r FIVAN AUTO Award voor vitaal monument 'Una Voce' zet de handen in het beton Alleen bij Fivan-Auto: Panda's uit voorraad. all the way Mediteren bij Harmonia Vrije danssalon Werk aan trambaan verstoort nachtrust dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 29 maart 2006 - Pagina 35 SCHIEDAM-Welk mo nument in Schiedam heeft een tweede leven gekregen? De eigenaar hiervan kan zijn pand nu inschrijven voor de Bouwfonds Award voor Vitale Monumenten. Monumenten zijn er niet alleen om in stille bewon dering naar te kijken. Het is heel goed mogelijk om ze door middel van restaura tie, aanpassing of verbou wing weer toegankelijk te maken voor een breed pu bliek en ze op die manier een tweede leven te gun nen. Nieuwe voorzieningen en functies kunnen hiervoor zorgen Dit alles vraagt om extra inzet om het monu ment in goede staat te houden. Daarom heeft Bouwfonds de Bouwfonds Award voor Vitale Monu menten in het leven geroe pen. Winnaars De winnaars in de catego rieën kleinschalige en grootschalige revitalisering krijgen beiden 10.000 euro. Het bedrag is bestemd om de toegankelijkheid van het monument nog verder te verbeteren en deze nieuwe fiinctië naar buiten uit te dragen. De winnaars van de Bouwfonds Award voor Vitale Monumenten 2007 worden aangewezen door een deskundige jury. Inschrijven kan tot 15 sep tember 2006 via www.bouwfonds.nl. De Bouwfonds Award voor Vitale Monumen ten 2007 wordt uitge reikt tijdens de Neder landse Restauratie beurs, die op 19, 20 en 21 april 2007 wordt ge houden. Meer informatie is te vinden op www.bouw- fonds.nl. De jury be staat uit: Fons Assel- bergs, Rijksadviseur voor Cultureel Erfgoed, Bart Bleker, voormalig lid Raad van Bestuur Bouwfonds, Emil van Brederode, voorzitter Stichting Open Monu mentendag, Marina de Vries, freelance journa liste en Hubert Jan Henket, architect. S Wie eens met eigen ogen wil zien waar de I tomaten groeien, kan li komende zaterdag een van de vele tuinbouw- s bedrijven in de regio bezoeken. Onder het motto Kom in de Kas openen tuin ders van 10.00 tot 16.00 uur hun deuren voor het publiek. Het thema van dit jaar 'Tuinbouw in bewe- ging'. Voor het programma: www.komindekas.nl. •Inclusief financiering. Vraag naar de exacte voorwaarden. Prijs inclusief BTW/BPM, exclusief kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Wijzigingen voorbehouden. Rekenvoorbeelden op basis van een niet doorlopend krediet. Financiering via Fidis Nederland B V. (WFD-vergunning 12013694). Kredietbedrag 5.000,-. Toetsing bij het BKR te Tiel. Gemiddeld brandstofverbruik volgens EU 1999/100 norm: 4,3 - 5,7 1/100 km (1 op 17,5 - 23,3) COï-emissie; 114 -135 g/km. Bovengenoemde uitrusting afhankelijk van versie. Uiterste registratiedatum 31 maart 2006. Abraham van Stolkweg 50, Rotterdam-Blijdorp Telefoon 010 - 245 36 36 Molenbaan 1, Capetle a/d IJssel Telefoon 010 - 289 36 36 Elektraweg 2E, Maassluis Telefoon 010 - 591 14 55 uitgebreide garanties concurrerende financieringen altijd de scherpste deal perfect onderhoud en service SCHIEDAM - Spirituele vereniging Harmonia ontvangt donderdag 30 maart Annet Mol, die haar waarnemingen doet aan de hand van een foto of een voorwerp. Tijdens deze geleide meditaties kunnen bezoekers de mst in henzelf ervaren. Aanvang 19.45 uur in wijkcentrum De Blauwe Brug. SCHIEDAM - Wals, foxtrot, en andere ballroom-dansstij- lenn komen zondag 2 april aan bod tijdens de vrije dans salon in wijkcentrum de Erker. Aanvang 19.00 uur. SCHIEDAM - De gemeente heeft toestemming gegeven de laatste werkzaamheden aan de SchiedamVlaardin- genlijn 's nachts tussen half een en zes uur uit te voeren. Inmiddels is gestart met aanpassingen aan de rail, deze wordt over een grote afstand opgetild en recht gelegd. De ruimte tussen de sporen wordt gevuld met grond en later wordt ingezaaid met gras. Dit gebeurt op het traject Bachplein Brederoweg, langs de Burgemeester van Haarenlaan en op de route Van Dalsumlaan Harreweg. Tevens wordt de bovenleiding bij het Bospad vervangen. Naar verwachting is de hele trambaan klus, die niet ge ruisloos zal verlopen, gereed op 2 juni. Dus tot die tijd: ra men dicht en oordoppen in! Ernst Daniël Smid maakte zaterdagmiddag een starte gel bij Harpe Davids. SCHIEDAM - Ernst Daniël Smid maakte zaterdag middag een startegel voor de Walk of Fame, de groot ste starboulevard van Eu ropa. Dat deed hij tijdens de re petitie van het jubileum concert van het blaasor- kest Harpe Davids Schie dam in Theater aan de Schie, waar hij een gastop treden verzorgde. De bari ton was zeer vereerd met zijn tegel en drukte zijn handen diep in het natte beton. Hij schreef er zijn naam bij en 'Una Voce' (een stem). Hij zegde toe dat wanneer hij tijd had, zijn tegel zelf in de starboulevard in Rotter dam aan de Schiedamse- dijk wilde plaatsen tussen de ruim tweehonderd te gels die Nederlandse en buitenlandse beroemdhe den eerder maakten. prijs betaling .Sn rente Prijs bij verkoop op afbetaling in^maanden Mjand- I Actual €8.495,- 3.495,- 5.000,- €0,- 5.000,- 0 0% 8 495 - €0 1 Dy™™ €0,- €5.000,- 0,0% €9.995,- 10 €0,- De nieuwe Fiat Panda vanaf €8.495,- Vraag deze maand nog naar de beste deal! Doordacht en ruimtelijk interieur Grote bagageruimte en achterklep Verschuifbare achterbank Groot aantal ruime opbergvakken Groots design Modern en praktisch ingedeeld dash board Hooggeplaatste versnellingspook Fris interieur in .diverse moderne kleuren Uitstraling van een MPV Groots aanbod Fiat Panda Young Dualdrive stuur bekrachtiging Elektrische ruitbe- diening Centrale portier vergrendeling met afstandsbediening Dakrails Prijs 9.395,- Uw voordeel 800,-* Klasse financiering Nu al zorgeloos genieten van uw Fiat Panda, pas in 2007 betalen Wij vertellen u graag meer over de mogelijk heden en voor waarden Grootse ruimte

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 35