Die Broersvest en de bestratingdaar klopt toch niks van Topmodellen laten zien hoe leuk Schiedam is M, V Heep-voL €6;' Polier SLUIS Daniël du Weekkrant p LAATSTE R RESTANTEN OP=OP N Grote bek? 3 GEBAKKEN LEKKERBEKKEN Haringhandel John de Lorijn en Visbakkerij De Vleet SPECTACULAIRE UITVERKOOP 'o KORTING WINKELMEISJE WINKELMEISJE 010-4269884 Advent Studie Centrum 4 lezingen over de voorspellingen Website Leontien Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 25 januari 2006 - Pagina 2 Ook uw gilde schoenmaker Aleidastraat 64, Schiedam-west SUPER AANBIEDING: zolang de voorraad strekt Aanbieding geldig van wo. 25 t/m zo. 29' januari .00 Koningin Wilhelminahaven NZ 1 1 b( met uitzicht op zeehaven Telefoon 010-4602189, fax 2340287, Vlaardingen 5 dagen geopend - ma./di. gesloten een kleine winkel met «jruio meiten DE GEHELE ERCOLLECTIE Geopend: woensdag t/m vrijdag 11.00-17.30 uur zaterdag 10.00-17.00 uur of op afspraak. Kerklaan 2, Schiedam Kethel Telefoon 010 - 470 83 69 Wij zoeken op korte termijn fulltime; leeftijd vanaf 18 jaar. Tevens vragen wij parttime; werktijden in overleg; leeftijd ±16 jaar. Sollicitaties na telefonische afspraak vragen naar dhr. v.d. Geest UW POELIER, DE VAKMAN, DIE WEET ER TOCH HET MEESTE VAN Schiedam organiseert 28 jan. Dr. A. Stijnman; Uitleg van Profetie (voorspellingen) 25 febr. Drs. P. Daniels; Voorspellende berichten 25 mrt. Dr. A. Stijnman; Rol van de Islam in de profetie 22 apr. Drs. P. Daniels; Een antwoord op de wereldproblematiek Het profetische Boek Daniël, vol voorspellingen, geeft een heldere kijk op de wereld van vandaag met zijn vele rampen als voorte kenen van de Wederkomst van De Heer Jezus Christus Kom naar deze 4 bijeenkomsten met familie, vrienden en kennissen in de Magnalia Deï kerk*, Albardastr. 67 te Schiedam. Aanvang: 11.00 u-12.30 u; pauze tot 13.00 u; 13.00-15.00 u middagprogramma. In de pauze wordt u drinken aangeboden. Lunchpakket meebrengen. Entree gratis. Bereikbaar via spoor Schiedam Nieuwland; via tam 21 23 (halte Piersonstr.) vanuit Rotterdam of via de Metro richting Spijkenisse station Parkweg. Voor informatie: 's morgens tot 12.00 u tel.: 010-4560133 dagelijks tel.:0181-337762 DOOR MARK KIVIT SCHIEDAM - Medewerkers van Woonplus zijn in de rol van fotomodel gekropen voor de promotie van de nieuwe website Woonstad Schiedam. De campagne bestaat uit ansichtkaarten, posters in abri's en zelfs een groot reclamebord op het dak van het kantoor van de corporatie. Met de website Woonstad- Schiedam.nl 'wil Woonplus het wonen in Schiedam nationaal onder de aandacht brengen. "Schiedam heeft niet altijd een goed imago. Dat is jammer want de stad heeft veel te bie den, ook op het gebied van wo nen", vertelt woordvoerder Martin Vermeulen van Woon plus. De website bevat algemene in formatie over winkelen, vrije tijd, cultuur en je kan snuffelen in het woningaanbod van Woonplus, zowel koop als huur. Het is zelfs de bedoeling dat ook makelaars en andere professio nele woningaanbieders - "dus geen huisjesmelkers", bena drukt Vermeulen - hier hun aanbod vermelden. "Het is een plek voor iedereen die wil wonen in Schiedam of meer wil weten over de stad", vat Vermeulen samen. "Met de ze site willen we een bijdrage le veren aan het vitaliseren van de stad" Om de site bij een breed publiek onder de aandacht te brengen, werd een reclamecampagne ontwikkeld. Maar in plaats van professionele