PUr' Wat mist uw lichaam als u vermoeid bent? lakkeiijker bewegen met Gewrichtensiroop U merkt het binnen enkele weken! lest nu GRATIS! ZZJfPZS "e"m' W 548 05 48 of kijk op Actie is geldig tot 30 april2006. www.atroflex.nl Vitaliteit 'Spirulina geeft me precies die kracht en energie die ik nodig heb' Méér energie met Marcus Rohrer Spirulina Daar knap je écht van op! Er is nu echt iets nieuws voor uw gewrichten en uw kraakbeen: AtroFlex® Gewrichtensiroop. Een enorm succes in de Verenigde Staten en nu ook in Nederland. Geen capsules of tabletten, maar een siroop die makkelijk inneemt én snel in uw lichaam wordt opgenomen. Extra sterk met Glucosamine, Chondroïtine en MSM. Dat moet u zeker proberen, daarom kunt u het nu tijdelijk gratis testen. AtroFlex is speciaal ontwikkeld voor de opbouw van kraakbeen en het soepel houden van uw gewrichten. Het bijzondere van deze extra sterke gewrichtenpro ducten is, dat ze hooggedoseerde Glucosamine, Chondroïtine én MSM bevatten. Deze ingrediënten hebben een eigen werking en ver sterken elkaar in combinatie. U merkt het! Glucosamine is een natuurlijke bouwstof voor gezond kraakbeen. Het zorgt voor smering van uw gewrichten. Chondroïtine stimu leert de productie van vloeistof in kraakbeen en ge wrichten. MSM be vordert de elasticiteit van uw gewrichten én houdt het kraakbeen zacht en soepel. Bij ochtendstijfheid, regelmatig sporten (golf, tennis, hardlopen) of als u wat ouder wordt, is AtroFlex hét middel voor uw ge wrichten. Al binnen enkele we ken merkt u het ver schil. Met slechts 1-2 eedepels per dag zorgt u voor de smering van uw gewrichtenen opbouw van kraak been. Binnen korte tijd merkt u dat u zich soepeler voelt in al uw gewrichten, zoals uw knieën, schouders en heupen. Nieuw, nu ook als Tabs! Ook zijn er nu extra sterke AtroFlex Tabs, 1-2 tabletten per dag zijn voldoende. AtroFlex Siroop en Tabs zijn voor 27,50 verkrijgbaar bij drogist (o.a. Kruidvat, Trekpleister, DA Dirx, G&W), De Tuinen en apotheek. Stuur uw aankoopbon naar ons retour en ontvang het aankoopbedrag terug!* De voordelen van AtroFlex®: Voor behoud van gezond kraakbeen en smering van gewrichten Extra krachtig! 2 eedepels per dag: Glucosamine 2000 mg Chondroïtine 1200 mg MSM 500 mg De siroop wordt snel opgeno men door het lichaam «-SH-flS 'Test nu gratis'actie Stuur de originele aankoopbon samen met de streepjescode en uw gegevens naar. Liberty Healthcare, Postbus 140, 5740 AC Baam. Vermeld duidelijk uw naam, adres, telefoonnummeren bank- of girorekening- Voor meer informatie 0f gratis fol- Of je nu huisvrouw, manager of stu dent bent: we hebben allemaal te maken met de negatieve gevolgen van onze moderne levensstijl. Ons druk bezette leven, spanningen en onze eetgewoonten eisen hun tol; vermoeidheid en een verminderde weerstand. Hoe komt dat nu? Als we een druk en gejaagd leven leiden, verbruikt ons lichaam veel meer vitale voedingsstoffen dan normaal. Op den duur ontstaan er tekorten; onze weer stand wordt minder, we zijn sneller moe en hebben steeds meer tijd nodig om er weer bovenop te komen. Er is ook een andere oorzaak Door weinig beweging, ongezond eten, roken, alcohol en stress hopen zich in ons lichaam afvalstoffen op. Ze belemmeren de lichaamsfuncties en blokkeren onze energie. We voelen ons moe en lusteloos. Wat kunnen we hieraan doen? Hoe kunnen we op een verantwoorde manier onze vitaliteit terugwinnen zon der kunstmatige middelen? De natuur biedt ons een ideale oplossing: Marcus Rohrer Spirulina. Het is een micro-alg die meer dan 60 hoogwaardige