Wij verkopen de complete Auping collectie! 1.995,- auping ZADICME Duizendpoot offsetdrukker Administratieve/ Commerciële m v #&*»<ferKOOU Boxspring Dublin Tijdelijke introductieprijs Auping Plaza Rotterdam dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 22 maart 2006 - Pagina 10 Drukkerij Liebeek is een gezond dynamisch grafisch bedrijf waar 25 liefhebbers gewend zijn de klanten dagelijks net iets meer te bieden dan waar ze om gevraagd hebben. Recente investeringen hebben er voor gezorgd dat het machinepark van pre-press tot afwerking up-to-date is. Door uitbreiding van onze activiteiten is er in onze drukkerij afdeling, waar gewerkt wordt met Heidelberg drukpersen, momenteel sprake van onderbezetting. Daarom zijn we op zoek naar een De drukker die wij zoeken zal voornamelijk de Speedmaster 52-2 bedienen. Een grote diversiteit aan orders zal door hem met het nodige vakmanschap moeten worden behandeld. Dat de kwaliteit, snelheid van handelen en een flexibele instelling daarbij van belang zijn is voor onze kandidaat vanzelfsprekend. De drukker die nu gewend is aan een één kleuren pers te werken maar graag zijn vakkennis wil verbreden, bieden wij die mogelijkheid. Wij nodigen dus ook die kandidaat uit te reageren op deze vacature. Als je denkt dat jij de juiste drukker voor ons bent, stuur dan jouw sollicitatie naar onderstaand adres t.a.v. R. Hooijmeijer. Drukkerij Liebeek B.V. Postbus 2 2990 AA Barendrecht Of per mail naar: ronald@liebeek.nl www.liebeek.nl DRUKKERIJ LIEBEEK Liefde voor het vak OPEL P.A. van der Kooij B.V. is een sterke groep van dealerbedrijven die in de regio Vlaardingen, Schiedam, Maassluis, Spijkenisse en Westland de merken Opel en Chevrolet vertegenwoordigen. Voor de vestiging Schiedam zijn wij op zoek naar invulling van de volgende functie: Full-time Assistent Service Adviseur Werkplaatsadministrateur Als assistent service adviseur ben je samen met een team van enthousiaste collega's dagelijks bezig met tevreden klanten en de bijbehorende administratie daarvan. De juis te persoon heeft ruime administratieve ervaring, is stressbestendig, klantvriendelijk en heeft affiniteit met of ervaring in het autovak, bij voorkeur met het merk Opel. Functie eisen: Administratieve en/of administratief-technische opleiding Aantoonbare ervaring in een vergelijkbare functie Rijbewijs B Een salaris dat past bij jouw ervaring en opleidingsniveau ligefui Wat bieden wij jou Een leuke zelfstandige' functie iA een enthousiast"team Heb je interesse Ruime opleidingsmogelijkheden Schrijf een korte brief met CV naar: P.A. van der Kooij B.V. Postbus 379, 3100 AJ Schiedam, t.a.v. de heer H.A. van der Jagt Zadkine Media is sinds 1992 een van de grootste onafhankelijke media-exploitatiebureaus van Nederland. Wij verkopen adver tentieruimte in opdracht van grote uitgevers zoals Telegraaf, Reed Business, Parool en Roularta. Wij werken o.a. voor Residence, Elegance, Esquire en Elsevier. Zadkine Media is gevestigd in het centrum van Schiedam en heeft ongeveer 20 medewerkers. Wij zoeken voor onze vestiging in Schiedam-Centrum: (FULLTIME FUNCTIE) Wij zoeken iemand die goed kan communiceren op MBO-niveau door opleiding of door een flinke dosis ervaring zeer zelfstandig en flexibel kan functioneren interesse of affiniteit heeft met de reclame- of drukwerkwereld op een accurate manier advertentieorders kan begeleiden en afhandelen ondersteuning biedt aan het administratieteam en bij debiteurenbeheer Informatie/reageren: bel Theo van der Heijden, 010-4369124 of stuur je CV en motivatie naar: tvanderheijden@zadkinemedia.nl Zadkine Media B.V., Postbus 551, 3100 AN Schiedam www.zadkinemedia.nl eén prijs voor alle maten: 160x200, 160x210, 180x200 en 180x210 Nu exclusief bij Auping Plaza Rotterdam Desflifmiud-Jan Kokke Frans de la Haye Design: Jan des Bouvrie Design: Thomas Althai Design: Frans de la Haye Design: Frans de la Haye Slapen, zoals slapen bedoeld is. f ue Auping v www.aupingplaza-rotterdam.nl Jonker Fransstraat 106-112 R'dam-centrum. tel. (010) 413 99 94

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 10