkt wordt met plaats voor een gezonde dosis humor - moderne werkomgeving - uitdagend en afwisselend werk bij een solide, gerenommeerd bedrijf met een breed scala van activiteiten - goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit om te reageren. Voor nadere informatie over de functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met Hoofd calculatie cleaning en asbestsanering, de heer A.N.C. Zwetsloot, telefoon 010-296 55 01. U kunt uw schriftelijke sollicitatie voorzien van uw C.V. sturen aan de afdeling P&O van: Mourik Services B.V. Postbus 1202, 3180 AE Rozenburg Telefoon 010-296 55 52 E-mail: pzept@mourik.com Telefax 010-296 55 59 www.mourik.com er van ruim 225 ïuiskranten met een jke oplage van 7,2 lemplaren per week ïgener Huis-aan-huis- V. wekelijks een groot ille huishoudens in :ies Overijssel, i, Utrecht, Zuid eeland, Brabant en ran Flevoland. Door Wij zijn voor onze uitgaven in Dordrecht en Rotterdam op zoek naar: Binnen ons Advertentiebedrijf werkt een team van professionals aan een voortdurende verbetering en optima lisering van onze commerciële activiteiten. Vanuit verschillende invalshoeken vindt een actieve marktbewerking plaats. Zo ook binnen de zeskoppige afdeling Productmanagement. Met hun marktkennis en creatieve bagage optimaliseren ze de totale omzet van advertenties en andere producten en ontwikkelen en initiëren ze voort durend nieuwe kansen. De functie Voor deze buitendienstfunctie zoeken wij enthousiaste en representatieve commerciële medewerkers, die zich richten op het verkopen van advertentieruimte in onze huis-aan-huiskranten. U onderhoudt hiervoor intensieve contacten met bestaande en nieuwe klanten. Door middel van deskundige advisering over mediaplanning, advertentie-ontwerp en mediakeuze weet u het klantenbestand uit te bouwen om zo een maximale advertentie omzet te realiseren. Uw profiel U bent resultaatgericht, kunt zelfstandig werken, bent initiatiefrijk en beschikt over goede contactuele vaardig heden. U heeft een opleiding op minimaal MBO-niveau (eventueel aangevuld met specifieke opleidingen op gebied van sales en reclame). U hebt commerciële ervaring opgedaan (bij voorkeur in een buitendienstfunctie) en u bent in het bezit van rijbewijs B. U heeft affiniteit met media en bent vaardig met Word en Excel. Wij bieden Deze uitdagende functie biedt ruimte aan eigen initiatief en ontwikkeling. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. De aanstelling zal in eerste instantie geschieden voor bepaalde tijd. Informatie en sollicitatie Inlichtingen over de functie van Media-adviseur kunnen worden ingewonnen bij mevrouw M.A.J. Bode-Kerklaan, Bladmanager, T (078) 613 02 22. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden gericht aan: Wegener Huis-aan-huiskranten BV. T.a.v. de heer R. Matsinger, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 7, 2501 CA Den Haag. E-mailen kan natuurlijk ook: m.nooteboom@whk.wegener.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2005 | | pagina 10