Leo lux aanbieding VAN MEURS Meten weten. Gospelkoor zoekt leden Rectificatie Wie biedt meer dan 10 euro op de Jeugd Rijnmondband Blaas of trommel deuntje mee met Harpe Davids Meezingen in de bioscoop Gratis Myovision scan ter waarde van 60,- Diverse stoffen en kleuren. BINNENHUISADVISEURS dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 18 januari 2006 - Pagina 5 SCHIEDAM - De Jeugd Rijn mondband gaat een optreden veilen. De hoogste bieder krijgt twintig minuten muziek op een locatie naar keuze. Regelmatig krijgt de Jeugd Rijn mondband het verzoek om een verjaardag van een grootouder of een bruiloft op te luisteren. Door het drukke repetitie- en optredenschema kan vaak niet aan deze wensen worden vol daan. Met de veiling kan iedereen meedingen naar een privé-op- treden. Zowel bedrijven als par ticulieren mogen bieden. Het startbedrag is 10 euro. Bieden kan bij Ruud de Groot, tel. 06-52655446 of e-mail: ik- benruud@versatel.nl De opbrengst van de veiling komt ten goede aan het jeugd kamp. Het jongere broertje van de Rijnmondband slaat van 24 t/m 26 maart de muzikale ten ten op in Bergen op Zoom. Naast een aantal leuke activitei ten zal ook het muzikale aspect niet vergeten worden. In kleine groepjes moeten de leden een muziekstuk instuderen, dat op het kamp moet worden uitge voerd ten overstaan van een deskundige jury. Naast de eer staat ook een wisselbeker op het spel. De jeugdige musici moeten zelf ook een financiële bijdrage le veren aan het kamp. Naast de veiling is er ook een autowasdag gepland op 4 februari. SCHIEDAM - Muziekvereni ging Harpe Davids houdt za terdag 11 februari een Play- In. Alle blazers en slagwer kers van harmonie, fanfare en brassbands mogen mee doen. Componist en arran geur Jacob de Haan is deze dag de muzikale leider van het orkest. Om 19:00 uur mag het publiek (gratis) ke men luisteren in De Blauwe Brug. Inschrijven voor 21 januari. www.harpedavids.nl of tel.: 0104491591. De heerlijke liedjes uit de populaire kindervoorstelling Ja Zuster, Nee Zuster komen terug in het theater. SCHIEDAM - Voor het gospel project van de Stichting Vlaar- dingse Muziekprojecten wor den nog zangers uit de regio ge zocht. Het koor staat onder lei ding van Jurriaan Govaart. Er wordt geoefend van 1 februari tot aan de uitvoering op 22 april. De repetities zijn op de woens dagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Meer informatie en in schrijven via de website: www.svmp.nl of via telefoon nummer: 4262292 SCHIEDAM - Wie kent ze niet? Die heerlijke liedjes uit de razend populaire kin derserie uit de 60-er jaren. Bij de Meezingbioscoop kun je je helemaal laten gaan met de gelijknamige film uit 2002. Reken maar dat het een feestje wordt! Bij de Meezing Ja Zuster Nee Zuster ben je zelf de ster! Het is net karaoke, maar dan leuker. Je ziet de originele film en zingt mee (met de ondertitels). We dansen met z'n allen de Twips en roepen boeh tegen de Boze Buurman als hij weer onaardig doet... Iedere bezoeker krijgt het fees telijke Meezing Pretpakket: een tasje met allerlei attributen die je nodig hebt tijdens de voor stelling. Voorafgaand aan de film legt de presentator uit wat er met al die spulletjes moet gebeuren en worden de kelen alvast warm- gezongen. En kom vooral verkleed, want tijdens de kostuumparade strij den alle verklede bezoekers om het hardste applaus en een prijs! Kom verkleed en Zing mee met de Ja Zuster Nee Zuster film! Te zien: zo 22 jan 15.00u in For- tis Theater a.d Schie in Schie dam Andere voorstellingen in het Fortis Theater: Vrouw Holland In Corset op woensdag 18 jan 20.15u Habbo Habbo, jeugdtheater voor 4+. woe 25 jan 14.00u. Slecht nieuws voor de fans van de Golden Earring, die nog geen kaartje hebben. Het optreden in het Fortis Theater aan de Schie is helaas uitverkocht. Film over Duitse verzet SCHIEDAM - De film Sophie Scholl van Mare Rothemund is gebaseerd op het verslag dat werd gemaakt van het verhoor van de Duitse ver zetstrijdster. 