scherp Muziek 1 Glijden over het water Natuurlijk zonder snaren Duim als beveiliging Technisch vernuft in trendy kleur Muzikale verkoeling met een een multi,n(,dia klaproos oe popp/ wordt de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 15 maart 2006 - Pagina 25 Het is soms een moeilijke keuze. Kies je voor fo to's maken zon der flitser, met het risico op on- <3 scherpe foto's? Of kies je voor een flitser en neem je de soms onnatuurlijke belichting voor lief? Met de nieuwe Cyber-shot hoef je niet meer te kiezen. Nieuw 'Anti Blur' technologie zorgt na melijk voor scherpere opnamen tijdens moeilijke condities^ zo als de afwezigheid van een goe de belichting. hoge de camera maakt het om zonder ren, zodat de belichting veel natuurlijker is. De Europese introductie van de Cyber-shot, voorzien van een menu in het Nederlands, wordt eind maart, begin april verwacht. Meer informatie is te vinden op www.sony.nl Wie uit deze gitaar ook echt gitaarmuziek wil krijgen, zal er een cd met die muziek in moe ten plaatsen. Inderdaad, het gaat hier niet om een echte elektrische gitaar, maar om een bij zonder decoratieve radio/CD speler. De gitaar is iets groter als een meter en wordt geleverd met een stan daard, een muurbeugel, een af standsbediening en 12V adapter. De spelèr beschikt over twee in gebouwde luidsprekers, maar voor een optimaal geluid kan de gitaar worden aangesloten op een versterker. Deze leuke blikvanger kost 129,95 euro en meer informatie is te vinden op internet www.thefutureshop.nl. Wie bij de term 'tafelvoetbal' meteen beelden van een houten, ietwat gammelig, speelapparaat voor zich ziet met houten poppetjes in vage kleurtjes, zal bij dit dubbelwandige stalen exemplaar van RS Me tal Games wellicht een kleine cultuurshock ervaren. En niet onterecht, want één blik op het prijskaartje zal duidelijk maken dat het hier niet gaat om 'zomaar' een tafelvoetbalspel. De onver woestbare tafel wordt op bestelling gemaakt, waarbij het mogelijk is het design van de shirts en de opstel ling zelf te kiezen. Zo kun je jouw eigen favo riete club in de eigen ver trouwde tenues laten spe len. En als ware trainer kun je kiezen voor het goede oude vertrouwde totaalvoetbal of voor het nog meer offensie- ver piramidesysteem met vijf aanvallers. Deze design tafelvoetbaltafel kost 2100 euro en meer informatie is te vinden op internetsite www.nonplusultra.nl. Het is allang geen nieuws meer als er weer gevoelige informatie is gevonden op een memory stick. Terwijl het tegenwoordig echt niet meer nodig is, want er zijn diverse sticks verkrijgbaar die uitstekend beveiligd zijn. Zoals de Cruzer Profile, bij voorbeeld. De informatie op de memory stick wordt al leen vrijgegeven als de duimafdruk overeenkomt met de duimafdruk die eer der in het stick is vastge legd. De informatie op de stick kan vervolgens op iede re gewenste pc worden op geroepen, zonder dat hier voor software geïnstalleerd hoeft te worden. Er wordt ook geen traceerbaar spoor op de gebruikte pc achterge laten. Veiligheid ten top dus. En die veiligheid is relatief niet eens zo duur. De Cruzer Profile kost namelijk 129,99 dollar, wat omgerekend neer komt op zo'n 109 euro. Kijk voor meer informatie op www.sandisk.com. Het gezegde 'klein maar fijn' is zeker van toepassing op de kleinste Windows XP laptop in de wereld. Niet veel groter dan een A5 vel papier, niet zwaarder dan 1200 gram, maar boordevol handige snufjes. Zoals de gratis meegeleverde Dragon Natural- lySpeaking spraakherkennings- oftware, het briljante beeld scherm dat gedraaid en neerge klapt kan worden, waardoor de laptop als tablet PC is te gebrui ken. En natuurlijk extra kracht, snelheid en mogelijkheden. De Flybook is een design laptop met de allernieuwste techniek. Door het hoge kwaliteit beeld scherm en de compatibiliteit met PAL/NTSC zijn films bekij ken op de Flybook of een aange sloten TV een lust voor het oog! De diskcapaciteit is groot ge noeg om er duizenden MP3 muziekstukken op te zetten en zo de Flybook als maatje mee op vakantie nemen met alle fa voriete muziek en films. En dankzij de trendy metallic kleu ren is dit een notebook waar je mee gezien kunt worden. Kijk voor meer informatie op www.flybook.nl. Met de lente weer op de drempel, gaan we weer toeleven naar de zomer. Misschien wel een heerlijk warme zomer. Een beetje verkoe ling binnen handbereik is dan altijd handig. En dat handig ook functioneel kan zijn, be wijst deze grappige miniventilator met FM scan radio en hoofdtelefoon. De ventilator laat zich eenvoudig aan broek, tas of riem vastmaken, zodat je altijd verkoeling en mu ziek bij je hebt. De muzikale koeltebrenger kost 9,50 euro en meer informatie is te vinden op internetsite www.totalbusiness.nl. Niet in de stemming voor glitterend bling- bling, maar wel op zoek naar een stijlvolle mo biele telefoon? De clamshell telefoon com bineert op unieke wijze vrouwelijke elegantie met de belangrijkste multimedia functionali teiten. De sierlijke roze klaproos maakt van de 'Poppy' een trendsetter, terwijl het grote kleuren- display met 262.000 kleu ren een andere in het oog springende eigenschap is. De telefoon biedt de moderne vrouw up-to-date functionali teit met de ingebouwde digitale VGA camera met 4x zoomfunc tie, waarmee zowel foto's als vi deo-opnamen gemaakt kunnen worden. Per soonlijke foto's en video's kun nen worden op geslagen in het 11 MB tellende in terne geheugen, of naar vrienden en familie wor den gestuurd in bericht (MMS). afgeleverd met een luxe bedeltje voor aan je te lefoon: een sterling zilveren har tje met Swarowski kristal. De Poppy kost 199 euro en meer informatie is te vinden op www.benqmobile.com. Zie je jezelf al gaan? Op deze Seascooter van duurzaam opblaasbaar PVCEcht over het water stuiven is niet de bedoeling, maar met een maximale snelheid van onge veer 4,5 km/h is het toch een leuke manier om je over het water te verplaatsen. De Aqua Glider beschikt over een onderhoudsvrije elektro motor en een oplaadbare batterij met lader. Zorg wel dat je met een volle batterij op pad gaat, want het opla den van de batterij kost 4 tot 5 uur. Een volle batterij biedt zo'n 1,5 scooterplezier. En dat scooterplezier is trou wens alleen voor kinderen ouder dan 5 jaar en volwas senen die niet zwaarder zijn dan 75 kilo. Meer kan de scoot er na melijk niet aan. De Seascooter wordt gele verd met een opblaaspomp en kost229 euro. Meer infor matie is te vinden op www.gadgetftin.nl. zwa; zij

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 25