Toename van blik in de stad Ik wil mijn grenzen verleggen Vedior Hargahoeve Huis met een tuintje Hoogheemraadschap van Delfland www.hh delfl an d.nl "Zinvol werk Medisch nucleair werker Apothekersassistent IC-verpleegkundige Technisch applicatie beheerder Incontinentie- verpleegkundige Doktersassistente Vedior Consulent Je vult je leven en dus ook je werk op jouw manier in. Je bepaalt zelf wanneer en hoe lang je wilt werken. En je kunt alle kanten op. Een Vedior consulent helpt je graag en zoekt samen met jou een baan die past bij je wensen, ambities en jouw manier van leven. Voor diverse grote interna tionale logistieke bedrijven in de regio Rotterdam, gericht op zeevracht, warehousing en distributie organiseren we een: Inschrijfdag Logistiek op zaterdag 22 april van 10.00-15.00 uur Locatie: De Meent 80-84, Rotterdam Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging in de logistiek? Vedior heeft een ruim aanbod van passende functies zoals ^expediteur, customer service medewerker, logistiek sales medewerker, export- of import medewerker, declarant, transportplanner en inkoper. Heb je een afge ronde opleiding op MBO- of HBO-niveau en heb je werkervaring in de logistieke sector? Kom dan naar de Logistieke inschrijfdag. Vergeet niet je CV en geldig identiteitsbewijs mee te nemen. Dan kunnen we direct voor je aan de slag. Ben je wel geïnteresseerd, maar kun je niet op zaterdag 22 april? Neem dan contact met ons op. We maken graag een andere afspraak met je om je mogelijkheden te bespreken. Wil je meer informatie over onze vacatures? Stuur dan een e-mail naar w.goedhart@vedior.nl. Logistiek The Better Match Rotterdam, Meent 80-84, tel (010) 240 55 60, vestiging.01Q9@vedior.nl de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 19 april 2006 - Pagina 23 Deze rode kater is 6,5 jaar en luistert naar de naam Poes. Het is een echte knuffelkat en hij kan goed opschieten met kinderen en andere katten. Wel wenst mijnheer een huis met een tuintje. Meer informatie bij dierentehuis Hargahoeve, tel 010- 4714151. SCHIEDAM - Schiedam is relatief een autoluwe stad, zo blijkt uit de statis tieken. Gemiddeld rijden in de Brandersstad 358 personenauto's rond per duizend inwoners, het landelijke gemiddelde is 429. Wel is het aantal personenauto's in Schiedam de afgelopen jaren gestaag toegenomen. In 1998 stonden 23.943 auto's geregistreerd, in 2005 is dat aantal gegroeid tot 26.991. Met name de Wijken West, Nieuwland, Woudhoek en Spaland/Sveaparken hebben meer blik gekregen. In andere wijken bleef het aantal personenauto's gelijk of nam de afgelopen twee jaar zelfs af. Opmerkelijk is dat de groei gepaard gaat met een vermin dering van het aantal ongevallen en gewonden in het verkeer. In 1998 vielen 21 gewon den in het Schiedamse verkeer en waren 2 doden te betreuren. In 2005 vielen ook 2 do den maar waren er 'slechts' 13 gewonden. Het aantal verkeersongevallen nam af van 21 naar 13. Het meest onveilige jaar in het overzicht, dat loopt van 1998 tot 2005, is het jaar 2000. Toen vielen er vier doden in het verkeer, 30 gewon den en werden 30 verkeersongevallen geteld. Water is van levensbelang voor mens en dier. Als vriend en vijand houdt water Neder land voortdurend bezig. De gevolgen van de klimaat verandering, zoals hevige buien en zeespiegelstijging, vragen om maatregelen die ervoor zorgen dat Nederland veilig en leefbaar blijft. Het Hoogheemraadschap van Delfland is een van de rj waterschappen die Nederland telt. De ruim 450 medewer kers van het Hoogheemraad schap van Delfland zetten zich in voor schoon water, sterke dijken en droge voeten. Het werkgebied van Delfland wordt begrensd door de Noordzee, de Nieuwe Water weg en de lijn Berkel en Rodenrijs, Zoetermeer en Wassenaar. Op 41.000 hectare wonen en werken ongeveer 1,4 miljoen mensen en zijn zo'n 40.000 bedrijven gevestigd. Daarmee is het gebied van Delfland een van de dichtstbevolkte en meest geïndustrialiseerde ge bieden van Nederland. Het gebied staat bovendien be kend om zijn intensieve glas tuinbouw. Delfland werkt zoveel mogelijk samen met iedereen die met water te maken heeft, en heeft oog voor de natuur. Het hoog heemraadschap beperkt zich daarmee niet tot de strijd tegen water, maar strijdt ook vóór het water. Want zonder water geen leven. AANKONDIGING VERGADERING VERENIGDE VERGADERING VAN DELFLAND 583793 Dinsdag 25 april 2006 zijn de openbare vergaderingen van de commissies van Delfland De commissies bereiden de besluitvorming van Delflands alge meen bestuur, de verenigde vergadering, voor. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen: 8.30 uur: commissie Waterbeheer - jaarrekening; - keuze voorgesteld peil peilbesluit Delflands Boezem; - visie op de afvalwaterketen (inclusief programmaplan); - waterparels. 