OPEN DAGEN unicef< Ter overname Westhaven domein Alle meisjes moeten naar school uitvoering www.westhavendomein.nl ProPail 010 2477477 VRIJDAGAVOND ZATERDAG 19 00 2100 uur 10.00-14.00 uur provincie holland Zuid dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 25 januari 2006 - Pagina 32 ^bam Spoorwerkzaamheden in uw regio Wegens slijponderhoud aan de spoorbaan vinden er werkzaamheden plaats in de nachten van 2 op 3 en 4 tot 9 februari op het traject Schiedam - Hoek van Holland. In Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en in de omgeving hiervan kunt u mogelijk hinder ondervinden. Het onderhoud wordt in opdracht van ProRail uitgevoerd door BAM Rail bv. Onze excuses voor de mogelijke overlast. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met projectcoördinator J. Weststrate 078 - 6551115 Gelegen in Schiedam aan de Groenelaan. Huur €787,69 p/mnd. Overnameprijs op aanvraag. Neem voor meer informatie contact op met Westhavendomein. Al bijna Anno 'f honderd jaar •ionümg°ed'n vastgoed Westhavenplaats 40a 3131 BT Vlaardingen Beheer onroerende goederen Administraties voor Verenigingen van Eigenaren SCHEEPVAART EN TRANSPORT COLLEGE informatienummer: 010 - 44 86 444 www.scheepvaartentransp0rtcollege.nl Hoogheemraadschap van Delfland Kennisgeving beschikkingen Wet milieubeheer/ Wet verontreiniging oppervlaktewateren Onderwerp Gedeputeerde Staten van Zuid-HQlland hebben op 14 juni 2005 een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een aanvraag van D.B. Baris B.V. om een revisievergunning voor een inrichting voor het demonteren van voertuigen en het opslaan en verhuren van schade-auto's, motorfietsen, vrachtwagens, bussen en onderdelen daarvan alsmede voor autoreparatiewerkzaamheden aan de Van Cleeffstraat 1 te Schiedam. Het Hoogheemraadschap van Delfland heeft op 17 juni 2005 een aanvraag om vergunning krachtens de Wet verontreiniging oppervlaktewateren van bovengenoemde aanvrager ontvangen voor het met behulp van een werk lozen van afvalstoffen, verontreinigende en schadelijke stoffen, afkomstig van de inrichting aan de Van Cleeffstraat 1 te Schiedam, via de riolering van de gemeente Schiedam en de afvalwaterzuiveringsinstallatie "De Groote Lucht" te Vlaardingen in het oppervlaktewater van de Nieuwe Waterweg. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland en de Dijkgraaf en de Hoogheem raden van Delfland hebben besloten de gevraagde vergunningen te verlenen. Aan de vergunningen zullen voorschriften ter bescherming van het milieu worden verbonden. Deze aanvragen zijn gecoördineerd behandeld. De DCMR Milieudienst Rijnmond heeft de coördinatie verzorgd. Inzage U kunt de beschikkingen, de aanvragen en de overige van belang zijnde stukken van 26 januari 2006 tot en met 8 maart 2006 op werkdagen van 08.30 uur tot 16.00 uur op de volgende plaatsen inzien: - de Stadswinkel (in het Stadskantoor) van de gemeente Schiedam, balie bouwen, wonen en milieu, Stadserf 1 te Schiedam; het kantoor van het Hoogheemraadschap van Delfland, Delftechpark 23 te Delft; - het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. De stukken kunnen gedurende deze periode ook buiten werkuren worden ingezien in het kantoor van het Hoogheemraadschap van Delfland en in het kantoor van de DCMR, na telefonische afspraak. Beroep Binnen zes weken na de begindatum van terinzagelegging van de beschikkingen kan bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State beroep worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking; - de adviseurs die advies hebben uitgebracht over de ontwerpbeschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Het beroepschrift: moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een beschikking wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij gedurende die termijn een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. Een dergelijk verzoek moet worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Een beschikking wordt niet van kracht voordat op het verzoek is beslist. Indien voor het veranderen van de inrichting tevens een bouwvergunning is vereist, wordt de beschikking niet eerder van kracht dan nadat de gemeente de bouwvergunning heeft verleend. Inlichtingen Voor nadere inlichtingen over de aanvragen en de beschikkingen kunt u zich wenden tot mevrouw V. Kramer van de DCMR (Wet milieubeheer), telefoonnummer: 010 - 246 86 37 en tot de heer H. Houtman van het Hoogheemraadschap van Delfland (Wet verontreiniging oppervlakte wateren), telefoonnummer: 015 - 270 18 65. Voor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met de DCMR, telefoonnummer: 010 - 246 84 03. Projectnummer: 340265 Wereldwijd gaan 115 miljoen Het schoolgeld van een hele Af- kunnen! Kijk op: www.unicef.nl kinderen niet naar school. Meer ghaanse klas is maar 10,- per dan 62 miljoen zijn meisjes. Dat maand. Word daarom nu lid van betekent dat wereldwijd 1 op de Unicef en zorg ervoor dat 5 meisjes niet naar school gaat! 20 meisjes naar school KINDEREN EERST

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 32