Harpe Davids zoekt muzikaal talent Galerie Art-06 Voor een allround financieel medewerker ligt bij ons de weg open mzmmm Het Nieuwe Stadsblad Vrachtwagen ramt het spoorwegviaduct SCHIEDAM - Een vrachtwagen heeft donderdag het spoorweg viaduct over de A20 geramd. De chauffeur, een 39-jarige Fin, was onderweg naar Schiedam en nam de verkeerde afslag, waardoor hij onder het viaduct doorreed. Toen hij merkte dat hij te hoog beladen was stuurde hij naar links, waar meer ruim te whs. Zowel de bestelauto die hij vervoerde als het viaduct lie pen bij deze manoeuvre schade op. Hij reed verder maar kwam bij de Beneluxtunnel alsnog vast te staan. De man kreeg een boete van 750 euro voor de ver keersovertreding en de econo mische schade door file. Voor de schade is proces verbaal op gemaakt. SCHIEDAM - Direct na de mei-vakantie kunnen leerlin gen van de Schiedamse basis scholen vanaf groep 5 bij de muziekvereniging Harpe Da vids kennismaken met een koperen blaasinstrument of slagwerkinstrument. Het doel is om deze groep de eerste be ginselen van het spelen op een trompet of trommel aan te le ren. In de zogenaamde HD- muziekklas geven leden van de vereniging tot aan de zo mervakantie gratis les. Een muziekinstrument (trompet, trommel) wordt eveneens gra tis beschikbaar gesteld. Wel wordt een kleine bijdrage ge vraagd voor een modern les boek met een CD om zodoen de ook thuis mee te kunnen oefenen. Voor de zomerva kantie ontvangt iedere leerling een beoordeling om wel of niet door te gaan met de les sen, gecombineerd met het toekomstig lidmaatschap van de drumfanfare. De lessen vinden plaats vrij dagavond van 18:30-19:15 uur in De Tamboerijn aan het Nij- hoffplein 22. Meer info: 010- 4491591. SCHIEDAM - Kunstenares Beaty Czetö legt de laatste hand aan haar tentoonstelling in Ga lerie art-06. De nieuwe galerie aan de Jan Evertsenweg 14 in Schiedam opent zaterdag om 14.00 uur de deuren. Waar vroe ger rijen computers stonden en ingenieurs druk aan het reke nen waren, leunen nu schilde rijen tegen de muur, in stilte wachtend om opgehangen te worden. Een nieuwe uitdaging voor Wim Korndörffer, een man vol creatieve ideeën, altijd op zoek naar iets nieuws. De ten toongestelde werken zijn niet alleen in de galerie, maar ook op de site te bezichtigen: www.Art- 06.com Kunstenares Beatu Czetö richt haar tentoonstelling in. foto: pr P0SI POST K O G E K O Woensdag 10 mei 2006 - Pagina 31 MAASLASO HOU AND 15 2269 Bij Post-Kogeko staan we niet graag stil. We willen vooruit. Vooruit met de complete logistieke concepten die we bieden aan onze opdrachtgevers in geheel Europa. Als logistieke dienstverlener zijn we bekend van onze herkenbare vrachtwagens, maar we bieden meer dan alleen maar transport. Onder het credo 'more than wheels' bundelen we diensten zoals transport door Europa, groupage naar het Verenigd Koninkrijk en Ierland, levensmiddelen distributie, geconditioneerde op- en overslag, zeecontainertransport, truckwash en documentatie. Kwaliteit, service en flexibiliteit staan hierbij bovenaan. Onze activiteiten zijn gecertificeerd, medewerkers goed opgeleid, lijnen kort. Ook onze mede werkers willen graag vooruit. Vooruit in een organisatie die hen alle ruimte geeft! Post-Kogeko zoekt een allround financieel medewerker (40 uur per week) Beter gezegd, een administratieve duizendpoot. Iemand die breed inzetbaar is: debiteuren administratie, kas- en bankmutaties verwerken, inkoopfacturen coderen, verkoopfacturen boeken, teamleider ondersteunen bij periodeafsluiting, managementrapportages maken, specificaties grootboek maken etc. Je hebt de ambitie om alle facetten van de financiële en later ook loon administratie te beheersen. Wat vragen we? Een MBO-werk- en denkniveau, MBA diploma is een pré en een paar jaar ervaring zijn vereist. Je kent de actualiteit op het vakgebied, je weet raad met MS Excel en andere geautomatiseerde systemen. Goede kennis van de Engelse taal (in woord en geschrift) is gewenst, evenals kennis van de loonadministratie. Je communiceert helder en gemakkelijk, je bent accuraat en ambitieus en je hebt geen negen tot vijf mentaliteit. Wat bieden we? Ambitieuze mensen krijgen bij Post-Kogeko alle gelegenheid om zich te ontplooien. We zijn een plezierig bedrijf om te werken. Collegiale werksfeer, goede arbeidsvoorwaarden, ruimte voor eigen initiatief en veel verantwoordelijkheid. Solliciteren? Wil je meer weten over deze functie? Neem dan contact op met Dion Barendregt (teamleider financiële administratie), tel. (0174) 53 17 89 of kijk op www.postkogeko.nl. Wil je solliciteren? Stuur dan je brief met c.v. naar ons op: Post-Kogeko, t.a.v. Dion Barendregt, Transportweg 2, 2676 LL Maasdijk of e-mail dion.barendregt@post-kogeko.nl. MORE THAN WHEELS!

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 31