Spare Rib Express: Your Favourite Meatpoint J v- Bestellen dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 19 april 2006 - Pagina 11 Muziekfeest in de stad DOOR KIM VAN DER HORST SCHIEDAM - De opening van het nieuwe muzikale seizoen op zaterdag 22 april, wordt een ware bele venis. Schiedamse mars-, show-, en harmonieorkes ten geven de stad die dag een vrolijke teint. Initiatiefnemers Benjamin Brussaard en Gerrit Akkerman van de Rijnmond Band, hebben samen met Algemeen muziek- overleg Schiedam (Amos), deze happening voorbereid. "Al vanaf mijn geboorte loop ik achter het korps aan. Het is mijn lust en mijn leven", vertelt Brussaard. "Wij willen vooral de jongere generatie laten zien dat er meer is dan computerspelle tjes en televisie." De aftrap is om 12.00 in het winkelcentrum Hof van Spaland. Een unieke straat parade van mars- en showor kesten door de binnenstad be gint om 13.30 en duurt naar ver wachting tot 15.30 uur. Vanaf de Nieuwstraat lopen de orkesten al spelend naar het museum plein, de Korenbeurs, Koemarkt en het Stadhuis op de Grote Markt, alwaar ze 10 minuten halt zullen houden om te laten zien en horen wat ze in huis hebben. Daarnaast spelen er de gehele middag bij de Koemarkt en de St. Janskerk harmonieor kesten. Deelnemende vereni gingen zijn: Ambrosius, Harpe Davids, Gusto, Rijnmondband, Jeugd-Rijnmondband en Rijn mond band -3, Juliana en OBK. Richard Groenendijk was al eerder te zien tijdens de Nacht van het Cabaret in het Fortis Theater aan de Schie. Nu heeft hij het podium voor zichzelf. Voorstellingen van de Rotterdammer zijn altijd één groot feest en hij heeft nog wat te melden ook. Zeker niet de zoveelste cabaretier, maar een personality die zijn vak verstaat. Deze voorstel ling is een trip door de belevingswereld van een bevlogen jongen. Een trip die meestal diep in de nacht eindigt in het ontnuchterende tl-licht van een louche chinees eethuis...Te zien op 26 april 20.15u. (foto: Patrick Bras) Schiedammers verhuizen SCHIEDAM - Ondanks een klein geboorteoverschot is het aantal inwoners van Schiedam in maart gedaald met 92 personen. Dit wordt veroorzaakt door het aantal mensen dat de stad verlaat, ongeveer honderd meer dan het aantal nieuwe inwoners. De stad telt nu 75.248 inwo ners. Nieuwe voorzitter Vlietland Ziekenhuis SCHIEDAM-De heer ir.G.J. van Zoelen (58) is per 1 juli 2006 benoemd tot voorzitter van de Raad van Bestuur van het Vlietland Ziekenhuis. De afgétopen vijf jaar heeft de heer van Zoelen de functie van lid van bet College van Bestuur van de Mondriaan Onderwijsgroep in Den Haag bekleed. Hieraan voor afgaand heeft hij diverse di rectiefuncties gehad in de privaat/publieke sector, met name op het terrein van het personenvervoer. Vanaf 1 mei 2006 zal Van Zoelen één dag per week besteden aan kennismaking. Vandalen in de kraag gevat SCHIEDAM - Twee tieners hebben vorige week aan de burgemeester Van Haaren- laan een brandblusser gesto len van een asfalteermachi- ne. De inhoud van de blusser spoten ze leeg op straat. De politie trof de knapen, een 14-jarige Schiedammer en een 15-jarige Rotterdammer, aan in de nabije omgeving en heeft ze meegenomen naar het bureau. "Zo lekker eet je nergens" VLAARDINGEN - Geen zin in koken? Maar wel lekkere trek? Geen probleem. Mexi caanse taco's, shoarma, piz za, chinees.Even bellen en je hebt binnen de kortste tijd wat lekkers op je bord. De markt speelt slim in op de luiheid en eetlust van de consument. Natuurlijk is zo'n bezorgdienst heel wat anders dan eten in een res taurant, maar er zitten ook voordelen aan. Je bepaalt zelf de muziekkeuze, de tv kan ongestoord aan en je hoeft je niet persé in nette kledij te hijsen. Wat wel een hele belangrijke rol speelt, dat is de smaak en de tem peratuur van het eten. Bij Spare Rib Express in Vlaar dingen weet men er alles van. "Het eten moet snel gebracht worden, het moet lekker én warm