Nieuwe showroom Echt familie concert Schiedam TKU.SZO-""""" Muziek voor (groot)ouders en (klein)kinderen Meer te zien bij Kriek en Van der Kruit dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 15 maart 2006 - Pagina 24 Uiemand zorgt zo goed voor u verd met een grote beurt, nieuwe APK-keuring, zes of twaalf maanden garan tie en een volle brandstof tank. Vanwege de opening van de nieuwe showroom krij gen klanten bij aankoop van een occasion een gra tis radio/CD en navigatie systeem. Nieuwe service van het au tomobielbedrijf is P-lease, een leaseplan voor ge bruikte auto's. Voor een vast maandelijks bedrag is de financiering, onderhoud en eventuele reparaties geregeld voor driejaar. "Op deze manier kan je te gen een scherpe prijs een auto leasen en krijg je drie jaar garantie", vertelt Peter. ROTTERDAM - Brigitte Nijman en het Orkest Musical Souvenir ver zorgen op 26 maart het Zondagochtend-con cert in de Rotterdamse Doelen. Dit concert is speciaal bedoeld voor ouders en kinderen en voor grootouders en hun kleinkinderen. Zangeres en actrice Brigit te Nijman begon haar car rière als leadzangeres bij theatergroep Jeans. Vanaf 1996 is Brigitte te zien en horen in musicals. Ze vertolkte onder meer het personage van Evita Perron in 'Evita', van San dy in 'Grease' en van prin ses Gracia van Monaco in 'Grace'. Voor stichting De Zonnebloem toerde ze door het land met het to neelstuk 'Onder ons' en ze leende haar stem aan vele tekenfilms en series waar onder 'The King I' en 'Hercules'. Met Tony Neef treedt ze ook vaak op als helft van het duo in 'Musi cals in motion'. Vorig jaar september ging 'Pietje Bell the Musical' in première, waarin zij het oudere zusje van Pietje speelt. Als ras- Rotterdamse is deze rol haar op het lijf geschreven, zegt ze zelf. Dit zeer speciale concert wordt gebracht door or kest Musical Souvenir -be kend van het immens pop ulaire White Christmas at the Doelen. Kaarten De foyer van de Doelen haat open om 9.45 uur. Kaarten kosten 11,50 euro en zijn verkrijgbaar bij de Het Nieuwe Stadsblad, Fransenstraat 14 in Vlaar- dingenMeer info? 010- 4225244 of bestel online: www.zondagochtendcon- ceiten.nl DU;»,fc'»! ji| Partnerstad van: Essllngen Vienne Neath Ér Udine Velenje fin jft (jf9Éjï SCHIEDAM - Na een flinke verbouwing be schikt automobielbe drijf Kriek en Van der Kruit aan de Nieuw Mathenesserstraat 11- 13 over een fraaie showroom. De nieuwe toonzaal is een flinke vooruitgang. Was in de oude showroom plaats voor zes modellen, nu staan zo'n zestién occa sion te pronken. Dan is er nog plaats over voor een gezellig zitje met open haard. Het automobielbedrijf wordt gerund door Peter van de Kruit en Marco Kriek, twee ervaren mon teurs met een lange staat van dienst. In 2000 hebben ze de deuren geopend. "Het is flink aanpoten maar het bevalt ons prima. We doen zoveel mogelijk in eigen beheer. Het uitlezen van de auto's maar ook ruiten zetten, zelfs de verbouwing heb ben we zelf gedaan", lacht Peter. Het automobielbedrijf ver koopt de betere occasions. Elke wagen wordt afgele- Gezellig op stap met je kleinkind. Kom dan zondag 26 maart naar het Zondagochtend-concert in de Doelen. Marco Kriek (staand) en Peter van der Kruit in de nieuwe showroom van hun automobielbedrijf. FOTO: WHK

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 24