Werkplaatschef- Receptionist MEGA* jBIKE In de file voor je eigen huis Oi Helpt u ook graag iemand op weg? connexxion Ongelukken Getuigen gezocht van aanrijding NPB start cursus ontembare vrouw dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 5 juli 2006 - Pagina 24 SCHAAP PARTNERS Schaap Partners is een middelgroot kantoor. Bij Schaap Partners werken de advocatuur en het notariaat nauw samen. Dit blijkt een even sterke als vruchtbare combinatie. Onze cliënten kunnen voor él hun juridische zaken terecht bij één kantoor. Als vakspecialisten binnen een breed georiënteerd kantoor leveren we degelijk werk van hoge kwaliteit. Schaap Partners heeft een goede naam en straalt dat ook uit naar haar cliënten en relaties. Wij staan voor betrouwbaarheid, persoonlijke dienstverlening, onafhankelijkheid en collegialiteit. Bij Schaap Partners werken meer dan honderd mensen: zo'n veertig juristen (advocaten, (kandidaat-)notarissen) en zestig uitstekend gekwalificeerde medewerkers. Voor onze praktijkgroep onroerend goed in het notariaat zijn wij op zoek naar een: Notarieel medewerker m/v Kandidaten dienen te beschikken over ervaring in het onroerend goed, een commerciële instelling, goede sociale vaardigheden en de ambitie een bijdrage te leveren aan de verdere uitbouw van de kleurrijke praktijk van ons kantoor. Daarnaast zijn wij in het notariaat op zoek naar een: Full-time (ervaren) secretaresse (m/v) Kandidaten dienen aan het navolgende profiel te voldoen: HAVO/VWO, aangevuld met een secretaresse-opleiding; bij voorkeur een aantal jaren relevante werkervaring; kennis van Word tor Windows; uitstekende beheersing van de Nederlandse taal; bij voorkeur een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal; positieve en flexibele instelling; organisatorisch vermogen; in staat zijnde, na een behoorlijke inwerkperiode, zelfstandig en nauwkeurig te kunnen werken. Wij bieden u: een aantrekkelijk salaris met bijpassende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een pensioenregeling, een kinderopvangregeling en korting op eigen producten/diensten; een collegiale werksfeer. Uw schriftelijke sollicitatie, met curriculum vitae, kunt u richten aan: Schaap Partners, Advocaten en Notarissen, Postbus 23052, 3001 KB Rotterdam, t.a.v. Sjanine Huiskens, e-mail: huiskens@schaaprdam.nl Inlichtingen over de functies kunt u eveneens inwinnen bij Sjanine Huiskens, tel.:010-277 04 15. Voor meer informatie over ons kantoor verwijzen wij u naar onze website: www.schaaprdam.nl de Personenvervoer is Connexxion op het lijf geschreven. Onze medewerkers dagelijks ruim een miljoen reizigers oi weg, rails en het water. Connexxion is ambitieuze onderneming met traditie op het gebied van openbaar (bus, tram, ferry) en besloten vervoer (taxi, touringcar). Connexxion Taxi Services zoekt voor het leerlingenvervoer voor de buitenschoolse opvang enthousiaste en klantgerichte chauffeurs leerlingenvervoer De functie-inhoud U werkt vanaf het nieuwe schoolseizoen medio augus tus, op schooldagen (schoolvakanties bent u vrij) van maandag tot en met vrijdag 10 tot 15 uur per week. De arbeidstijden liggen tussen circa 07.00 en 09.00 uur, 14.30 en 16.00 uur en 18.00 en 19.30 uur. Als chauffeur brengt u kinderen van huis naar de buitenschoolse opvang en omgekeerd. Connexxion hecht er groot belang aan dat haar dienstverlening op kwalitatief hoog niveau staat. Wij zoeken dan ook medewerkers met service/klantgerichte instelling. De functie-eisen Rijbewijs B Gevoel voor omgang met kinderen