Monuta Tr1 Waaijers Johanna Gijsbertha Margaretha Strik-de Vette De mensen van Monuta maken het verschil. Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 1 februari 2006 - Pagina 6 Na een jaar vol strijd en verdriet is Adrianus Cornells Joseph Langeveld Arie rustig ingeslapen. Wij zijn trots op wie hij was en blijven hem herinneren als een lieve en zorgzame man, vader en opa 13 maart 1930 30 januari 2006 Miep Rob en Eugenie Isabelle, Robin Paul en Marjolein Pam, Gilles Stadhouderslaan 139 3136 BM Vlaardingen Mijn man, onze vader en opa is overgebracht naar het uitvaartcentrum "Holy", Olmendreef 160 te Vlaardingen. Aldaar geen bezoek. De gezongen uitvaartmis zal worden opge dragen op vrijdag 3 februari om 10.00 uur in de Basiliek van de Heilige Liduina en O.L. Vrouw Rozenkrans, Singel 104 te Schiedam. Aansluitend zal de crematieplechtigheid wor den gehouden om 11.30 uur in het crematori um "Beukenhof", Burgemeester van Haaren- laan 1450, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na deze plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cre matorium. Vele fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart. Moedig tot het laatste moment, maar door ziekte verzwakt, is op 80-jarige leeftijd van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moe der, schoonmoeder en lieve oma Ehgelina van der Meer- Roelofs Lien Piet van der Meer Marian en André Marco, Robin Rob llona, Nathaly Cobie en Simon René, Susanne 29 januari 2006 Damlaan 28 3119 AA Schiedam Mijn vrouw, onze moeder en oma is overge bracht naar het Monuta uitvaartcentrum, Bur gemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. Aldaar geen bezoek. De plechtigheid, voorafgaande aan de begra fenis, wordt gehouden op donderdag 2 febru ari om 12.30 uur in de aula van begraafplaats Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Gelieve geen bloemen. Wij ontvingen het droevige bericht dat op 26 januari 2006, na een lange strijd tegen zijn ziekte, is overleden onze oud-medewerker Stef Kalabogias Vele jaren heeft hij zich met grote toewijding ingezet en het Griekse leven in De Erker ge bracht. Stef, Kalö taxidi (goede reis). Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kin deren en kleinkinderen. Wij wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Medewerkers en oud-medewerkers van SWS wijkcentrum De Erker Verdrietig om zijn heengaan, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die hij ons heeft geschonken en met een bevrijdend ge voel dat zijn lijden nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Adrianus Cornells de Vette weduwnaar van Clasina Alida Magdalena van Velzen in de leeftijd van 86 jaar. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Schiedam, 27 januari 2006 St. Liduinahof 120 Correspondentieadres: J. C. A. M. de Vette Hulstrand 16 3203 AN Spijkenisse - De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. Dankbaar dat zij niet langer heeft hoeven lij den, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis van het heengaan van onze moeder, zusje en tante Diana Zonneveld Knoep 27 juli 1965 Archimedesplein 40 3112 DV Schiedam t 27 januari 2006 Stefanie en Bas Kazan en verdere familie De begrafenis heeft plaatsgevonden op de begraafplaats Beukenhof. Wandelen op het tuinpad Veel praatjes en spelletjes Nu gaat het niet meer, het is welletjes In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgroot moeder weduwe van H. W. F. Strik in de leeftijd van 91 jaar. Koos en Bep Leo en Ina Harry en Ineke Ineke f en Hans f Kleinkinderen Achterkleinkinderen Schiedam, 30 januari 2006 Frankeland Correspondentieadres: J. L. H. Strik Broersvest 80 3112 DG Schiedam Een avondwake wordt gehouden donderdag 2 februari om 19.00 uur in de parochiekerk Sint Jacobus de Meerdere, Kerkweg 53 te Schie- dam-Kethel, waarna er gelegenheid is tot con doleren. De gezongen Uitvaartmis wordt opgedragen vrijdag 3 februari om 11.00 uur in voornoemde kerk, aansluitend zal de begrafenis plaatsvin den op de begraafplaats tegenover de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren jn Zaal De Noord naast de begraafplaats. Rustig is, op de leeftijd van 83 jaar, in haar slaap overleden Johanna Hendrika van der Klink-van Huiten Jacques van der Klink Diederike van Beuningen Hans van der Klink Brigitte Veltman Gijs en Nadja Florian, Damien, Armand Judith en David Eva, Anabelle Flip en Ingrid Julie, Claire, Gijs, Koen Rolf en Anne-Chantal Marie,' Paul Gaby Jay, Luka, Benjamin Schiedam, 30 januari 2006 De afscheidsdienst wordt gehouden zaterdag 4 februari om 11.00 uur in de aula van crema torium Beukenhof, Burgemeester Van Haaren- laan 1450 in Schiedam. Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze broer, zwager en oom Piet van der Most Witte Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Tevens bedanken wij Dr. C. Kloos en de Thuis zorg Nieuwe Waterweg Noord, afdeling Oost voor de liefdevolle verzorging en aandacht aan Piet gegeven. Mede namens verdere familie: L. J. M. Lansbergen Schiedam, februari 2006 Uitvaartzorg en -verzekeringen ABO/van den Boogert AVBO/van der Linden Uitvaartcentrum, Burg. Honnerlage Gretelaan 377, Schiedam Tel: (010) 426 76 78 Uitvaartverzorgers: Wim van den Boogert, Mieke van Bergenhenegouwen, Patricia van Gestel, Sylvia Paalvast, Mieke Penne, Bert van Proosdij, Fred Warbout. Uitvaartverzorging B.V. Uitvaartcentrum "Holy" Olmendreef 160 3137 CR Vlaardingen 010-474 11 44 Wij verzorgen uitvaarten in Vlaardingen, Schiedam, Maassluis en omstreken. Opbaring in een door u gewenst erkend lid van uitvaartcentrum is mogelijk. mwwm dag en nacht bereikbaar.....

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 6