Damtitel Groenoord door zege even uit de zorgen Steens derde in Inzeil Uitnodiging om klant te worden bij het enige Dealeroccasionbedrijf in Vlaardingen dat zich heeft gespecialiseerd in alle automerken Hockeyers Spirit naar trainingskamp Barcelona Eerste titel sinds de oprichting Hiermee zijn wij het enige dealeroccasionbedrijf in Vlaardingen dat zich richt op alle automerken. dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 22 februari 2006 - Pagina 30 SCHIEDAM - Moest Groenoord vorig seizoen alle zeilen bijzet ten om degradatie te ontlopen, de komst van de spelers van het opgeheven Dreamboys levert vooralsnog geen topldassering in de hoofdklasse op. Sterker nog, ook nu gaat het niet goed met de Schiedamse zaalvoet ballers en moet alle hens aan dek om degradatie te voorko men. Omdat er slechts een degrada- i tieplaats is, zou een zege op hekkensluiter (en voormalig topteam) RS wat druk van de ketel kunnen halen. De con frontatie met de Rotterdamse Studenten was vorige week der halve een zespunten-wedstrijd. Coach Jerry Monkou durfde het aan om enkele jeugdspelers in de ploeg op te nemen. Die gok pakte goed uit en leidde uitein delijk tot de gewenste overwin ning. Hoewel het er lange tijd naar uit zag dat RS met de pun ten uit Schiedam zou vertrek ken, sloeg Groenoord in de slot fase toe en won met 7-4. Na de 0-1 en 0-2 kwam Groe noord terug tot 2-2, maar de Rotterdammers bouwden de voorsprong weer uit tot 2-4. Pas in het laatste deel van de wed strijd brandde de strijd om de rode lantaarn echt los en met vijf treffers op rij bleef de winst in Schiedam en kon Groenoord drie winstpunten toevoegen aan het schamele totaal van tien. SCHIEDAM - De mannen van hockeyclub Spirit bereiden zich in Barcelona voor op de tweede helft van de competi tie. Op dinsdag 28 februari reizen vijftien basisspelers, twee jeugdspelers en twee trainer/coaches af naar de Catalaanse hoofdstad. Ze trainen op de velden van hoc keyclub Atletic Terrassa. Ver der staan er twee wedstrij den tegen lokale teams op het programma. Op de slot dag wordt er 'gepassagierd' in Barcelona. De spanning was zaterdag in het Dienstencentrum Woudhoek, waar VST zijn thuiswedstrijden speelt, te snijden. SCHIEDAM - Triathlete Suzan ne Steens is het Zuid-Duitse In zeil, onder winterse omstandig heden, derde geworden in een loodzware wintertriathlon. De Schiedamse kon twee Duitse deelnemers op en rond de Fal- kensteinberg heel lang volgen. Pas na het hardlopen en de ATB-rit moest ze bij het langlau fen terrein prijsgeven. Uiteindelijk finishte Suzanne Steens op een eervolle derde plaats. SCHIEDAM - VST/Schie dam is niet, zoals vorig jaar, in de eindfase van de strijd om de nationale damtitel gestruikeld. Hoewel de punten de laatste weken moeizaam geoogst werden, lukte het om overeind te blijven. De kroon werd za terdag in eigen huis op het werk gezet met een ruime zege op Maas van 't Hoog: 14-6. Het tiental bleef ongeslagen en bezorgde de Damclub Schie dam (tegenwoordig gekoppeld aan de naam van sponsor Van Stigt Thans) de eerste landstitel sinds de oprichting driekwart eeuw geleden. De prestatie dwingt respect af, omdat kenners stellen dat de ereklasse de sterkste samenstel- ling ooit had. Zo eindigden op de plaatsen twee tot en met vijf voormalige landskampioenen: Hiltex, Witte van Moort en Maas. Dankzij winst van Schwarzman (in een vooruit gespeelde partij) startte VST meteen al met een voorsprong van 2-0. Van Berkel tilde de marge in het derde speeluur naar 4-0. Na remises van Clerc en Gant- warg