Dertig jaar toeren auping Wij verkopen de complete Auping collectie! 1.995,- r Sportief de meivakantie door met Speeldam Stichting Eigen Werk houdt op 4 mei de Nacht van Ida De normaalste motorclub van Nederland Auping Plaza Rotterdam Tijdelijke introductieprijs A Boxspring Dublin dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - De Speeldam organiseert in deze vakan tie verschillende activitei ten voor de kinderen uit de groepen 5 t/m 8 van het ba sisonderwijs. Maandag 1 mei gaat Speeldam zwemmen in zwembad Groe- noord. Kosten 1 euro en zwem diploma is verplicht. Op het kunstgrasveld aan de Willem Pijperstraat wordt dins dag 2 mei een Sport- en spelin- stuif gehouden, met spingkus- sen, basketbal en voetbal. Start om 12.00 uur. Bij héél slecht weer wordt uitgeweken naar de gymzaal van De Troubadour. De Jongeren Sportdag staat voor 3 mei op het programma. Onder leiding van het buurt- sportwerk wordt Flag-Football, softbal en voetbal gespeeld in het Hargapark. (Inschrijven bij het Buurtsportwerk, tel. 06 - 11028693) Donderdag 4 mei wordt een Badmintontoernooi gehouden in gymzaal Troubadour. In schrijven om 12.00 uur en de deelname is gratis.De Speeldam heeft alle materialen te leen. Op bevrijdingsdag 5 mei) zijn geen activiteiten. Speeldamcup De tweede week van de vakan tie staat in het teken van skaten en ook vindt dan de strijd om de Speeldamclub plaats. SCHIEDAM - De Stichting Ei gen Werk houdt dit jaar op nieuw de Nacht van Ida, ter nagedachtenis aan de dich teres Ida Gerhardt. De nacht begint op 4 mei, aansluitend op de herdenking bij het mo nument waar een dichtregel van de dichteres staat. De lo- katie is Overschiesestraat 44. In dit pand van Stichting Eigen Werk woonde Ida Ger hardt vanaf 1908. Bezoekers kunnen zelf hun lievelingsge dicht meenemen en voorle zen. Workshop bloemschikken SCHIEDAM - Wie wil leren bloemschikken, kan binnen kort terecht in wijkcentrum Oost. De workshop start op donderdag 27 april. De kos ten bedragen 7 euro inclusief materiaal. Méér info: tel. 245 18 18 Open dag Jeugdcricket SCHIEDAM - Bij Hermes DSV vindt zaterdag de sei zoensopening van het jeugd cricket plaats. Om 11.00 uur wordt er gestart met een cricketclinic. Iedereen is wel kom. Woensdag 26 april 2006 - Pagina 15 Vakantie in De Erker SCHIEDAM - Wijkcentrum De Erker heeft gezorgd voor tal van leuke activiteiten in de meivakantie. Woensdag 3 mei is ervan 13.30-15.30 urn- een speurtocht, kosten 0,50 euro. Donderdag mogen kinderen van 12.00 - 15.00 uur pannenkoeken en koek jes bakken. Kosten bedragen 1 euro. Bang voor de computer? SCHIEDAM - Voor ouderen die wel bij de tijd willen blij ven maar de computer niet zo zien zitten is er nu een speciale kennismakingscur sus van de samenwerkende ouderenbonden. Bij deze cursus gaat het er vooral om dat deelnemers zich op hun gemak voelen en niet bang meer zijn om fouten te ma ken. Meer info: Antoon Rie ken telefoon 010 426 38 81. SCHIEDAM - Theo Reyman geeft in de Kloostergang van het Stadskantoor te Schiedam een foto-impressie van de snelle maatschappelijke veranderin gen in China. Er is bijvoorbeeld een enorme file in Shanhay ter wijl in Luoyang een man in zijn bakfiets ligt te slapen. Of toren hoge nieuwbouw in Hong Kong tegenover een eenvoudige boe renwoning in het Karstgebergte bij Guilin. Tot 15 juni te zien tij dens kantooruren. Een 30-jarig jubileum verdient natuurlijk wat extra aandacht, zo was er op 1 maart een feeste lijke borrel bij Cafe Baumann aan de Rotterdamsedijk, de thuislokarie. Ook dit jaar is er weer een vakantierit en natuur lijk zal deze in het teken staan van het jubileum. Ben je motorrijder uit de omge ving van Schiedam, kom dan eens gezellig langs op een club avond bij Café Baumann aan de Rotterdamsedijk 259 of rij vrij blijvend een ritje mee. Het toer- programma en verdere info kan je vinden op www.mtcschie- dam.nl of mail naar: info@mtc- schiedam.nl SCHIEDAM - Al weer 30 jaar heeft Schiedam zijn eigen motorclub. Rond 1 maart 1976 besloot een stel enthousiaste motorrijders een eigen toerclub op te richten. Vanaf dat moment rijden zij in clubverband diversen ritjes in Zuid-Holland en wijde omge ving (heel Europa). Er zijn nu nog steeds leden die vanaf dat prille begin lid zijn en regelma tig mee toeren. Motorrijden zit je in het bloed en dat gaat er maar moeilijk weer uit. De club is wat gegroeid in die ja ren en de activiteiten op de toerkalender zijn wat uitge breid, kampeerweekendjes, clubvakanties naar het buiten land en een gezamenlijk bezoek aan de TT in Assen. Jong, of iets je ouder, man, vrouw, iedereen die iets met motorfietsen heeft kan bij de Motor Toer Club Schiedam terecht. Het club motto is dan ook "de normaal ste motorclub van Nederland voor gezelligheid rondom het motorrijden". Slapen, zoals slapen bedoeld is. www.aupingplaza-rotterdam.nl Jonker Fransstraat 106-112 R'dam-centrum. tel. (010) 413 99 94 Bouvrie eén prijs voor alle maten: 160x200, 160x210, 180x200 en 180x210 Nu exclusief bij Auping Plaza Rotterdam Design: Frans de la Haye Design: Jan des

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 15