~ir randstad Rotterdam Scheveningen Solidariteit en rode fietspaden uitvoering Arie hoeft niet op schoot 3 GEBAKKEN LEKKERBEKKEN 6?° Haringhandel John de Lorijn en Visbakkerij De Vleet MEER RUIMTE IN EEN DAG Wolter Kroes 20 april (21.00 uur) Special Ladies Day Special Ladies Day 26 april (19.00-23.00 uur) Tropical Party Rotterdamse Avond Wolter Kroes Hargahoeve Pïoüail jij zoekt meer uitdaging wij zoeken mensen met ambitie kijk voor meer banen op www.randstad.nl dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 29 maart 2006 - Pagina 29 SUPER AANBIEDING: zolang de voorraad strekt Aanbieding geldig van wo. 29 maart t/m zo. 2 april Koningin Wilhelminahaven NZ lib, met uitzicht op zeehaven Telefoon 010-46021 89, fax 2340287, Vlaardingen 5 dagen geopend - ma./di. gesloten MET 15 JAAR GARANTIE Een Ruiter Dakkapel is een duurzaam en doordacht product dat compleet in eigen fabriek wordt geassembleerd. Uw dakkapel wordt op maat gemaakt (van modern tot klassiek) en desgewenst verzorgen we de complete binnenafwerking. De lange levensduur van onze producten kunnen we u het beste bewijzen met de afgifte van een garantiecertificaat van 15 jaar zodat u verzekerd bent van een goede investering. Een Ruiter Dakkapel... gegarandeerd goed! Hout of kunststof Voor particulier en project Binnen 1 dag geplaatst 15 jaar garantie RUITER DAKKAPELLEN 5 april (19.00-23.00 uur) 7 april (21.00 uur) (met o.a. Lee Towers) 28 april (21.00 uur) 27 april (21.00 uur) Rotterdam/Scheveningen Een mooie gelegenheid om uit te gaan. -Holland-*^ Als Arie (10 jaar) een goede bui heeft kan ze erg lief kopjes geven, maar aaien daar houdt ze niet zo van. Buitenspelen vindt ze ook niet leuk, eten wel. Har ideale baas je is iemand die een poes wel gezellig vindt maar niet op schoot. SCHIEDAM - Het be leid van het gemeente bestuur strookt niet met de visie van de Schiedammers. Die conclusie trekt Ge meente Belangen Schiedam uit het alter natief referendum. Als protest tegen het schrappen van het burge meestersreferendum deel de de partij 28.000 vragen lijsten uit, die tijdens de verkiezing voor de ge meenteraad konden wor den ingeleverd in een spe ciale bus. Overigens maakten maar 68 Schiedammers gebruik van de mogelijkheid. Dat heeft Gemeente Be langen er niet van weer houden de conclusies te presenteren aan de nieu we raad. Enkele opvallende uitkom sten zijn de solidariteit uit alle wijken voor bewoners van de Velden, die vanwe ge de verzakkingen een fi nanciële strop lijden. Veel inzendingen zijn voor een solide aanpak van Mono- pole en de behoefte voor een parkeergarage in Schiedam West is gering. Het merendeel van de in zenders was het niet eens met de benoeming van een burgemeester en wil zelf kunnen kiezen, het budget voor musea is te hoog en de fietspaden op de Broersvest moeten rood worden geasfalteerd. li^bam Spoorwerkzaamheden in uw regio Wegens slijponderhoud aan de spoorbaan vinden er werkzaamheden plaats in de nacht van io op 11 april op het traject Hoek van Holland - Schiedam. In Schiedam en in de omgeving hiervan kunt u mogelijk hinder ondervinden. Het onderhoud wordt in opdracht van ProRail uitgevoerd door BAM Rail bv. Onze excuses voor de mogelijke overlast. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met projectcoördinatorJ. Weststrate 078 - 6551115 hoogst persoonlijk logistiek Marjorievan Dinteren (010)204 23 32 Stadserf 46-48 Schiedam magazijnmedewerker m/v Voor diverse bedrijven in de omgeving van Schiedam en Rotterdam zijn wij met grote regelmaat op zoek naar magazijnmedewerkers. Heb jij ervaring in de logistiek, ben je in het bezit van een heftruck certificaat en ben je flexibel inzetbaar? Neem dan telefonisch contact op met de vestiging in Schiedam of mail je cv en motivatie. marjorie.van.dinteren@nl.randstad.com

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 29