viel de feitelijke beslissing in de partij van Van Schaik juni or. Zijn tegenstander raakte in tijdnood en ging door zijn vlag: 8-2. Luteijn voegde er een remi se aan toe en Heusdens zorgde met een indrukwekkende zege voor de knock-out: 11-3. De overige partijen werden op dat moment een formaliteit. Van Berkel mag zich met 15 punten uit 10 partijen (compe- titiejtopscorer noemen. Niet blowen bij hockeyfeest SCHIEDAM - Het klinkt wel licht wat vreemd in de oren, maar op feestjes bij hockey clubs schijnt 'geblowd' te worden, dat het een lieve lust is. Dat althans valt op te ma ken uit de column van voor zitter Aad Noordijk in het clubblad van Spirit. Hij be gint met de leuke berichten. Over het G-hockey, waar mee zijn club volgend sei zoen wil starten en over het knotshockey bestemd voor oma's en opa's. Maar er wa ren ook minder prettige za ken. Zoals het A/B-feest, dat uit de hand dreigde te lopen door ongenode gasten, die toch binnen probeerden te komen en uiteindelijk door de politie werden verjaagd. Verder drukt hij de jeugd op het hart, dat er bij Spirit niet geblowd mag worden. En wie dat wel waagt en betrapt wordt kan het feest en toe komstige feesten vergeten. Handbal voor scholieren SCHIEDAM - In de Margriet hal is op donderdag 23 en vrijdag 24 februari het jaar lijkse handbaltoernooi voor leerlingen van de basisscho len. Aan het tweedaagse fes tijn doen 250 jongeren mee verdeeld over 40 teams. Ze zijn afkomstig van dertien scholen. Op donderdag spe len de meisjes- en gemengde teams en op vrijdag de jon gens. De aanvangstijd is op beide dagen 9 uur. De wed strijden worden georgani seerd door de handbalver enigingen DWS en Ventura in samenwerking met de Dienst Sport en Recreatie. Autobedrijf P. Bot Hoogstad 51 203 3131 KX Vlaardingen Tel. 010-4 600 601 Fax. 010-4 359 003 E-mail: info@hoogstadoccasions.nl Internet: www.pbot.nl www.hoogstadoccasions.nl www.vertrekopzeker.nl Geachte heer/mevrouw, Vlaardingen, februari 2006 Het is al weer twee jaar geleden dat Autobedrijf Bot zijn deuren geopend heeft op het dealerplein "Hoogstad" te Vlaardingen. Door zich als enige te specialiseren in occasions die van de omringende merkdealers afkomstig zijn, heeft Autobedrijf Bot in deze korte periode een zeer goede naam kunnen opbouwen. Doordat de auto's een volledige onderhoudshistorie hebben, is de kwaliteit gewaarborgd. Met enige trots willen wij u meedelen dat wij er op het dealerplein er een filiaal bij hebben. Het betreft een modern ingericht autobedrijf met een zeer complete en professionele werkplaats. Hierdoor kunnen wij nog meer service verlenen. Denk aan: 1) Onderhoud en reparaties aan alle merken auto's. Nieuw tot oldtimer! (fabrieksgarantie blijft altijd behouden) 2) Ruitschade en ruitreparaties. 3) Reparaties van uw autoschade met 24 maanden garantie 4) Inbouw van alle auto-elektronica. (denk aan carkit, navigatiesystemen, alarm en audio) 5) Reparatie aan uw aircosysteem of het inbouwen van een geheel nieuw aircosysteem. 6) Uiteraard levering van een betrouwbare occasion 7) En ook levering van alle merken NIEUWE auto's met dezelfde zekerheden van garantie als bij de merkdealer Levering van een nieuwe auto is sinds kort mogelijk door nieuwe wetgeving. Meer hierover kunt u lezen op www.mijnautobedrijf.nLonder tabblad: Nieuwe Auto's. Zoekt u een betrouwbaar, onafhankelijk autobedrijf Kom dan snel naar Autobedrijf Bot om u aan te melden als klant. Met vriendelijke groet, Team Autobedrijf Bot

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 30