Geslagen door je verkering Vlietland Goedkoop op stap met de bus Fietsen door de regen Bedankje burgemeester Kraambeurs Zaterdag 22 april Ervaren reisadviseurs m/v Ervaren officemanager m/v Simonis Techniek B.V. ENTHOUSIASTE SERVICE-MONTEUR dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 19 april 2006 - Pagina 22 SCHIEDAM - Om de bus aan trekkelijker te maken heeft ver voersmaatschappij Connexxion een niéuwe gezinsdagkaart geïntroduceerd. De Buzzer, die speciaal bedoeld is voor ouders met jonge kinderen. De dag kaart kost tien euro en daarmee mogen twee volwassenen, sa men met maximaal drie kinde ren (tot 11 jaar) de hele dag rondtouren. Enig nadeel is dat de Buzzer alleen geldig is in de provincie Zuid-Holland. Er zijn wel enkele uitzonderingen. Zo is het mogelijk de interliner 370 naar Amsterdam te nemen of met buslijn 104 een dagje Re- nessete doen. Meer info op www.connexxion.nl/buzzer. Deze foto is gestuurd door Naomi den Hartogh: Het was nog geen tien uur in de ochtend en het regende onophoudelijk. Van uit een bushokje heb ik deze jongens weten vast te leggen, fiet send door de regen, op weg naar de hockeyvelden. SCHIEDAM - Stadsgenoot M. Holthuijsen heeft met gevaar voor eigen leven een 2-jarig kind gered uit een brandend huis in Nieuwland. Hij werd hiervoor persoonlijk bedankt door burge meester Scheeres. Roze en blauw met gevarieerd aanbod van presentaties en producten. van 10.30 uur tot 16.00 uur Vlietland Ziekenhuis Vlaardingen (via hoofdingang) Presentaties over: Borstvoeding Bevallen in het ziekenhuis Bevallen thuis De doorlopende presentaties worden verzorgd door een gynaecoloog, verloskundige, lactatiekundige en kraamverpleegkundige. Verder kunnen we u in een nagebootste verloskamer van alles vertellen over de zorg op de verloskamer en zal een kinderverpleegkundige u antwoord geven op vragen rondom de zorg voor uw kind. Standpresentaties: Baby- en kinderverzorging Baby-en kinderkleding Kinderopvang Kraamzorgcentra Kraamcadeautjes N.B.; De toegang is gratis. Aankopen bij de stands kunnen alleen contant worden afgerekend. www.vlietland-ziekenhuis.nl Bingo in De Erker SCHIEDAM - Elke 2e en 4e woensdag van de maand is er in wijkcentrum De Erker een gezellige Bingo van 19.30 - 22.00 uur. Het is een bingo met verrassende en leuke prijsjes. Meespelen kost 6 eu- Fietsendief loopt tegen de lamp SCHIEDAM - Gestolen goed gedijt niet, zelfs als het om een fiets gaat. Dat heeft een 37-ja- rige Vlaardinger vorige week ondervonden. De man had een tweewieler gestolen in de Aleidastraat. De politie kwam er al snel achter dat hij een woning aan de A. Muijsstraat was binnengegaan en nam hem mee naar het bureau. SCHIEDAM - Mishandeld door je partner, het gebeurt al op jonge leeftijd. Reden waarom de GGD Nieuwe Waterweg Noord een speci aal project is gestart om re- latiegeweld onder tieners tegen te gaan: Loving me, loving you. Schokkende cijfers: één op de vijf jongeren heeft in de verke- ringstijd te maken met relatie- geweld, ook wel verkeringsge- weld of dating violance ge noemd. En dat kan later uit groeien tot structurele mishan deling van de partner. De daders zijn zowel jongens als meisjes. Het verschil is dat jon gens meestal fysiek en seksueel geweld gebruiken en meisjes meer emotioneel geweld: bele digen, manipuleren en isoleren. Voortekenen Al in de beginperiode van een relatie zijn er voortekenen zichtbaar die wijzen op een pro blematisch verloop van de rela tie en gewelddadig gedrag van de dader. Het is voor tieners be- Voor deze functies zijn we op zoek naar fulltime medewer kers die de juiste vak diploma's bezitten. Uiteraard heb je een commerciële klant gerichte instelling en een goede uitdrukkingsvaardig heid in woord en geschrift in zowel Nederlands als Engels. Spreekt één van