1 no Zoek je een leuke (bij)baan? O Wil jij straks ook een leuke baan..? Haal dan nu je diploma! www.zorgwerk.nl Assemblagemonteurs W Onderhoudsmonteurs W/E dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 18 januari 2006 - Pagina 14 In de omgeving van Hoogvliet en Pernis zijn wij op zoek naar: Verzorgende (niveau 3ag) Als verzorgende AG verzorg je routes in de wijk en help je mensen met de ADL. Hiervoor vragen wij aantoonbare relevante werk ervaring en een diploma OVDB-verzorgende, verzorgende AG, MDGOVZ (lang) of een student HBO V (eind 3e jaars). Voor deze functie is eigen vervoer gewenst. Uitzicht op een vaste baan behoort tot de mogelijkheden! Verzorgende (niveau 3ig) Als verzorgende IG verzorg je routes voor de verpleging en voer je naast ADL taken ook verpleegtechnische handelingen uit. Hiervoor vragen wij een diploma verzorgende IG, MDGO VP, zieken verzorgende of een student HBO V (minimaal 4e jaars). Ook gediplomeerd verzorgenden (niveau 2) met veel ervaring worden gevraagd te reageren. Voor deze functie is eigen vervoer gewenst. Interesse? Ben je flexibel in werktijden, en in het weekend beschikbaar? Kom dan langs op onze vestiging of bel: Zorgwerk Uitzendbureau LocatieThuiszorg Rotterdam Klaasje Zevensterstraat 374-376 3193TW Hoogvliet Open: dinsdag en donderdag 09:00 -16:30 uur Ingrid Gillet 06 - 515 013 02 Op maandag, woensdag en vrijdag kunt u contact opnemen met Charlotte Vrijsen op de Groene Hilledijk 155 te Rotterdam. Telefoon 010 - 282 65 86. orgwerk t Oriflame Kosmetiek BV Is met spoed op zoek nacr dames die opgeleid willen worden tot Adviseuse/Manager Spreekt uiterlijke verzorging je aan, wil je carrière maken, ben je i.b.v. een auto en 2 avonden per week beschikbaar? Dan is deze uitdaging iets voor jou! Wij bieden een gratis opleiding, geen investering, eigen tijdsindeling en zéér goede verdiensten. Bel voor meer informatie: Annie van der Pluym, tel. 0174-385440 HiTecs, Your Flexibility Organizer. HiTecs is een 100% werkmaatschappij van het Stork-concem. Op basis van jarenlange ervaring en een toekomstgerichte visie ontwikkelen en implementeren wij concepten voor de flexibilisering van personeel bij technische bedrijven. Daarbij ontwikkelen wij op maat het technisch vakman schap op mbo*- en hbo-nivea u. Wij richten ons op de sectoren Aerospace, Industriële Service en Machine- en Systeembouw. Op ditmoment heeft HiTecs kansen voor ambitieuze mbo'ers die binnen een vast dienstverband inzetbaar zijn voor opdrachten in de Machine- en Systeembouw. Wij zijn op zoek naar. Werken bij HiTecs betekent grenzen verkennen. Dit betekent dat wij meer van u verwachten dan alleen technische vakkennis. Bij HiTecs werkt u als Multi- Professional en leidt u een flexibel bestaan met de uitdaging van telkens nieuwe opdrachten bij verschillende opdrachtgevers. Het wisselende werkveld vereist flexibiliteit, oplossingsgerichtheid en innovativiteit. HiTecs investeert daarom voortdurend in de competenties van haar MultiProfessionals. Dit maakt HiTecs dé werkgever voor ambitieuze mbo'ers en hbo'ers in de techniek. Kijk voor deze en meer uitdagende carrièremogelijkheden op www.hitecs.nl en klik door naar de actuele vacatures. Voor meer informatie over bovenstaande iuncties belt u met Resourcemanager Patrick van Verseveld op (06) 10 22 60 63. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. In februari 2006 starten o.a. in Schiedam en Vlaardingen wederom de succesvolle dag- en avondopleidingen: Receptioniste Telefoniste (6 mnd) Secretaresse (11 mnd) Administratief medewerkster (8 mnd) Wekelijks 1 lesbijeenkomst (1 avond of ochtend) Uitbreiding met boekhouden mogelijk I.l.O. leidt op voor landelijke LSSO diploma's Geen speciale vooropleiding noodzakelijk Aandacht voor theorie en praktijk Ook uitstekend voor herintreedsters en omscholing Bezoek vrijblijvend een Van onze info-bijeenkomsten Infoavonden: aanvang 19.30 uur Schiedam: maandag 30 januari Vlaardingen: Donderdag 2 februari Kantoor- en Informatica-Opleidingen Brochure: Leslocaties: Vlaardingen: Buys Ballotstraat 25 (gebouw Albeda College) Schiedam: Bachplein 590 (gebouw Blauwe Brug) ly SS GS/UB 10800 4464464 www.iio.nl Koninklijke Dirkzwager verbindt sinds 1872 alle schakels in en rond de Rotterdamse haven met elkaar. Dat doen we snel, betrouwbaar en on gebonden, 24 uur per dag, zeven dagen per week. Bij Koninklijke Dirkzwager draait alles om informatie, communicatie en mensen. Onze afdeling Maritieme 8t Logistieke ICT (MLICT) richt zich op nieuwe technologieën en E-commerce met als doel nieuwe producten te ontwikkelen voor de maritieme en nautische markt. Gezien de omvang en de dynamiek van de afdeling bieden wij een uitdagende allround functie. Wegens uitbreiding van de afdeling MLICT zijn wij op zoek naar een: (Aankomend) Systeemanalist/Programmeur m/v (40 uur per week) U heeft: HBO informatica of vergelijkbaar; Minimaal 1 jaar relevante werkervaring; Kennis van database-structuren; Kennis van het ontwikkelen en bouwen van complexe webapplicaties (m.n. op basis van Coldfusion/MySQL); Kennis van havenprocessen is een pré; Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Uw profiel: Sterk, analytisch vermogen; Klantvriendelijke en oplossingsgerichte instelling; Praktisch ingesteld, weet van aanpakken; Goede communicatieve vaardigheden; Zelfstandige teamspeler; Representatief; Stressbestendig. Functietaken: Het (mede) opstellen en uitwerken van automatiseringsconcepten; Het (mede) functioneel en technisch ontwerpen van automatiseringstoepassingen; Het programmeren, implementeren en testen van de automatiseringstoepas singen; Het opstellen van technische en gebruiksdocumentatie; Het onderhouden van bestaande software. Heeft u vragen dan kunt u terecht bij Ed van Dort of Viky Blanco, tel 010-59316 00. Bent u geïnteresseerd, dan kunt u uiterlijk tot 6 februari 2006 uw sollicitatiebrief met CV sturen naar: Koninklijke Dirkzwager, t.a.v. de afdeling Personeelszaken, mevrouw V. Blanco, Postbus 14, 3140 AA Maassluis. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 14