Digitaal op zoek naar een woning in Woonstad Schiedam en E ro -o o 5 Editie: Januari 2006 Contactgegevens Medewerkers Woonplus staan model voor reclamecampagne l ,e,z Algemeen Woonplus goed gezien in Schiedam Onderhoud w O Woonplus Schiedam Algemeen Valeriusstraat 3-5 p/a Postbus 25 3100 AA SCHIEDAM T 010-2045100 Openingstijden Maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.00 uur Huurders m Vrageu h—r/Mjgttmvm T 010 - 2045101 (Nieuwland) T 010-2045102 (Noord) T 010-2045103 (Stad) T 010 - 2045201 (Nieuwland) T 010-2045202 (Noord) T 010-.2045203 (Stad) www.woonplus.nl Woning kopen T010-2045104 wmttvtirm www.denieuweharg.nl www.nieuwetuinen.nl www.overhetwater.nl www.devijfmolens.nl WE Beheer T 010-2045463 torn T 010-2045204 «WctMteliMVlwVvE www.woonplusvvebeheer.nl Woonplus Nieuws Een directeur in een duikerspak, een technisch beheerder op de golfbaan of een secretaresse op de motor? Deze niet-alledaagse beelden zijn de komende periode te zien in Schie dam. Verschillende medewerkers van Woonplus Schiedam hebben namelijk model gestaan voor een ludieke recla mecampagne voor de nieuwe website www.woonstadschiedam.nl. Met de reclamecampagne neemt Woon plus het voortouw om Schiedam als woonstad onder de aandacht te bren gen van een groter publiek. getocht BUUR M/V www.woonstadschiedam.nl 0 O ItOEMtN !1> muis Met de nieuwe website wil Woonplus één plek creëren waar iedereen die in Schiedam wil wonen, een woning naar keuze kan vin den: een goedkope huurwoning, een wat duurdere huurwoning of een koopwoning, bestaande bouw en nieuwbouw. In eerste instantie bevat de site alleen het aanbod van Woonplus en WOGroenoord, maar het is de bedoeling om het ook voor collega-aan bieders mogelijk te maken om hun aanbod op de site te presenteren. Naast het actuele woningaanbod bevat de website veel infor matie over Schiedam en de voorzieningen die de stad te bieden heeft. TratttpIdicdMi Met onder meer reclameborden langs de weg, advertenties en ansichtkaarten ves tigt Woonplus de aandacht op de websi te. Door met enkele medewerkers model te staan voor de campaghe, benadrukt Woonplus nog eens dat zij zich inzet om Schiedam steeds meer te laten uitgroeien tot een aantrekkelijke woonstad. "Wij zijn trots op onze stad en de ontwikkeling die de stad maakt en daar willen we graag voor uitkomen", aldus Karin van Dreven, directeur-bestuurder van Woonplus, die zelf ook model stond. Martin Vermeulen, Manager Communicatie, vult haar woor den aan met: "Schiedam combineert im mers een uitstekende ligging, centraal in de Randstad en onder de rook van Rot terdam, met een bijzondere geschiede nis, groene parken en een gevarieerd aan bod op het gebied van uitgaan, winkelen, kunst en cultuur. In de praktijk blijkt de locatie een zeer belangrijke factor te zijn bij het kiezen voor een woning. Door wo- "Woonplus Schiedam is op de lokale woningmarkt een belangrijke speler en moet vooral doorgaan op de weg die is ingeslagen. Tegelijkertijd doet de woningcorporatie er verstandig aan om zich nog meer te profileren en moet voortdurend geïnvesteerd blijven worden in de relatie met sa menwerkende partners zoals de ge meente Schiedam." Dit zijn enkele van de conclusies die getrokken kunnen worden uit het rap port dat eind vorig jaar verscheen over het imago van Woonplus. Daarvoor liet Woonplus een onderzoek uitvoeren on der een groot deel van de partijen die belang hebben bij datgene wat Woonplus doet. Bureau Noordam De Vries voerde het onderzoek uit en stelde de volgende vraag centraal: in hoeverre is bij de rela ties bekend dat Woonplus een zelfstan dige onderneming zonder winstoogmerk is die zich inzet voor de vitalisering van Schiedam? Uit het onderzoek blijkt dat ruim de helft weet dat Woonplus geen overheidsubsidie krijgt en bijna alle respondenten weten dat Woonplus een zelfstandige onderneming is. Ruim driekwart vindt dat Woonplus staat voor maatschappelijke betrokkenheid. "De resultaten zijn over het algemeen positief', zegt Van der Velden. "Het ima go van Woonplus is goed tot zeer goed te noemen. Natuurlijk zijn er ook wat punten van kritiek, maar dat zijn er in verhouding niet veel." Voor Woonplus vormen de resultaten dan ook een stimu lans om op de ingeslagen weg verder te gaan. "Het geeft aan dat we in Schiedam goed gezien zijn", stelt Karin van Dreven, directeur-bestuurder van Woonplus, vast. "Ook zijn we blij met de kritische kant tekeningen die zijn geplaatst, want we blijven natuurlijk steeds onze best doen om ons te verbeteren." www.woonstadschiedam.nl >501 IE05HEEH (EN THUIS ningzoekenden hierover te informeren, vergemakkelijken wij het zoekproces voor de klant". De website van Woonplus (www.woonplus.nl) blijft gewoon bestaan naast de nieuwe website. Vermeulen zegt daarover: "Het is de bedoeling dat de website Woonstad Schiedam een breed overzicht biedt van het woonaanbod en alles wat met wonen in Schiedam te maken heeft. Op de Woonplus-site blijven we natuurlijk in formatie geven die specifiek voor onze klanten en belangstellenden bedoeld is". In de Oosterstraat en Singel neemt de firma Texa BV de dakbedekking onder handen. Het grind wordt schoonge maakt, de afvoeren worden opnieuw bevestigd en er worden betonnen blad vangers aangebracht. Bovendien con troleert Texa de lichtkoepels en lood- slabben en repareert deze als dat nodig blijkt. De werkzaamheden duren onge veer twee weken. In de Maasdamsestraat (nummer 22 tot en met 50) plaatst de firma Willemse nieuwe briefkasten. Deze worden voor zien van nieuwe naambordjes. Stoer tefomuMie De huurders van de woningen waar de werkzaamheden plaatsvinden, hebben hierover vooraf bericht ontvangen. Heeft u desondanks nog vragen over de werk zaamheden? Neemt u dan contact op met de afdeling Technische Zaken, via 010 20 45 325 (onderhoud dakbedekking) of via 010 20 45 323 (nieuwe briefkasten).

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 24