De Wissel is op zoek naar vrijwilligers w Gom - - r "'r ir randstad Politie grijpt in bij ruzie jij zoekt iets dicht bij huis wij zijn altijd in de buurt kijk voor meer banen op www.randstad.nl Facilicom Services Group, één van de grootste dienstverleners op facilitair gebied in Nederland. Facilicom Services Group bestaat o.a. uit verschillende ondernemingen o.a. op het gebied van horecadiensten, beveiliging, schoonmaak onderhoud, cateringbeheer, uitzendwerk, bouwkundig en technisch onderhoud en main- contracting. Het leveren van facilitaire diensten is onze kernactiviteit. Daarmee nemen wij op grote schaal de facilitaire zorg uit handen van onze opdrachtgevers, zodat zij zich geheel kunnen richten op hun eigen core business. Gom Horecadiensten BV is al lange tijd een landelijke serviceorganisatie voor het installeren en onderhouden van bier- en frisdrankinstaliaties. Tot de groep van Gom Horecadiensten behoren: Gom Tapwacht en Oomen Koeltechniek Schiedam BV. Voor ons vestigingskantoor Gom Horecadiensten zijn wij op zoek naar een: TECHNISCH WERKVOORBEREIDER (PLANNER) (FULLTIME) DE FUNCTIE: U verzorgt de dagelijkse inroostering c.q. planning van onze districtstapwachters, evenals andere algemene administratieve werkzaamheden. Bij afwezigheid van collega planner, het plannen van de Oomen monteurs. Coördineren en voorbereiding projecten. Controleren werkbonnen. Zorgen voor een correcte telefoonafhandeling - doorverbinding met interne en externe medewerkers. Aanmelden nieuwe klanten. Klachtenafhandeling en -registratie. Verricht consignatiediensten. COMPETENTIES: Resultaatgerichtheid. Initiatief (zelfstandigheid/pro-actief handelen). Betrouwbaarheid. Zorgvuldigheid/accuratesse. Plannen organiseren. Stressbestendigheid. FUNCTIE-EISEN: U beschikt over een MBO werk- en denkniveau (MTS). U beschikt over een technische affiniteit. U beschikt over organisatorische, administratieve capaciteiten en het hebben van planningservaring is een pre. U heeft een technische commerciële achtergrond. U heeft ervaring met MS Office. U bent een teamworker: U bent een servicegerichte persoonlijkheid met een groot inlevingsvermogen. U heeft een gezonde dosis enthousiasme. U bent taak- en tijdflexibel. Een collegiale instelling en klantgerichte houding beschouwen we als vanzelfsprekend. WIJ BIEDEN: een leuke baan in een prettige werkomgeving; goede arbeidsvoorwaarden. REAGEREN? Heeft u een flexibele en serviceverlenende instelling? Schrijf dan uw sollicitatiebrief met CV naar Gom Horecadiensten BV, t.a.v. de heer F. van Dijk, Postbus 234, 3100 AE Schiedam of per e-mail: fvdijk@tapwacht.nl. Voor eventuele vragen kunt u natuurlijk nog even bellen, tel. (010) 245 20 82. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. www.facilicom.nl Horecadiensten de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 12 april 2006 - Pagina 38 I naast mijn bed toch bijblijven op school en met myn ouders prater, postzegels als ik door zin in heb. Het maakt dat tb me Meer dan een postzegel voor kinderen door kinderen op onze web"1*—-J1 kinder v.kinderpostzegels.nl hoogstpersoonlijk algemeen Angela Wêndriks en Jolanda Mos (010)204 23 13 Stadserf 46-48 Schiedam medewerkers klanttest OV-chipkaart m/v wij zoeken voor vrijdag 28 april 2006 meerdere medewerkers klanttest OV-chipkaart. Op deze dag wordt je ingezet om de gebruiks vriendelijkheid van de OV-chipkaart te onderzoeken en zul je zelfstandig een aantal opdrachten met de OV-chipkaart uitvoeren zoals opladen, inchecken, enz. Wij zoeken bij voorkeur kandidaten woonachtig in Schiedam en omgeving, omdat het treinstation Schiedam Centrum de start- en eindlo- catie is. Ben