I m m voor de buis1 in Trainen kijkenkiez^kopen Aan de zuurstof na inspanning^ Stunten met een trapkart Spelletje vervangt vlieg Kauwgombal uit de spiegel Apparaat raadt elk voorwerp de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 19 april 2006 - Pagina 27 Er was al een vlieg die ervoor moest zorgen dat mannen bij het urinoir een beetje leerden richten. Ontwer per Marcel Neundörfer denkt echter dat er meer voor nodig is om de man op te voeden: een speciale gamepad. Vooral voor mensen die al heel wat bier gedronken hebben en lang nodig hebben om de blaas te legen. Aange schoten en toch geconcentreerd blij- Tijdens de Olympische Spe len in Turijn waren de schaat sers na hun ritten steeds weer met zuurstof aan de mond te zien. Zuurstof is echter niet alleen weggelegd voor top sporters. Met busjes zuurstof van GoX kan iedereen na een zware inspanning weer snel bijkomen. Volgens de distri buteur heeft het product ech ter nog veel meer voordelen. Zo zou het helpen tegen hoofdpijn en migraine, ast- sche ningen mati- aandoe- hooi koortsverschijnse len en zelfs het geheugen zou er door worden gestimu leerd. Dat maakt dat GoX veel meer is dan een product voor spor ters. Ook bruikbaar bij lichamelijke ver moeidheid en ge brek aan concentratie tij dens bijvoorbeeld lange vergaderin gen of lange auto ritten tijdens de va- i kantie. De GoX verpak kingen zijn licht en mak kelijk me te ne men. Verkrijg baar in 4-literver- pakkingen voor veertig inha- leringen en 6-literverpakkin- gen voor zestig inhaleringen. Per gebruik wordt vijf tot vijf tien keer geïnhaleerd. Zie ook www.goxpower.nl Je moet ondertussen al wat ouder zijn om warme gevoe lens te krijgen bij de kauwg- omballenautomaten van weleer. Maar ook voor de jongeren is dat nu weer weg gelegd. Te koop via www.trends-presents.nl voor 17,50 euro, exclusief kauwg- omballen. Deze moderne uitvoering van de kauwgomballenauto- maat kan aan de wand wor den gehangen en als de auto maat leeg is, kun je hem altijd nog als spiegel gebruiken. het wel een hele leu ke! Om de wekker te starten trek je het meetlint uit het gesti leerde aluminium blok. 'Op een slof en een oude voetbalschoen...!' Het aloude voetballied zou ko mende zomer eigenlijk van een heel nieuwe tekst moe ten worden voorzien voor de voetballiefhebber, die tijdens het WK aan de buis hangt. Die kijkt dan name lijk naar de wedstrijden met stevige sloffen in de vorm van voetbalschoenen aan zijn of haar voeten. De 'Sloffie' is een comfor tabele pluchen slof, in de vorm van een voetbal schoen en voorzien van een stevige rubberen zool. Door de veter, de flap en de rubberen poppen aan de onderkant ziet de Slof fie er ook uit als een échte voetbalschoen. Gemaakt van pluchen stof is de Slof fie comfortabel en dankzij de stevige rubberen zool is het ook nog eens mogelijk om de voetbalslof behalve in huis ook om het huis te dragen. Tijdens een WK- barbecue bijvoorbeeld! De Sloffie is er niet alleen voor de verstokte oranje fans. Het assortiment van Sloffie bestaat uit 19 mo dellen van 17 landen die deelnemen aan het WK voetbal, dat van 9 juni tot en met 9 juli in Duitsland. Voor de Nederlandse voetballiefhebber is er een uit- en een thuismodel ge maakt. Overigens kan er voor be drijven ook een eigen pro motionele Sloffie gemaakt worden. Bij grote aantal len is het mogelijk de kleur en dé logo's op de zij-, achter- en bovenkant naar eigen wens in te laten vul len. Alle modellen zijn in zes maten (XXS t/m XL, maat 28 tot 47) verkrijgbaar. Te koop in de maand mei voor 17,95 euro per paar. Zie www.sloffie.com. BMX, rolschaatsen, inline ska tes, skateboards allemaal al ge probeerd? Dan is de KMX mis schien het volgende. De nieuw ste ontwikkeling op het gebied van karts, waar ruimtevaart technologie in is verwerkt. JDe kick van snelheid en dicht bij de grond maar wel met de veilig heid van afzonderlijk te bedie nen trommelremmen voor en remblokken achter. De 5 ver snellingen van Shimano zorgen voor enorme hoge topsnelheid en altijd het juiste trapvermo- gen. Er een versie voor kinderen van pakweg 7 tot 14 jaar en een versie voor volwassenen. De jeugdversie kost 449 euro, die voor volwassenen 995 euro. Verkrijgbaar via internetsite www.gadgetfun.nl. Neem een voorwerp in ge dachten. Een kat. een potlood of een suiker pinda, het maakt niet uit. De tafelversie van de 20Q stelt je een twintig tal vragen en als je die eer lijk beant woordt, geeft het apparaat aan welk voor werp jjj in gedachten had. Je drukt op ja of op nee. En als je een vraag niet met ja of nee kunt beant- dat je het verborgen weet te woorden, is er ook nog 'unk- houden? Dat gaat nog niet nown' of 'sometimes'. Bin- meevallen! nen twintig vragen heeft het Te koop voor 49,95 euro via apparaat je door. Of verzin je www.megagadgets.nl. Hoe sneller je de PowerBall hanteert, hoe feller de lampjes gaan branden. Totdat je hele hand wordt omgeven door een gloed van licht! Met snelheids meter! De PowerBall werd oor spronkelijk ontwikkeld door de NASA omdat astronauten veel lichamelijke problemen ondervonden na terugkeer op aarde. Deze PowerBall werkte ook in de ruimte zodat astronauten toch konden trai nen om hun conditie op pijl te houden. De PowerBall wordt gezien als een effectieve trai ning voor het verkrijgen van een betere coördinatie en het ver sterken van je handspieren, on derarmen, biceps, triceps en schouderspieren. De PowerBall werkt onder an dere preventief tegen RSI-achti- ge klachten, zoals een muisarm, tenniselleboog en golfelleboog. Een leuk gadget om thuis te ge bruiken. De conditie verbeteren met de PowerBall is geen pro bleem. Met de digitale snel heidsmeter, die voor de po- werball ontwikkeld is, kun nen wedstrijden ge speeld worden tegen vrienden, kennis sen, collega's of familieleden. Te koop via www.rockings- tone.nl voor 38,50 euro.

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 27