zijn", zegt Desmond En gelen een bekende naam in de horeca. "Wie met Spare Rib Ex press belt, hoeft daar niet over in te zitten. Binnen no-time staat er een verrukkelijke maal tijd op tafel. Gratis per auto of scooter thuisbezorgd in een warmte-isolerende verpakking. Dus gloeiend heet op tafel. En, de klant hoeft er verder niets aan te doen. Smakelijke, gegril de kippenbouten, heerlijke kip saté met kroepoek, zalmmoot en niet te vergeten diverse spa- reribs zijn onze specialiteiten. Neutraal, Hot, Sweet of BBQ, maar liefst 650 gram... Om je vingers bij af te likken" "En welk menu de klant ook kiest, je krijgt er altijd een sala de, één of twee sauzen en een gepofte aardappel met kruiden boter bij. Echt, zo lekker eet je nergens". Spare Rib Express doet het fantastisch in Vlaardin- gen, maar ook in andere delen van het land is de bezorgdienst "hot". "Spare Rib Express be staat al een tijdje en is in 1992 begonnen in de Amsterdamse Galvanistraat", vertelt Des- mond Engelen. "De oprichters Remco Robelus en Astrid van Beusekom werkten een aantal jaren aan het ontwikkelen van een goede uitstraling, kwali teitsproducten en aan een opti male communicatie met de klanten. Al snel bleek dat het concept prima geschikt was voor een franchiseformule en dus opende Spare Rib Express in 1995 twee "pilotstores". Een tje in Purmerend en één in Haarlem. Dat was gelijk een groot succes. Het hek was van de dam en binnen drie jaar tijd werden er maar liefst 12 fran- chisezaken door geheel Neder land geopend. De groei gaat nog steeds door. Nu zijn er maar liefst 28 filialen in Neder land en de 29e en 30e in Zwolle en Apeldoorn staan er aan te komen. "Dat zegt genoeg over het succes van de formule". Spare Rib Express Vlaardingen bestaat 31 Maart precies 2 jaar en is gevestigd aan de Schie- damsedijk 52 J op het bedrijven terrein Benelux Workpark. Daar heeft Desmond Engelen de be schikking over een moderne keuken, voorzien van de laatste snufjes en worden de menu's elke dag vers bereid. Controle is er ook. "Natuurlijk komt de Keuringsdienst van Waren hier over de vloer, maar we hebben zelf ook een onafhankelijk con trolebureau dat regelmatig proeven komt nemen. Dat is een bewuste keus. Alle Spare Rib Express filialen moeten na melijk aan de zwaarste hygiëne- eisen voldoen. Wij staan garant voor 100% verse kwaliteitspro ducten zodat de klant altijd een smakelijke maaltijd thuis be zorgd krijgt". "En over bezorgen gespro ken... We bezorgen niet alleen in Vlaardingen, maar ook in een brede straal daar omheen. We zitten zelfs in Hoogvliet, Maasland, Maassluis, Pernis, Poortugaal, Rhoon, Schiedam en Spijkenisse. Ook dat maakt Spare Rib Express tot "Your Fa vourite Meatpoint". Steeds drukker Navraag leert dat Spare Rib Ex press ook voor een lekker toetje kan zorgen. "Wij verkopen ook ijs. De ijsjes van Ben Jerry's zijn het allerlekkerst en verkrijg baar in tal van heerlijke smaken. Ook frisdrank, bier, rode of wit te huiswijn hebben we in huis. Daf maakt een menu helemaal compleet. Een reden temeer om een telefoontje te wagen aan de Spare Rib Express". "Zonder flauwekul, wij maken onze woorden meer dan waar", aldus Engelen. "Geen wonder dat we het steeds drukker krij gen. De mond-tot-mondrecla- me doet uitstekend z'n werk. In het begin wist niemand wat Spare Rib Express precies was, hoe we werkten en waar we za ten maar dat is inmiddels wel veranderd mede door de num mer 1 notering in het populaire programma "de Smaakpolitie" van november 2005. Spare Rib Express heeft naam gemaakt en doet steeds vaker van zich spre ken. Your Favourite Meatpoint? De Spare Rib Express. Die komt gewoon bij je thuis. Alhoewel wat heet gewoon... Zo lekker eet je nergens!" Bestellen kan via het num mer 010-2341015 of online via www.spareribexpress.nl. We zijn dagelijks geopend van 17.00 tot 21.00 uur.

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 11