Kom maar binnen Goed geraden! Yorick Haan weer op één bij de SP ZADKINE Wii ™en.s*n Nederlands voor Anderstaligen/NT2 NEDERLANDS LEREN? KORTE CURSUSSEN VAN 18 WEKEN Femmes weer volop aan het zingen Open Huizen Route uniek in Nederland St. Liduinastraat 35 Schiedam, T (010) 473 33 77 'ZJlj- HimWL - l fc,* dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Datumregel - Pagina 11 We hebben verschillende groepen: Intensieve groepen 5x per week Vrouwengroepen 3x per week Avondgroepen 2x per week Leren lezen en schrijven Opleiding tot Staatsexamen NT2 mogelijk Cursus Spreken Cursus Schrijven Cursus Grammatica Cursus Nederlandse maatschappij Trainen voor de naturalisatietoets Sollicitatietraining SCHIEDAM - Na een korte vakanties heeft vrouwen koor Femmes Vocales de re petities hervat Dat is een mooi moment om nieuw leden te verwelkomen. Het koor kan namelijk nog best wat versterking gebruiken. Alle stemtypen, van hoog tot laag, zijn welkom. Femmes Vocales is een enthou siast koor, dat veel plezier aan het zingen beleeft. Het repertoi re is zeer breed, van licht klas siek tot moderne werken. De repetities vinden iedere maandagavond plaats van 20.00 tot 22.00 uur in de Magna- lia-Deïkerk, Albardastraat 67. SCHIEDAM - Yorick Haan is door de ledenvergade ring van de SP opnieuw gekozen als lijsttrekker. Factiegenoot Sinne Tolsma staat als tweede op de lijst De derde plaats wordt bezet door afdelingsvoorzitter en docen te Ilse Vlasveld. Zij wordt ge volgd door personeelsfunctio naris Frans Hamerslag, ROOD-voorzitter en student Benjamin Hoppe en tandarts Armand de Boer. "Met deze top zes zijn we he lemaal klaar voor een verkie zingsoverwinning. We gaan er van uit dat we winnen, de vraag is alleen nog hoeveel ze tels we erbij krijgen", aldus Haan vol zelfvertrouwen. lijstduwers Opvallende lijstduwers zijn Ron Abel (20), directeur van basisschool de Peperklip, Edith Kuitert (19), die eerder raadslid, Statenlid en kandi daat-Kamerlid was, Wïjbrand Boon (9), hij was tot afgelopen zomer bestuurslid bij Artsen zonder Grenzen en zakken- dragen Cees van Giezen. EDUCATIE een heel f//n 2006! Wij verzorgen onder andere cursussen voor volwassen anderstalige Schiedammers, op verschillende locaties, overdag en 's avonds. Wij hebben een school met een goede open sfeer en gekwalificeerde docenten. Rob Hagestein (r) en Andries Klaassen: In deze tijd wordt een actieve instelling van ons gevraagd. FOTO: ROEL DUKSTRA SCHIEDAM - Spaland Ma kelaars maakt het bezichti gen van een huis een stuk makkelijker. In februari start het Schiedamse make laarskantoor met een maandelijkse open huizen route. Alle ruim zeventig panden in Schiedam en omstreken, die ge middeld in het bestand van Spaland Makelaars staan, ope nen op elke eerste zaterdag van de maand hun deuren voor as pirant kopers. Op de website www.spaland- makelaars.nl staat een overzicht van de panden. Wie interesse heeft kan tussen 10.00 en 12.00 zonder afspraak een kijkje gaan nemen. "De drempel om een pand te bezichtigen wordt veel lager. Niet iedereen kan bijvoorbeeld altijd eerder van zijn of haar werk weg. Deze frequente aan pak is uniek in Nederland en ik ben ervan overtuigd dat het een succes wordt", legt Jeremy Ha gestein uit. Jeremy Hagestein heeft de ver kopende partijen inmiddels op de hoogte gesteld. "Het is be langrijk dat iedereen mee doet. De verkoper hoeft niet de hele dag de koffie warm te houden want het gaat maar om twee uur." Spaland Makelaars blijft verant woordelijk voor de onderhan delingen. "Wij kennen het vak en zijn op de hoogte van alle re gels bij verkoop van een huis. Daarvoor neem je tenslotte een makelaar", aldus Hagestein. Spaland Makelaars O.Z. B.V., Koekoekslaan 39-43 in Schie dam, tel 010-5119999 SCHIEDAM - Het glazen bed dat tijdens de manifestatie Wo nen met Kunst te zien was in de etalage van Chris Coppens slaapcomfort, weegt 82 kg. Dit is goed geraden door mevrouw Ria Klop, die ook de andere twee vragen goed beantwoord de, namelijk dat de Auronde in 1973 in de markt is gezet en dat het nieuwe Auping matras luis tert naar de naam AVS. Met haar inzending heeft Roa Klop een cheque van 1000 euro ge wonnen, die ze mag besteden aan Auping producten in de winkel van Chris Coppens. Het glazen bed is een technisch hoogstandje dat werd gemaakt door directeur Cees van Olmst van het Glasmuseum. Ria Klop had alle vragen goed en krijgt een cheque en een grote bos bloemen van Chris Coppens. roto: Roa duksira Kosten Voor een cursus van 36 weken 1 dagdeel: €45,- 2 of meer dagdelen: 60,- Voor een korte cursus van 18 weken: 30,- Voor sommige cursussen moet je een boek aanschaffen Kinderopvang Voor" kinderen vanaf 6 weken tof 4 jaar is overdag kinderopvang mogelijk. Onze schoolvakanties vallen meestal gelijk met de vankanties van de basisscholen. Adres: Opsturen in envelop zonder postzegel naor. Postcode: Zadkine Educatie Woonplaats:T-a-v- NT 2 Antwoordnummer 669 Telefoonnummer: 3100 WB SCHIEDAM Aanmelding Heb je interesse in een cursus? Bel ons of kom langs voor meer informatie. Voor alle cursussen geldt dat toestemming van de gemeente nodig is. Je krijgt hier voor van ons een formulier. O Ik meld mij aan voor de cursus O Ik wil meer informatie over de cursus O Overdag O 's Avonds Naam:M/V

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 11