deze functies je aan en ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging, stuur dan je sollicitatiebrief met c.v. naar: Toerkoop Reisburo de Jong Sandra de Ruiter Postbus 30 2980 AA Ridderkerk E-mail: sderuiter@dejongtours.nl www.persoonlijkopreis.nl langrijk om die signalen te her kennen en te leren om hun ei gen grenzen te stellen, volgens de GGD. Het project 'Loving me, loving you' moet verkeringsgeweld be spreekbaar maken onder jonge ren van het VMBO. Middels speciaal lesmateriaal en rollen spellen, leren de tieners wat re- latiegeweld is en hoe ze ermee om moeten gaan. Er wordt een theaterstuk ingestudeerd en er zijn workshops met video. Ook de ouders en docenten worden bij het project betrokken. Landelijk Het project is van start gegaan in de tweede klassen van alle VMBO scholen in Schiedam, Vlaardingen en Maasssuis. Na gebleken succes is het lesmate riaal is nu ook landelijk beschik baar. Doel van het project Loving me, loving you is voorkomen dat verkeringsgeweld uitgroeit tot structureel relatiegeweld. Uit onderzoek blijk dat huiselijk ge weld al in de verkeringstijd be gint, als dader en slachtoffer nog tiener zijn. Vreemde handel SCHIEDAM - Bij de flats aan de Alphons Ariënsstraat ver dwijnen sinds februari de ij zeren op- en afrijplaten voor invalidevoertuigen. Dit blijkt het werk te zijn van een 43- jarige Schiedammer. De man is vorige week aange houden door de politie. Jeugddienst over bezieling SCHIEDAM - In de Magnalia Dei kerk wordt 23 april een speciale jeugddienst gehou den. De dienst begint om 10.00 uur en zal gaan over het onderwerp bezieling. Hindoestaans nieuwjaar SCHIEDAM - Naar aanlei ding van het Hindoestaans Nieuwjaar wordt zaterdag 22 april een Culturele Nieuw jaarsontmoeting gehouden in wijkcentrum De Blauwe Brug. Het programma is ge organiseerd door de werk groep Akaram Tamil Payila- kam. Naast het culturele feest wordt ook aandacht be steed aan participatie en in tegratie van de Tamils. Be langstellenden zijn welkom van 18.00 - 22.30 uur. Infoavond reuma patiënten SCHIEDAM - De Reuma Pa tiënten Vereniging Nieuwe Waterweg Noord houdt van daag (19 april) een info avond over artritis psoriatica en artrose. Gastspreker is reumatoloog Dr. Gerards. De avond begint om 19.00 in de Magnalia Déikerk. TOERKOOP Reisburo de jong Voor onze vestigingen in Naaldwijk, Schiedam en Den Haag (Loosduinen) zijn wij op zoek naar: Daarnaast zoeken we voor onze vestiging Den Haag (Frederik Hendriklaan) een: Toefkoop Reisburo cfe Jong is een reisbureauketen met 27 vestigingen in WesMSrafaarït, GrootRottertktfn en regio Haaglanden. Er werken op dit moment 100 enlfeousiasje medewerkers dagelijks aan het succes van de onderneming. Berkenwoudestraat 22 - Rotterdam-Zuid Vraagt voor spoedige indiensttreding een full-time: voor het keuren, demonstreren en repareren van hydraulische en pneumatische spuitapparatuur, compressoren, hogedrukreinigers, elektrische schuurmachines, heteluchtapparatuur, klimmateriaal e.d. Wij vragen o.a.: relevante opleiding en ervaring flexibele, commerciële, klantvriendelijke en collegiale instelling rijbewijs BE Wij bieden: prettige werksfeer goed salaris opname in pensioenfonds (bestel)auto van de zaak Heeft u belangstelling en beantwoordt u aan de gestelde vragen, schrijf dan eigenhandig een sollicitatiebrief met volledige C.V. aan de directie van Simonis Techniek B.V., Postbus 91001, 3007 MA Rotterdam aquisitie n.a.v. deze advertentie wordt beslist niet op prijs gesteld Locatie Vlaardingen: Holysingel 3 3136 LA Vlaardingen Tel. (010) 249 30 00 Locatie Schiedam: Burg. Knappertlaan 25 3116 BA Schiedam Tel. (010) 204 40 00 Locatie Maassluis: Gezondheidsgebouw De Vloot 206 3144 PK Maassluis Tel. (010) 59218 22

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 22