Uitstekend gevoel voor dienstverlening en representatief voorkomen Interesse? Bel voor toezending van een sollicitatieformulier naar W. Woudenberg, telefoon 0I0 - 245 10 61 of mail naar w.woudenberg@connexxion.nl, Kijk v informatie o i.nl. r Connexxion op ALIE TOPMERKEN O.a. BATAVUS - GAZELLE - KOGAMIYATA - SPARTA - UNION - LOWLAND - MAXWELL - GIANT - PUCH - LOEKIE Mega Bike is een unieke, succesvolle en groeiende detailhandelsketen met alles op het gebied van Fietsen en alles wat daar omheen hoort. Met momenteel 8 vestigingen in Nederland en België blijven wij groeien en zijn volop in ontwikkeling. Daarom zullen wij ook in 2007 weer een aantal nieuwe vestigingen openen. Mega Bike Rotterdam BV is een van onze grootste vestigingen van de Mega Bike organisatie, deze vestiging is tevens de pilot store van het bedrijf alle noviteiten binnen de formule worden hier als eerste uitgetest alvorens deze verder geïmplanteerd worden binnen de Mega Bike formule, daarnaast bestaat deze vestiging uit een aantal gespecialiseerde afdelingen welke allen een aparte aansturing behoeven, het resultaat is een heuse fietsenboulevard in Rotterdam centrum. Voor onze pas uitgebreide werkplaats en servicecenter zijn wij op zoek naar een: Je bent operationeel verantwoordelijk voor de after sales; werkplaats en receptie. Met circa 4 mede werkers zorg je voor een geoliede procesgang. Je hebt het overzicht en zorgt dat de werkzaam heden die dag soepel verlopen. Je zorgt voor een perfecte balans tussen efficiency en klant tevredenheid. Klanten en medewerkers kunnen je altijd aanspreken. Naar beiden schep je duidelijk heid. Je bewaakt deadlines en procedures en je vertaalt het ondernemingsbeleid naar de werkvloer. Je bent vindingrijk en staat open voor nieuwe ontwikkelingen met als doel klantentevredenheid en het vergroten van de omzet. Je doet dit in nauwe samenwerking met de vestigingsmanager die daarom een welkome steun is bij deze belang rijke job. We hebben reeds een ervaren ploeg mensen, zowel technisch als administratief. Samen zorgen we voor een soepele en leerzame inwerkperiode, waarna je uiteraard resultaat-verantwoordelijk wordt, tevens vind je het belangrijk om als een "bij wijze van" zelfstandig ondernemer te handelen, u heeft daarom geen 9 tot 5 mentaliteit en werkt zelf indien nodig lekker mee met de handelingen op de werkvloer. FUNCTIE-EISEN: Je kent het fietsenbedrijf of eventueel garage bedrijf door en door. Eigenlijk is deze complete uitleg dan ook overbodig. Door je natuurlijk overwicht en charme krijg je dingen gedaan. Je hebt een technische achtergrond maar je zin tuigen voor mensen en processen voeren de boventoon. Bij voorkeur woon je in de regio. Reageren? Over de arbeidsvoorwaarden kunnen we kort zijn; die zijn goed en passend en indien gewenst op basis van resultaat/provisie. Herken jij jezelf in bovenstaand profiel en ben jij op zoek naar een uitdagende baan in een jonge en vooruitstrevende omgeving met gezellige collega's? Stuur dan je brief incl. pasfoto CV naar: Mega bike holding bv T.a.v. afdeling P&O Postbus 4221 - 3006 AE Rotterdar Mailen kan ook: personeelszaken@megabike.ni ABNORMAAL GROOT! ABNORMAAL GOEOKOOP! kijk OOK OP: www.megabike.nl 000R SANDRA DON REGIO- Begrip is er alom voor de doseerinstallaties die het sluipverkeer op de polderwegen van Midden- Delfland moeten ontmoe digen. Maar dat de bewo ners aan de Holyweg, Woudweg en Breeweg zich daardoor soms aan hun huis gekluisterd voelen, omdat ze anders in de file voor een doseerinstallatie