V VAN VLIET SLAGERIJEN <0 )49 Schrij hof GRIFFIJN b.v. I Raadpleeg Clip! cl(fp 190 héél kilo C 190 half kilo Mijn psychiater schrijft me medicijnen voor... Zuid vers van land naar klant héél kilo 1 2 kilo 1 2 kilo 1 kilo 9,98 kilo 6,49 8,98 4,98 7,98 8,98 Allround Verwarmingsmonteur Wat doe ik met de bijwerkingen? provincie holland Pelmonte Ananas de lekkerste! per stuk 1 Bredase Spruitjes Muskaatdruiven Verse Pospeen 1 90 per bos Poyenné du Cornice de lekkerste handpeer! m Sperziebonen 190 half kilo C Cieser Wildeman roodkokende stoofperen j Proccoli Champignons 250 gram Uien en Winterpeen 149 2 kilo 2 kilo 6j98 Stichting Onder Een Dak Psychiatrisch verpleegkundige/ zorgcoördinator Vlaardingen Aanbiedingen geldig van woensdag 7 december t/w dinsdag 13 december Verse Varkenshaasjes kilo 8,98 Lange Varkenshaasjes (diepvries) Superstunt eventueel vacuum voor de vriezer Haasfiletrollade (met touw qerold) Hollandse Kipfilet kilo 6,25 2 kilo Mooie Schouderkarbonade gehakt of aan stuk 1 kilo 4,50 Prachtige malse Riblappen kilo Hamlappen of Shoarmavlees Ambachtelijk bereid Beenham, afgegrild met honing nu per kilo Konijnenpoten nu per kilo Schiedam Winkelcentrum "De Ketel" Borodinlaan 68, Schiedam-Kethel (naast Bas van der Heijden). Openingstijden ma.t/m vr.van 8.00 tot 17.00 uur zaterdag van 8.00 tot 15.00 uur. Uit eiqen keuken Gegrilde Fricandeau 150 gr. 1,49 Gelderse gekookte worst 150 gr. 0,99 Busworst 150 gr. 0,99 100 gram Lever 100 gram Pekelvlees samen 1,59 Wij verzorgen exclusieve fondue-, gourmet en steengrillschotels, af te halen of te bestellen voor de feestdagen. Ook uw andere vleeswensen zijn bij ons in vakkundigehanden. Ondersteunt en begeleidt mensen van 18 jaar en ouder met psychiatrische en/of psychosociale problematiek die zo zelfstandig mogelijk willen blijven wonen in de regio Nieuwe Waterweg Noord. Voor onze afdeling Geestelijke Gezondheidszorg (GGZ) zijn wij op zoek naar een voor 32 uur per week V De psychiatrisch verpleegkundige/zorgcoördinator biedt begeleiding aan mensen in de thuissituatie: Met een psychiatrische handicap Die geïndiceerd zijn voor langdurige zorg. Voorheen in een beschermde woonvorm of een APZ verbleven. Tot de taken van een psychiatrisch verpleegkundige/zorgcoördinator behoren o.a.: Het begeleiden van cliënten ten aanzien van wonen, werken, vrijetijdsbesteding, sociale contacten en medicatie. Het coachen van de begeleiders en het bewaken van het zorgproces. Wij zoeken een medewerker die: Over goede communicatieve vaardigheden beschikt. Zowel zelfstandig als ook in teamverband kan werken. Het beleid van de stichting ondersteunt en uitdraagt. Bereid is ook in de avonduren te werken Ervaring heeft met het uitzetten van medicatie en toedienen van depotmedicatie. Ervaring heeft in de sociale psychiatrie Ervaring heeft met Word en Excel Het bezit van rijbewijs-B en auto is een pre. Opleiding en salaris Diploma verpleegkundige B/HBO-V en BIG-registratie. Salaris afhankelijk van ervaring volgens CAO GGZ functiegroep 50 minimaal 1.789 en maximaal 2.966 bruto per maand bij een 36- urige werkweek. Bijdrage in de kinderopvang is mogelijk. Informatie en reacties: Informatie kan worden ingewonnen bij Saskia de Blois, tel. 010-5 991 991. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk of per e-mail binnen twee weken richten aan: Stichting Onder Een Dak, t.a.v. afd. personeelszaken Postbus 65, 3140 AB Maassluis E-mail: info@stoed.nl 'TP Griffijn BV is een tot in de wijde omtrek van Vlaardingen bekend bedrijf, gespecialiseerd in het vervaardigen van onderdelen en apparaten volgens tekening van de opdrachtgever. Wij installeren en onderhouden ook verwarmingsinstallaties bij bedrijven en particulieren. Voor de versterking van onze organisatie zijn wij op zoek naar: De functie: - Het aanleggen van dikwandige verwarmingsinstallaties - Het aanleggen van dunwandige verwarmingsinstallaties. - Het verrichten van onderhoudswerkzaamheden aan verwarmings