fotomodellen in te huren, hield de corporatie een vragenrondje onder de ei gen medewerkers. "De mensen hier hebben zelfvertrouwen en SCHIEDAM - Woonplus heeft maandag de website www.woonstadschiedam.nl gelanceerd. De site moet woningzoekenden bewegen een kijkje te nemen in de Brandersstad. Naast alge mene informatie over win kelen, vrije tijd, cultuur en de voorzieningen per wijk (scholen, winkels openbaar vervoer, e.d.) is hier ook een. overzicht te vinden van het woningaanbod. Vooralsnog staan alleen de huur- en koopwoningen van Woon plus vermeldt maar het is de bedoeling dat ook andere professionele woningaan bieders hier hun aanbod to nen, zodat een compleet overzicht wordt gegeven. zijn trots op hun bedrijf. Dat willen we ook uitstralen", aldus woordvoerder Martin Vermeu len. Het verzoek was niet tegen do vemansoren gericht. Uit alle re acties werden uiteindelijk 13 modellen geselecteerd. Uit alle geledingen van het bedrijf. Di recteur Karin van Dreven deed een 'onderwatersessie' maar ook de manager vastgoed, tech nisch beheerder en receptionis te verscheen voor de camera. Topmodellen De medewerkers werden tij-, dens de twee dagen durende fo- toshoot als een topmodel in de watten gelegd. Met champagne, een vip behandeling en natuur lijk ontbrak ook de visagiste niet. Martin Vermeulen: "Die opna men gaven een heleboel leuke commotie. Al zal het voor de modellen nu toch wel even spannend zijn om zich levens groot terug te zien in de stad." Pas keek ik, tussen de verhuis dozen, lekker op de bank naar het EK schaatsen in Hamar. Ik ben een echte schaatsfan. Niet dat ik met een oranje muts en vlaggetjes op mijn wangen voor de buis zit, maar de sport zelf vind ik geweldig. Schaatsen heeft ook wel iets weg van baanwielrennen. Man tegen man en proberen de snelste tijd te rijden, daar houd ik wel van. Ondanks dat ik geen Oranjefa naat ben, deed het me wel pijn dat onze heren schaatsers daar zo afgedroogd werden. Toch is het niet meer dan logisch dat je na het belangrij ke Olympische kwalificatie toernooi niet meer op je best bent. Voor de Nederlanders lag de piek eerder deze maand en dat was in Noorwegen duidelijk te zien. In de sport is het een bekend fenomeen, het heet supercompensatie. Jezelf be lasten en weer herstellen, net zolang tot je op jouw topniveau bent. Het luistert allemaal heel nauw. Je kon zien dat onze jongens nog niet goed hersteld waren van de afgelopen periode en dan wordt niet alleen.„o..— je conditie minder, je scherpte raakt ook zoek De botsing tussen Uyt- dehaage en Verheijen was daar een goed voor beeld van. Het zit die arme Jochem toch al niet mee dit schaatsseizoen. Als het eenmaal tegenzit, gaat ook echt alles mis. Ik heb me trouwens erg geïrriteerd aan de uitspraken van Peter-Mueller, de schaatscoach van Noorwegen. De schreeuwe rige Amerikaan, die ooit zelfbij de Nederlandse bond werkte, liet geen spaan heel van de Hollan ders en zei dat hun trainingmethoden niet deug den. Lekker makkelijk praten als je zelf buiten staander bent; Maar meneer Mueller, straks in Turijn zijn de beentjes en de koppies van de Ne derlanders wel fris en hebben ze niet net een loodzwaar kwalificatietoernooi achter de mg. Als dan het Wilhelmus klinkt uit de speakers van de ijsbaan, ben ik benieuwd of u, meneer Mueller, nog zoveel praatjes heeft. Liefs, Leootien -

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 2