Stanley, Danny en Chantal STJC sZ >ADL-assistent Werken bij Fokus., net even anders Zin in een frisse start? deneken Schiedam Taxi Centrale TAXICHAUFFEURS 010 410 20 30 "Zinvol werk dat je goed doet" Helpdeskmedewerker ICT Technisch applicatie beheerder Opleider ICT kom werken bij ABS Den Elzen! Het gaat goed met ABS Den Elzen! Daarom zijn we weer op zoek naar nieuwe medewerkers. Per direct hebben we zowel in Den n Zoetermeer plaats voor een 1® voorbewerker/spuiter (m/v) 1* schadehersteller (m/v) Op termijn zijn we ook op zoek naar een ervaren schademanager (m/v) Meer weten? Je kunt alles over de functies en over onze bedrijven lezen op onze site: www.denelzen.nl. Of je kunt voor meer informatie even bellen met Freek van der Pal, onze operationeel manager, 070-3474741 Geïnteresseerd? Je sollicitatie kun je sturen naar ABS Den Elzen, Saturnusstraat 30, 2516 AH Den Haag, ter attentie van Danielle Vermeulen. E-mailen naar d.vermeulen@denelzen.ni kan natuurlijk ook. ABS Den Elzen bestaat bijna 60 jaar heeft vestigingen in Den Haag Zoetermeer. ABS Den Elzen ook Saturnusstraat 30 Auto's vakkundig hersteller», dat Is een ambacht. Om onze kwaliteit hoog te houden, investeren we veel in onze mensen en werken we met de allerbeste gereedschappen. Natuurlijk Obk omdat goed gereedschap nu idfenmeat prettig werkt! P** autoherstel ROTTERDAM "Chantal Janzen. Stanley Burleson. Danny de Munk. Anita Meyer. Kim- Lian van der Meij." En zo gaat het nog even door. Met trots in zijn stem presen teert Erwin van Lambaart, alge meen directeur van Joop van den Ende Theaterproducties, tijdens een perscon ferentie in de Euro mast woensdag de sterren die Rotter dam tijdens Musi cals in Ahoy" van 17 tot en met 24 mei zullen overspoelen. Volgens Van Lam baart is er maar één plek in Nederland waar een dergelijk spektakel gehouden kan worden. "Ik ben opgegroeid in Ahoy". Geen zaal is zo groot en tegelij kertijd intiem als deze." Een droomvlucht door de wereld van de mu sical. Dat is het thema van de derde editie van Musicals in Ahoy', die in 2002 en 2004 zo'n 65.000 mensen naar Rotterdam trok. Mau rice Wijnen, de cre atieve man achter het concept, legt uit: "Uit bijna alle musicals spreekt de boodschap van durven geloven in FOTO: ED ÜEWAERHEUT wat onmogelijk lijkt. Dit thema laten we ex tra naar voren komen, zodat het publiek niet alleen geniet van een fantastische avond, maar ook geïnspireerd de deur weer uitgaat. Hoe? Door het publiek door de ogen van een klein jongetje naar het spektakel te laten kij ken en een 'reis om de wereld in tachtig musi cals' te laten maken. We zetten bijvoor beeld drie nummers uit heel verschillende musicals achter elkaar, waardoor er een nieuw verhaal ontstaat." Vol gens Wijnen komt een show van een dergelijk formaat alleen in Rot terdam tot zijn recht. "Natuurlijk is de Arena ook groot genoeg. Maar die zaal heeft het niet voor 'Musicals'. Ahoy' heeft een vreemd soort intimi teit: ook vanaf de ver ste plaats kun je de ge zichten van de men sen op het podium zien. In de Arena zou j e slechts kleine poppet jes zien." Algemeen di recteur Erwin van Lambaart is bijzonder verheugd om voor de derde keer 'zijn' Rot terdam aan te doen, met 'een feestje voor het publiek én voor de artiesten'. "Ik ben op gegroeid in Ahoy'. Ging altijd naar de Zes daagse bijvoorbeeld. Voor mij is dit echt thuiskomen." Jong, dynamisch en snelgroeiend taxibedrijf zoekt met spoed gediplomeerde of vrijgestelde Bel voor informatie Taxivervoer, Directievervoer, Ziekenvervoer, Luchthavenvervoer In onze organisatie is plaats voor: afdeling Informatisering Automatisering, 36 uur per week afdeling Informatisering Automatisering, 36 uur per week afdeling Informatisering Automatisering, 18 uur per week Kijk voor meer informatie over vacatures en opleidingsmogelijkheden op onze website www.rdgg.nl of bel voor meer informatie met de afdeling P&O van de Reinier de Graaf Groep, 015-2603660. De Reinier de Graaf Groep is een groot regionaal zieken huis met vestigingen in Delft, Voorburg en Naaldwijk. Het ziekenhuis streeft met succes naar nationale en internationale erkenning voor het door haar gevoerde kwaliteitsbeleid en behoort tot de groep van topklinische opleidingsziekenhuizen. Ons motto is 'steeds beter', zowel voor patiënten als keirmr <(e Graaf Groep Fokus zoekt voor haar locatie in Vlaardingen een m/v Voor 64 uur per maand. Vroege, late, nacht- en spitsdiensten, flexibel inzetbaar, ook weekenden. U werkt 1 weekend in de 2 weken. De diensten zijn veelal vooraf bekend. Functie-eisen - u bent bereid uzelf in het beroep verder te ontwikkelen en daartoe interne scholing te volgen; - u kunt op aanwijzing van de cliënt assistentie verlenen; - u hebt een dienstverlenende basishouding en kunt zelfstandig werken; - u kunt vertrouwen opbouwen en omgaan met verschillen tussen mensen; - u kunt met cliënten samenwerken en met hen over mogelijkheden in de assistentieverlening overleggen; - u beheerst de Nederlandse taal mondeling en schriftelijk om de assistentievraag van de cliënt te kunnen begrijpen en de interne scholing te kunnen volgen. Fokus biedt - scholing en werkbegeleiding in de eerste 12 maanden van het dienstverband; - salaris volgens Fokus CAO, bij aanvang 1.476,- - 2.020,- bruto bij een dienstverband van 36 uur per week, inschaling op basis van relevante werkervaring; - onregelmatigheidstoeslag van 15 - 60%; - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder goede vergoeding reiskosten woon/werkverkeer, tegemoetkoming in de kosten kinderopvang, fietsproject en studiefaciliteiten; - aanvullende scholingsmogelijkheden. Interesse? Bel of schrijf voor inlichtingen, informatiepakket met sollicitatieformulier naar: Fokusproject Vlaardingen - Babberspolder Keizerhof 14, 3135 CT Vlaardingen Tel. (010)434 53 88 Locatiemanager: Mevr. M.J.G. Keijzers Kijk ook op www.fokuswonen.nl Sluitingsdatum: 30 januari 2006 Sollicitatiegesprekken vinden plaats in februari 2006 (Acquisitie wordt niet op prijs gesteld)

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 15