:-V y Maak gratis kennis met de Waterbus Toekomst Vaartijden rlüllduy psikkst trekhaak en allesdragerset J Bpyrbpiikka b lichtmetalen velgen en een alu pakket j 'J uJ bi j/jad JrEipidika b Navman ICN530 of dvd-pakket Autoservice Eigenraam de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Varen met de DOOR MARITERE NGUEMA Y DANKERLUI ROTTERDAM - Er zijn men sen die als ze naar hun werk gaan, onderweg zoevende speedboten en meevliegen de meeuwen tegenkomen. Zij pakken namelijk de Wa terbus. Maar de veerboot die tussen Rotterdam en de Hollandse Biesbosch vaart, heeft ook iedereen die er ge woon een dagje opuit wil, veel te bieden. Bezoek Kin derdijk met de fiets of zie de duizend monumenten van 'openluchtmuseum' Dor drecht via het water ver schijnen. Op deze hete dag is het heerlijk uitwaaien op het achterdek van de boot. Veel passagiers hebben er de fiets vastgezet. Die kan, evenals scooters gratis mee aan boord worden genomen. Veel anderen zijn direct naar binnen gegaan om zoveel mogelijk bij de ramen te kunnen zitten. Ex-medewerker bij de ROTEB, Henk (61) heeft een dagje Dor drecht gedaan en is nu weer op de terugweg naar Rotterdam. "Ik heb deze zomer veel tripjes in het land gemaakt, vandaag wilde ik het dichter bij huis hou den." Vroegere collega's maak ten hem attent op dit vervoer middel. De Rotterdamse Buijze (21) moet voor haar werk in Krimpen aan den IJssel zijn. Ze hoorde voor het eerst van de ROTTERDAM - Het aantal passagiers van de Waterbus groeit en groeit Bedrijfslei der Ad Reniers: "Vorig jaar met de Red Bull Air Race wa ren er zo'n 700.000 op de been. Op ons ponton bij de Boompjes stond iedereen samengepakt. Niemand kon voor- of achteruit. Toen was er wel even gemor. Maar voor de rest kan de Water bus het aanbod passagiers goed aan. Ook als er proble men zijn bij bijvoorbeeld de NS hebben wij extra foren zen. De afvaarten van en naar Rotterdam zijn al ver meerderd. Was het eerst om de drie kwartier, nu om het half uur. Er komt misschien zelfs uitbreiding van haltes in de stadsregio. Nee, ik denk dat we wel een goede toekomst tegemoet gaan". Waterbus, toen de gewone bus het een dag liet afweten. "Er wordt nu aan de dijken gewerkt waardoor de streekbus weer niet rijdt, maar dat maakt eigen lijk niet uit In de zomer maak ik sowieso graag gebruik van de Waterbus", zegt ze. De Waterbus vaart dagelijks vanaf Rotterdam naar de Drechtsteden, H.I. Ambacht, Ridderkerk, Krimpen aan den IJssel en Alblasserdam. Er zijn VHHhmi Woensdag 16 augustus 2006 - Pagina 20 Lezersactie: gratis mee met Waterbus De Waterbus biedt lezers van deze krant de kans om gratis met de Waterbus ken nis te maken. Knip dit artikel uit en lever het aan boord in.Dan krijgt u één probeer- kaartje waarmee de hele dag door gratis gereisd kan wor den op de route: Rotterdam, Krimpen a/d IJssel, Ridder kerk, Alblasserdam, Hendrik Ido Ambacht, Papendrecht, Dordrecht. En/of de route Dordrecht, Zwijndrecht, Pa- pendrecht, Hollandse Bies bosch, Sliedrecht. Er kan per gezin één probeerkaartje worden ingeleverd. Het kaartje is niet geldig op het toeristische traject naar Kin derdijk, Schoonhoven en Oud Beijerland. En het tra ject Dordrecht - Gorinchem. Deze actie is geldig tot en met 31 december 2006. Vul hieronder wel uw naam, adres en geboortedatum in: adres.. Lezers kunnen deze zomer gratis kennismaken met de Waterbus. Fietsen meenemen is geen pro bleem, die mogen altijd gratis mee aan boord. FOTo: wim uitho ook nog twee andere trajecten die onder ahdere naar de Hol landse Biesbosch gaan. Alleen in de zomer breidt de veerboot de afstanden wat verder uit Tot en met eind augustus vaart hij elke woensdag naar Oud Beijer land, elke donderdag naar Schoonhoven waar een tussen stop in Werelderfgoed Kinder dijk wordt gemaakt en elk week end gaat het naar Gorinchem. Ook tussen de plaatsen wordt gereisd. Mimoun (26) en Mo hammed (24) zijn even op en neer van Dordrecht naar Alblas serdam geweest "Het is sneller dan de trein en op deze dag ze ker koeler." Een retourtje Rotterdam-Dor drecht kost €6,60. Voor pende laars zijn er ook maand- en jaar kaarten. Gratis kennismaken met de Waterbus? Knip dan de lezersactie-bon hiiernaast uit en lever het in aan boord. De Waterbus begint maan dag t/m vrijdag om 6 uur te varen vanaf Dordrecht. In Rotterdam vaart de eerste uit om 7.00 uur. Zaterdag resp. 8.30 uur en 9.30 uur. Zondag 10.30 en 11.30 uur. Meer info: tel: 0900-2666399 of www.waterbus.nl. geb.datum.. Een dagkaart kost normaal gesproken €10,50, of met re ductie €6,50. Het reductie tarief is van toepassing op: Kinderen van 4 tot en met 11 jaar, scholieren tot en met 18 jaar in bezit van een Water bus Stamkaart (aanvraagfor mulier verkrijgbaar aan boord). 65-plussers op ver toon van legitimatie. Kinde ren tot 4 jaar reizen gratis mee. Kijk voor meer infor matie over de tarieven op www.waterbus.nl of bel de klantenservice van Con- nexxion: tel. 0900-2666399 of OV-reisinformatie: tel 0900- 9292. Bij aanschaf tussen I juli en 31 augustus 2006 van een nieuwe Peugeot uit voorraad (uitgezonderd de Peugeot 107 en 207 en bij registratie t/m 30 september 2006) heeft u de keuze uit een van onze speciale GRATIS SUMMER SALE pakketten: Holiday pakket (trekhaak en allesdragerset) Sportpakket (lichtmetalen velgen en een alu pakket) Multimediapakket (Navman ICN530 of dvd-pakket) De beste deal maakt u deze zomer tijdens de Summer Sale bij Autoservice Eigenraam (vraag in de showroom naar de exacte voorwaarden!). De Summer Sale-pakketten zijn ook van toepassing op zakelijke transacties! Uiteraard blijft u profiteren van de lopende acties zoals de 307 Oxygo en de 407 Navteq, beide voorzien van navigatie/telefoon/audio. U vindt ons in: Schiedam Fokkerstraat 576 (010) 462 20 22 Vlaardingen Van Beethovensingel 124 (010) 435 79 00 Naaldwijk Grote Woerdlaan 36F (0174) 641 818 www.eigenraam.peugeot.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 20