'Hitler's briljante strategie stuurde 330.000 Duitse sol daten de dood in', schreven een paar studenten begin 1943 in München in een pamflet over de verloren slag bij Stalingrad. Het vlug schrift werd ondertekend met de naam 'Die weisse Ro sé'. De bloemennaam sym boliseerde het geweldloze karakter van het verzet, dat werd aangevoerd door Hans Scholl. Ook zijn jongere zus Sophie deed mee. Op 18 fe bruari werden beiden gear resteerd op de universiteit en vijf dagen later, na een schijnproces, geëxecuteerd. Sophie Scholl werd het sym bool van het verzet van Duit se jongeren tegen Hitier. Op vrijdag en zaterdag te zien in het filmhuis, aanvang 21.00 uur. Activiteiten ouderenwerk 'Bingo in dienstencentrum de 4 Molens op woensdag 18 januari van 13.30 tot 16.00 uur. 3,20 euro voor zes 6 ron den. *Vrij dansen in dienstencen trum de 4 Molens op zater dag 21 januari van 19.30 tot 23.00 uur (zaal open om 19.00 uur). Entree 1,90 euro. 'Bingo in dienstencentrum Oost op dinsdag 24 januari. Aanvang 14.00 uur. Elke vrijdag om 14.00 uur, geheugenspel in diensten centrum Oost. Kosten 0,50. De werkelijke reden van uw rug-, nek- en hoofdpijnklachten wordt niet altijd even duidelijk voor u in kaart gebracht. Een scan met de Myovision 8000 doet dat echter wel. Chiropractie Schiedam heeft de beschik king over deze unieke scanner, waarmee afwijkende spierspanningen direct en pijnloos zichtbaar gemaakt kunnen worden. Eén op de drie mensen heeft tegenwoordig last van een van bovengenoemde pijnklachten. Deze kunnen met chiropractie vaak snel en pijnloos worden verholpen. Chiropractie is een uit Amerika afkomstige behandelwijze waarbij de stand van de wervels handmatig wordt gecorrigeerd. Hierdoor worden beknelde en geïrriteerde zenuwen verlicht Bij chiropractie gaat het dus niet om de bestrijding van symptomen van een klacht maar om het oplossen van de oorzaak. Ook toekomstige klachten kunnen door periodieke controle van de wervelkolom worden voorkorren. Informatie James Briggs, die in Schiedam een succesvolle praktijk heeft voor chiropractie, heeft zijn opleiding gevolgd in Amerika. Inmiddels heeft hij meer dan 25.000 patiënten behandeld. Voor wie wil weten wat chiropractie precies is en hoe de meest uiteenlopende klachten snel eh: pijnloos kunnen worden verholpen, worden vrijblijvende consulten aan geboden, inclusief een gratis scan ter waaroe van 60,-. Mocht dit tot een vervolgafspraak leiden, dan worden de kosten hiervan ook zonder huisartsênverwijzing geheel of gedeeltelijk vergoed door de aanvullende verzekering van Zorg en Zekerheid (pakket AV-Basis, AV-Standaard en AV-Top) en van DSW. Ook vergoeden vrijwel alle andere verzekeringsmaatschappijen chiropractie geheel of-gedeeltelijk. Voor een afspraak voor de scan op korte termijn adviseren wij u om zo spoedig mogelijk onze praktijk te bellen. Chiropractie Schiedam Vlaardingerdijk 3a 3117 EA Schiedam Tel. 010-4737008 Model Faya Lobi Betreft: advertentie Van Meurs Binnenhuisadviseurs in Het NieUwe Stadsblad d.d. 28 december jl. Abusievelijk is door ons een foutieve tekst geplaatst in bovengenoemde advertentie. De juiste tekst had moeten zijn: "Wij wensen al onze relaties een gelukkig gezond 2006". Onze excuses hiervoor. Het Nieuwe Stadsblad ORANJESTRAAT 11 - 3100 AD SCHIEDAM - TEL. 010-4267844 www.vanmeursbinnenhuisadviseurs.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 5