voe dingsstoffen bevat en bekend staat als de rijkste natuurlijke voedingsbron! Een bijzonder alles-in-één product dat onze gezondheid op alle fronten onder steunt. Enerzijds reinigt Spirulina ons lichaam van gif- en afvalstoffen en zorgt het voor een optimale stofwisseling. Het lichaam wordt weer schoon van binnen, waardoor we ons fitter voelen en meer energie krijgen. Anderzijds vullen de vele bouwstoffen tekorten aan, zodat de weerstand beter wordt. We voelen ons opgewekter, vitaler en sterker. Iedere dag fit ertegenaan Marcus Rohrer Spirulina wordt inmid dels door talloze mensen gebruikt bij vermoeidheid, een verminderde weer stand en voor betere prestaties in werk, sport, studie of gewoon het dagelijkse leven. Dit natuurproduct verdient dus een vaste plaats op iedere ontbijttafel, zodat u er iedere dag weef fit tegenaan kunt! 'Mijn naam is Roelie Reinink en ik ben 49 jaar. Ik ben getrouwd en heb twee kinderen. Ik werk momenteel in een leuke kle- dingboetiek in Hoogeveen. Ongeveer 22 jaar geleden ben ik begonnen met Spirulina. Ik gebruik dagelijks zo'n 6 Spirulina-tabletjes om meer energie te krijgen en om een goede gezond heid te behouden. Spirulina heeft me bijvoorbeeld goed geholpen bij het herstellen van een aantal operaties en daarnaast gebruikt® ik Spirulina ook gewoon tijdens en na m'n zwangerschappen. Het gaf me ook in die pe riode precies de energie en kracht die ik nodig had. Jaren geleden had ik snel last van bloedarmoede, maar mede dankzij Spirulina zijn de HB-waarden alweer geruime tijd uitstekend. Ik ben een kleine periode gestopt met het gebruiken van Spirulina, maar dat doe ik dus nooit meer. Mijn dochter en zus gebruiken het nu ook. Als ik iets ga kopen wil ik precies weten hoe het werkt en wat de ervaringen van anderen zijn. Op de website van Spirulina staat enorm veel informatie over het product, de samenstelling en de ervaringen van andere gebruikers. Ik ben echt tevreden met Spirulina, ik zal het altijd blijven gebruiken.' ">I*UL1NA MARttts ROMRla We doen het allemaal heel graag, maar soms wordt het ook teveel; een drukke baan, het huishouden, de zorg voor het gezin... de een kan het heel goed aan en blaakt van gezondheid en energie, de ander is gauw moe en heeft behoefte aan een ruggensteuntje. Maar wat kies je dan? Liefst een middel dat heel veel doet; dat je snel energie geeft, de weerstand op peil houdt en je gezondheid op alle fronten ondersteunt. En dat bovendien 100% natuurlijk is en geen verve lende bijwerkingen kent. Maar bestaat zoiets wel? Jazeker. Het is een zuiver natuurproduct; een Hein algenplantje met een ongekende rijkdom aan heilzame voedingsstoffen, zoals vitaminen, mineralen, aminozuren, anti-oxidanten en enzymen. Het reinigt uw lichaam van afvalstoffen, waardoor het hele organisme beter gaat functioneren en u meer energie krijgt. De vele vitale bouwstoffen vullen snel tekorten aan, waardoor uw weerstand merkbaar hoger wordt. Hoe het heet? Marcus Rohrer Spirulina. Een krachtige natuurlijke energiegever, waarmee u er iedere dag weer fit tegenaan kunt. Betere prestaties Met Marcus Rohrer Spirulina voelt u zich fitter, herstelt u sneller na ziekte of zware inspanningen en presteert u beter in uw dagelijkse werk of bij het (top)sporten. Marcus Rohrer Spirulina is 100% natuurlijk en kan het hele jaar door gebruikt worden, ook door kinderen. Verkrijgbaar bij uw apotheek, drogist of erkend reformhuis. Voor meer informatie: www.spiruhna.nl of bel: 0183 64 72 20,

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 26