ro jindgjijk op elke ondergrond kijkenkiezenkopen in het klein De tijd vliegt écht Snelle knock-out ook in de slaapkamer^ dé Weekkrant] Het Nieuwe Stadsblad GADGETS Woensdag 12 april 2006 - Pagina 46 Na een veel te lange winter, is de tijd om de ska tes aan te trekken weer aangebroken. Zolang de weersomstandigheden en daarmee de onder grond goed blijven. Dat wil zeggen, zolang je op pad gaat met normale inline-skates, skeelers of rolschaatsen. Wie onder alle omstandigheden op pad wil, bindt een paar Skorpion Multi-Terrain Quad Skates onder. Gekker, spectaculairder en extremer. In steeds meer sporten blijken mensen daar meer en meer behoef te aan te hebben. En fabri kanten spelen hierop in door het ontwikkelen van speciale off-road modellen. Met de Skotpion Multi-Ter rain Quad Skates worden de grenzen van het skaten ver legd. Naast de traditionele ondergronden worden nu ook diverse onverharde ter reinen toegankelijk voor skaters. De grote, brede wielen plus de brede wielbasis van de Skorpion Multi-Terrain Quad Skates bieden on overtroffen stabiliteit en ge bruikersgemak. Het revolu tionaire QuadCoilTM ve ringssysteem zorgt voor op timale controle en stuurei- genschappen. De skates zijn leverbaar in twee uitvoeringen. Small voor schoenmaat 34 tot en met 39 (99,95 euro). Large voor schoenmaat 40 tot en met 45 (109,95 euro). De verstelbare voetplaat maakt de skates geschikt voor ie dere schoenmaat. Ideaal dus voor opgroeiende kin deren en diegene die de skates samen met anderen willen gebruiken. Geschikt voor de recreatie ve skater die wat bijzonders zoekt, voor de avonturier die steeds een stapje verder wil en voor iemand die wel eens wat anders wil dan zijn of haar gebruikelijke oefe ningen in de sportschool. De Skorpion Multi-Terrain Quad Skates heeft het alle maal in zich. Meer informatie op de site www.skorpionskates.com Hoe lang de bokspartij kan duren is maar de vraag. Maar van een artikel dat van dit soort blik is gemaakt, verwacht je ook niet zoveel. En wat kan je ook gebeuren? Dit volstrekt zinloze maar o zo leuke stukje blik ken speelgoed uit India kost maar 2 euro. Verkrijgbaar via www.rockingstone.nl. Met zijn 49cc, 1 cilinder, 4-takt motor en zijn echte off-road banden is de Mini Quad hele maal klaar om eens flink te crossen. Niet op de openbare weg, want daar is hij niet toege staan. Maar er zijn genoeg ter reinen te bedenken waar deze oerdegelijke maar ijzersterke Mini Quad zich kan uitleven. Voorzien van een sportuitlaat laat hij zich trouwens ook flink horen. De Mini Quad is overigens niet zo mini dat alleen kinderen van dit 'speeltje' kunnen genieten, zo wordt op www.teledirect.nl vermeld. Ook volwassenen kunnen met de Mini Quad het crosshart ophalen. Meer dan 100 kilo kan deze rode rakker echter niét aan. Hij rijdt 1 op 30 (benzine) en beschikt over een 4,5 liter tankinhoud. De Mini Quad kost 395 euro, exclusief 40 euro verzendkosten. Mensen permanent observeren is sinds Big Brother al niets nieuws meer. Maar wie dacht dat daarmee het gekste wel zo ongeveer was bereikt, heeft het mis. Onder de naam Antworks Illuminated wordt nu een arti kel op de markt gebracht, waar mee 24 uur per dag mieren in de gaten gehouden kunnen wor den. De Antworks is een container bakje met daarin doorzichtige gel, waardoor je alle bewegin gen van mieren kunt volgen. De gel dient tevens als voeding en vocht voor de mieren. Omdat het aquarium onderin is voor zien van blauwe ledjes, zijn de mieren ook 's nachts goed zichtbaar, 's Nachts schaapjes tellen wordt overbodig als je eenmaal in het bezit bent van dit futuristisch ogende aquari um. De Antworks Illuminated verkrijgbaar via internetsite www.gadgetplaza.nl en kost 34,95 euro. De tijd vliegt. Dat weten wmmmmm we in deze jachtige tij- HH den allemaal. Met de Xp 3 Clock wordt het I vervliegen van de tijd I ook nog eens inzichte- I lijk gemaakt. Behalve fi I guurlijk vliegt de tijd ook letterlijk. De gebruiker stelt zelf de tijd in en laat deze met een leuke animatie door de lucht heen zwe- ven. Het is ook mogelijk J een leuk berichtje in te Jg, mé stellen en deze weer te geven. In totaal kun je er vier verkrijgbaar met rode en met verschillende berichten in op- blauwe LED s. slaan. Weer eens iets heel De Xp3 Clock is verkrijgbaar anders dan de ouderwetse via www.gadgetplaza.nl en klok aan de muur. De klok is kost 69 euro. Bij sommige feestjes is Twister nog altijd populair. Maar behalve met kleren aan, kan dit spel ook goed zónder kleren worden ge speeld. Vandaar dat het nu ook naar de slaapkamer wordt verplaatst. Dankzij dit stijlvolle dek bedovertrek kan het in de slaapkamer gespeeld wor den zonder, helemaal niet raar! De afmetingen van het Twister-dekbed zijn 200 x 200 en de draaiwielen zijn vervangen door een soort van stof gemaakte dobbelstenen. Het dek bedovertrek is compleet met twee kussenslopen. Te koop via www.megag- adgets.nl voor 49,95 euro.

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 46