MEERMAN MEERMAN 0LDTIM voHraBB 100 Ind immocom FLORAHOLLAND-BLEISWIJK 1 2 oktober 2005 LU 150 extensions Duo actie 1 jaar GRATIS naar de kapper! Werk met meerwaarde! Commercieel medewerker makelaardij (m/v) Drs VAN HERK* Een eigen huis, een plek onder de zon Westland Pnjzen Nieuw! 2 1 nurmbsn one Word vriend van een vluchteling Kaarten en cadeaus van Unicef zorgen voor blije gezichten! van 10.00 tot 17.00 uur. FUDGE styling ONDERDELENVERKOPER/MAGAZIJNBEHEERDER unicef Bestel via www.unicefshop.nl of bel 070 333 93 00 (tijdens kantooruren) Number One bestaat 20 jaar van €420, voor C 300 bij ons in de salon 20% korting Kom samen en betaal voor éénr VLUCHTELING Woensdag 28 september 2005 Hoogheemraadschap van Delfland BEKENDMAKING PEILBESLUIT 550257 www.hh delfl an d.nl Meerman Vlaardingen bv, gevestigd in Vlaardingen, een onderdeel van de Mevla Groep, is gespecialiseerd in de handel in [o.a.] grondverzetmachines. Het bedrijf is importeur van de merken Kubota, Morooka, Yamaguchi, Thomas en Hanta. Meerman beschikt over een eigen technische dienst voor service en onderhoud. Wij zoeken een Voor het onderdelenmagazijn zijn wij op zoek naar een zelfstandige en klantgericht werkende medewerker. De werkzaamheden bestaan uit het adviseren van klanten en het verkopen en verzenden van onderdelen voor de diverse merken machines, het beheren van het onderdelenmagazijn en het optimaliseren van de voorraadpositie. U werkt intensief samen met de afdeling inkoop en technische dienst. heeft een MBO opleiding (technisch/commercieel) en ervaring met een soortgelijke functie in een technisch bedrijf, waarbij enige kennis van dieselmotoren en hydraulische systemen een pré is. U beschikt over goede communicatieve vaardigheden en vindt het een uitdaging om mee te werken aan het verbeteren van de serviceverlening van ons bedrijf. Wij bieden u: Een zelfstandige en uitdagende functie in een goede sfeer binnen een gezond bedrijf Een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerd? Reageer -binnen 10 dagen- telefonisch of schriftelijk: Meerman Vlaardingen B.V. De heer V.S. van den Berg Hoekerstraat 10 Postbus 191 3130 AD VLAARDINGEN Telefoon 010-4350611 Email: v.vd.berg@meerman.nl INTER ns-24 Op toplocatie "Honderdland" direct langs de A-20 gelegen, nieuw te ontwikkelen bedrijfscomplex, bestaande uit een tweetal verzamelcomplexen. 4 kennis van zaken Bel ons voor meer informatie: 010 449 33 00 of kijk voor meer aanbod op: www.immocom.nl Grote internationale oldtimerbeurs. Met vele automobielen, honderden onderdelen-en gereedschapsstands, miniaturen en documentatiemarkt. Toegang volwassenen 9,00. Kinderen van 10 tot 15 jaar 5,00. FloraHolland Bleiswijk Klappolder 130,2665 LP Bleiswijk Infolijn: 073 - 629 32 62 - Fax: 073 - 629 32 64 www.oldtimerbeurs.net In samenwerking met KORTINGSBON WHWi NIEUWE SIERBESTRATING? Nu slechts www.modeltuinenzwanenburg.nl LENSVELD TRANSPORTGROEP Chauffeurs Jonge energieke medewerker ter intrtdactlo •p alle producten hairdesigners Mgr Noienslaan 522J 31 19 EN Schiedam tel. 010.473.26.26 GRATIS PARKEREN! kijk ook op: www.nurnberonehairdcsigncrs.nl Makelaardij Drs Van Herk is een solide onderneming met vestigingen in Capelle a/d IJssel, Gouda en Krimpen a/d IJssel. Hiermee zijn wij één van de grotere makelaarskantoren in de regio. Klantvriendelijke, hoogwaardige dienstverlening en betrouwbare service zijn kernbegrippen binnen onze makelaardij-organisatie. Voor onze vestiging in Krimpen aan den IJssel zijn wij op zoek naar een fulltime: Ter ondersteuning van de makelaars heb je de verantwoordelijkheid voor de (telefonische) opvang van klanten, maken van afspraken, administratief begeleiden van