studeren Servicetechnicus Ferroii Bezoek aan waterput Nienke Voor filialen in West Brabant, Zeeland en Groot Rotterdam zoeken wij: Filiaalleiders m/v Vervangend Filiaalleiders m/v AGPO dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 28 juni 2006 - Pagina 44 Ondeugende zusjes Deze twee ondeugende zusjes zijn ongeveer weken oud. De socialisatie van kittens gaat door tot aan de leeftijd van 12 weken en het zou het beste zijn als ze de laatste weken in een leuk gezin .Voor de eerste maanden is het belangrijk dat de mensen die Sara en Julia in huis willen nemen geen hele dagen werken. Zodra ze hun wilde haren een beetje kwijt zijn, is al leen zijn in principe geen probleem meer. Sara en Julia zijn onafscheidelijk en worden dus alleen sa men geplaast. Voor meer info: Hargahoeve Sport- laan 2 is geopend van maandag tot en met zater dag van 11:00 tot 16:00 uur of www.hargahoeve.nl. VLAARDINGEN - Een ander bijzonder evenement wordt het bezoek van de familie Kleiss uit Schiedam aan Mpe- ketoni. 'De vader en moeder met de drie broers van Nienke, die in het Beatrispark werd vermoord, willen de waterput zien, dié ter nagedachtenis aan haar is aange- Post Blankestijn Projecten zoekt voor haar opdrachtgever AGPO Ferroii een enthousiaste Fulltime - Zuid-Holland Post Blankestijn Projecten is een toonaangevend bureau op het gebied van flexwerk. Gespecialiseerd in deta chering voor functies op het gebied van productie, administratie en techniek. Binnen onze resultaatgerichte visie bestaat uitsluitend ruimte voor mede werkers die affiniteit vertonen met alles wat zij doen en ondernemen. Die motivatie weten wij te stimuleren door onze werkgeversfunctie op maatschap pelijk betrokken wijze in te vullen. Peter Kamau, een van leerlingen die vanuit Nederland wordt gesteund om te studeren, is onlangs op de middelbare school geslaagd. 'Met de beste cijfers van alle examenkandidaten. Peter Kamau komt uit een ont zettend arm en kansloos gezin, maar gaat binnenkort naar de universi teit in Nairobi. Zijn volledige opleiding wordt voor hem betaald', aldus Wim van den Burg. (Foto: PR) Tot uw taken behoren met name de leiding over personeel en de personeelsplanning, de goederen- stroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u het vermogen heeft met mensen om te kunnen gaan, dan bent u voor deze positie geschikt Om uw taken goed te beheersen, bereiden wij u intensief voor op uw inzet ais filiaalleider. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, gebaseerd op het bereikte prestatieniveau. Wij verwachten naast leidinggevende verantwoordelijk heid en persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. In het geval van vervanging, behoren tot uw taken het inzetten van personeel, de goederenstroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u verantwoording kunt nemen, dan bent u voor deze positie geschikt. Wij bieden flexibele werktijden welke in overleg kunnen worden vastgesteld. Een planmatige en gedegen inwerkperiode is voor ons vanzelfsprekend. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Promotie tot filiaalleider behoort tot de mogelijkheden. Wij verwachten naast persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. Uw sollicitatie met CV stuurt u naar: ALDI ROOSENDAAL B.V. T.a.v. de heer M.A.R. Nobel, Postbus 1850,4700 BW Roosendaal ACPO Ferroii heeft in Nederland een sterke positie opgebouwd op het gebied van cv- ketels voor centrale verwarming en toepassingen op het gebied van zonlicht, gebalan ceerde ventilatie en warmtedistributie. ACPO Ferroii levert totaaloplossingen voor een gezond en comfortabel klimaat in woningen. Dit alles met een zo laag mogelijke milieu belasting en energieverbruik. ACPO Ferroii maakt deel uit van de Gruppo Ferroii, een Italiaanse multinational op het gebied van verwarming en klimaatbeheersing. Gruppo Ferroii heeft wereldwijd 11 productiecentra, 2.200 medewerkers en realiseerde in 2005 een omzet van meer dan 500 miljoen euro. Uw functie Het oplossen van alle storingen aan de door AGPO Ferroii geleverde producten Het verzorgen van de service rapportages Het signaleren van veel voorkomende problemen en knelpunten Wij vragen MBO werk- en denkniveau in een technische richting, bij voorkeur MTS Elektrotechniek Kennis van gebruikte automatiserings systemen Goede mondelinge uitdrukkingsvaardig heden Een servicegerichte en klantvriendelijke instelling Grote mate van zelfstandigheid en initiatief Een flexibele werkhouding, geen negen tot vijf mentaliteit Rijbewijs B Wij bieden Een leuke, zelfstandige en afwisselende baan in een prettige werkomgeving Een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden Ruimte voor initiatief en verantwoordelijk heid Interesse? Bent u geïnteresseerd iq deze functie? Bel, schrijf of mail naar: Deventerweg 1-D, 3843 GA Harderwijk. Tel.: 0341-561199. Fax: 0341-562504. É-mail: info@postenblankestijn.nl. Internet: www.postenblankestijn.nl. Aannemingsbedrijl Kroes B.V. realiseert Projecten in de Grond-, Water- en wegenbouw, Cultuurtechniek, Betonwerken en tuinbouw. Aannemingsbedrijl Kroes B.V. verricht werkzaamheden voor gemeeten, (semi)overheids- insteilingen, bedrijven en particulieren Bij de realisatie van projecten hechten wij veel waarde aan vakkundigheid, kwaliteit, flexibiliteit, veiligheid, gezondheid en het milieu. www.kroes.org Ter versterking van ons bedrijf, zijn wij op zoek naar een: Calculator/werkvoorbereider Wat gaat u doen? - Zelfstandig calculeren van de u toegewezen projecten - Bezoeken van inlichtingen of van projecten om nadere toelichting te krijgen op een bestek of werkomschrijving - Offertes aanvragen en contacten onderhouden met leveranciers - Onderhouden van contacten met opdrachtgevers en andere betrokken partijen - Verzorgen van een gedegen werkvoorbereiding - Ondersteuning verlenen aan de uitvoering - Voeren van een relevante projectadministratie Wat vragen wij? - Een motiverend en communicatief sterk persoon die van aanpakken weet en een klantgerichte instelling heeft - Ervaring in een vergelijkbare functie - Ervaring met calculatie/teken programma's en kwaliteitssystemen - Civieltechnisch en/of bouwkundig HBO werk- en denk niveau - Minimaal in het bezit van rijbewijs B - Bereidheid om aanvullende training te volgen - Kennis van Design en Construct en andere moderne contractvormen is een pré Wat hebben wij te bieden? Werken bij Aannemingsbedrijf Kroes B.V. betekent een goed salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Maar zeker zo belangrijk is dat binnen onze platte organisatie een informele en prettige werksfeer heerst. Hierin wordt ruimte geboden voor verdere ontplooiing naar capaciteit en interesse. Meer weten? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met J.M. Kroes, tel: 010-5922888. Stuur uw schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen aan: Aannemingsbedrijf Kroes B.V., t.a.v. de heer J.M. Kroes, Postbus 285, 3140 AG Maassluis of per e-mail: info@kroes.ora Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld!

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 44