Wedden dat u na Pasen veel lekkerder slaapt? ZELFSTANDIGE TECHNICI 2e PAASDAG GEOPEND auping Chris Coppens dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 12 april 2006 - Pagina 14 Asterix en de Vikingen In het favoriete dorp van Gallië is iets bijzon ders gebeurd. Hippix, het neefje van de baas, is net aangekomen uit Parisium. Asterix en Obelix hebben een on mogelijke taak gekre gen: zij moeten een echte man van hem maken. Achter de stoere houding van de jongen uit de grote stad schuilt helaas wel een lafaard en de harde trai ning die hij krijgt, ver andert hier Intussen zijn de Vikin gen Onze opdrachtgever, Rotary Equipment Service B.V. te Brielle, is sedert 1976 actief op het terrein van rotating equipment. Zij is gespecialiseerd in het reviseren van pompen, turbines, compressoren, ventilatoren en mixers. De activiteiten richten zich voornamelijk op de petrochemische en chemische industrie. Rotary Equipment Service is ISO 9001 en VCA** gecertificeerd. Wij willen in contact komen met die op locatie en in de werkplaats kwalitatief werk leveren De functie: - het verrichten van reparatie- en revisiewerk aan draaiend equipment of onderdelen daarvan; - onderhouden van contacten met de technici van de klant en het verzorgen van de meetprotocols; - u werkt in teamverband, maar u werkt ook zelfstandig; - de werkzaamheden worden Verricht in de werkplaats te Brielle of op locatie (voornamelijk in de regio Rijnmond); - na een inwerkperiode neemt u deel aan de oproep/service- dienst. Gevraagd: - ervaring met reparatie- en/of revisiewerk aan draaiend equipment; - minimaal een voltooide opleiding LBO-metaal op C-niveau; - ervaring met het vervangen en afstellen van mechanical seals is een voordeel; kunnen werken met stringente veiligheidsnormen is vereist; - servicegerichtheid, verantwoordelijkheidsbesef, kwaliteitsbewust; - bereidheid op locatie te werken onder wisselende omstandigheden; - het kunnen samenwerken in teamverband en collegialiteit; - goede spreekvaardigheid in de Nederlandse taal. Rotary Equipment Service biedt een boeiende functie. U werkt met uitstekend gereedschap en er is aandacht voor training en scholing. Uiteraard wordt een goed salaris en een volledig pakket secundaire arbeidsvoorwaarden geboden. Uw schriftelijke reactie kunt u zenden aan: ReAd Bureau voor Personeelsbeleid B.V., Postbus 92, 4940 AB Raamsdonksveer of per E-mail: read.ra@planet.nl met vermelding van ref.nr. 061717. Voor meer informatie kunt u bellen: tel. 0162-514862. Zie ook www.re-ad.nl De selectiegesprekken vinden plaats bij Rotary Equipment Service B.V. te Brielle. land gekomen in Deze zal hen namelijk, zo- Gallië, vast- als voorspeld door hun besloten om helderziende, leren vlie- deze kam- gen. Met stemmen van Jim pioen van Bakkum, Marlies Somers, angst te Manou Kersting, Luc Wïjns vinden. (Asterix) en Jan van Loove- p 'ren (Obelix). Ygjjgf jg aprij :>4E) V de bioscoop. FOTO: COPYRIGHTS INDEPENDENT FILMS Heeft u zo'n bed waar u 's nachts wel eens wakker van ligt? Dan hebben wij goed nieuws voor u: in de weken rond Pasen heeft Auping een speciale actie. Van maandag 10 t/m vrijdag 21 april 2006 betaalt u voor een Auping Auronde met originele Auping matrassen geen 1 1.755,- maar slechts 1.390,-*. Dus doe uzelf een plezier. Want met zo'n complete Auronde slaapt u gewoon lekkerder - en stapt u elke ochtend heerlijk fit uit bed. Auping nights, Better days Vanaf €1.390 Compleet met s^Éwfhffrqns 4e la Hoye i 34$, - Voordeel bij aankoop van een Auronde met een origineel Auping kwaliteitsmatras, vraag Raar de actlevoorwaarden in de www.auping.nl (11.00-17.00 uur) Oranjestraat 64, 3111 AP Schiedam, tel {010} 426 8? 17 www.chriscoppens.nl (nfoldchriscoppens.nl Geopend: Dinsdag t/m wijdag 9:00 - 17:30 uur Zaterdag 9:00 - 17:00 uur Koopavond'op afspraak Iedere 1* zondag van de maand KOOPZONDAG FixPlan is een jonge onderneming met ca 45 medewerkers, die belast zijn met het dagelijks en planmatig onderhoud van ca. 20.000 woningen en gebouwen in de regio Rotterdam. Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar een Loodgieter - fulltime m/v Wat wij vragen: afgeronde opleiding op VMBO-niveau; praktijkgeschoold en aanverwante cursussen; goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; bereid om de handen uit de mouwen te steken; in bezit van VCA; in bezit van rijbewijs B-E. Allround onderhoudstimmerlieden - fulltime m/v Wat wij vragen: afgeronde opleiding op VMBO-niveau; praktijkgeschoold en aanverwante cursussen; goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; bereid om de handen uit de mouwen te steken; in bezit van VCA; in bezit van rijbewijs B-E. Tegelzetter/stucadoor - fulltime m/v Wat wij vragen: afgeronde opleiding op VMBO-niveau; praktijkgeschoold en aanverwante cursussen; goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; bereid om de handen uit de mouwen te steken; in bezit van VCA; in bezit van rijbewijs B-E. Electricien - fulltime m/v Wat wij vragen: afgeronde opleiding op VMBO-niveau; praktijkgeschoold en aanverwante cursussen; goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; bereid om de handen uit de mouwen te steken; in bezit van VCA; in bezit van rijbewijs B-E. Wat bieden wij? Een open en informele werksfeer, waar eigen initiatief en ondernemerschap worden gestimuleerd. Goede beloning conform (werk) ervaring en scholing. Solliciteren: Geïnteresseerd? Dan ontvangen wij graag je sollicitatie met uitgebreide CV, uiterlijk voor 29 april 2006. Voor meer informatie over deze functies kun je contact opnemen met Kim Toussaint, telefoon 010-411 58 70. E-mail: kim.toussaint@fixplan.nl Contactgegevens: FixPlan BV, t.a.v. mw. K. Toussaint, Postbus 3014 AA, 3003 AA Rotterdam. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 14