sis siSS1 ssêHHc 1 wonenle Tafelen op eigen creatie rieur Badeninlicht Oneindig en vruchtbaar geel Sfeermaker met persoonlijk tintje Metamorfose voor het huis - fSSST klrrgebeld W°rden met °73 dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad WONEN woensdag 12 april 2006 - Pagina 43 De paasdagen worden steeds meer een mo- ment van gezellig A samenzijn met vrienden of fa- milie. Bolletjes-op- pot zoals narcissen of tulpen horen hele maal bij het voorjaar en maken de paassfeer compleet Het ei is in veel culturen een symbool van on eindigheid en vruchtbaarheid. Geel is daarom dé kleur voor paasdeco- raties, maar bloembollen zijn er in alle vormen en kleuren. Waar je ook voor kiest, zorg voor een kleurrijke pot of - heel trendy - een knalgele boodschappentas. Het gezamenlijk aan tafel eten wordt weer steeds popu lairder en dus is er ook een groeiende aandacht voor de aankleding van de ontbijt-, lunch en/of dinertafel. Die wordt al snel bijzonder door het gebruik van placemats. En dan vooral het gebruik van hele persoonlijke place mats. Moeilijk om te maken? Welnee! In de Gallery is er ruimte voor vier foto's, tekeningen, gedichtjes etc. De placemats zijn te koop op www.abodee.nl Een muurschildering is een unieke blikvanger in het interieur, een sfeermaker met een persoonlijk tintje. Een stuk muur, omgetoverd tot een blauwe Medi- terranee zee, een Toscaans landschap met olijfbo men of een blauwe wolkenlucht, waarbij je heerlijk j weg kan dromen.... Een muurschildering is een perfect idee onyrüjuis te onderscheiden van alle andere interieurs. Van kinderkamer tot woonkamer tot slaapkamer, maar ook leuk voor horecagelegenheden of op kan toor. Naast muren kan je ook denken aan plafondschilde ringen, sfeervolle geschilderde details op kastjes, stoelen en tafels. Kijk voor meer informatie op www.artmosphere.nl Klimplanten hebben het grote voordeel dat ze weinig bodem ruimte vragen, maar daarboven een enorme natuurlijke weelde tentoonspreiden. Als ze zich maar ergens aan vast kunnen houden om naar de zon te klim men. Prachtig in grote tuinen, maar absoluut onmisbaar in kleine, waar er gewoekerd moet worden met de leefruimte. Waar ze over hoeken en randen heen mogen groeien, verdoeze len ze strakke lijnen, waardoor de tuinruimte groter gaat lijken. Saaie muren en schuttingen worden opeens levende panelen en met lange ranken aan pergo la's vormen ze groene en bloei ende lijnen in de lucht. Bijna iedereen die aan klimplan ten denkt, denkt eerst aan de al tijdgroene klimop, maar meteen daarna aan Clematis, waarvan de echte bosrank zelfs bij ons in heems is. Ook uit Europa komt de zeer winterharde Clematis al- pina die al in april-mei bloeit. vf™, de badkamer in volle sterkte Via de lichtdoorlatende decoratieve Swï£ sTo?e8n Tlegelglas WOfdt de badkamer bij ge Als je van plan bent om je huis te verkopen, kan het inschakelen van een verkoopstyliste een grote invloed hebben. Een verkoopstyliste zorgt ervoor dat het huis zo goed mogelijk wordt gepresenteerd, wat de verkoop versnelt. Door de toegevoegde meer waarde kan er zelfs een waardestijging ont staan. Samen met de bewoners worden de positieve en negatieve aspecten van het huis besproken en een adviesrapport gemaakt, waarin duide lijk staat aangegeven wat de verkoper kan ver anderen aan het huis, om tot een zo ruimtelijk, fris en overzichtelijk interieur te komen. Door kleine veranderingen zoals kleur, vorm, accessoires, planten, een herindeling van het li meubilair en eventueel opruimtips wordt snel een nieuwe sfeer gegeven. Eventuele accessoi res die worden aangeschaft, worden afge stemd op het interieur van het nieuwe huis, zodat het geen zinloze investering is. I Kijk voor meer informatie op 1 www.QcreationZ.nl.

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 43