miin MEERMAN 111 MEERMAN XI riivflwi Het Nieuwe Stadsblad WGGGNGR huis-aan-huiskranten BUITENDIENST MONTEUR [m/v] VOORLICHTINGSAVONDEN Stedelijk Gymnasium Schravenlant Buiten de Veste (vmbo) Praktijkschool De Wegwijzer Datumregel - Pagina 22 Als uitgever van ruim 225 huis- aan-huiskranten met een geza menlijke oplage van 7,2 miljoen exemplaren per week bereikt Wegener Huis-aan-huiskranten BV wekelijks een groot deel van alle huishoudens in de provin cies Overijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid-Holland, Zeeland, Brabant en een deel van Flevoland, Door het lokale/regionale karakter biedt elke uitgave lezer én adverteer der een aantrekkelijk, lezens waardig medium. Wij zijn voor onze uitgaven in Voorne Putten op zoek naar een: Media-adviseur m/v (36 uur per week) De functie Voor deze buitendienstfunctie zoeken wij een enthousiaste en representatieve commerciële medewerker, die zich richt op het verkopen van advertentieruimte in onze huis-aan-huiskranten. U onderhoudt hiervoor intensieve contacten met bestaande en nieuwe klanten. Door middel van deskundige advisering over mediaplanning, advertentie-ontwerp en mediakeuze weet u het klantenbestand uit te bouwen om zo een maximale advertentieomzet te realiseren. Uw profiel U bent resultaatgericht, kunt zelfstandig werken, bent initiatiefrijk en beschikt over goede contactuele vaardigheden. U heeft een opleiding op minimaal MBO-niveau (eventueel aangevuld met specifieke opleidingen op gebied van sales en reclame). U hebt commerciële ervaring opgedaan (bij voorkeur in een buitendienstfunctie) en u bent in het bezit van rijbewijs B. U heeft affiniteit met media en bent vaardig met Word en Excel. Wij bieden Deze uitdagende functie biedt ruimte aan eigen initiatief en ontwikkeling. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. De aanstelling zal in eerste instantie geschieden voor bepaalde tijd. Informatie en sollicitatie Inlichtingen over de functie van Media-adviseur kunnen worden ingewonnen bij de heer C. Vijfvinkel, Bladmanager, tel.(010)434 40 22. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden gericht aan: Wegener Huis-aan-huiskranten BV. T.a.v. de heer R. Matsinger, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 7,2501 CA Den Haag. E-mailen kan natuurlijk ook: m.nooteboom@whk.wegener.nl Meer bereiken. Met Wegener Meerman Vlaardingen bv, gevestigd in Vlaardingen, een onderdeel van de Mevla Groep, is gespecialiseerd in de handel in [o.a.] grondverzetmachines. Meerman is importeur van Kubota, Morooka, Yamaguchi en Hanta. Er worden ook vorkheftrucks en magazijnma chines van [o.a.] Fimsa, OMG, FAC en Mariotti geleverd. Er is een eigen technische dienst voor service en onderhoud. Wij zoeken een Taken: verhelpen van storingen en uitvoeren van reparaties aan grondverzet machines, vorkheftrucks en magazijnmachines. het geven van onderhoudsbeurten, het keuren van machines en in voorkomende gevallen het klaarmaken van nieuwe machines, incl. het opbouwen van extra functies op machines. Wij vragen: Technische MBO opleiding of een VMBO opleiding met gerichte vervolgopleiding. Ervaring met dieselmotoren en hydraulische systemen. Rijbewijs BE. U vindt het een uitdaging de serviceverlening te helpen verbeteren. U kunt zelfstandig en servicegericht werken. Wij bieden: Een zelfstandige en uitdagende functie in een goede sfeer binnen een gezond bedrijf. Een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Reageer - binnen 10 dagen - per email of per post. Meerman Vlaardingen B.V. De heer V.S. van den Berg Hoekerstraat 10 - Postbus 191 3130 AD VLAARDINGEN TEL 010-4350611 E-MAIL v.vd.berg@meerman.nl Openbaar voortgezet onderwijs Schiedam 11 januari: 19.00 tot 21.00 uur Valeriusstraat 31, tel: 010-2470468 www.sgymsdam.nl havo, atheneum, vwo+ 18 en 19 januari: 19.30 tot 21.30 uur Hugo de Grootstraat 4-6 tel: 010-4736212/4736188 www.schravenlant.nl BUITEN de VESTE 23 januari: aanvang 19.30 uur Van der Leeuwlaan 3 tel: 010-4710077 www.buitendeveste.nl 24 januari: aanvang 19.30 uur 13 maart: aanvang 19.30 uur Burg. Honnerlage Gretelaan 494-496 tel: 010-4715052 www. prowegwijzer. info Stichting Gered Gereedschap zamelt gereedschap in, knapt het op en verstuurt het naar ontwikkelingsprojecten. Ons gereedschap biedt kansarmen de mogelijkheid een eigen bestaan op te bouwen. Werkt u mee? Giro 70020 www.geredgereedschap.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 22