14.00 uut: commissie Bestuur en Organisatie - jaarrekening. 19.30 uut: commissie Financiën - jaarrekening; - aanpassing kwijtscheldingsnorm van 90% naar 100%. Donderdag 11 mei 2006 om 9.30 uut is de openbare vergadering van de verenigde vergadering De verenigde vergadering is het algemeen bestuur van het Hoogheemraadschap van Delfland. Op de agenda staan onder meer de onderwerpen die hierboven bij de commissies staan vermeld. U bent van harte welkom de bijeenkomsten bij te wonen. Desgewenst kunt u inspreken. U kunt zich voor de commissievergaderingen aanmelden tot en met maandag 24 april 2006 tot 17.00 uur. Voor de vergadering van de verenigde vergadering kunt u zich aanmelden tot en met woensdag 10 mei 2006 tot 17.00 uur. Dit kan bij het secretariaat van de verenigde vergadering, telefoonnummer (015) 260 83 25. De vergaderstukken liggen ter inzage bij het Bureau Bestuurlijke en Juridische Ondersteuning. Op onze website kunt u de w-agenda en de vergaderstukken vinden, www.hhdelfland.nl/agenda De bijeenkomsten vinden plaats in het Cemeenlandshuis van Delfland, Phoenixstraat 32 in Delft. Delft, 18 april 2006 dat je goed doet" In onze organisatie is plaats voor: Nucleaire Geneeskunde, 32-36 per week Apotheek, 32-36 per week zwangerschapvervanging, It CG, 18-36 uur.per week juni t/m september Informatisering 8t Automatisering, 36 uur per week Urologie, fulltime/parttime mogelijkheden Urologie, 24 uur per week Kijk voor meer informatie over vacatures en opleidings mogelijkheden op onze website www.rdgg.nl of bel voor meer informatie met de afdeling P&O van de Reinier de Graaf Groep, 015-2603660. De Reinier de Graaf Groep is een groot regionaal ziekenhuis met vestigingen in Delft, Voorburg en Naaldwijk. Het ziekenhuis streeft met succes naar nationale en internationale erkenning voor het door haar gevoerde kwaliteitsbeleid en behoort tot de groep van topklinische opleidingsziekenhuizen. Ons motto is 'steeds beter', zowel voor patiënten als voor personeel. Reinier de Graaf Groep Ingezonden brief Spreeuwen Met verbazing las ik het Nieuwe Stadsblad van 5 april: luidruchtige valk jaagt spreeuwen weg. De valk was om te beginnen een havik en hij is zelfs niet in de buurt van de spreeu wen en de bomen geweest. De valkier parkeerde zijn auto op de Hoek Warande en Prins Mauritsstraat, recht tegenover ons huis. De vogel is er even uitge haald opdat wij, belang stellenden, hem konden bewonderen. De hele avond was er geen spreeuw te bekennen en de valkenier was zeker al een half uur op de terug weg naar Zuid Limburg toen de laatste spreeuwen van de kolonie kwamen aanvliegen en regelrecht op de bomen neerstreken. De volgende morgen zijn ze vertrokken en zoals te verwachten was, niet meer temggekeerd. Immers ie dere avond van die week kwamen steeds minder spreeuwen aanvliegen eq we hadden al uitgerekend, dat juist op die bewuste avond de laatste vogels zouden komen. Dus de ac tie 'Valkenier' was wegge gooid geld. M. TuMers-Van der Perk Weekkaart Eigen Werk SCHIEDAM - Wie eens wil proeven van verschillende creatieve activiteiten, kan bij Stichting Eigen Werk aan de Overschiesestraat een weekkaart kopen. Voor 20 euro kan je ver schillende lessen volgen zoals tekenen, aquarelle ren en pottenbakken. Inte resse? Bel. 4263569. Lijnbaanhal toch bomvol VLAARDINGEN - Hoewel het er lang naar uit zag dat het jaarlijkse toernooi van Trefpunt veel minder deel nemers zou trekken dan de aflevering van vorig jaar barstte de Lijnbaanhal met 69 schermers (46 op degen en 23 op sabel) uit zijn voe gen. Vanuit België meldde zich zelfs een delegatie. De toernooien hebben vooral een recreatief karakter, maar worden ook bezocht door goede schermers. Bij de degenschermers be haalde alleen Trefpunt- schermster Mady Hogen- boom de finale en werd derde. De eerste dame was Liesbeth de Bruyn (LUSV) en tweede werd Ans Me- chelaere (De Hallebar- diers/Belgie). Bij de heren won de Belg Werner Huys- mans. Koos Beke was best geklasseerde Trefpunt schermer. Ook bij sabel moest het voor Trefpunt vooral van de dames ko men: Lisette Scholte en Angeline Schoor werden tweede en derde. De eerste plaats was, net als vorig jaar, voor Sietske van der Werff (Pallos). Bij de heren werd in de finale de rang orde wat opgeschud, waar door de in de voorronden hoger geplaatste Dirk Baarendse (Cyrano/Bel- gie) werd verdrongen door Evert-Jan Smit (Pallos), die vierde werd. Eerste werd, zoals ook in 2005, Philip van Meer (Delft Fencing Club). Tweede werd zijn clubgenoot Willem Tuyn en derde Ton van Tricht

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 23