je vrijdag 28 april beschikbaar en op zoek naar een leuke opdracht? Neem dan contact met ons op! angela.wendriks@nl.randstad.com machinebediende m/v Voor een internationale groot handel in groenten en fruit in Maasland zoeken wij een machinebediende. Heb je technisch inzicht, ben je gemotiveerd en beheers je de Nederlandse taal goed, dan is dit de perfecte baan voor jou. De werkzaamheden bestaan uit het verhelpen van kleine storingen, het vervangen van folie, het aansturen van medewerkers en het verlenen van hand- en spandiensten. Wil jij 38 uur per week verspreid over 7 dagen in dagdiensten werken? Bel dan snel! laura.blondeau@nl.randstad.com industrie Laura Blondeau (010)445 00 25 Hoflaan 49 Vlaardingen Buurtkat Arie is zonder het zelf te weten onderwerp geworden van een documentai- SCHIEDAM - Buurtkat Arie is, zonder het zelf te weten, de ster geworden van een artistieke docu mentaire. Zijn handel en wandel is door kunstenaar Bram Uil vastgelegd. De première van 'Arie: Het fenomeen' is vanavond in het filmhuis. Het begon eigenlijk ge woon als een test. Bram Uil had zijn schoudercamera vervangen door een kleine camcorder. Om de nieuwe camera te testen liep hij een tijdje achter Arie aan. De 169 flarden, die dat op leverde, werden door vi deomaker Piet Meeuwsen gemonteerd tot een heuse film. Piet Legerstee com poneerde de muziek. Bram Uil (58) maakte 16 films van uiteenlopende aard en meestal voor een beperkt publiek. Volgens de kunstenaar is kat Arie bekender dan hij zelf. Op maandag 17 april is er een marathonvertoning van 15.00 tot 24.00 in Café 't Weeshuis aan de Lange Achterweg 18. SCHIEDAM - Wat is De Wissel? De Wissel is een project van de kerken, die zijn aan gesloten bij de Raad van Kerken in Schie dam. De Wissel wil een plek zijn, waar mensen kunnen binnenlopen voor infor matie, ontmoetingbezinning, wat te le zen of zo maar voor de gezelligheid. Een soort huiskamer van de kerken. Een in loophuis, dat openstaat voor iedereen. Op dit moment is de Wissel geopend op dins dag-donderdag-en vrijdagmiddag van 14- 16 uur. De deur staat letterlijk open:Broersveld 123. De gastvrouwen zullen enthousiast vertellen over hun vrij willigerswerk. Inlichtingen bij de heer B.Kaptein, tel.010-426 34 21of bij me vrouw Y.Jongepier tel.010-426 39 55. De Wissel heeft ook een website, die regelma tig wordt uitgebreid of vernieuwd. www.dewissel-schiedam.nl. Butler Nederland B.V. verhuurbedrijf voor feest, horeca en evenement zoekt voor haar filiaal aan de Philippusweg 14-16, 3125 AS Schiedam een I Fulltime Commercieel Medewerker Binnen/Buitendienst 40 uur p.wk. HBO opleiding. Commerciële/computer ervaring is een pré. Leeftijd 30-35 jr. en in het bezit van rijbewijs B Schriftelijke reacties richten aan afdeling Personeelszaken. SCHIEDAM - Twee mannen hebben maandag middag voor de nodige opschudding gezorgd op de JA Alberdingk Thijmstraat De twee hadden onenigheid gekregen over vermoedelijk een zake lijk geschil en bedreigden elkaar zowel met een mes als verbaal. De twee, 37 en 42 jaar oud, werden aangehouden en overgebracht naar het politiebu reau, waar zij werden ingesloten. De twee messen werden in beslag genomen. Hallo planner! Afspraak plannen? Ben jij die slimme planner die vraag en aanbod in de zorg naadloos matched? Kijk voor meer informatie op www.tnwn.nl of bel (010) '246 35 00 en vraag naar Heieen van Leeuwen of Karin van Dijk. Administratieve kanjer gezocht! Ben jij die ervaren administratieve MBO-er die van afwisseling houdt? Kijk voor meer informatie op onze site www.tnwn.nl of bel (010) 415 75 11 en vraag naar Jan Dolfing.

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 38