Vacatures Ridderpoort Spreken is zilver, zwijgen. Controle hardrijders Inbreker opgepakt Dakwacht-inspecteur Assistent Monteur Veiligheidsvoorzieningen PEI7/TTO1 Het Nieuwe Stadsblad Met spoed gezocht Een zaak van doen Ridderpoort Woensdag 25 januari 2006 - Pagina 28 SCHIEDAM - Deze foxterrier is 24 januari gevonden in het Beatrix- park. Bij een medische controle bleek dat hij meerdere tumoren heeft en in zeer slechte toestand verkeert Het Dierentehuis is daar om met spoed op zoek naar de eigenaar, tel 010-471.41.51. SCHIEDAM - De Schiedam mers worden monddood ge maakt, meent Gemeenten Be langen Schiedam. Daarom to gen de leden van de partij maandag naar de extra raads vergadering om op een ludieke manier te protesteren tegen het schrappen van het burgemees tersreferendum. De partij uitte vanaf de publieke tribune het ongenoegen met de gang van zaken in de politiek. De kleine twintig partijleden hadden demonstratief een stik ker met de tekst 'censuurover hun mond geplakt en droegen een groot spandoek bij zich. Volgens lijsttrekker Margot Strik maakt een eventuele benoem de burgemeester bij voorbaat al een valse start. "Die draagt nu al het stempel van laffaard. Bij een competitie niet durven maar bij een benoeming wel." Ze vindt dat de gemeenteraad zich moet houcjen aan het adagium: een man een man, een woord een woord. Leden van Gemeente Belangen Schiedam tonen vanaf de pu blieke tribune hun ongenoegen. FOTO: WHK SCHIEDAM - De politie heeft maandagmiddag tussen half twee en half vier op de Lange Nieuwstraat een snelheidscon trole gehouden. In totaal kregen 16 bestuurders een bekeuring omdat ze te hard reden. Tevens kregen 11 bestuurders een be keuring voor het niet dragen van de autogordel en gingen twee automobilisten op de bon omdat zij niet handsffee belden SCHIEDAM - Een 49-jarige man uit Schiedam is zaterdagavond aangehouden na een inbraak in een woning aan de Buijs Ballot singel. Hij had computerapparatuur, videocamera en een mobiele te lefoon buitgemaakt. Ridderpoort is een professioneel werkende intermediair en onderdeel van ING groep. Wé hebben diverse vestigingen in de regio Rijnmond en groeien sterk Voor onze vestiging in KRIMPEN AAN DEN IJSSEL zijn we op zoek naar een: COMMERCIEEL ONDERSTEUNER (1 fte) Functie: Je bent verantwoordelijk voor commerciële werkzaamheden voor relaties en accountmanagers, op het gebied van schade- en levensverzekeringen en andere financiële producten voor zowel particuliere alszakelijke relaties. Je werkt in teamverband en hebt dagelijks contact met relaties en verzekeraarsvan ons kantoor. Profiel: Assurantie B diploma en bereid om verder te leren MBO werk- en denkniveau Uitstekende communicatieve vaardigheden en goed in samenwerken. Sollicitatieprocedure: Stuur je sollicitatiebrief met cv vóór 3 februari 2006 aan Ridderpoort B.V., t.a.v. Daphne Peters, Postbus 365 3340 AJ Hendrik-Ido-Ambacht of per e-mail naar daphne.peters@ridderpoort.nl. Meer informatie vind je ook op www.ridderpoort.nl. Aanbod: Een prettige werksfeer Prima opleidings- en doorgroei mogelijkheden Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Uiteraard een goed salaris verzekeringen hypotheken pensioenen Consolidated Nederland is dé specialist op dak- bedekkingsgebied die de complete renovatie en nieuwbouw verzorgt van bitumineuze en kunststof daken. Beton Restore is expert in het repareren, waterdicht afwerken en conserveren van betonnen constructies, zoals parkeergarages, parkeerdaken en loopdekken. Dakmarkt is een handels organisatie, gespecialiseerd in kwalitatief hoogwaardige dakbedekkingproducten en -materialen. Bovenstaande bedrijven maken alle deel uit van de Consolidated Groep. De organisatie Dakwacht is een landelijk opererende serviceorganisatie, gespecialiseerd in beheer en onderhoud van platte daken. We bieden professionele gebouwbeheerders en - eigenaren verschillende diensten om het goed functioneren én de veiligheid van het dak te waarborgen. Dakwacht maakt deel uit van de Consolidated Groep. Dakwacht is een bedrijf dat zich kenmerkt door vakmanschap, persoonlijke betrokkenheid en een informele sfeer. Onze medewerkers voelen zich nauw verbonden met onze organisatie, hebben plezier in hun werk en streven naar resultaat. Daar krijgen ze overigens ook wat voor terug. Van goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden tot werkgerelateerde opleidingen en carrièremogelijkheden. Voor elk van onze regio's Breda, Rotterdam en Utrecht zijn wij op zoek naar een De functie Als Dakwacht-inspecteur ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren van dakinspecties, conditiemetingen en diverse reinigings- en onderhoudswerkzaamheden. Tevens houd je je bezig met het afhandelen van lekkagemeldingen. Dat brengt met zich mee dat je regelmatig avond- en weekenddiensten draait. Het spreekt vanzelf dat kwaliteit voorop staat in je werkzaamheden. Je kunt zelfstandig werken maar houdt de uitvoerder goed op de hoogte van je verrichtingen en bevindingen. Het profiel Je bent in het bezit van een technische opleiding op minimaal lbo-niveau, eventueel aangevuld met relevante vakdiploma's. Ruime ervaring met dakbedekkingwerkzaamheden is een vereiste. Ook zijn wij voor elk van onze regio's Breda, Rotterdam en Utrecht op zoek naar een De functie In eerste instantie zullen je werkzaamheden voornamelijk bestaan uit het assisteren bij het aanbrengen van veiligheidsvoorzieningen op daken. In de loop van de tijd kun je doorgroeien naar de functie van Monteur Veiligheidsvoorzieningen en werk je geheel zelfstandig. Het profiel Je bent in het bezit van een technische opleiding op lbo-niveau. Je bent jong, enthousiast en ervaring is niet vereist. Je moet wel over de juiste mentaliteit beschikken en, vanzelfsprekend, graag met je handen willen werken. Ben je geïnteresseerd? Neem dan contact op met afdeling Personeel Organisatie van de Consolidated Groep, telefoon: 0183 - 64 36 00. Mailen kan natuurlijk ook: p81O@consolidated.nl ALTIJD PARAAT Stephensonweg 2, 4207 HB Gorinchem, Postbus 850, 4200 AW Gorinchem, telefoon (0183) 64 36 79, fax (0183) 64 36 99 www.dakwacht.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 28