Pieter Nicolaas Pijnacker Piet Maria Elisabeth Giesselbach - Hoogerwerf SldriaMMmieriymp-fflewett Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 29 maart 2006 - Pagina 6 Hoera, Fréderique heeft een broertje! Justus Lodewijk 16 maart 2006 Nicolette Bosma Henk Overbeek Fréderique Nu pijn en zorgen niet meer hoeven en de hemelse rust is gekomen, zullen wij elkaar ontmoeten en vrolijk praten over vroeger. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van hem mochten ont vangen, geven wij kennis van het onverwach te overlijden van onze vader, schoonvader en opa Hendrik de Goede - Henk - Weduwnaar van Emma de Goede-Verheij Drager van de zilveren eremedaille verbonden aan de orde van Oranje-Nassau Vlaardingen, t Schiedam, 17 januari 1926 24 maart 2006 Thea en Gerard Bianca en Michael Ronald en Gea Martin, René, Yvonne Correspondentieadres: Goetzee Uitvaartverzorging t.a.v. familie De Goede Boezemsingel 35 3034 EC Rotterdam Gelegenheid tot afscheid nemen en condole ren in het uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, woensdag 29 maart van 18.45 tot 19.45 uur. De plechtigheid, voorafgaand aan de crematie, zal plaatshebben in crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schie dam, donderdag 30 maart om 14.00 uur. Na de plechtigheid is er eveneens gelegen heid tot condoleren. Jij vocht om bij ons te blijven Je humor bleef bestaan Jij hebt ons alles gegeven De weg te vinden om door te gaan Omringd door liefde is na een korte heftige strijd overleden mijn eigenwijze lieveling, onze lieve zorgzame, trotse pa en fijne lieve opa in de leeftijd van 65 jaar. Ridder in de Orde van Oranje Nassau Wij zullen je heel erg missen. Maja Sabrina en Jacco Dylan Piet en Cobie Denise, Renate Rianne Andrea en Henk Roger 24 maart Botter 13,3123 BC Schiedam De begrafenis heeft woensdag 29 maart om 11.00 uur plaatsgevonden. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar huisarts Stolker en Thuiszorg Nieuwe Waterweg-Noord. Na een moeilijk en bewogen leven heeft ze nu eindelijk rust gevonden. Huiberdina Maria Kiela-Ouwendijk Sinds 22 juli 2003 weduwe van Pieter Kiela Schiedam t Vlaardingen 13 februari 1914 24 maart 2006 Namens de familie René Kiela Correspondentieadres Bernhardstraat43 3248 AC Melissant De crematie heeft inmiddels op dinsdag 28 maart te Schiedam plaatsgehad. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij zo lang van haar mochten ontvangen, is moe en verlangend naar het einde van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Maria Wilhelmina van der Slot-Jansson weduwe van Cornelis van der Slot op de leeftijd van 95 jaar. Anton en Leny Edwin en Sarita Bianca en Werner Dinie en Jan "in herinnering" Hans "in herinnering" Wil en Corrie Wilma Richard en Monica Colin 20 maart 2006 Correspondentieadres: W. van der Slot Gerstakker 106 3124 XC Schiedam Graag bedanken wij Drs. Mw. E. W. van de Griendt voor de betrokkenheid en goede be geleiding van onze moeder. Tevens willen wij de medewerkers van het St. Jacobs Gasthuis bedanken voor de liefde volle verzorging. Inmiddels heeft de crematie in familiekring plaatsgevonden. Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt ik ben wat moe maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. In alle rust is toch nog onverwacht heen gegaan onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Adriana Anna Wilhelmina Voogd-Ollefers Jeanne 6 november 1916 25 maart 2006 Maarten en Henny Jan en Jacky Evert en Marjo Annemarie en Joop Kleinkinderen: Eveline, Mariska en Arthur, Mira en Merrol, Yvette en Sacha, Kevin en Barbara, Simone en Marcel, Kittie en Patrick, Melisa en Jorg Achterkleinkinderen: George, Timo en Kai Correspondentie-ad res Matrice Uitvaartbegeleiding, t.a.v. MJ. Voogd, Postbus 399, 3100 AJ Schiedam Wij nodigen u uit om afscheid van onze moeder te nemen donderdag 30 maart om 15.30 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burg. Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Na afloop drinken we samen een glaasje op onze moeder. Een dag na haar 93e verjaardag is over leden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Johan Giesselbach We zullen ons haar blijven herinneren als een zeer zorgzame vrouw. Eigenlijk was ze gewoon veel te lief. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Schiedam, 27 maart 2006 Er is gelegenheid tot condoleren donderdag 30 maart van 19.30 uur tot 20.00 uur bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Prins Bernhard- laan 121 in Schiedam. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op vrijdag 31 maart om 12.00 uur in de aula van begraafplaats Beukenhof, Burgemeester Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Na de begrafenis is er gelegenheid om met elkaar na te praten. bedroefd, maar dankbaar dat haar een langer lij den bespaard is geble ken, gei'en wij kennis van bet overlijden van Theresia Ttvijsel-Somini -üfy- 5 november 1921 122 maart 2006 C. A. de Koord-de Groot J. Westerman Correspondentieadres: Mevr. G. A. de Koord-de Groot Krabbendijkestraat 326 3086 UC Rotterdam De crematie heeft op maandag TJ maart plaatsgehad. Niemand staat stil bij het woord "samen maar het is een groot gemis als "samen uit je leven verdwenen is. Met veel verdriet, maar met grote bewonde ring voor de manier waarop zij met haar ziekte wist om te gaan, moeten wij u meedelen dat na een gelukkig huwelijk van 53 jaar toch nog plotseling van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze schoonzus en tante in de leeftijd van 79 jaar. Gé Hoenderkamp Schoonzussen en zwagers Neven en nichten 23 maart 2006 Slot Loevesteinstraat 13 3123 TC Schiedam De plechtigheid heeft inmiddels plaatsgevon den te Schiedam. Wij ontvingen het droeve bericht dat Ada Witstein-van Westreenen is overleden, zij werd 53 jaar. Ada was sinds 2002 bij ons in dienst als gast vrouw op een psychogeriatrische afdeling. Zij verrichtte haar werk op een hartverwarmen de wijze en blonk uit door haar betrokkenheid naar bewoners en collega's. Zij zullen haar erg missen. Wij wensen haar partner, kinderen en klein kinderen heel veel kracht toe om dit zware verlies goed te verwerken. Namens alle bewoners en medewerkers van de Frankelandgroep, Anne-Marie van der Linden en Ben de Koning

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 6