installaties. - Het analyseren en het oplossen van storingen en klachten bij de door ons geleverde installaties. - Hetuitvoeren van servicewerkzaamheden en het onderhouden van het contact met de klanten. - Het verrichten van lichte administratieve werkzaamheden. Uw profiel: - Minimaal 5 jaar ervaring in het verrichten van onderhouds- en service werkzaamheden aan verwarmingsinstallaties. - Representatie ën klantgericht. - De bereidheid om bij te blijven in het vak. - Ordelijk en netheid. - Inzet en collegialiteit - Een grote mate van zelfstandigheid Wij bieden u: - Een zelfstandige functie. - Een fijne en prettige werksfeer in een informele organisatie. - Een goede beloning en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: De heer J. Huiskens, tel.: 010-434.22.11 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar: Griffijn b.v., afdeling Installatietechniek, Postbus 86, 3130 AB Vlaardingen. cliënten infopunt rijnmond Samen zoeken we naar antwoorden Bel Mail naar Surf naar 010-466 90 06 info@cliprijnmond.nl cliprijnmond.nl Kennisgeving ontwerpbeschikking artikel 8.26 Wet milieubeheer Onderwerp Inzage Inspraak Inlichtingen Winkelcentrum "De Ketel" is weer bereikbaar: nieuws 0 y Borodinlaan 64 Schiedam Aanbiedingen geldig van 07-12-2005 t/m 13-12-2005. mÊimimaimÊKÊaiiiÊÊiÊiÊÊiÊiÊiÊmimKÊtiiaÊiÊiaaiiiiiÊÊiiaÊitÈÊitÊiiÊiiaÊiiiiÊiÊiiÊÊiiiÊÊiÊÊÊiiiiÊÊiiiiiaiim m Wil WwlMltW IBM—B—MM—M— m it^mtitiiitgiiiittKiÊÊÊÊÊÊiiÊÊÊÊÊÊUÊÊÊÊÊÊÊitiÊÊÊtÊÊÊKiiÊimtÊiÊitÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊKÊtÊÊtttm WÊÊÊÊÊÊKÊÊÊÊKk m s IjflIiBillllM (alleen even opwarmen in de oven) aardappelen groenten fruit OEC nederlandse stichting gehandicapte kind 'De NSGK toont al 55 jaar wat kinderen met een handicap wél kunnen. Dat klinkt mij als muziek in de oren.' Jan Vayne Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 3 augustus 2005 een verzoek om intrekking van een vergunning, op grond van artikel 8.26 van de Wet milieubeheer, ontvangen. Het betreft een verzoek van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Schiedam voor het intrekken van de op 17 februari 1997 verleende vergunning voor een inrichting voor het bergen van riool-, kolken- en gemalen- slib (RKG-slib) aan de Fokkerstraat 473 te Schiedam. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben het voornemen de vergunning overeenkomstig het verzoek in te trekken. U kunt de ontwerpbeschikking en de overige van belang zijnde stukken van 8 december 2005 tot en met 18 januari 2006 op werkdagen van 08.30 uur tot 16.00 uur op de volgende plaatsen inzien: de Stadswinkel (in het stadskantoor) van de gemeente Schiedam, balie bouwen, wonen en milieu, Stadserf 1 te Schiedam; het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. De stukken kunnen gedurende deze periode ook buiten werkuren worden ingezien in het kantoor van de DCMR, na telefonische afspraak (010 - 246 86 21). Na bovengenoemde periode is inzage van de stukken mogelijk in het kantoor van de DCMR, eveneens na telefonische afspraak. Op grond van de artikelen 3:15 en 3:16 van de Algemene wet bestuursrecht, kan een ieder gedurende de bovengenoemde termijn zijn/haar zienswijze over de ontwerpbeschikking schriftelijk of mondeling kenbaar maken aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, p/a DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. U kunt, indien u belanghebbende bent, te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u binnen bovengenoemde termijn zienswijzen hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen zienswijzen hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Voor nadere informatie over het verzoek en de ontwerpbeschikking kunt u zich wenden tot de heer AJ.H.M. Liebregts van de DCMR, telefoonnummer: 010 - 246 81 27. Voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Documentaire Informatievoorziening van de DCMR, telefoonnummer: 010 - 246 84 09. Projectnummer: 340188

Het Nieuwe Stadsblad | 2005 | | pagina 9