SuperVoordeel! 12." 3." 01 <S) N IC.l) 79 Uw vertrouwde AH supermarkt gaat enige tijd sluiten. Uiteraard bent u meer dan welkom in onze heerlijke verssupermarkt. Om het voor u extra aantrekkelijk te maken hebben wij een aantal toppers uit ons assortiment supervoordelig geprijsd! Graag gedaan. Super de Boer Wuijts Super deBoer dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 29 maart 2006 - Pagina 27 wachten SCHIEDAM - De Stadsregio en Bureau Jeugdzorg Rot terdam beloven de wacht lijsten bij het regionale Ad- vies- en Meldpunt Kinder mishandeling (AMK) nog voor de zomer weg te wer ken. De Stadsregio en bureau Jeugd zorg houden nog wel en slag om de arm. De doelstelling kan al leen worden gehaald als het aantal meldingen niet boven de 1400 uitkomt. Volgens beide partijen realistisch omdat dit 15 procent meer is dan het aantal meldingen in 2005. De problematiek rond de wachtlijsten wordt volgens het AMK veroorzaakt door de ex plosieve groei in de regio van het aantal meldingen van kin dermishandeling. Vorig jaar was dat 35 procent meer dan in 2004. Het bureau Jeugdzorg kon de toestroom niet aan met als gevolg dat in veel gevallen te laat actie werd ondernomen. Midden vorig jaar waren er zelfs 285 meldingen waar het onder zoek te laat van start ging. De stadsregio en de AMK hebben extra afspraken gemaakt om de wachtlijst niet nog verder te late groeien. Met extra subsidie moet bureau Jeugdzorg dit jaar 10 procent meer onderzoeken verrichten dan aanvankelijk was afgesproken. Het extra geldt heeft volgens alle partijen nu al resultaat opgeleverd. Eind februari was er een wachtlijst met 207 verzoeken. 27 procent minder dan in juli. x j-lArgj j j De Gravin Aleidaschool Is eens flink gaan shoppen op de meubelboulevard. De peuters beschikken over een spik splinternieuwe huisboek, leeshoek en bouwhoek. Herkenbaar en van verantwoordelijke materialen. Voor de inrich ting schoot Silvo Helping Hands, een bedrijfsfonds van het Oranjefonds, financieel te hulp. Eerder werd met hulp van het Oranjefonds al een commode en nieuwe hoge tafels met banken aangeschaft om ergonomisch aan te eten en te knutselen.(Foto: AWE KRIJGER FOTOGRAFIE) Paranormaal consult SCHIEDAM - Wie komende zondag het aardse even wil ontstijgen, kan terecht op de paranormale middag in wijkcentrum De Erker. Aan deze dag werken verschillen de mensen mee met een ver scheidenheid aan discipli nes, zoals psychometrie, wastekenenen kaartleggen. Per consult moet 5 euro wor den betaald. De openingstijd is van 12.00 tot 17.00 uur. Parttimers verdienen meer SCHIEDAM - Een half mil joen huishoudens kan er fi nancieel op vooruit gaan als beide partners parttime zou den gaan werken. In de meeste huishoudens met kinderen werkt de ene part ner fulltime en de ander niet of veel minder. Financieel gezien zijn deze huishou dens vaak beter af als beiden parttime zouden werken. Dit blijkt uit berekeningen van het Nationaal Instituut voor Budgetvoorlichting. Voor het maken van de financieel meest gunstige keuze heeft het NIBUD twee rekenmo dellen op www.nibud.nl staan: de Werkverdeler en de Kinderopvangberekenaar. Beatballet en streetdance SCHIEDAM - Wijkcentrum de Erker heeft nog enkele plaatsen vrij voor beatballet voor kinderen van 4 t/m 6 jaar op woensdagmiddag en streetdance voor kinderen vanaf 7 jaar, op maandag middag. Wie belangstelling heeft mag langs komen. Super de Boer Biefstuk superieur vers uit eigen slagerij per kilo 1&9ET Stolwijkse Boerenkaas vers van het mes jong, belegen of oud per 500 gram Tompouces vers uit eigen bakkerij perl stuks Roombrie 60+ vers van het mes per 100 gram ItDST Super de Boer Puntjes zak 10 stuks Gevulde Belgische Croissants warm afgebakken framboos, abrikoos of chocolade perl stuks ^56 Bestel uw boodschappen via ww.superdeboervlaardingen.nl n wij bezorgen de boodschappen t/m zaterdag 1 april 2006 GRATIS bij u thuis. De Loper 2 - Vlaardingen - Telefoon 010-H74H707 Openingstijden: maandag t/m donderdag van 8.00 uur tot 19.00 uur, vrijdag van 8.00 uur tot 21.00 uur en zaterdag van 8.00 uur tot 18.00 uur. Volop gratis parkeren! Deze aanbiedingen zijn geldig van donderdag 23 maart t/m zaterdag 1 april 2006. Prijswijzigingen, drukfouten en/of uitverkocht voorbehouden. Neem ook eens een kijkje op www.superdeboer.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 27