opdrachten, opmaken van koopcontracten, redigeren van presentatieteksten, postbehandeling, etalagebeheer etc. Wij vragen voor deze functie een relevante opleiding op MB0-/HB0-niveau - accuratesse - flexibele, klantgerichte en enthousiaste instelling - commercieel gevoel en organisatietalent - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - representativiteit. Bekendheid met de makelaardij werkzaamheden is een pré. Geïnteresseerd? Wil je een uitdagende baan met meerwaarde, een goede beloning en een uitgebreid pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden? Stuur dan je CV met een korte motivatie per e-mail naar: jvanderheijden@vanherk.nl of per post naar Makelaardij Drs Van Herk B.V. T.a.v. Judith van der Heijden Postbus 232, 2920 AE Krimpen a/d IJssel Voor meer informatie kun je bellen met Judith van der Heijden, tel. 0180-530000. www.vanherk.nl MAKELAARDIJ OP ZOEK NAAR EEN HUIS Stichting Vluchteling vraagt aandacht voor de 37 miljoen mensen die wereldwijd op de vlucht zijn. Ongeveer 25 mil joen mensen hebben binnen de eigen landsgrenzen opvang gevonden, ongeveer 12 miljoen mensen zijn hun land ont vlucht. Wie op de vlucht slaat, verlaat zijn huis. Zijn vertrouwde om geving. Voor de meeste men sen staat dat huis ook voor de plek waar ze het meest thuis zijn. Alles wat je lief is verlaten: dat is vluchten. Al zie je het lang van te voren aankomen, het moment dat de soldaten of rebellen bij jou de straat inlo pen of zelfs al voor de deur staan, komt altijd onverwacht. Mensen vluchten in paniek, grissen nog een emmer of een deken mee en gaan dan op weg, op weg naar 'veiligheid'. Als je dan volkomen berooid, bang en verdrietig op een plek aankomt waar je mag zijn, wil je zo snel mogelijk weer ergens wonen. Daarom zorgen we voor onderdak. Een zeil, op z'n minst, waar de vluchteling zelf een huis mee kan bouwen. Of een tent voor de hele familie. Voor een paar euro's heeft elke vluchteling weer een dak boven z'n hoofd. EEN ECHTTHUIS Aan elke oorlog komt een einde, dat lijkt een cliché maar mensen vergeten het toch vaak. De vluchtelingen die van daag op onze steun rekenen zijn niet dezelfde mensen als voor wie we tien jaar geleden in de bres moesten springen. De laatste jaren zijn honderddui zenden vluchtelingen uit bij voorbeeld Afghanistan, Sierra Leone en Angola naar huis teruggekeerd. Zij moeten dan in een verwoest land een start maken om een nieuw leven te beginnen totdat ze zich weer echt thuis voelen. Ook in die fase van terugkeer en weder opbouw helpt Stichting Vluch teling. STICHTING Stadhouderslaan 28 2517 HZ Den Haag t. 070 346 89 46 info@vluchteling.org www.vluchteling.org Verlenging geldigheidsduur peilbesluit Delflands Boezem vastgesteld door de verenigde vergadering op 14 september 1995. Het college van dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheem raadschap van Delfland maakt ter voldoening aan artikel 151, tweede lid, van de Waterschapswet bekend, dat gedeputeerde staten van de provincie Zuid-Holland op 23 augustus 2005 de geldigheidsduur van het vigerende peilbesluit voor Delflands Boezem hebben verlengd tot uiterlijk 14 september 2007. Bezwaar Ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht kan door belanghebbenden tegen dit besluit bij gedeputeerde staten een gemo tiveerd bezwaarschrift worden ingediend. Dit moet geschieden binnen een termijn van zes weken na de dag, welke ingaat op de dag na de dag van bekendmaking van dit besluit en onder vermelding van Awb bezwaar (in de linkerbovenhoek van envelop en bezwaarschrift). Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan gedeputeerde staten van Zuid-Holland, ter attentie van het secretariaat van de Bezwaren- commissie Awb, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het bezwaar de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit bezwaar wordt aangetekend - ingevolge van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht bij de voorzieningenrechter van de rechtbank 's-Gravenhage, sector Bestuursrecht, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag (bezoekadres: Prins Clauslaan 60 in Den Haag) een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden inge diend. Wij verzoeken u een kopie van dit verzoek om een voorlopige voorziening toe te zenden aan gedeputeerde staten van Zuid-Holland, Postbus 90602,2509 LP Den Haag. TeT inzage legging Een exemplaar van het verlengingsbesluit van gedeputeerde staten en het vigerende peilbesluit voor Delflands Boezem liggen met ingang van heden gedurende zes weken voor eenieder ter inzage bij het team Documentaire Informatieverzorging van Delfland, Phoenixstraat 32 in Delft. Informatie Voor informatie over dit peilbesluit kunt u contact opnemen met de heer H.L.J. van den Broek, telefoon (015) 260 81 23. Delft, 27 september 2005 Dijkgraaf en Hoogheemraden van Delfland De Secretaris De Dijkgraaf F.P. Spaak drs. P.H. Schoute in KINDEREN EERST Postcode: 24 zelfstandige, onder architec tuur gebouwde bedrijfsruimten Oppervlakten variërend van 100 m-' b.g.g. met 68 m! verdie ping tot 367 m' begane grond met 334 rrri op de eerste verdieping en 209 m! op de tweede verdie ping. Etages zijn voorzien van beton nen vloeren en een vide. Alle bedrijfsruimten zijn voorzien van lichtstraten. Enkele bedrijfsruimten zijn uiter mate geschikt voor gebruik als showroom in combinatie met kantoorruimte. Elektrisch bedienbare overhead- -deur. Als gevolg van de hoge parkeer- norm voldoende eigen en alge mene parkeerplaatsen aanwezig. Direct gelegen langs de hoofd- ontsluitingsweg van het bedrij venterrein richting de A-20 Voor meer gedetailleerde infor matie verwijzen wij u naar de technische omschrijving. le etage 2e etage inclusief m' m? parkeerp Huurprijs verkocht verkocht verkocht verkocht verkocht verkocht verkocht verkocht BEDRIJFSMAKE LAARS Immocom Bednjfsmakelaars Van Hogendorplaan 47a, 3135 BD Vlaardingen Tel.: 010-449 33 00 Fax: 010-449 33 03 E-Mail: vlaardingen@immocom.nl PuJ www.immocom.nl NVM*BOG Bij inlevering van de ingevulde bon aan de kassa van FloraHolland Bleiswijk ontvangt u 1,00 korting p.p.(alleen voor volwassenen) Naam:Adres: - -Woonplaats - Max. 4 personen per bon: IQ 2 3 4 O Geldig op 1 en 2 oktober 2005. Alleen ingevulde bon geeft recht op korting. Makkelijk parkeren In Schiedam www.stofstudioshop.nl Ind. stenen en zand, uitgraven, afvoer, aanleggen, trillen en 1 jaar garantie. Aanleg sierbestrating en tuinhout ook bij U in de regio. Ma. t/m Za. van 8:00-17:00 uurf* GRATIS ontwerp en vrijblijvende prijsopgave ook bij U thuis. Modeltuinen Zwanenburg - IJweq 411, Zwanenburg - Tel. 023-5552475 QI O t L'ORËAL^i wij vragen voor onze afdeling wegvervoer Binnenland en internationaal wij vragen voor onze afdeling Container trucking een die wij zullen opleiden tot assistent planner Uw sollicitatie aan: Direktie Lensveld B.V. Postbus 67 3130 AB Vlaardingen tel. 010-4455000 fax. 010-4455001 info: www.lvshipping.com Hoe kunt u winnen? Simpel! Lever deze advertentie voor 3 december in bij onze safon en maak kans op de volgende jubileumprijzen': 1ste prijs een jaar lang GRATIS naar de kapper 2de prijs een GRATIS haarverlenging 3de prijs 1 x GRATIS wassen, knippen föhnen De trekking vindt plaats op maandag 5 december! (*Kyk voor dc voorwaarden in de salon of bel voor meer informatie Acties gefden niet op zaterdag.) - ybi

Het Nieuwe Stadsblad | 2005 | | pagina 24