Winnen is is nooit impossible Wi W\ il mm Uitslag .«vr dé Weekkrant! Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 8 februari 2006 - Pagina 33 Feestje van SCHIEDAM - Christelijke muziekvereniging Harpe Davids geeft zaterdag 25 maart een groots jubileum concert in het Fortis Theater aan de Schie. De optredens worden verzorgd door het harmonieorkest o.l.v. Jos den Boer, de drumfanfare o.l.v. André Leer, het B-orkest (het opleidingsorkest) o.l.v. Tijn Kemps en de majorettengroe- pen/twirlteams "The Yellow Rainbows" van de vereniging. Speciale gast op het jubileum feest is Ernst Daniël Smid, die samen met diverse afdelingen van de vereniging op de bühne zal verschijnen. Op het pro gramma staan onder andere "Toreador" uit de opera Car men (Bizet), "Summertime" (Gershwin), "Het dorp" (J. Fer- rat), "Anthem" uit musical Chess "McArthur Park" (Webb) en de muzikale afsluiter "You'll never walk alone" (Hammer- stein en Rodgers) Daarnaast verzorgen de twirl- teams "The Yellow Rainbows" van de vereniging een muzikale show op muziek van de pop groep Queen. Het voorprogramma vindt van af 19.30 uur plaats in de foyer en wordt verzorgd door het B-or- kest en het C-twirlteam Kaarten voor het jubileumcon cert kosten 15 euro en zijn te be stellen bij het secretariaat tel.: 010-449591 of e-mail secretari- aat@harpedavids.nl. Of op de avond zelf aan de kassa. Aan vang 20.00 uur. Het idols sprookje is voorbij voor Marescha uit Vlaardingen Toch vindt de strijdlustige Idol dat ze gewonnen heeft. Haar naam is bij veel Nederlanders bekend en zingen kan ze. Ze heeft een prachtige tijd bij Idols meegemaakt... en natuurlijk was er na de uitschakeling eventjes de teleurstelling, maar ach dat hoort erbij. Nu is Marescha trots dat ze zo ver gekomen is en ziet het avontuur als de start van een glansrijke carrière als zangeres. (Foto: ROEL DIJKSTRA) SCHIEDAM - Mariene For tes uit Schiedam heeft de vierde plaats behaald tij dens de eerste volwassenen voorronde van het Vlaar- dings Songfestival, die zon dag werd gehouden in par tycentrum Middelhuijse. Winnaar werd Samantha Klink, die deed wat zijzelf niet voor mogelijk had gehouden. Haar vertolking van Christina Aquile- ra's 'Impossible' kreeg van de jury het hoogste punten aantal. Samantha moet wel de Rotter damse Suzy Edwards naast zich dulden. De jury bestond uit voorzitter Joop van der Hor, entertainer Jarno van Kluijven en Souldiva Glenda Peters. De laatste ver zorgde ook het gastoptreden dat zowat alle aanwezigen in Partycentrum Middelhuijse op de dansvloer bracht. De eerste winnares van de Hennie Huis man Soundmixshow is een ech te vakvrouw wat ze bewees door spontaan een clinic voor de deelnemers te organiseren. Derde werd Anne Nobel uit De uitslagen van de eerste voorronde zijn: 1.Samantha Klink Vlaardin gen 69,5 punten l.Suzi Edwards Rotterdam 69,5 punten 3 Anne Nobel Maassluis 69 punten 4.Marlene Fortes Schiedam 66,5 punten 5.Melissa Dijkshoorn Spijke- nisse 66 punten 6. Reintke Wessel Hoogvliet 63,5 punten 7.Ruff Diamondz Rotter- dam60 punten 8.Petra ArnoldCapelle a/d IJssel 58 punten. voorronde een echt regionaal onderonsje werd. Voorafgaan de aan de eerste voorronde hield presentator Rik Reijnart een minuut stilte voor de vorige week plotseling overleden van directeur B. Verbiest van het Fonds Schiedam Vlaardingen en omstreken. rajsik. De droom van iedere zangeres is een overwinning van een songfestival. Samantha Klink is al aardig op weg, ze won de eerste voorronde van het Vlaardings Songfesti val voor volwassenen. In een bomvol Middelhuyse zong ze de sterren van de hemel. Met 'Impossible' liet ze horen dat winnen possible' is. (Foto: DE STUDIO EUROFOTO) Dansmiddag Trio Mustang SCHIEDAM - Trio Mustang houdt zondag 12 februari weer een gezellig dansmid dag in zaal Beatrix. Zoals ge bruikelijk is er ook dit keer een verrassingsoptreden. De middag begint om 14.00 uur. Entree 5 euro, inclusief kof fie. De opbrengst gaat naar het goede doel. De laatste dansmiddag heeft 600 euro opgebracht. Van dit geld wordt een zand-watertafel gekocht voor Fort Draken- steyn in het Beatrixpark. Valentine's party voor kids SCHIEDAM - Kids en jonge ren zijn zaterdag welkom op de spetterende Valentin's Party in Wijkcentrum De Er ker. Van 19.00-tot 20.30 uur is de dansvloer gereserveerd voor kinderen vanaf 6 jaar, die op de basisschool zitten. Toe gang 1 euro. Daarna gaat het feest tot 23.00 uur verder voor de ou dere jeugd (van 14 t/m 21 jaar). Toegang 1,50 euro. Le gitimatie verplicht. Nepwapen gevonden SCHIEDAM - De politie heeft vorige week een wo ning aan het Sem Dresden- plein doorzocht omdat er aanwijzingen waren dat de 19-jarige bewoner een vuur wapen bij zich zou dragen. In de slaapkamer van de man werd een imitatiewa pen gevonden. De man is ge arresteerd en kreeg na over leg met justitie een boete van 300 euro. Kerkdiensten Op zondag 12 februari zijn er in de Christelijke Gerefor meerde Hoeksteenkerk(hoek Wa- rande/BK-laan) kerkdien sten om 9.30 en 16.30 uur. Voorganger is ds.W. van Sor- ge- In de St.Jan de Doper - Visi- tatiekerk, Mgr.Nolenslaan 99, is er Zondag om 10.30 uur eucharistieviering met het Koor Laus Deo, voorge- gaan door Pater Leo de Jong I O.P. Zaterdag 17 uur viering met muzikale begeleiding 1 door Nel de Heer. k Zondag, Prot.Kerk Schie- t dam (stad) diensten om 10.00 uur in de Grote Kerk I :ds.W.v.d.Vegt, Bethelka- 1 pel ds. J.F. Klijnsma, ^Magnalia Deikerk -10.30 I uur Cantatedienst -Can- I tate BWV 144 -J.S. Bach - Chr.Kamerkoor Maassluis e.a.Luth. Kerk geen dienst. In de Nederlands Gerefor- meerde Kerk aan het West- vest 30 zijn zondag diensten om 9.30 uur: voorganger is Ds P. Klein geld, 16.30 uur. Zondag is er een dienst bij de Vrijzinnige Geloofsge meenschap aan het West- vest 90-92 om 11.30 uur, voorganger is Ds. W. van Wieren. Zondag is er in de Liduina- kapel (Frankeland) om 10.00 uur eucharistieviering. In de Liduinabasiliek aan de Singel 104 is zaterdag om 18 uur een Stille Heilige mis, zondag om 10.15 uur Gezon gen Hoogmis. Herst. Herv. Gemeente houdt diensten om 10 uur in het Accent College. Om

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 33