MK Meer dan 300.000 stuks zomercollectie 2000 Europa Festival met veel dans Outdoor Voor hem, haar en de kids Ruïne laatste keer open De actieartikelen zijn voorzien van een speciale sticker. K'SWISS Mexx <3^ MEGA-STORES Uitburo nestelt zich in bibliotheek Rotterdam Leerdam Beuningen Openingstijden: Ben je op zoek naar een sportieve baanP Kijk op www.sportsworld.nl dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 16 augustus 2006 - Pagina 11 ESPRIi -6 v <»t 1 JACKBJONES TIEIILL VOORWAARDEN: De door u uitgezochte goedkoopste artikelen zijn gratis. Indien u bijv. 6 artikelen uitzoekt, dient u de 3 duurste artiklen af te rekenen. Het 'groeperen' van artikelen is niet van toepassing. Alle uitgezoch te artikelen dienen in 1 keer afgerekend te worden. Artikelen uit deze actie mogen NIET geruild worden. Deze actie geldt NIET voor basisartikelen en nieuwe collecties. Indien u twijfelt informeer dan bij onze medewerkers of de uitgezochte artikelen onder de actievoorwaarden vallen, om teleurstelling bij de kassa te voorkomen. Bij onduidelijkheden is de beslissing van het Store Management bepalend. OP=OP Bonachela Dance Company doet de aftrap van het festival, met Voices. Dans heeft een belangrijke plek in de programmering. ROTTERDAM - Vorig jaar, tijdens de eerste editie van het Europa Festival, stond Scandinavië centraal, deze editie (8 tot en met 30 sep tember) is het de beurt aan Engeland. Het Europa Festival is een mul tidisciplinair festival waarin dans een belangrijke plek heeft. Theater Lantaren/Venster heeft een belangrijke plek binnen de organisatie. "Het festival is ook een representatieve start van ons seizoen vol dansaanbod", ROTTERDAM - Op 1 september opent het Rotterdams Uitburo haar deuren op de begane grond van de Centrale Biblio theek aan de Hoogstraat 110 in Rotterdam. Het Rotterdams Uitburo biedt informatie, ad vies en kaartverkoop voor cultu reel uitgaan in Rotterdam onder één dak. Deze voorziening is tot stand gekomen in samenwer king met de gemeente Rotter dam, Bibliotheek Rotterdam, de Rotterdampas, Rotterdam Fes tivals en UPC, partner van het Rotterdams Uitburo. Tegelijkertijd met het Rotter dams Uitburo, opent de Rotter dampas haar nieuwe winkel in de bibliotheek. zegt een woordvoerder van het theater. Het festival wordt geo pend met het dansprogramma Voices van Bonachela Dance Company op 8 september om 20.30 uur. Het is een explosieve voorstelling die bestaat uit twee nieuwe stukken die eikaars te gengestelde zijn. Het gezelschap bestaat uit zes sierlijke dansers en is genoemd naar Spanjaard Bonachela die heeft samengewerkt met onder anderen Kylie Minoque. Voices wordt een dag later, zaterdag 9 september, om 20.30 herhaald. Later in het festival op vrijdag 15 september, aanvang 20.30 uur, is het programma Woman and Memory van Rosemary Butcher (en Dance Umbrella en Tate Modem) te zien. Life of a B'boy van Spearfish en Benji Reid sluit het festival op 29 september af. Theater Lantaren/Venster zit aan de Gouvernestraat 133. Voor het festival kan men een drie-strippenkaart voor €33,- kopen waarmee alle drie voor stellingen bezocht kunnen wor den. Kijk ook op www.lantaren- venster.nl of www.europafesti- val.com HEENVUET - Zaterdag 26 au gustus is het alweer de laatste middag dat Ruïne Ravesteyn dit seizoen voor individuele gasten geopend is. Om deze middag niet zo maar voorbij te laten gaan, komt de middel eeuwse muziekgroep "Met Zak en As" de bezoekers op vrolijken. Zij brengen West-Europese volksmuziek op traditionele instrumenten: doedelzak, draailier, trekharmonica, ve del en schalmei. Kinderen maar ook volwasse nen worden uitgenodigd om mee te spelen en/of een dans je te wagen. Wie alleen maar luisteren wil of gewoon voor de laatste maal genieten van de mooie tuin kan dit natuur lijk ook. Voor de kinderen loopt de vrouwe van Ravesteyn rond bij de ruïne, desgewenst kun nen zij met de Vrouwe op de foto. Aan de inwendige mens wordt ook gedacht, koffie, thee en li monade zijn verkrijgbaar bij de schapenschuur. De ruïne, is geopend van 12.00-17.00 uur. Cor Kieboomplein 100,3077 MK Tegenover stadion Feijenoord en naast de Pathé bioscoop. Tel. 010-497 33 40 Loosdorp 2, 4143 LT Tel. 0345 - 63 70 00 Hadrianussingel 18,6642 AJ 'Park De Heuve'. Tel. 024 - 678 2810 maandag, dinsdag, woensdag 10-18 uur donderdag en vrijdag 10-21 uur zaterdag 09-17 uur

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 11