staan, daar heeft men géén begrip voor. De doseerinstallatie aan de Ho lyweg, die ervoor zorgt dat het verkeer tussen 6.30 en 9.30 uur en tussen 15.00 en 19.00 uur druppelsgewijs wordt doorgela ten, is nu een paar weken in werking. Het is de bedoeling dat het verkeer daardoor gewoon op de A13 blijft rijden. "Prima maatregel", vindt bewo ner Roeland van der Drift "Er moest iets gebeuren. Het was van de gekke hoeveel verkeer er gebruik maakte van de slui proute, maar wij zijn er nu ook de dupe van. Wij worden ern stig belemmerd in onze bewe gingsvrijheid en dat is volgens mij verboden." Van der Drift "Er is geen alter natieve route voor ons, dus wor den we gedwongen om ook in de file te staan in de spits. Daar om kiezen we er soms voor om dan maar gewoon thuis te blij ven. Maar ik moet er niet aan denken dat er een keer iets ern stigs gebeurt tijdens de spits. Hulpdiensten kunnen ons na melijk ook niet bereiken. Daar heeft men kennelijk geen reke ning mee gehouden. Luchtvervuiling Ook Corrie Wapenaar zag met lede ogen aan dat de doseerin stallaties geplaatst werden. Ze heeft de nadelen van de doseer installatie aan de Holyweg on dervonden. Haar grootste zorg is de vervui ling in het gebied. Haar kinde ren wonen in de wijk, die grenst aan Midden-Delfland. Boven dien werkt ze in het ziekenhuis in Delft en maakt ze geregeld ge bruik van de sluiproute door Midden-Delfland. Wapenaar: D66 Schiedam maakt zich zorgen over de incidenten met doseerinstallaties. "Het is wachten op ongelukken", aldus raadslid Marcel Hout kamp. Volgens hem staat de Harreweg soms meer dan 30 minuten op rood, weten hulpdiensten ze niet uit te schakelen en maken bewo ners uit Noord al verhuis plannen. 'Wat is nodig om de doseerinstallaties defini- tef uit te schakelen", luidt zijn vraag aan het college. "Nu het mooi weer is, ga ik lek ker op de fiets, maar als het str aks weer herfst wordt, pak ik de auto. Dat betekent dat ik dan in de file sta, de wachttijden zijn namelijk erg lang. Al die draai ende motoren, kan niet goed zijn voor het milieu. De luchtvervuiling zal daardoor in dit gebied flink toenemen. Dat lijkt me niet bevorderlijk voor een buurt waar veel groen is en heel veel kinderen wonen." SCHIEDAM - De politie is op zoek naar getuigen van een aanrijding op de Overschieseweg, vorige week donderdag omstreeks 13.45 uur. Hierbij werd een 15-jarige jongen uit Rotterdam aange reden door een auto die vanaf de Singel kwam. Beiden stonden bij de kruising stil en de fietser wilde oversteken, toen de automobilist plotseling gas gaf en de fietser raakte. De jongen kwam hierbij ten val en liep onder an dere schaafwonden op aan armen, benen en heup. De bestuurder van de auto echter, stopte niet maar reed door in de richting van de Profes sor Kamerlingh Onneslaan. Wie het voorval heeft gezien of meer weet wordt verzocht contact op te nemen met de recherche: tel. 0900-8844. SCHIEDAM - De Vrijzinnige Geloofsgemeen schap NPB start in september een cursus 'Ar chetypes in een vrouw'. Aan de hand van ver halen van de schrijfster Clarissa Pinkola Estés gaan de deelneemster op zoek naar de ont embare vrouw in zichzelf. De cursus wordt begeleid door dans- en be wegingstherapeut Roos Crama en voorganger Maja Nieuwenhuis - den Duik. De cursus start maandag 25 september. Kosten 30 euro. Voor meer info en aanmelden (uiterlijk 18 septem ber): Roos Crama 010-4267702 of Maja Nieu wenhuis 010-4260756 UHpMM I MtyMtfS-til FOTO: ROa DUKSTRA

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 24