li Fleur en 3ourmnGGz (Soud Inschrijven: 1300.000, 1180.000, 1180.000, 1250.000, 1490.000, fQ.' O I OIO - 435 70 51 NIEUWE CURSUS voor berinnen zowel jeugd alt volwassenen KidsStreetdance van 4-7 en van 8-12 jaar onder deskundige leiding. fnnDEV Een baan met perspectief? APOTHEKERSASSISTENT UUrwl Vastgoed BV Meer dan een postzegel Dance- PartyPlace Irma en Alex IEDERE AVOND Na 18.30 aan de zaal. Onze cliënten zoeken een huis in uw regio! de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - Het Nieuwe Stadsblad heeft fotograaf Gert Jan van Noorden uit Schiedam gevraagd om zijn beeld van de stad vast te leggen. Het resultaat is komende weken te zien in de ze krant. Gert Jan van Noorden was tien jaar toen hij zijn eerste camera kreeg van een kennis van zijn vader. Hij is niet meer opgehou den met fotograferen. De hobby heeft een serieuze wending ge kregen toen hij zich aanmeldde bij een fotoclub en meer leerde over materialen en technieken. "Ik krijg vaak de opmerking of ik die camera niet eens thuis kan laten." De komende weken gaat hij op zoek naar zijn beeld van Schie dam. "Hoe ik het aan ga pak ken? Ik ga gewoon de stad in. Er gebeurt vanzelf wel wat leuks. Dat is mijn manier van fotogra feren. Gewoon spontaan. De simpelste dingen kunnen al een leuk onderwerp zijn. Aan de an dere kant kan ik maanden bezig zijn met de voorbereidingen van een foto. Dan moet het pre cies worden zoals ik in mijn hoofd heb." Gert Jan van Noorden woont in West. "Schiedam is mijn thuis haven. Het is zowel een stad als een dorp en dat spreekt me aan. Dat kan je goed terugzien in de ze buurt of in de Gorzen." Mu ziek is de andere grote hobby van Gert Jan. Hij is een bekend gezicht in de muziekscène van de Brandersstad en omstreken. Meer werk van Gert Jan van Noorden is te zien op zijn web site: www.showdesign.nl We hebben er lang op moeten wachten en jaeindelijkdaar was tie dan En hoe Heel Schiedam moet massaal zijn sufgemufte winterkleding aan de wilgen hebben gehangen. Wat een fleur en kleur ineens op straat. Lente op en top. En zie hoe de lentezon de dingen waar we vaak gedachteloos aan voorbij gaan ineens in een heel ander licht kan zetten. Zelfs in zwart wit. (Foto: Gert Jan van Noorden) Automobilist maakt brokken SCHIEDAM - Een 47-jarige automobilist is vrijdag tegen een geparkeerde auto in de Boterstraat aangereden. Po litieagenten, die poolshoog te kwamen nemen, roken een sterke alcohollucht en namen een blaastest af. Hieruit bleek dat de Schie dammer teveel had gedron ken. Hij kreeg een proces - verbaal en een rijverbod. Bob komt met nieuwe single SCHIEDAM - Zanger Bob brengt een nieuwe single uit. 'Als de zon gaat schijnen', heet de nieuwe hit van de Schiedamse vertolker van het Nederlandse lied. De presentatie vindt woensdag 24 mei plaats in de Salon aan de Oosthavenkade in Vlaar- dingen. Als klap op de vuur pijl zullen verschillende be kende Nederlandse artiesten optreden. Aanvang is 20.00 uur en de toegang is vrij. Inloopconcert Grote Kerk SCHIEDAM - Sopraan Nelle- ke den Broeder uit Maassluis treedt zaterdag op bij het In loopconcert van de Grote Kerk. Zij wordt begeleid door Germine Machielse, die de harp bespeelt. Samen heb ben ze een afwisselend pro gramma samengesteld met onder andere Laudate Do- minum van Mozart, Ave Ma ria van Gounod en een paar Engelse/Ierse folksongs. Ook zal Germine nog enkele solo stukken voor haar rekening nemen. Aanvang 15.00 uur en de toegang is vrij. Joubertstraat 27 (t.o.v. Liesveld parkeerdek) Vlactrdingen Schiedam Soaland Schiedam Oost Schiedam De Gorzen Schiedam Centrum Schiedam West Rotterdamsedijk 437 3112 AS Schiedam Telefoon: 010 - 473 88 88 Het totale aanbod op www.dopendop.nl Woensdag 17 mei 2006 - Pagina 17 De stad door de ogen van Bouman GGZ zoekt per direct een (aankomend) 24-36 uur per week Kijk voor meer informatie op www.boumanggz.nl en klik op 'vacatures' Bouwen aan nieuw perspectief binder postzegels voor kinderen door kinderen ...bijvoorbeeld voor Anne. beeldtelefoon ,k H vaak in het ziehenhuis. Ge.uhh.g tan oor .1, tt daar ,i„ I. Stichting Gered Gereedschap zamelt gereedschap in, knapt het op en verstuurt het naar ontwikke lingsprojecten. Ons gereedschap biedt kansarmen de mogelijkheid een eigen bestaan op te bouwen. Werkt u mee? Giro 70020 www.geredgereedschap.nl as L

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 17